• GoHome Professional
do 200000 eura pogodan parking što skuplji - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • do 200000 eura pogodan parking što skuplji - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura pogodan parking što skuplji

  • Za upit "do 200000 eura pogodan parking što skuplji" pronađeno 821 nekretnina - prosečna cena 1.860 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 94.430 €, 58,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se poslovni prostor u centru Niša, površine 58m2, u suturenu nove stambene zgrade do same ulice. Nalazi se na idealnoj lokaciji, u blizini Doma Vojske i Dušanove ulice, pa je pogodan za raznorazne delatnosti Sastoji se od dve višenamenske prostorije, čajne kuhinje, ostave....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 93.000 €, 43,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se jednoiposoban stan, površine 43m2, na prvom spratu stambene zgrade sa dva lifta. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, na uglu Sremske i Bulevara Nemanjića. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo i lodja. Grejanje u stanu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 93.000 €, 50,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvorišni duplex stan, u prizemlju kvalitetni zgrade, 50m2 dvorišno orijentisan, na odličnoj lokaciji u Petrovaradinu. Stan poseduje na donjoj etaži, dnevni boravak i odvojenu kuhinju. manju sobu, kupatilo, hodnik i na gornjoj etaži se nalazi prostrana spavaća soba. Od parking mesta....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 93.000 €, 67,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan dobrog rasporeda i sastoji se od: velike dnevne sobe sa izlazom na lođu, hodnika, kuhinje sa trpezarijskim delom iz koje se ulazi u dnevnu sobu, kupatila, veće spavaće sobe sa izlazom na drugu lođu, manje sobe i ostave. Lođe su zastakljene, prozori pvc. Podne kuhinjske pločice....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 93.000 €, 31,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzan stan u srcu Zemuna po ceni od 93000 eur+PDV(10%). Otkrijte svoj dom iz snova u šarmantnom centru Zemuna! Ovaj izvrstan luksuzni stan u izgradnji na visokom prizemlju nudi neuporediv spoj modernog komfora i bezvremenske elegancije. Savršeno lociran za pogodan pristup....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 92.700 €, 257,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Preporuka! Na jednom placu dve uknjižene kuće - pogodno za život dve porodice. Spratna kuća se sastoji od podruma,garaže,kuhinje, dn.boravka,četiri spavaće sobe i dva kupatila.Prizemnu kuću čine dva jednoiposobna stana. U dvorištu izgradjen čardak,pušnica i ostava. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 92.700 €, 54,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan dvosobni stan na odličnoj lokaciji. Stan se sastoji od dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i 2 terase. Pogodan je za porodicu sa decom jer se u blizini nalaze osnovna škola, vrtić, kao i dečija igrališta. Autobusko stajalište je....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 92.500 €, 43,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Izvanredan, potpuno nov i luksuzan apartman u vili "Montagna", dvosobne strukture, na najlepšoj poziciji Zlatibora. U neposrednoj blizini hotela "Mona" i na 200m do jezera i centra Zlatibora. Izuzetna pozicija, nadohvat svih komercijalno-uslužnih sadržaja, restorana, kafeterija, brze....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 92.000 €, 84,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal u širem centru Zrenjanina površine 84 m2. Sastoji se od pred ulaza koji je natkriven nadstrešnicom, prostranog, svetlog lokala za izdvojenom čajnom kuhinjom i kupatilom. Grejanje je na struju. Ispred lokala postoje tri parking mesta. Nalazi se na odličnoj lokaciji,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 92.000 €, 39,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je jednoiposoban stan u prizemlju, idealan za starije osobe, porodice sa decom ili kao praktična investicija za izdavanje. Stan je funkcionalno raspoređen i odmah useljiv. Struktura i raspored: Odvojena spavaća soba Dnevni boravak povezan sa kuhinjom i trpezarijom Kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 91.780 €, 54,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka - 1100661 - Uknjižen, klasičan, dvosoban stan u blizini Riblje pijace. U odnosu na uličnu zgradu je polusuteren, ali je u nivou dela dvorišta kao prizeman stan. Satoji se iz dnevnog boravka, sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i ostave. Ispred stana je deo dvorišta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 91.780 €, 54,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka - 1063813 - Uknjižen, klasičan, dvosoban stan u blizini Riblje pijace. Satoji se iz dnevnog boravka, sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i ostave. Ispred stana je deo dvorišta od oko 10m2, koji može biti u funkciji terase. Grejanje je centralno gradsko. Stan je....

 
 
 
  Apartman, Kopaonik, 91.200 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2022.,

www.klikdooglasa.com

Ap.12 se nalazi u Vili Irini,mirnom delu Kopaonika , naselje Treska.Vila ima dvoriste koje u zajednickom vlasnistvu svih stanara .Tako da je pogodno i za odmor porodica sa malom decom.Ap. tkđ ima sopstveni parking i zajednicku ostavu u kojoj se nalazi ormaric za odlaganje skija.Grejanje....

 
 
 
  Stan, VALJEVO, 91.000 €, 44,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajem LUX apartman od 44m2 na Divčibarama, uknjižen, ulica Valjevska , u blizini je Maxi market. Zgrada je pored glavnog puta, od centra udaljena 800 m. Nalazi se na drugom spratu od četiri, u novoj stambenoj zgradi, useljenoj septembra 2022. Poseduje dve spavaće sobe, kuhinju....

 
 
 
  Stan, BANJA, 91.000 €, 44,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Višnjička Banja, trosoban uknjižen stan , 44m², visoko prizemlje, ima poseban ulaz. U ponudi je trosoban funkcionalan dvostrano orijentisan stan sa posebnim ulazom. Nalazi se u mirnoj i zelenilom zaklonjenoj ulici, Slanački put u Višnjičkoj Banji. Karakteristike: Ima ulaz kao kuća-....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 90.180 €, 25,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan prizemni lokal na Novom naselju od 25m2 + 8 m2 galerija + tavanski deo od 6 m2. Lokal je kompletno renoviran, sve je zamenjeno i odradjeno, uključujući i sve postojeće instalacije. Napravljena je i galerija u jednom delu lokala od nekih 7-8 m2 a iznad je i odličan tavanski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 90.130 €, 30,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lep, manji stan pogodan za izdavanje i kao stan na dan +++ Agencijska oznaka - 1061948 - Manji jednoiposoban stan na lepoj lokaciji na Salajci. Nalazi se u visokokvalitetno izgrađenoj zgradi. U stan su ugrađene najkvalitetnije podne i zidne obloge i sanitarije. Sastoji se iz malog....

 
 
 
  Stan, BRUS, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.11.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 89756, PR/IV, lift, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Fantastican apartman na nekoliko koraka od gondole! Veoma mali troskovi odrzavanja,kao investicija takodje isplativ,na raspolaganju....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 90.000 €, 60,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se poslovni prostor površine, uknjiženih 48 a realnih oko 60m2 plus oko 20 m2 pod nadstrešnicom. Lokal je pogodan za različite namene. Nalazi se kod Durlanske pijace, na odličnoj lokaciji i ima sopstveni prilaz za kombi ili neko veće transportno vozilo, kao i besplatan parking....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 90.000 €, 327,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Tražite idealan prostor za proizvodnju, trgovinu ili kombinovane delatnosti? Predstavljamo vam izuzetnu poslovnu priliku – prostran, funkcionalan i strateški pozicioniran objekat, spreman da podrži vaš biznis od prvog dana! ⭐ Ključne prednosti objekta: Velika funkcionalna hala u jednom....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 89756, PR/IV, lift, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Fantastican apartman na nekoliko koraka od gondole! Veoma mali troskovi odrzavanja,kao investicija takodje isplativ,na raspolaganju....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 90.000 €, 41,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartman na prizemlju, u Milmari Resortu na Kopaoniku, sa prelepim pogledom i okruženjem. Površina apartmana je 41 m2, sa odvojenom spavacom sobom, terasom, komforan i prostoran. Odlično je orijentisan i osvetljen, nov, udoban i moderno opremljen. Pogodan je za izdavanje....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 90.000 €, 34,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 90.000 €, 100,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 IZDAJE SE KANCELARIJSKI PROSTOR NA BULEVARU OSLOBOĐENJA 🏢 🔹 Lokacija : Bulevar Oslobođenja, 2. sprat 🔹 Površina : 100 m² 🔹 Cena zakupa : 900 EUR mesečno 🔹 Depozit : 900 EUR 🔹 Agencijska provizija : 900 EUR (jednokratno) Opis prostora : Ovaj funkcionalan kancelarijski prostor,....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 89.800 €, 177,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća ukupne neto površine 177 m² (bruto 205 m²), na uređenom placu od 12 ari, sa izlazom na dve ulice. Kuća se sastoji od: Suterena (54 m²) sa dve prostorije i toaletom – može se lako preurediti u stambeni deo, radionicu ili poslovni prostor, Prizemlja (81 m²)....

 
 
 
  Poslovni prostor, KULA, 89.700 €, 87,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se funkcionalan poslovni prostor površine 87 m², u centru Kule, na atraktivnoj i prometnoj lokaciji – idealan za razne vrste delatnosti! Karakteristike lokala: Površina: 87 m² Dve odvojene prostorije Sanitarni čvor (kupatilo/WC) Grejanje na struju – inverter klima uređaj Ulični....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 89.100 €, 81,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, namešten stan na elitnoj lokaciji u blizini Pinka. Dvostrano orjentisan sa puno svetlosti. Veliki dnevni boravak sa izlazom na dve terase. Centralno grejanje i inverter klima. Blizina svih sadržaja potrebnih za život. Stan je odmah useljiv, pogodan za predstavnike stranih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 89.000 €, 46,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo uknjižen, renoviran i potpuno nov stan površine 46m², smešten na mirnoj i prijatnoj lokaciji u Borči. Kao dodatnu pogodnost, vlasnik obezbeđuje jedno parking mesto gratis. Osnovne karakteristike: Površina: 46m² Uknjižen i odmah spreman za kupovinu Renoviran....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 88.100 €, 45,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u Inđiji Fantastičan Jednoiposoban stan 45 m2 na TIP-TOP LOKACIJI Stan se nalazi u Novoj zgradi kvalitetne gradnje na Prvom spratu dvorišne orijentacije u delu Grada koji je Pogodan za funkcionalan Porodičan životIstičemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 88.000 €, 50,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju duplex stan – Petrovaradin Prodaje se funkcionalan dvoetažni stan površine 50 m², sa dva privatna parking mesta (jedno se trenutno izdaje za 50€ mesečno). Nalazi se u mirnoj, dvorišno orijentisanoj zgradi iz 2011. godine, u srcu Petrovaradina. Struktura stana: Dnevna soba....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 88.000 €, 110,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor povrsine 110m2 na Avijaciji, u mirnoj ulici. Pogodan za razne vrste tihih delatnosti. Dve prostrane prostrije, jedna manja kancelarija, kuhinja i toalet. Ispred poslovnog prostora je dvorište koje zakupci koriste, kao i 3-4 parking mesta. Potreban depozit.....

 
 
 
  Stan, IRIG, 88.000 €, 106,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119604, 24.93a, prizemna, struja, terasa, uknjižen, nov, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv. Savremena seosko domaćinstvo, moderno opremljeno, uredjeno i održavano,....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 88.000 €, 68,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal na Maloj Vagi od 68 m2 pored ulice. Zgrada je starije gradnje, lokal je kompletno renoviran, stalno je izdat. Nalazi se u jednoj od najfrekventnijih ulica u gradu. Pogodan je za različite delatnosti od apoteka, trgovina do kladionica. Ovo je topla preporuka Bulevar....

 
 
 
  Stan, PALIĆ, 87.550 €, 38,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan stan-apartman u neposrednoj blizini Palićkog jezera. U pitanju je kompletno namešten apartman, pogodan za izdavanje. Stan poseduje dnevni boravak, spavaću sobu i kupatilo. Poseduje svu prateću opremu neophodnu za visoko kotiranje na booking-u. Kompleks poseduje recepciju,....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 87.550 €, 131,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Naša Preporuka*-Prodajemo u Kikindi Uknjiženu Porodičnu kuću 131 m2 na TOP LOKACIJIKuća je Prizemna Trosobna,starije gradnje poseduje tri sobe,Predsoblje,kupatilo i lepu Terasuiza kuće se nalazi još jedna nezavršena kuća dok u Dvorištu imamo zidani bunar a u Bašti bušeni Bunar....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 87.550 €, 33,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam se izuzetno funkcionalan stan na vrlo popularnoj lokaciji, u blizini Novosadskog sajma. Stan poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom koja fizički može da se odvoji jer ima prirodnu ventilaciju, odvojen spavaći deo, kupatilo. Odlično održavan. Stan uvučen od gradske buke....

 
 
 
  Apartman, PALIĆ, 87.550 €, 38,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 87.040 €, 37,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.12.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan jednoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Blizina svega neophodnog za život. Nalazi se u zgradi novije gradnje. Poseduje parking za stanare u ograđenom dvorištu. Izuzetno funkcionalnog rasporeda (iz hodnika u sve prostorije). Odličan kako za....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 87.000 €, 130,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120696, 4.45a, spratna, struja, kanalizacija, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp. Vrlo lepa, čvrsta, suva i dobro izolovana kuća u koju treba uložiti malo i....

 
 
 
  Stan, KRUŠEVAC, Pejton, 85.100 €, 65,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109835, I/I, klima, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, podrum, ostava, pogodan za pp, stambena zgrada. Prodaje se stan u naselju Pejton u Kruševcu. U cenu stana ulazi i garaže koja se nalazi ispod stana i koja....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 43,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Zlatibora, na svega 1 km od centra, prodaje se lep 1.5 stan, na prvom spratu, merene površine 47 m2. Sastoji se od modernog open space prostora sa dnevnim boravkom, kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Iz dnevnog boravka se izlazi na terasu, sa koje se pruža....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 85.000 €, 34,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 97976, PR/III, izlog, klima, uknjižen, lokal. Veoma funkcionalan poslovni prostor, nalazi se na samo 50-tak metara od Bulevara kralja Aleksandra, u kompleksu oko Hajdukovog stadiona. Sastoji se od dve prostorije i mokrog čvora. Pogodan za razne vrste delatnosti. U neposrednoj....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-462 (od ukupno 479)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>