• GoHome Professional
do 200000 eura kablovska pala cena barem 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura kablovska pala cena barem 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura kablovska pala cena barem 70 m2

  • Za upit "do 200000 eura kablovska pala cena barem 70 m2" pronađeno 24 nekretnina - prosečna cena 1.659 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 185.400 € na 180.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 180.000 €, 70,00 m2 cca 2570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 200.850 €
22.03.2026 - 185.400 €
17.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prelep trosoban dupleks sa terasom i mogućnošću kupovine garaže – Nova Detelinara, Novi Sad Na prodaju atraktivan, kompletno opremljen trosoban stan na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, u mirnom delu Nove Detelinare. Stan se nalazi na petom spratu kvalitetne zgrade sa liftom i dvorištem....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 190.000 € na 180.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 180.000 €, 71,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 190.000 €
03.04.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Rakovica, Marička 2.0, 71m2 (terasa 8m2), VPR/4, TA, parking, podrum, interfon, telefon, klima, video nadzor. Adaptibilan, trostrano orijentisan, dvosoban stan na visokom prizemlju, sa tri Midea klime, video nadzorom stana i ulaza zgrade. Stan se prodaje sa svim nameštajem i belom....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 211.150 € na 206.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 206.000 €, 76,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 216.300 €
11.03.2026 - 211.150 €
22.04.2026 - 206.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan – Bulevar Oslobođenja, Novi Sad Prodaje se kompletno renoviran trosoban stan površine 73 m² na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Bulevar Oslobođenja. Stan se nalazi na 6. spratu uredne stambene zgrade sa liftom, od ukupno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura kablovska pala cena barem 70 m2'
195.000 €
195.000 €
140.000 €
 
-5%

Promena cene sa 198.000 € na 189.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 189.000 €, 70,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 198.000 €
20.04.2026 - 189.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac, Braće Jerković 3.0, 70m2 (terasa 7m2), 1/6, CG, lift, podrum, interfon, ostava. Veoma svetao trosoban stan dvoštrane orjentacije koji je u izvornom stanju i iziskuje odredjena ulaganja. Nalazi se u mirnom delu naselja koji je uvučen od glavne ulice. Zgrada je iz 1996 godine.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 185.400 € na 178.350 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 178.350 €, 70,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.03.2026 - 185.400 €
17.05.2026 - 178.350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Struktura: Trosoban stan Kvadratura: 70 m2 Lokacija: Nova Detelinara, Novi Sad Stanje: Novogradnja Sprat: V sprat (lift) Grejanje: Gradsko Opremljenost: Kompletno namešten (moguć dogovor za prazan stan) Dodatne pogodnosti Velika terasa Lift Parking mesto u dvorištu zgrade Mogućnost....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 179.000 € na 170.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 170.000 €, 71,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.09.2025 - 195.000 €
04.11.2025 - 190.000 €
13.02.2026 - 179.000 €
28.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Kanalizacija Interfon Podrum Jovana Bijelica Spratnost: 4 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 170.000 € na 157.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Žarkovo, 157.000 €, 84,00 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 170.000 €
15.05.2026 - 157.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju funkcionalan stan od 50 m² na drugom spratu kuće, sa odvojenim ulazom – idealan za miran porodični život ili izdavanje. U prizemlju se nalazi garaža (uknjižena na 18 m², stvarno veća), trenutno adaptirana u manji stan, sa mogućnošću korišćenja kao garaža, lokal ili dodatna....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 143.000 € na 138.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cerak, 138.000 €, 85,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 143.000 €
17.04.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Cerak - Lipar 3. 0, 85m2 (lođa 7m2), 2/2, TA, klima, telefon, interfon, internet, kablovska Prodaje se funkcionalan trosoban stan. Nalazi se na drugom spratu dvospratne stambene zgrade sa ukupno tri stana. Prostorije: dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo, dve spavaće....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 143.000 € na 138.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Čukarica, 138.000 €, 85,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 143.000 €
17.04.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kablovska Internet Klima Parking Kanalizacija Terasa Interfon Lipar Sprat: 2 Spratnost: 2 Soba: 3 Godina izgradnje: 1993 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 156.600 € na 139.200 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 139.200 €, 87,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 156.600 €
08.04.2026 - 139.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izdaje se komforan četvorosoban stan na atraktivnoj lokaciji na Dorćolu, u ulici Braće Jugovića. Stan se nalazi u urednoj i održavanoj zgradi, na jednoj od najtraženijih lokacija u centru grada. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, tri spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 127.000 € na 120.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 65,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 129.500 €
17.05.2025 - 125.000 €
29.08.2025 - 127.000 €
08.04.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 799 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. - Kuća je na dva sprata. Nalazi se blizu osnovnih škola, prodavnica, kozmetičkih salona, kao i blizu autobuskih stajališta tako da je povezanost sa ostatkom grada jednostavna. - Na prvom spratu se....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 170.000 € na 160.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 160.000 €, 102,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 162.000 €
05.04.2026 - 170.000 €
10.04.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Moguća korekcija cene. Odlično pozicionirana 2 stana ukupno od 102m2 u dvorištu sa dve odvojene stambene jedinice – idealno za život i investiciju. Stan u kući – prodaju se dve odvojene stambene jedinice sa zajedničkim dvorištem, idealno za porodično stanovanje i dodatni prihod. Prva....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 205.000 € na 199.900 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 199.900 €, 64,00 m2 cca 3120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 215.000 €
24.02.2026 - 199.000 €
27.02.2026 - 215.000 €
17.03.2026 - 205.000 €
05.05.2026 - 199.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kablovska Klima Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Jurija Gagarina Sprat: 18 Spratnost: 19 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 170.000 € na 162.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 162.000 €, 115,00 m2 cca 1410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 170.000 €
08.03.2026 - 162.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u Mirijevu na odličnoj lokaciji ( pozicija u smeru Višnjičke banje i Karaburme). Nova zgrada sa četiri stana i parking mestima. Svi stanovi su sređeni osim ovog stana, koji budućem vlasniku ostavlja mogućnost da raspored i enterijer u stanu prilagodi svom ukusu i potrebama.....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 210.000 € na 190.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 190.000 €, 144,00 m2 cca 1320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.02.2026 - 210.000 €
03.04.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1276 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. Kuća se sastoji od tri spavaće sobe, kuhinje, trpezarije, dnevne sobe, ostave, toaleta i kupatila. Grejanje je kombinovano, sa podnim grejanjem u zajedničkim prostorijama i radijatorima u sobama. Kupci....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 105.000 € na 95.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, LAZAREVAC, 95.000 €, 153,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 105.000 €
08.05.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Lazarevac kuća, 5.0+, 153m2 (terasa 13m2), 20a, PR+1, TA, telefon, parking, garaža, gradska kanalizacija, asfaltni put. Kuća na 20a placa, prizemlje je stambeno uz minimalno ulaganje - krečenje. Kupljen nepostavljen parket , kupatilo i kuhinja na spratu nisu završeni. Postoji pomoćni....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 105.000 € na 95.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Železnik, 95.000 €, 153,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 105.000 €
08.05.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 165.000 € na 155.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, TEMERIN, 155.000 €, 168,00 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2025 - 226.600 €
19.04.2025 - 211.600 €
26.04.2025 - 198.000 €
10.05.2025 - 188.000 €
17.06.2025 - 175.000 €
01.07.2025 - 206.000 €
09.08.2025 - 167.000 €
13.09.2025 - 206.000 €
15.11.2025 - 196.000 €
02.12.2025 - 206.000 €
06.12.2025 - 198.000 €
20.12.2025 - 188.000 €
07.02.2026 - 186.000 €
28.03.2026 - 175.100 €
18.04.2026 - 165.000 €
09.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2025.,

www.status-nekretnine.com

Ekskluzivno zastupanje !!! Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 69.999 € na 63.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KOTEŠICA, 63.000 €, 174,00 m2 cca 360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 69.999 €
28.04.2026 - 63.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Terasa Kotešica Soba: 2 Godina izgradnje: 2002 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 55.000 € na 50.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BEOGRAD, Borča, 50.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.10.2025 - 55.000 €
08.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Borča, Mali Zbeg plac, 10a Zemljište površine 1000m2 u naselju Mali Zbeg u Borči, udaljeno od Zrenjaninskog puta 900m. Parcele od Zrenjaninskog puta do parcele koja je predmet prodaje formirana je ulica duž koje su izgrađene kuće. Uknjižen. Agent: Zora Đenić 064/116-88-80....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 67.000 € na 60.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, STARA PAZOVA, 60.000 €, 1800,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.10.2025 - 67.000 €
17.04.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2025.,

www.indomio.rs

Stara Pazova - Lovačka plac, 18a. Na prodaju – perspektivan plac u industrijskoj zoni, Stara Pazova, 67.000 e U ponudi je plac od 18 ari u industrijskoj zoni Stare Pazove, u blizini Njegoševe ulice. Plac se sastoji od dve parcele, sa širinom fronta oko 19 m i dužinom 96 m. - Odlična....

 
 
 
 
-29%

Promena cene sa 308.000 € na 220.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, STARA PAZOVA, 220.000 €, 1413,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 308.000 €
17.04.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Stara Pazova, Centar - Karađorđeva građevinsko zemiljište, 14a Na prodaju plac-gradjevinsko zemljiste od 14 ari na atraktivnoj gradskoj lokaciji, u centru Stare Pazove. Širina fronta je 23m, duzina parcele je 63m. Gradjevinsko zemljiste sa potencijalom za gradnju, kao i investicija.....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 55.000 € na 50.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, KOVILOVO, 50.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 55.000 €
08.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-23 (od ukupno 21)

<< <1> >>