• GoHome Professional
do 200000 eura renovirano ekskluzivan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura renovirano ekskluzivan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura renovirano ekskluzivan

  • Za upit "do 200000 eura renovirano ekskluzivan" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 2.939 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 199.900 € na 195.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 195.000 €, 68,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 207.000 €
08.04.2026 - 199.900 €
17.04.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen je na 58m2+terasa 10m2 Prodaje se ekskluzivan, neuseljavan dvosoban stan smešten na petom spratu zgrade okružene zelenilom sa dosta prirodne svetlosti tokm celog dana. Stan je potpuno i temeljito renoviran prema najvišim standardima stanovanja,uređen u elegantnom,modernom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 205.000 €, 48,00 m2 cca 4270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Savski venac, Centar Savski venac, jednoiposoban, 48m2, VPR/6, lift, CG, ktv, klima, interfon, uknjižen, renoviran, odmah useljiv Uknjižen na 48m2 korisne površine bez tereta i zabeležbi. Stan se nalazi na prestižnoj lolaciji između SKYLINE kule, Kliničkog centra Srbije i....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 165.000 €, 300,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123354, 2.91a, prizemna, potkrovlje, struja, kanalizacija, klima, terasa(2), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, može zamena(), pogodan za pp, deljiv. EKSKLUZIVNA PRODAJA - Bez ulaganja, starija....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura renovirano ekskluzivan'
210.000 €
210.000 €
95.000 €
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 200.000 €, 40,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo stan na fenomenalnoj lokaciji u samom centru grada, u neposrednoj blizini Skupštine, Ateljea 212, Trga republike. Stan površine 40m2 ima odličan raspored, i sastoji se od dnevnog boravka sa izlazom na jednu terasu, spavaće sobe, kupatila, odvojene kuhinje sa drugom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 195.000 €, 71,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencija Lider prodaje, dvoiposoban, kopletno renoviran, salonski stan 71m2, u strogom centru grada, kod Riblje pijace, ugao Žarka Vasiljevića i Miloša Bajića. Stan se nalazi u visokom parteru, ulično je orijentisan i samim tim pogodan i za poslovni prostor - kancelarije. Stan je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 175.500 €, 70,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ Vrhunska ekskluzivna lokacija kao i stan - Bulevar Nemanjića do parka Sv.Save Ul Romanijska, prodajem lep izuzetan kompletno lux renoviran i kompletno sa svim novim stvarima opremljen TROSOBAN komforan stan, sunčan svetao stan prelep pogled, uređeno lepo okruženje,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Centar, 105.500 €, 52,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ Ekskluzivna ponuda – cena 105.500 eura, dogovor – eksluzivna lokacija, centar, kod Šojke, u blizini Pravnog I Ekonomskog fakulteta, idealan za izdavanje kao I za kvalitetan porodičan život, kompletno renoviran LUX sređen, BEZ IKAKVOG ULAGANJA, uknižen dvoiposoban komforan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 92.700 €, 21,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Centar. EKSKLUZIVNA LOKACIJA - RENOVIRANA GARSONJRA - LUX! Stan je pozicioniran na visokom prizemlju zgrade starije gradnje, dvorišno orijentisan. Površine je 21m2, poseduje terasu, KOMPLETNO RENOVIRAN i opremljen kuhinjom i kupatilskim nameštajem. Uknjižen je 1/1, odmah....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 219.000 €, 75,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA PONUDA – ODMAH USELJIV, KOMPLETNO RENOVIRAN STAN NA CERAKU Na prodaju uknjižen, kompletno renoviran, odmah useljiv, trosoban stan, površine 75m², uknjižen kao prizemlje, a na terenu visine visokog prizemlja. ✨ Stan je kompletno renoviran: PVC stolarija Klasičan parket....

 
 
 
  Kuća, ŠABAC, 84.200 €, 120,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 121052, 22.99a, spratna, struja, terasa(2), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaža(2), parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, mogućnost proširenja. EKSKLUZIVNA PONUDA - Odlična, spratna, uknjižena vikend kuća na 52m2, u najlepšem....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 84.200 €, 52,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 8)

<< <1> >>