• GoHome Professional
do 200000 eura lift 2.sprat - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • do 200000 eura lift 2.sprat - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura lift 2.sprat

  • Za upit "do 200000 eura lift 2.sprat" pronađeno 978 nekretnina - prosečna cena 2.364 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 116.300 €, 43,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U pitanju je stan sa odvojenom spavaćom sobom u izgradnji na drugom spratu. Rok izgradnje se očekuje u drugoj polovini 2026-te godine. Za više informacija pozovite! Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 5, 214.000 €, 43,00 m2 cca 4980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam dvosoban stan na drugom spratu solitera, prekoputa starog Merkatora. Prelepa i ekskluzivna lokacija, u neposrednoj blizini opštine Novi Beograd, autobuskih stajališta i svih sadržaja. Zgrada poseduje dva lifta, centrаlno grejanje, dosta prostora za parking u okruženju zgrade,....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 115.500 €, 77,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.agencijapragma.com

4. juli – trosoban stan površine 77m2 + terasa, lođa, ostava i podrumski prostor na drugom spratu u zgradi sa pet spratova bez lifta. Zamenjena spoljna stolarija pvc stolarijom, centralno grejanje, laminat, inverter klima. Uknjižen 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 115.360 €, 65,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi strukturi troiposoban,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 115.240 €, 41,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prodaju jednoiposobnog stana etažirane površine 41.44m2. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom. Ima terasu. Mali broj stanova pruža ekskluzivan osećaj zajednice, omogućavajući svakom stanaru da uživa u privatnosti i komforu. U blizini Bulevara patrijarha....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 110.000 € na 115.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ZRENJANIN, 115.000 €, 75,00 m2 cca 1530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.06.2024 - 99.500 €
17.07.2025 - 115.000 €
13.12.2025 - 110.000 €
05.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2024.,

www.gsigma.rs

Trosoban stan u novoj zgradi u naselju Lesnina. Uknjižen na 75 m2. Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka, trpezarija i kuhinje (špajz), dve odvojene spavaće sobe, kupatila sa kadom, toaleta, hodnika i terase. Cg gradsko. Lokacija je odlična,....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 115.000 €, 103,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2019.,

www.srbija-nekretnine.org

3.5 stan - 103m2 na Banovom brdu , nalazi se u mirnoj ulici , na 2. spratu , dupleks , zgrada iz 2007.godine . Stan ima na I nivou : dnevni boravak , izdvojenu kuhinju , 2 terase , kupatilo , hodnik i 2 spavaće sobe , na II nivou su : 1 spavaća soba i radni deo . Grejanje na gas ,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 115.000 €, 52,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN DVOSOBAN 52m2 NA DETELINARI-POTENCIJAL ZA 2.5 ! Na prodaju dvosoban stan od 52m2 u jednom od lepših i mirnijih delova Detelinare. Stan se nalazi na 2.spratu kvalitetne starogradnje (bez lifta) u okruženju sa puno zelenila i slobodnog parkinga. Struktura stana -trenutno dvosoban....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 115.000 €, 52,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan stan, na atraktivnoj lokaciji u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Ispred zgrade je dostupno autobusko stajalište, a nadomak su mnogi marketi, pošta, opština, piljare, škola, vrtić… Po strukturi je dvoiposoban, uknjižene površine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 115.000 €, 59,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnoj ulici Uroša Čalića u naselju Železnik nalazi se neuseljavan stan smešten u novoj zgradi na idealnom drugom spratu. Zgrada je trenutno u postupku legalizacije, pa je kupovina moguća isključivo za keš kupce. Stan odlikuje moderan raspored – ulazni hodnik vodi u prostrani dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 114.770 €, 41,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izgradnju u jednom od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026. godine. Orjentacija stana je na dvorište u pitanju je 2. sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 114.300 €, 66,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2022.,

www.indomio.rs

41698, 061 234 30 11 Stefanela, Prodaje se odličan dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji u ulici Pariske Komune. Zgrada okružena zelenilom i parking prostorom, raznim marketima,Blizina Bulevara Oslobođenja i Železničke stanice. Nekretnina jako dobro održavana. Stan je na idealnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 113.300 €, 53,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na atraktivnoj lokaciji u mirnom delu Stare Detelinare, idealan kako za porodični život, tako i kao investicija. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade bez lifta. U pitanju je komforan dvosoban stan, sa izuzetnim potencijalom – uz određena ulaganja moguće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 113.300 €, 39,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2022.,

www.indomio.rs

Odličan, noviji, kompletno namešten jednoiposoban stan blizu Lidla i Mornarice na kraju Limana IV. Stan je useljen krajem 2019. godine, uknjižen, u privatnom vlasništvu 1/1. Nalazi se na drugom spratu u ulazu koji ima dva lifta. Grejanje je na gas po utrošku, troškovi su minimalni,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 113.300 €, 60,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2022.,

www.indomio.rs

41766, 061 234 30 11 Stefanela, Odmah useljiv delimično renoviran dvosoban stan od 60m2, stan se nalazi na 2.spratu u zgradi sa liftom. Avijaticarsko naselje, (kod nedadasnje pruge). Parking pored zgrade. Miran kraj. U blizini 2 autobuske stanice, zabaviste, 2 osnovne skole. Stan:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 113.300 €, 64,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1100334 Na prodaju KOMPLET NAMEŠTEN dvoiposoban duplex u Adicama, u neposrednoj blizini Futoškog puta. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i terase na donjem nivou, dok se na gornjem nalaze dve spavaće sobe, od kojih....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Detelinara, klasičan dvosoban stan koji se lako može adaptirati u dvoiposoban, 53m2 +6m2 terase+++ Agencijska oznaka-1064007 Na prodaju uknjižen dvosoban stan na Detelinari u neposrednoj blizini O.Š."Dositej Obradović". Stan se lako može adaptirati u dvoiposoban (od kuhinje se može....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 113.300 €, 71,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KLISA, trosoban stan sa parking mestom 71m2+++ Agencijska oznaka-1062798 Na prodaju uknjižen trosoban stan u potkrovlju zgrade na Klisi, u neposrednoj blizini Roda šoping centra. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 118.450 € na 113.300 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 113.300 €, 57,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 118.450 €
01.05.2026 - 113.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvoiposoban dupleks stan ukupne površine 57 m², smešten na 2. spratu stambene zgrade u atraktivnom delu Nove Detelinare, u neposrednoj blizini pijace, marketa i svih neophodnih sadržaja za svakodnevni život. Stan se nalazi u potkrovlju, funkcionalnog rasporeda na dva nivoa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 113.300 €, 33,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan jednosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Stan se nalazi na drugom spratu i dvorišno je orjentisan, što se tiče rasporeda ima komforni dnevni boravak, fizički izdvojenu kuhinju, predsoblje i naravno kupatilo. Stan je u odličnom stanju....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1100855 Na prodaju uknjižen dvosoban stan na Detelinari u neposrednoj blizini O.Š."Dositej Obradović". Stan se lako može adaptirati u dvoiposoban (od kuhinje se može dobiti jedna dečija soba). Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka, izdvojene kuhinje, odvojene....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 109.550 € na 112.680 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Apelovac, 112.680 €, 62,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 109.550 €
17.04.2026 - 112.680 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 62,60m2 . Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene trpezarije sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 112.680 €, 63,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 111.870 €, 61,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan 60,03m2, na drugom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 111.500 €, 78,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji na dobroj lokaciji, II sprat. U blizini stana je sve što je potrebno za ugodan život. Tu su prodavnice, apoteke, ambulante, škola , obdanište, zabavište, autopraona, benzinska pumpa.Zgradu gradi investitor sa tradicijom dužom od 25 godina poznad po kvalitetnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 111.250 €, 53,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju dvosobnog stana koji se nalazi u mirnom kvartu, bogatom zelenilom i sa dosta parking mesta. Izuzetno svetao stan, sastoji se od dnevne sobe, odvojene kuhinje sa prirodnom ventilacijom, prostrane spavaće sobe, kupatila, hodnika i ostave. Stan poseduje terasu površine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 111.240 €, 41,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u neposrednoj blizini sajma. Nalazi se da drugom spratu od 5 u zgradi bez lifta. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i ostave. Kuhinja je napravljena od terase i može se vratiti u prvobitno stanje. U zgradi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 111.000 €, 43,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo NOV stan na Telepu,Petefi Šandora,II sprat,lift,dvorišno orjentisan, pogled na Frušku goru . . . Odmah useljiv, sa PDV.. Javite nam se 062518545 Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 110.725 €, 59,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada se nalazi u blizini Pantelejske crkve, izolovana od buke I gradske gužve. Površina stana je 59,72 metara kvadratnih. Po stukturi je trosoban, nalazi se na drugom spratu. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i lodje. Prvoklasna PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 110.000 €, 71,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1099646 CENA 110 000 + 3% agencijske provizije. Na prodaju uknjižen trosoban stan u potkrovlju zgrade na Klisi, u neposrednoj blizini Roda šoping centra. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 215.000 €, 69,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2025.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude kompletno renoviran, trosoban stan, na drugom spratu, odlično održavane zgrade, bez lifta. Stan je uknjižen na 69m2, sa velikom terasom i pripadajućim podrumom. Centralno grejanje, topla voda, klima, KTV i internet. Stan se sastoji od predsoblja, velikog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 110.000 €, 60,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvoiposoban stan 60m2, u novogradnji, na Paliluli, iznad crkve Sv Nikola u neposrednoj blozini Generalskih vila. Stan se nalazi u objektu spratnosti Po+P+2, na drugom spratu bez lifta. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, poluizdvojene kuhinje, dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 110.000 €, 64,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1100334 CENA 110.000e + agencijska provizija od 3%. Na prodaju KOMPLET NAMEŠTEN dvoiposoban duplex u Adicama, u neposrednoj blizini Futoškog puta. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i terase na donjem nivou, dok se na....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-453 (od ukupno 454)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>