• GoHome Professional
do 200000 eura što jeftiniji 60 m2 - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • do 200000 eura što jeftiniji 60 m2 - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što jeftiniji 60 m2

  • Za upit "do 200000 eura što jeftiniji 60 m2" pronađeno 13 902 nekretnina - prosečna cena 2.251 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • potkrovlje
    • 1.sprat
    • uknjižen
    • polunamešten
    • pogodan
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 48.000 € na 45.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ĆUPRIJA, 45.000 €, 58,00 m2 cca 780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 48.000 €
29.04.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan površine 58 m² koji se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade u samom centru Ćuprije. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji se od kuhinje sa trpezarijom, hodnika i dve komforne sobe. Uz stan pripada i podrum, što dodatno doprinosi praktičnosti prostora. Lokacija....

 
 
 
  Stan, VLASOTINCE, 45.000 €, 58,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem dvosoban stan u strogom centru Vlasotinca,zgrada iza Z.Traga.Stan je na trecem spratu u cetvorospratnoj zgradi.Dve velike sobe,kuhinja,špajz i kupatilo.Poseduje dve terase.Odmah useljiv.Potrebna adaptacija ali je potpuno funkcionalan u trenutnom stanju.Podrum od dodatnih....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 45.000 €, 58,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

AG. ŠIFRA: 1017735 UKNJIŽEN DVORIŠNI STAN SA PRAVOM KORIŠĆENJA 17 ARI – KULSKI PUT, VRBAS Na prodaju uknjižen stan u sklopu dvorišnog stambenog objekta, smeštenog u mirnom delu Kulske ulice. Kuća se sastoji iz dva stana, a predmet prodaje je jedan od njih, sa pravom korišćenja prostranog....

 
 
 
  Kuća, DESPOTOVAC, 45.000 €, 63,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju dva objekta smeštena na prostranoj parceli u Despotovcu, na izuzetno frekventnoj lokaciji – uz glavni regionalni put Ćuprija–Despotovac, na samom ulazu u grad. Ova pozicija pruža odličnu vidljivost i pristupačnost, što je čini posebno atraktivnom za različite investicione....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 45.000 €, 57,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u zajedničkom dvorištu sa posebno ograđenom okućnicom, površine 57 m2. Građena je od čvrstog materijala i ima kružni raspored prostorija. U svom sastavu ima hodnik, ostavu, kuhinju, 2 sobe, renovirano kupatilo i prostoriju priremljenu za još jedan sanitarni čvor ili....

 
 
 
  Stan, KRUŠEVAC, 45.000 €, 56,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo trosoban stan u strogom centru grada od 56m2 u zgradi novije gradnje nize spratnosti u Kruševcu,Kruševac! Stan se sastoji od kuhinje sa trpezarijom, velike dnevne sobe, 2 spavace sobe, hodnika i kupatila. Grejanje je na struju(norveski radijatori) a postoji i mogucnost poriključka....

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 45.000 €, 56,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Prodajemo lokal u jednoj od najtraženijih ulica u gradu. Moguće je odvajanje u dva nezavisna lokala, kao i dogovor oko opreme u lokalu. Za više informacija nas kontaktiratirajte putem brojeva telefona: 035/570-477 065/8570-477 064/8312-082 Ili nas posetite u agenciji: Kralja Petra....

 
 
 
  Stan, NOVI BEČEJ, 45.000 €, 64,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U centru Novog Bečeja, prodaje se komforan dvosoban stan površine 64 m 2 na tećem spratu stambene zgrade. Stan je u dobrom je stanju i udmah useljiv. Tip grejanja u stanu je centralno grejanje na gas. Ovaj dobro osvetljen stan poseduje i terasu. Imate priliku da postanete vlasnik....

 
 
 
  Stan, VRŠAC, 45.000 €, 55,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem dvorišni stan u mirnom delu Vršca, stan se nalazi u prizemnoj zgradi. Veličina stana je 55kvm, stan poseduje odvojenu kuhinju od trpezarije, dve sobe, hodnik i wc. Pre dve godine je renoviran , uradjeno novo kupatilo sa kanalizacijom i vodom, postavljena pvc stolarija i uradjena....

 
 
 
  Kuća, CURUG, 45.320 €, 61,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam kuću u Čurugu. Na placu od 867m2 nalazi se jedna kuća koja je od čvrste gradnje i koja u uz određena ulaganja može biti osposobljena za život. Pored nje je i kuća koja je skorije renovirana, dok se u produžetku nje nalazi radionica od oko 30m2 i šupa. U dubini placa....

 
 
 
  Poslovni prostor, KALUĐERICA, 45.500 €, 65,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj poslovni prostor nalazi u novoizgrađenom objektu u centralnom i prometnom delu naselja Kaluđerica. Prostor nije do kraja opremljen, jer vlasnik želi da ga opremi prema potrebi zakupca u kom slučaju bi se svi završni radovi obavili u roku od 15 dana. 70 m2 poslovnog prostora plus....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 45.500 €, 65,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114660, III/V, klima, lift, terasa(2), parking, ostava, stambena zgrada. Predstavljamo vam komforno opremljen stan u mirnoj ulici, u blizini Arhitektonsko-tehničke škole i BEO Shopping centra. Nalazi se u zgradi sa liftom, dvostrano je orijentisan, trosoban po strukturi.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 45.500 €, 65,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kompletno namešten stan u Zahumskoj ulici, nadomak Vukovog spomenika. Stan je salonskog tipa i nalazi se u prizemlju stambene zgrade ali je dvorišno orijentisan. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 45.500 €, 65,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 45.600 €, 57,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo komforan stan nadomak Beograda na vodi. Stan se nalazi u Sarajevskoj ulici i površine je 57m2. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade od šest spratova. Zgrada novije gradnje sa obezbeđenjem i kamerama. Poseduje i dva lifta. Po strukturi je dvosoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 45.600 €, 57,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran i potpuno opremljen trosoban stan površine 58 m², smešten na 5. spratu uredne i novije zgrade sa liftom. Stan je izuzetno funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, dodatnog toaleta i terase sa pogledom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 45.600 €, 57,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Mirijevo, Orlovska, 57m2 . 57m2, 2.0, 1/3, EG, terasa, parking, interfon, telefon, lux Dokumentacija: uknjižen. Stanje: nov. Stan se nalazi u novoizgrađenoj kvalitetnoj EKO zgradi, u blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 45.600 €, 57,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Polunamešten stan u novoj zgradi na vrhunskoj lokaciji - Radničkoj ulici, pored Spensa i suda. Ovaj prostor je idealan za advokatske kancelarije i poslovne firme koje traže prestižnu lokaciju za svoje poslovanje. Stan dolazi sa garažnim mestom i izdaje se na duži vremenski period.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 45.750 €, 61,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predivan dvorišno orjentisan stan na Lekinom brdu u Kruševačkoj. 2 spavaće sobe sa bračnim krevetima, prostran dnevni boravak od 25m2, kuhinja sa svim aparatima, EG na struju, I/IV sprata, interfon sa kamerom. Mesečni računi (infostan, čišćenje): 4000 din. Autobuska i trolejbuska....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 45.750 €, 58,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen 1/1. Odlično održavan stan u Vrbasu. Može zamena za manji stan. Za više informacija pozovite063/1836-766 NIKOLA. Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 45.750 €, 61,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 46.000 €, 56,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Stan se sastoji iz trpezarije sa kuhinjom, spavaće sobe, velikog dnevnog boravka, hodnika, kupatila i terase. Stan ima i pripadajući podrum. Stolarija je jednim delom zamenjena pa je postavljena . Pvc stolarija. U cenu stana ostaju sve stvari osim ličnih. NAŠA PREPORUKA 56 m 2 2 1....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVSKA PALANKA, 46.000 €, 56,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija poziv na broj +381640109015 .

 
 
 
  Kuća, BOGATIĆ, 46.350 €, 56,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Odlična prizemna kuća u Bogatiću. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! .

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 46.500 €, 62,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

NA PRODAJU TROSOBAN STAN, NISKE SPRATNOSTI U STROGOM CENTRU GRADA. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Z.Stanica, 46.500 €, 62,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Železnička stanica. Odličan poslovni prostor u poslovnoj zgradi. Ovaj poslovni prostor čine ukupno 3 kancelarije - prijemna kancelarija iz koje se ide u ostale dve kancelarije. Sanitarni čvor. Centrano grejanje. Klimatizacija. Mogućnost korišćenja kantine. Cena zakupa iznosi....

 
 
 
  Stan, ŠID, 46.500 €, 63,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

tan 63m2 na odličnoj poziciji u centru Erdevika. Stan je dvoiposoban i dvostrano je orjentisan. Nalazi se na 1 spratu od 3 bez lifta. Stan uz sebe ima dve ostave u podrumu. Stan je izrenoviran podovi laminat i pločice, stolarija drvena. Terasa se nalazi na strani gde ima pogled na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70a, 46.500 €, 62,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 46.500 €, 64,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Vikend kuća površine 64 m2 + veranda oko 15 m2 na placu od 13,35 ari u vikend naselju mesta Perlez. Sastoji se od natkrivene verande, hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, veće spavaće sobe koja može biti pretvorena u dve manje sobe i kupatila. Stolarija PVC,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 46.750 €, 55,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno renoviran dvosoban stan. Opremljen je modernim nameštajem i tehnikom. Nalazi se na savršenoj lokaciji u blizini hotela Hyatt i TC Ušće, osunčan i svetao. Sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinji sa šankom, spavaće sobe i prelepe terase....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 46.750 €, 55,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo zadovoljstvo da Vam prezentujemo kvalitetno renoviran stan na odlicnoj mikro i makro lokaciji. U samom centru grada,okruzen infrastrukturom za udoban zivot. Sastoji se iz velike univerzalne sobe,manje sobr,kuhinje sa trpezarijon i kupatila-ususkan,renoviran,odlican stan! Za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 46.750 €, 55,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117461, I/I, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Izdajem namešten, luksuzan, kompletno opremljen stan, sa novim đakuzijem i saunom. Stan je opremljen inverter klimom, norveškim radijatorima, indukcionom pločom, inverter veš....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 46.750 €, 55,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, ČENTA, 47.000 €, 60,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo renoviranu kuću sa dvorištem u Čenti. Kuća je površine 60m2 sa pomoćnim prostorijama. Nalazi se na placu od 6,5 ari na kom je posađeno više čokota vinove loze i par stabala voća. Kuća poseduje veću verandu iz koje se ulazi u kuhinjsko trpezarijski deo,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 47.000 €, 59,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u kući površine 59m2, na mirnoj lokaciji kako za život, tako i za izdavanje. Po strukturi stan je dvoiposoban, i sastoji se od ulaznog hodnika, odvojene kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, spavaće sobe i kupatila. Stolarija u stanu je drvena, na podu je laminat.Potrebna....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 47.000 €, 62,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU STANOVI U IZGRADNJI U ŠIREM CENTRU GRADA. CENA JE BEZ PDV-a. KUPAC IMA PRAVO NA POVRAĆAJ PDV-a. .

 
 
 
  Kuća, UB, 47.000 €, 55,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.vivanekretnine.rs

Na prodaju kuća površine 55m2 koja se nalazi na placu pravilnog oblika površine 10ari u Ubu (Brgule). Kuća se nalazi na pola puta između Obrenovca i Uba, u blizini autoputa Miloš Veliki i Ibarske magistrale. Sastoji se od prizemnog dela i kom se nalaze ulazni hodnik, dnevni boravak....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 47.000 €, 55,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lokala u Kragujevcu - naselje Centar Sastoji se iz dva nivoa, donji je oko 35 m2 i gornji oko 20 m2. Pogodan za sve vrste delatnosti. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 47.200 €, 59,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119323, III/VII, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 47.600 €, 56,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2024.,

www.codex.co.rs

Stan se nalazi u zgradi sa dvorištem, interfonom i liftom koji ide do VI sprata. Trosobni stan ​od 56​ m2​ ​s​astoji se od dve spavaće sobe sa po dva kvalitetna single kreveta​ koji se mogu koristiti kao francuski ležaj​, dnevne sobe sa udobnom sofom ​za 2 osobe ​​koja se razvlači​....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 47.750 €, 58,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen 1/1. Odlično održavan stan u Vrbasu. Može zamena za manji stan. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2023.,

www.codex.co.rs

Predstavljamo ovaj izuzetan lokal u novoj zgradi, smešten na jednoj od veoma prometnoj lokaciji i pruža beskrajne mogućnosti za različite poslovne delatnosti. Lokal se nalazi u potpunoj novogradnji. Veliki i dobro osvetljeni prostor, idealan za izložbu proizvoda ili usluge. Prostor....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 463-504 (od ukupno 611)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>