• GoHome Professional
do 200000 eura pogodan parking što skuplji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 200000 eura pogodan parking što skuplji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura pogodan parking što skuplji

  • Za upit "do 200000 eura pogodan parking što skuplji" pronađeno 821 nekretnina - prosečna cena 1.860 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, OBRENOVAC, 140.000 €, 64,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća na Zabrežju povšine 64 m2 +10 m2, spratnosti Pr+PK, na građevinskom placu od 38,65 ari. Struktura: Kuća se sastoji od prizemlja i potkrovlja. Prizemni deo se sastoji od dnevnog boravka sa leve strane i kuhinje i kupatila sa desne. Iz dnevnog boravka stepenice vode....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 140.000 €, 240,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforna prizemna kuća od 240m2, na 8 ari placa, sa izlazom na dve ulice. U mirnom delu Bečmena. U neposrednoj blizini uključenja na "Miloš veliki", "Nacionlnog stadiona","Bojčinske šume","Ribnjaka", budućih Golf terena isvega potrebnog za komforan život. Novogradnja koja je delimično....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 140.000 €, 99,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju multifunkcionalni prostor na Paliluli, pogodan za stanovanje, obavljenje svih vrsta poslovno-uslužne delatnosti, kancelarijski prostor, ordinacije, a svakako i odlična prilika za rentiranje. Stan-poslovni prostor ukupne površine 99m2. Po strukturi je četvorosoban (Su+P),....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Mužlja, 140.000 €, 176,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prizemna kuća u centru Mužlje sa dve stambene jedinice, dve garaže, urednim dvorištem i parkom koji je okružuje. Prva stambena jedinica se sastoji od hodnika sa dva ulaza, kuhinje s trpezarijom, dnevne sobe, 2 spavaće sobe i kupatila. Drugu stambenu jedinicu čini kuhinja, dve sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 140.000 €, 55,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo dvosoban stan na trećem spratu od tri sprata, u sjajnoj o kolini sa dosta zelenila. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom (open space), spavaće sobe, kupatila i velike terase koja se pruža u čitavoj dužini stana, kojoj se može pristupiti....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 139.400 €, 63,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Kamenice Trosoban stan 63 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.Stan se nalazi u Prizemlju zgrade,lepe orijentacije ima dnevnu sobu,dve odvojene spavaće sobe,kupatilo i Gratis ograđeno dvorište od 40 m2 sa pogledom na Novi Sad.. Ističemo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 139.100 €, 107,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Funkcionalan troiposoban prazan stan, na povučenom spratu, u objektu koji je potpuno nov. Useljiv septembar 2024. Pogodan i za poslovni prostor. Dvostrano orijentisan, sunčan. Mogućnost zakupa parking mesta. Depozit obavezan. Agencijska provizija za zakupca 50%. Broj agencije u Registru....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 139.050 €, 64,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2023.,

www.indomio.rs

Odličan, uknjižen dvosoban trenutno u funkciji dvoiposobnog stana na izuzetno dobroj lokaciji. Kvalitetna zgrada od fasadne cigle, okružena sa dosta zelenila i parking mjesta. Stan pogodan za porodičan život a isto tako i za rentiranje , zbog izuzetne pozicije.Centar nekretnine 021,....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 139.000 €, 195,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična, potpuno renovirana kuća slonskog tipa, sa sređenim lokalom u centru Srbobrana.Kuća ima lepo veliko predsoblje, tri spavaće sobe, veliki dnevni boravak, trepezariju sa kuhinjom, renovirano novo kupatilo, a u produžetku kuće se nalazi još jedna soba, velika ostava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 138.680 €, 80,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Troiposoban stan 80 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu,odlične orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju,parketi,italijanske....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 138.500 €, 39,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Bogoslovija - Bata Lakina 1. 5, 39m2 (terasa 4m2), 1/4, TA, interfon U ponudi za prodaju jednoiposoban stan odličnog rasporeda i nalazi se kod OFK-a stadiona. Pozicioniran je na prvom spratu u zgradi koja se lepo se održava, sa malim brojem stanara. Stan se sastoji od dnevnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 138.450 €, 56,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan dvoipopoban stan na Podbari, na samo par minuta od centra grada. Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi novije gradnje, sa dobrom izolacijom. Zgrada poseduje biciklanu i parking iza zgrade koji koriste stanari. Stan je ulično orijentisan i topao, pogodan za....

 
 
 
  Kuća, ZLATIBOR, 138.000 €, 123,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Na prodaju je prelepa, uknjižena kuća na mirnoj lokaciji Kobilja Glava, savršena za porodičan život, odmor ili rentiranje. Kuća ima 123 m2 i nalazi se na uređenom i ravnom placu od 681 m2, što pruža osećaj privatnosti, prostranosti i potpunog uživanja u prirodi. Objekat je obložen....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 138.000 €, 123,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 137.600 €, 43,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan površine 43 m², smešten na prvom spratu stambene zgrade u ulici Vojvode Stepe, opština Voždovac. Površina: 43 m² Sprat: na prvom sprat Struktura: dvosoban stan Cena: 137.600 € Stan se nalazi na odličnoj lokaciji u ulici Vojvode Stepe, koja je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 137.500 €, 45,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2023.,

www.oglasi.rs

512300 Dvosoban stan na odličnoj lokaciji! Odličan raspored prostorija. Stan je pogodan za izdavanje kao i za porodično stanovanje. Lokacija odlična! Pet minuta lagane šetnje do pozorišta i centra grada. Za sve informacije slobodno nas pozovite! Terasa, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 137.000 €, 73,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Trosoban stan u modernom kompleksu novoformiranog naselja na Bubnju. Zgrada poseduje recepciju, dva lifta, bazen za stanare, decje igraliste. Novija gradnja, useljiv od 01.03.26. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavace sobe, terase sa prelepim pogledom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 135.960 €, 44,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Specijalna ponuda- Centar Predstavljamo Vam nekretninu uz pešačku zonu. Stan se nalazi u ulici Nikole Pašića, ulica koja se nalazi u samom centru grada, a opet vam pruža mir i tišinu. Kada uđete u stan prvo što primetite jeste vrhunski kvalitet gradnje i odlično stanje same nekretnine,....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 135.200 €, 249,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.10.2024.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Sremska Mitrovica, Bulevar Konstantina Velikog, 4.0 kuca od 249 m2, bez terase, na 6.13 ari placa, uradjena konverzija zemljista, PR, ta, useljiva po dogovoru, izvorno stanje, uknjizena na 230 m2, parking ispred kuce. Predratna, prizemna, dvorisna....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 135.000 €, 400,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju višenamenska hala površine 400 m², smeštena uz asfaltni put, pogodna za različite vrste delatnosti – proizvodnju, skladištenje, servis, radionicu i drugo. Objekat sadrži proizvodni deo i kancelariju, poseduje industrijska vrata pogodna za utovar robe, kao i tri kalorifera....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 135.000 €, 36,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131908, III/IV, klima, uknjižen, podrum. *** Veoma funkcionalan, svetao, renoviran stan *** odlično lokacijski pozicioniran. Po strukturi jednosoban, vešto adaptiran u jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije povezane sa kuhinjom, dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 135.000 €, 144,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 126552, 3.65a, spratna, visoko potkrovlje, struja, klima, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, pogodan za pp, mogućnost proširenja. Odlična, useljiva spratna kuća u centru Vrdniku na placu od nepuna 4 ara!....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 135.000 €, 36,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131908, III/IV, klima, uknjizen, podrum. *** Veoma funkcionalan, svetao, renoviran stan *** odlicno lokacijski pozicioniran. Po strukturi jednosoban, vesto adaptiran u jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije povezane sa kuhinjom, dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 135.000 €, 144,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126552, 3.65a, spratna, visoko potkrovlje, struja, klima, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, podrum, pogodan za pp, mogucnost prosirenja. Odlicna, useljiva spratna kuca u centru Vrdniku na placu od nepuna 4 ara!....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 135.000 €, 50,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 114409, PR/III, klima, telefon, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, pogodan za pp, stambena zgrada. Radjeno je etaziranje starog porodicnog objekta i kompletna rekonstrukcija i renovacija. Sada u zgradi ima tri sprata i 8 stanova.....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 135.000 €, 50,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 114409, PR/III, klima, telefon, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, stambena zgrada. Radjeno je etaziranje starog porodičnog objekta i kompletna rekonstrukcija i renovacija. Sada u zgradi ima tri sprata i 8 stanova.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 135.000 €, 150,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na uglu Mihaila Bulgakova i Koste Nađa, 30m od glavne ulice, nudimo vam duplex od ukupno 150m2. Donji deo se sastoji od velikog dnevnog boravka, spavaće sobe, i kupatila i terase, a gornji deo od 3 spavaće sobe i kupatila. Jako pogodan za poslovni prostor kao i za život. Na prilazu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 135.000 €, 111,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran stan od 111m² na Salajci – odlična lokacija za život ili firmu Prodaje se uknjižen stan površine 111m² na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Novom Sadu – Salajka . Lokacija je idealna za otvaranje firme, kancelarije, ordinacije ili bilo koje druge poslovne delatnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 134.000 €, 52,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2023.,

www.indomio.rs

Nudmo Vam na prodaju kompletno renoviran dvosoban stan na najtraženijoj lokaciji u gradu, Grbavici. Nalazi se u kvalitetnoj starijoj zgradi na par koraka od škole, vrtića, dečijih igrališta, prodavnica, apoteka, kafića i svega ostalog što je potrebno za normalan život. Takođe u blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 134.000 €, 56,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je funkcionalan i svetao stan od 56 m² u mirnom i odlično povezanom delu Novog Sada, u ulici Bulevar Jaše Tomića. Stan se nalazi na 4. spratu zgrade bez lifta, uknjižen 1/1, pogodan za porodično stanovanje, parove ili kao izuzetno dobra investicija za izdavanje. Struktura....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 133.900 €, 91,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

TROSOBAN.PRIZEMLJE.DVE TERASE.UKNJIŽEN.POGODAN I ZA POSLOVNI PROSTOR..ZGRADA STARA 7 GODINA.PARKING. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 133.900 €, 64,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KOMFORAN DVOSOBAN STAN, NOVO NASELJE---Agencijska šifra 1000040. Stan se nalazi na drugom spratu kvalitetne zgrade sa liftom i dvostrano je orijentisan. Ulazni hodnik, desno dnevna soba sa izlazom na terasu, pored kuhinja sa trpezarijom sa izlazom na terasu,preko puta spavaća soba....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 133.900 €, 230,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2022.,

www.oglasi.rs

POGODNO IZA INVESTITORE - Prodajemo staru "švapsku" kuću "na lakat". Ukupne površine 230m2 na placu od 613m2. Ima dve stambene jedinice. Potrebna izvesna ulaganja. Front je oko 14 metara, a kako se i susedna kuća prodaje koja je takođe u izvornom stanju ovo je odlična ****PONUDA ZA....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 133.900 €, 80,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvorišni stan u Petrovaradinu, stan gleda na ulicu, ulaz je iz dvorišta. U neposednoj blizini Tvrđave, a u krugu od 300 metara nalaze se osnovna škola, dom zdravlja, vrtić, pošta, banka, prodavnice. Autobuska stanica ispred kuće. Udaljenost od centra Novod Sada 3 autobuske stanice....

 
 
 
  Poslovni prostor, RAŠKA, 133.000 €, 201,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJA STAMBENO–POSLOVNE ZGRADE – KONAREVO (Kraljevo– Novi Pazar magistralni put) Na magistralnom putu Kraljevo-Novi Pazar prodaje se uknjižena stambeno-poslovna zgrada površine 201 m², na placu površine 7a. Objekat je do sada funkcionisao kao auto servis i poseduje sve potrebne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 133.000 €, 50,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se potpuno renoviran i useljiv stan u mirnom delu Grbavice, u zgradi kvalitetne novije gradnje. Stan se nalazi na trećem spratu i ima funkcionalan raspored: Dnevni boravak Kuhinja sa trpezarijom Spavaća soba Kupatilo Terasa sa pogledom ka dvorištu Zgrada poseduje lift i uredan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 132.600 €, 78,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 78m2 (terasa 6m2), CG, 2/9, tri lifta, garažno mesto. Uknjižen na 77m2 Fantastičan, luksuzan polunamešten dvoiposoban stan u zgradi Quartet 4 (Beograd na vodi), površine 78m2, sa pogledom na grad. Zgrada je udaljena samo nekoliko minuta hoda od obale Save i Savske promenade,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 132.000 €, 110,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor na Panteleju. Površine je 110m2. U sklopu kvadrature je garaža do koje ima i spoljni prilaz iz dvorišta a koja može služiti kao kancelarija ili magacinski prostor, moguće proširenje lokala za još 35m spajanjem još dve garaže sa bočne strane – pogodan za....

 
 
 
  Poslovni prostor, DUVANIŠTE, 132.000 €, 83,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lokal u novogradnji u naselju Duvanište, u veoma prometnoj ulici, lako uočljiv i pogodan za različite delatnosti: kancelariju, ordinaciju, salon lepote, poslastičaru, brzu hranu i slično. Ukupna površina lokala iznosi 83 m² i prostire se na dva nivoa: Prizemlje: 43 m² Podrumski....

 
 
 
  Poslovno-stambeni prostor, KRNJAČA, 132.000 €, 165,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na 5 minuta od Omladinskog stadiona, u mirnom kraju Krnjače nalazi se nezavršen stan. Trenutno podeljen na manji stan, jednosoban i veći duplex. Dvostrano orijentisan, svaka celina sa zasebnim ulazom, kupatilom i sa po jednom malom terasom. Potrebno probiti vrata kako bi se spojio....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 130.860 €, 76,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Troiposoban stan 77 m2 na ODLIČNOJ TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu u mirnom kraju pogodan za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Mirijevo - Matice srpske 2. 5, 64m2 (terasa 17m2), EG, PR/5 Svetao i funkcionalan stan u mirnom delu Mirijeva. Sastoji se od komotnog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve sobe, velike natkrivene terase (pod terase obložen pločicama i prekriven vodootpornim itisonom),....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 479)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>