• GoHome Professional
do 200000 eura kablovska što veći - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 200000 eura kablovska što veći - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura kablovska što veći

  • Za upit "do 200000 eura kablovska što veći" pronađeno 14 909 nekretnina - prosečna cena 2.098 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEGEC, 185.660 €, 485,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu kuću, bez ulaganja u Begeču. Ima tri sprata koji mogu funkcionisati kao tri trosoban stan. U svojoj strukturi imaju dve spavaće sobe, dnevnu sobu sa kuhinjom, kupatilo i veliku zatvorenu terasu. U suterenu kuće nalaze se prodrumske prostorije koje mogu koristiti....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 109.000 €, 470,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa, porodična kuća, kvalitetne novije gradnje, na odličnoj lokaciji u Ohridskom naselju, pored magistralnog puta Leskovac-Vučje. Kuća je po spratnosti Pr+I+Pot, ukupne površine oko 470m2 i nalazi se na 11.85 ari placa. Unutrašnji prostor je organizovan u tri posebne jedinice....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 196.000 €, 450,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2025.,

www.status-nekretnine.com

POŽELJNA SPRATNA DOMAĆINSKA KUĆA U ŠIREM CENTRU... Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 196.000 €, 450,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

POŽELJNA SPRATNA DOMAĆINSKA KUĆA U ŠIREM CENTRU EKSKLUZIVNO I RETKO U PONUDIProdaje se u srcu Temerina Uknjižena i Prelepa Spratna Porodična kuća na TOP LOKACIJIKuća je Posebna,svetla,funkcionalna,Velika,prava domaćinski održavana,kvalitetno građena,dobra izolacija,nalazi....

 
 
 
  Kuća, DONJE VLASE, 105.000 €, 450,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna kuća sa prelepim placem, na pola puta od Donjeg Vlasa. Plac je površine 29,7 ari u jednom komadu. Kuća je 450m2 spratnosti p plus 1 u postupku legalizacije. Prizemlje kuće je opremljeno za život, a spoljne stepenice vode na sprat koj je u sivoj fazi. Prizemlje kuće....

 
 
 
  Kuća, GORNJI MATEJEVAC, 103.000 €, 450,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se parcela površine 18 ari sa dve višespratne kuće i više pomoćnih objekata u Gornjem Matejevcu. Prva kuća je iz 60 tih godina, čvrste gradnje i betosnkih ploča u medjuspratu. Sastoji se od donjeg sprata gde je kuhinja i veliki vinski podrum, i sprata. Na spratu je trem, ulazni....

 
 
 
  Kuća, NOVI BEČEJ, 110.000 €, 440,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

kuca je pravljena moderna jako je velika ima 7,spavace sobe 3,kupatila 3,ulaza nemogu da vam pisem sve ali od video nadzora alarma kapija se otvara na daljinski voda reto cirkulacija grejanje plin i struja ako gledate plan videcete da ima i kafic i suteren ja mislim 440,m2 ali ako....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 185.400 €, 437,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je kuća u Futogu. Sastoji se od 4 etaže, polusuteren, prizemlje, sprat i potrkovlje. Sve etaže osim prizemlja su u sirovom stanju. Gas je priključen i postavljeni su radijatoru. Plac je odličan ravan, površine 810m2. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. b121....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 145.000 €, 432,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična porodična kuća u Vrnjačkoj Banji iznad hotela Sunčev Breg, u prelepom mirnom okruženju za uživanje. Od centra banje udaljena je oko 2km. Ima potencijala za porodično stanovanje, kao i za opremanje u hostel ili apartmane, jer priroda koja okružuje ovu nekretninu....

 
 
 
  Kuća, RUMENKA, 206.000 €, 420,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Odlična spratna kuća. Odvojene tri stambene jedinice. Kuća čvrste gradnje, odličan prostor. Za više informacija i gledanje pozovite agente prodaje Tel. 064/803-3306 021/221-5101 386172 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, U blizini gradskog....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 211.000 €, 420,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Kuća na odličnoj lokaciji Po+Pr + 1+Pk Kablovska Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
  Kuća, KAC, 190.960 €, 412,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalana spratna kuća u Kaću (ULICA JUGOVIĆEVA), odlična pozicija same kuće! Kuća je novije gradnje i bez većih ulaganja! Spratna kuća u prizemlju poseduje poslovni prostor. Prvi i drugi sprat su identični po prostorijama i rasporedu, kao dva trosobna stana! Kuća poseduje kolski....

 
 
 
  Kuća, KAC, 201.570 €, 412,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Erdeč, 200.000 €, 405,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve kuće u Kragujevcu, naselje Erdeč, površine 340 m2, stan 106 m2, stan 112 m2, garaža 101 m2, kuća 105 m2, pomoćni objekat 40m2, pomoćni objekat 7 m2, na placu površine 1042 m2. Kuću čine dva zasebna stana na prvom spratu potrebno sređivanje i drugom spratu, komplet sređen....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Branko Bjegović, 150.000 €, 403,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična porodična kuća novije gradnje u sivoj fazi, u blizini nove OŠ u naselju Branko Bjegović. Nalazi se na finoj lokaciji za miran porodični život, a poslednjih godina sve više atraktivnoj zbog odlične povezanosti sa centrom grada. Novo naselje je poprilično infrastrukturno....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 195.000 €, 400,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2022.,

www.oglasi.rs

Prostrana, moderna kuća na tri etaže sa dvorištem i garažom. Prizemlje: predvorje, hodnik, 2 sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i ostava. Prvi sprat: 4 sobe i kupatilo. Potkrovlje: dve sobe, dnevni boravak i kupatilo. Pet soba ima izlaz na terasu. Oba dnevna....

 
 
 
  Poslovno-stambeni prostor, LAZAREVAC, 179.000 €, 400,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju tri objekta u naselju Bratmilovce, ukupne korisne površine oko 400m2, na placu od 1990m2. Sva tri objekta su novije, kvalitetnije gradnje, dva objekta su potpuno komunalno opremljeni i useljivi, dok je treći objekat u fazi sive gradnje. Objekat najbliži ulici je pogodan....

 
 
 
  Kuća, SAJKAS, 160.000 €, 400,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kucu u Sajkasu, kod Novog Sada. Kuca ima osam soba tri kuhinje tri kupatila, cetiri garaze i dve poslovna prostora koja su aktivna. Cetiri ulaza sa ulice i veliko dvoriste. Gas voda struja, dva fiksna telefona i svi prateci objekti. Kontakt telefoni: 062/8274450 i 062/8333411....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 154.500 €, 400,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična nekretnina na svega 30km on Novog Sada. Naša preporuka. Za više informacija POZOVITE!!! 064 8222 148 467534 Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Grošnica, 145.000 €, 400,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u sivoj gradnji od 400 m2 u Grošnici na 10 ari placa. Kuća je planirana da bude u tri etaže po 100m2, svaka etaža sa zasebnim ulazom. Prva etaža je omalterisana, urađena struja i voda, useljiva je. Svaka etaža je sa istim rasporedom prostorija, hodnik, dve spavaće....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 120.000 €, 400,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stambeno poslovni centar u Kragujevcu, naselje Šumarice, površine 400 m2, na placu površine 14 ari. Na ograđenom placu površine 14 ari, nalazi se stambeno poslovni objekat idealan za razne namene hala, dečiji vrtić. Stambeni deo, koji je odmah useljiv, uknjižene površine....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 215.000 €, 400,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća je građena po švajcarskim standardima,sa velikim kaminom u dnevnom boravku.Blizina, obdaništa,škole,nacionalnog parka "Gruška Gora".Nalazi se u sklopu novog naselja "Belilo sa potpuno novom infrastrukturom.Objekat je izgrađen u smjeru istok-zapad",te je stalno osunčan,stalno....

 
 
 
  Kuća, GABROVAC, 100.000 €, 400,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u izgradnji u naselju Gabrovac, 400m2, na 12 ari placa. Kuća se sastoji od dve stambene jedinice ili dve lepljene kuće gde svaku čini suteren, sprat i potkrovlje. Na svakom nivou ista je konfiguracija i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 185.600 €, 397,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 17070 Spratnica sa tri stambene jedinice od 397m2 na placu od 400m2.Kuća ima centralno grejanje na pelet, struju,mogućnost priključka na gas, takodje ima uzidan kamin i kaljeva peć pa može da se greje i na čvrsto gorivo. Kuća ima 8 soba ,dva dnevna boravka, tri kupatila....

 
 
 
  Kuća, UGRINOVCI, 139.500 €, 396,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi kuća na tri etaže u centru Ugrinovaca na samo 25 min. od centra Beograda sa 14 ari placa+pomoćni uknjiženi objektu i garaža. Postoji mogućnost napraviti tri odvojene stambene jedinice. Grejanje je na struju i čvrsta goriva, a od skoro ima mogućnost priključenja na gasnu infrastrukturu.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 160.000 €, 390,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u centru Popovca (9 km od centra Niša), sa poslovnim i magacinskim prostorom i izlazom na glavnu ulicu. Nalazi se u blizini autobuske stanice, kao i ostalih objekata od značaja za svakodnevni život. Ukupna površina kuće je 300 m2, na parceli od 798 m2. Na prvom spratu....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 175.000 €, 389,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju Stambeno poslovni objekat, koji je izdat na duži vremenski period, renomiranoj svetskoj firmi, tako da Kupac uz kupljenu nepokretnost dobija i razrađen posao. Objekat trenutno raspolaže sa kapacitetom za smeštaj četrnaest osoba, ali se uz sređivanje može doći do kapaciteta....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 150.000 €, 389,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U blizini centra Novih Banovaca na placu površine 6,24 ari nalaze se dve kuće. Pet zasebnih stambenih jedinca, lokal sa izlogom, garaža i podrum. 1. Kuća do ulice neto površine 304 m2 (Po+pr+1), nalazi se na dve etaže koja se sastoji od tri stambene jedinice, dva trosobna stana, oba....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 98.000 €, 389,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na samo 300 m od centra Bečeja prodaje se autentična kuća u mirnoj ulici sa brzim pristupom svim važnim sadržajima. Idealna za porodično stanovanje jedne ili više porodica. 🏠 Osnovne karakteristike: 📐 Površina parcele: 1.790 m² (gradsko građevinsko zemljište) 🏡 Stambeni objekti:....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 90.000 €, 385,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

062518545 Prodajemo stariju prizemnu Kuću u Bačkoj Topoli,Glavna ulica,visoki plafoni,velike prostrane sobe,kuhinja odvojena,dva kupatila,ostava,podrum ispod kuće,tavanski prostor iznad cele kuće . . .lep plac,uknjižena. Odlicna lokacija za poslovnu delatnost, ugostiteljstva, turizma,....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 75.000 €, 380,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Aleksincu, na lepoj, mirnoj lokaciji, na izlasku iz Aleksinca, put za Soko Banju. Kuća se nalazi na placu od 340m2, sastoji se od prizemlja, dva sprata i potkrovlja. Prizemlje se sastoji od hodnika, dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Na prvom spratu su....

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 80.000 €, 376,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća sa okućnicom, pomoćnim objektom i lokalom u selu Krajkovac, opština Merošina. Nalazi se u prelepom, prirodnom okruženju 6km od Oblacinskog jezera i 1,5km od Krajkovačkog jezera, na 20km od Niša, 15km od Prokuplja, tako da je idealna za zdrav život u prirodi....

 
 
 
  Kuća, MEDOŠEVAC, 190.000 €, 375,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća Medoševac pored asfaltnog puta, neto površine 375 m2 . Porodična stambena zgrada sastoji se od pd plus vpr plus sp. Osnova podruma je 27 m2 i sastoji se od kotlarnice I ostave. Osnova prizemlja je 174 m2 i sastoji se od terase, dve kuhinje, dnevne sobe sa....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 200.000 €, 374,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća od 281 m2 na 6,3 ari placa , na glavnom putu u naselju Šumarice. Kuća se sastoji 3 dnevne sobe, 5 spavaćih soba i 5 kupatila. Kuća ima izolaciju, grejanje je na pelet. Garaža i kapija imaju sistem daljinskog upravljanja. Odlična moderna izgradnja i lokacija koje su....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 170.000 €, 370,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trospratna kuća 370 m2, na placu površine 4 ara. Nalazi se u mirnom delu grada na 10 min. od centra. Prizemlje se sastoji od hodnika, podruma, kotlarnice i garaže. U kući postoji glavno i kontrolno brojilo. Stepenište je mermerno na svim nivoima. Grejanje je na čvrsto gorivo,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 195.000 €, 369,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dve kuće, tri stambene jedinice na placu od 648m2, front širine 16m, u blizini centra. Starija kuća je izgrađena 1986.g. 139m2. Sastoji se od 3 sobe sa ulice, trpezarije sa kuhinjom, ostave, kupatila i velike terase. Pogodno za lokale. Građena od cigle, drvena stolarija, na podovima....

 
 
 
  Plac, ARANĐELOVAC, 85.000 €, 364,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na 14km udaljenosti od Aranđelovca, u naselju Venčane, nalaze se ova tri zasebna objekta. Smeštena su na imanju koje se prostire na 100 ari placa. U jednom objektu su kuhinja i trpezarija, dve spavaće sobe i kupatilo dok su u drugom dnevni boravak i podrum. Treći objekat je ekonomski.....

 
 
 
  Kuća, BATAJNICA, 200.000 €, 360,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na jednom placu izgradjene dve kuce. Prva kuca manja 90m2 sa garazom od 45m2, staragradnja, namestena i funkcionalna, sa mogucim useljenjem odmah. Od prostorija ima 3 spavace sobe, pomocnu prostoriju, kuhinju, kupatilo i dnevnu. Izmedju kuca je uredjeno dvoriste, delimicno nadkriveno....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 147.000 €, 360,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je kuća P= 360m2- PR+I+II+Tn na 4 ari placa, Kuća je noije gradnje, U prizemlju je : dnevni boravak,kuhinja i trpezarija,hodnik,kupatilo,garaža i pomoćna prostorija. Prvi sprat:veliki dnevni boravak, prostorija sa šankom, kupatilo,hodnik i velika terasa, na drugom spratu....

 
 
 
  Kuća, KLENAK, 98.000 €, 360,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Podrum Klenak Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 70.000 €, 360,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju domaćinstvo u Jovanovcu, 22km od Niša u pitanju su dve kuće jedna kuća je oko 210m2 sastoji se od prizemlja i dva sprata, na prizemlju se nalazi dnevna soba, spavaća soba, kuhinja, trpezarija i kuptailo, na spratu su tri velike sobe i u na drugom spratu takodje tri spavaće....

 
 
 
  Kuća, KISAC, 190.800 €, 357,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno vam predstavljamo ovu fenomenalnu nekretninu u Kisaču , na samo 15 minuta vožnje od Novog Sada. U pitanju je spratna kuća koja se sastoji od suterena, prizemlja, sprata i potkrovlja. Na prizemlju je kuhinja sa trpezarijom, dva sanitarna čvora, komforan dnevni boravak koji....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 507)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>