• GoHome Professional
do 200000 eura kablovska 50 m2 novogradnja - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura kablovska 50 m2 novogradnja - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura kablovska 50 m2 novogradnja

  • Za upit "do 200000 eura kablovska 50 m2 novogradnja" pronađeno 173 nekretnina - prosečna cena 2.110 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ČAJETINA, 72.000 €, 48,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Dobrodošli u prestižni stan koji je nov na tržištu i smešten u idiličnom okruženju Zlatibora, Srbija. Ovaj prelep stan sa jednim spavaćom sobom i jednim kupatilom pruža savršenu kombinaciju udobnosti i stila. U veoma dobrom stanju, ovaj stan je prava prilika za one koji traže mirno....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 117.845 €, 48,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

KVALITETNA NOVOGRADNJA SA PRAVOSNAŽNOM GRAĐEVINSKOM DOZVOLOM. BUDUĆI STAMBENO - POSLOVNI OBJEKAT SE NALAZI U ULICI MILOŠEV KLADENAC BROJ 18, NA SAMO 7,5 KM UDALJENOSTI OD CENTRA GRADA. OBJEKAT SE SASTOJI OD 22 STANA KOJA SU RASPOREĐENA NA ČETIRI ETAŽE ( PR+1+1+PS), SA 2 (DVA) POSLOVNA....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 101.765 €, 52,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Inđija – u ponudi je nov, neuseljavan dvosoban stan površine 52m², smešten u novogradnji iz 2026. godine, u Dunavskoj ulici, na svega 400 metara od šetališta. Stan se nalazi na visokom prizemlju i predstavlja odličan izbor kako za život, tako i kao investicija. Stan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura kablovska 50 m2 novogradnja'
210.000 €
169.000 €
199.999 €
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 170.000 €, 50,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se lep i funkcionalan jednosoban stan u ulici Vojvode Vlahovića, u neposrednoj blizini okretnice autobusa 26 i popularnog restorana Rich. Stan se nalazi u novogradnji iz 2007. godine, kompletno uknjižen i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. ???? Raspored i karakteristike....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 139.200 €, 50,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Ekstra stan u Sremskoj Kamenici u jednoj od najboljih zgrada. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 215.000 €, 50,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ono što izdvaja kompleks Newport u odnosu na domaće tržište, je to što donosi najkvalitetnije svetske trendove najviših standarda sigurnosti. Neki od njih su: integrisani bežični smart home sistem, koji budućim stanarima omogućava upravljanje ključnim funkcijama u stanu uz jedinstveni....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 142.500 €, 50,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 1135 Za više informacija ili razgledanje, molimo pozovite 064/325-5742. Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Kupovina direktno od investitora – stanovi dostupni na kredit! Poštovani kupci, u ponudi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 103.000 €, 50,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban - nov - uknjižen 1/1 stan. Somborska rampa - pored Novog Naselja. Pred useljenjem. Odlična zgrada i oprema. Naša sigurna preporuka. Max Nekretnine 021/251-5500 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, MAJUR, 71.800 €, 50,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

538976-Odlična novogradnja, na dobroj lokaciji. Poznat kvalitet gradnje po povoljnim cenama. Pozovite nas za više informacija. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 138.300 €, 50,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.0 stan u NOVOM SADU, kod SOMBORSKOG BULEVARA površine 50m2. Stan je nov, useljiv. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Manji objekat sa svega 10-tak stanova. Odlično povezan sa svim delovima grada. Svi potrebni sadržaji su u blizini. Stan zavređuje pažnju. Pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 80.550 €, 50,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju na Somborskoj rampi. Veoma pouzdan i kvalitetan investitor. U pitanju je stambeni komplex od 34 urbane vile sa po dva ulaza. Nov i moderan stil opremanja i gradnje. Rok uselenja je određen za decembar 2024 god. sa rokom tolerancije od 90 dana.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 129.000 €, 50,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Tri dvosobna stana u istom ulazu 48m 50m 51m Telep useljivo NOVO Lokacija: Telep (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Telep Sobnost: Dvosoban Kvadratura: 50m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne informacije Terasa, Parking, garaža, Podrum,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 159.650 €, 50,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju kompletno nameštenog dvoiposobnog stana na odličnoj lokaciji. Stan ima dnevnu sobu, trpezariju, kuhinju, dve spavaće sobe, hodnik, kupatilo i terasu. Zgrada je sagrađena pre par godina, sav nameštaj je kupljen nov i rađen je po meri. Raspored stana je odličan i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 156.000 €, 50,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se namešten dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji. Stan ima dnevnu sobu, trpezariju, kuhinju, dve spavaće sobe, hodnik, kupatilo i terasu. Zgrada je sagrađena pre par godina, sav nameštaj je kupljen nov i rađen je po meri.Raspored stana je odličan i veoma funkcionalan - odgovara....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 40.000 €, 50,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vračar,Kneginje Zorke ulica-kod Hrama, 1.5,51kvm,NOV nameštaj, dnevna+spavaća soba, 2 klime, mašina za sudove, ugradni plakari, 2 LCD-a,kvalitetni SVI uredjaji, halogena rasveta, cg-po potrošnji (info stan od 6000din), održavanje 2500din,katv i internet 4500din, PARKING MESTO uz doplatu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 149.350 €, 50,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Sime Matavulja. Predstavljamo nov, kompletno namešten, po strukturi jednoiposoban stan u stambenoj zgradi visokog kvaliteta gradnje. Nalazi se na lepoj i mirnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Bulevara cara Lazara, Bulevara Evrope, Ribarskog ostrva. Ovaj svetao....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 75.000 €, 50,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux Stan na Paliluli u blizini Palilulske pijace. Stan je na 5. spratu od 6 spratova u zgradi bez lifta, po strukturi dvosoban povrsine 50m2, sastoji se od ulaznog hodnika sa kupatilom, veliki prostrani dnevni boravak sa trpezarijom, izdvojenom kuhinjom i lodjom i velika spavaca soba.....

 
 
 
  Stan, ŠEVARICE, 160.000 €, 50,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na samo dvadeset minuta vožnje udaljeno od strogog centra grada, u ulici koja se nalazi u neposrednoj blizini zvezdarske šume kao i Mirijevskog bulevara nalazi se ovaj nov, dvoiposoban stan. Smešten je na prvom spratu nove zgrade koja je uredna i održavana sa liftom. Infrastruktura....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 109.150 €, 50,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

548983-Fenomenalna izgradnja na Adicama, u ponudi su stanovi raznih struktura. Veoma pouzdan i kvalitetan investitor. Nov i moderan stil opremanja i gradnje. Lokacija na kojoj se zgrada nalazi odlična je za miran porodičan život, kao i investicija. Mogućnost povrata PDV-a i kupovine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 159.650 €, 50,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u NOVOM SADU, SALAJKA površine 50m2. Nalazi se u mirnoj ulici u kvalitetnoj novogradnji nadomak svih potrebnih sadržaja za život. Škola, vrtić, marketi, pijaca samo su neki od njih. Odlično je povezan sa glavnim saobraćajnicama kao i sa ostalim delovima grada.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV namešten stan u NOVOJ ZGRADI za zaposlen par, na samo 1min.od LIMANA IV, BUL.EVROPE, GRBAVICE. Svetao, dvosoban stan sa terasom, dvorišno orijentisan. Opremljen NOVIM NAMEŠTAJEM.I NOVOM BELOM TEHNIKOM U KUHINJI, VEŠ MAŠINA u kupatilu. Odličnog rasporeda, iz pretsoblja se ide....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 155.000 €, 50,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah pored KK Vizura.Jedan od najlepsih delova Zemuna. Luksuzna lokacija. Kvalitetna novogradnja. Pogodan za rentiranje ili stan na dan. dvostrano orjentisan. Od prostorija poseduje hodnik,kuhinju,trpezariju,dnevni boravak,kupatilo,spavaću sobu i lodju. Posrednička naknada 2% Parking,....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 103.000 €, 50,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🎯 **NA PRODAJU – STAN U INĐIJI** 📐 50 m² | 🏢 Novogradnja | 🅿️ Numerisano parking mesto ✨ Potpuno opremljen 🔧 Bez ikakvih ulaganja 📦 Odmah useljiv 📍Mirna lokacija, odlična povezanost 🛋️ Idealno za život ili izdavanje 💰 **Cena: 103.000 €** 📞 Info: **063/744-5379** Lav 2020....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 68.900 €, 50,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi novogradnja u Sokobanji, stanovi od 40-70m2. Na desetak minuta hoda od centra, u blizini Sokotermi, pravi se novi kompleks, sada dve zgrade, a zatim i apart hotel. Dve moderne zgrade sa stanovima kvadratura od 35 do 70m2 i par stanova većih kvadratura, grade se od visokokvakitetnih....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 69.500 €, 50,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 108.150 €, 50,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u NOVOM SADU, VETERNIČKA RAMPA površine 50m2. Stan je nov i odmah useljiv. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Dve odvojene spavaće sobe. Podno grejanje. Mirna ulica u blizini glavnih saobračajnica. Stan zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 90.000 €, 50,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik. Lux dizajnerski opremljen stan u Zemunu, centar Altine. Godina gradnje 2022, završen u julu. Dvorišno orijentisan sa terasom. Nov stan. Parking mesto za auto i motocikl u dvorištu zgrade. 50 m2. Preko puta prodavnice Gomex, vrtića Detlić, Pekare Altina, Pored restorana Stefan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 143.750 €, 50,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2 soban stan u NOVOM SADU, kod SOMBORSKOG BULEVARA površine 52m2. Stan je nov, useljiv.Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Manji objekat sa svega 10-tak stanova. Odlično povezan sa svim delovima grada. Svi potrebni sadržaji su u blizini. Stan zavređuje pažnju. Pozovite....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2023.,

www.oglasi.rs

Dvosoban uknjižen stan u novogradnji (kupljen kao nadogradnja, može da bude 2.5). Godina gradnje: 2007 . Prvi vlasnik . Urađena je unutrašnja izolacija na spoljasnje zidove i plafon. Nisu potrebna dodatna ulaganja. Stan poseduje klimu i terasu (2m2). Klima ostaje u stanu. Na terasi....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 74.160 €, 50,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na Petrovaradinu, odličan dvosoban stan. Stan se nalazi blizu autobuske stanice, prodavnice, pekare, mesare. Za više informacija o nekretrnini kontaktirajte naše agente prodaje... Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 30.000 €, 50,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem lux dvosoban stan u Micurinovoj ulici sa velikom dnevnom sobom u kojoj je ugaona garnitura sa tv bela kozna fotelja bar radni sto sa pokicama trpeezarija kuhinja potpuno opremljena . Kupatilo poseduje tus kabinu I masinu za pranje I susenje vesa U spavacoj sobi su 2 placara....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 168.000 €, 51,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Kanalizacija Novogradnja Interfon Medlinska Sprat: 2 Spratnost: 3 Soba: 2 Godina izgradnje: 2006 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 177.012 €, 49,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji u samom srcu Lekinog brda. Stan se nalazi u prizemlju luksuzne i kvalitetne zgrade od tri sprata. Površina stana je 49,17m2 i po strukturi je jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće....

 
 
 
  Stan, ŠID, 52.000 €, 51,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 18159 Dvosoban stan sa terasom 51m2 novogradnja na top lokaciji.Blizina prodavnica, benziske pumpe, autobuske i železničke stanice, centar 5 minuta, gimnazija, vrtić Jelica Stanivuković. Stan se sastoji iz 1 spavaće sobe, velike dnevne sobe, kuhija, trpezarija, veće....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 111.800 €, 49,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan apartman na Kopaoniku u Vikend naselju, ispred početne stanice gondole, na samo par stotina metra od žičare Sunčana dolina. Površina apartmana je 49.29 m2 i nalazi se u novogradnji, na visokom prizemlju. Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, dnevne sobe....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 75.710 €, 49,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, nikada useljavan, sa odličnom opremom. Niski računi, na odličnoj lokaciji. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. kontakt: 060/ 30 73 71 5 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 84.850 €, 49,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 49.91m2 i nalazi se na prvom, drugom i trećem spratu. Po strukturi je jednoiposoban sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi do svih prostorija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 24.500 €, 49,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem funkcionalan dvosoban (49 m2),kompletno namesten stan na 2 spratu , u centru Novog Sada,na 3min od Mileticeve,Zmaj Jovine ul .Useljiv 1 oktobra,. lep,suncan,topao, mirna lokacija (bez buke),balkon, zgrada posjeduje parking u dvoristu, koji mozete koristiti uz daljinski za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 155.000 €, 49,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi lep,funkcionalan,lux stan,na odlicnoj lokaciji,u novoj zgradi,u blizini sve neophodne infrasrukture.Svetao stan,odlicne komsije,miran kraj,za preporuku. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta. Novogradnja iz 2019. godine. Stan je sa ugradjenim kalilometrima. Plaćanje grejanja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 190.000 €, 51,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvosoban stan koji se nalazi u staroj, predratnoj zgradi sa svega tri sprata, u Dositejevoj ulici. Lokacija govori sama za sebe – tik uz Narodno pozorište i Trg Republike, ali ono što ovaj stan izdvaja jeste činjenica da je smešten ka unutrašnjem delu bloka, daleko od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 93.780 €, 51,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna izgradnja na Adicama, u ponudi su stanovi raznih struktura. Veoma pouzdan i kvalitetan investitor koji ima niz završenih projekata iza sebe. Nov i moderan stil opremanja i gradnje. Lokacija na kojoj se zgrada nalazi odlična je za miran porodičan život, kao i investicija.....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 68.600 €, 49,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji, u stambenom objektu p plus 2 plus pk, na odličnoj lokaciji u Sokobanji. Uknjižena površina stana je 49m2 i nalazi se u potkrovlju spratu u zgradi bez lifta. Stolarija je pvc, na podu je laminat I klase, grejanje je na stuju. Odlična investicija....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 169)

<< <1 2 3 4 5> >>