• GoHome Professional
do 200000 eura do 70 m2 što veći - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 200000 eura do 70 m2 što veći - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura do 70 m2 što veći

  • Za upit "do 200000 eura do 70 m2 što veći" pronađeno 67 512 nekretnina - prosečna cena 2.380 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 100.100 €, 77,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se Lux stan u mirnom delu Vracara, na idealnoj poziciji, sa kompletmim namestajem najvise kategorije. Osim standardnih aparata stan ima kablovsku mrezu, internet, elektro roletne, 2 klima uredjaja, ostavu i garazno mesto. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 130.780 €, 77,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nova izgradnja u centru Veternika. Pozovite nas za više detalja 064 8 222 154, agencijska šifra 542682 Terasa.

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 61.800 €, 77,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u kući sa dva stana. Stanovi su etažirani, sa posebnim ulazima. Moguća je kupovina cele kuće sa baštom i velikim dvorištem. Dozvoljena je gradnja poslovnog i stambenog prostora do ulice. Trosoban stan u prizemlju: Zbog svoje pozicije, udaljenost od samog centra grada....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 152.450 €, 77,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Troiposoban stan Petrovaradin Oglašavamo prodaju prostranog troiposobnog stana u mirnom kraju Petrovaradina. Stan je pogodan za renoviranje pa mu i cena nije fixna. Nekretnina poseduje trpezariju koja izlazi na zastakljenu terasu od 4m2,veliku dnevnu sobu,odvojenu kuhinju,dve manje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 193.130 €, 77,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Ova fantastična izgradnja se nalazi u najatraktivnijem delu Telepa u mirnoj ulici bez buke i saobraćaja. Udaljena je od Bulevara patrijarha Pavla nepunih 100 m, Bulevara Evrope 450m a od centra grada 3.5 km. Funkcinalan, trostrano orijentisan stan u prizemlju sa prostranim dnevnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 203.260 €, 77,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Troiposoban stan u izgradnji, za više informacija pozovite naše agente prodaje! Kontakt:021/2215100, 064/8033305 524681 Terasa.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 166.550 €, 77,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja, najbolji odnos cene i kvaliteta! kontakt: 060/ 30 73 71 5 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 164.800 €, 77,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan trosoban stan u izgradnji na odličnoj lokaciji! Centar Sremske Kamenice Prelepa uvučena ulica od glavnog puta. U blizini osnovna škola, vrtić, prodavnice, autobuska stanica i sve ostalo što je potrebno za život. Uz stan se dobija i parking mesto. Za više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 189.480 €, 77,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi stambeni objekat na Podbari – prodaja stanova u izgradnji Predstavljamo vam novu stambenu zgradu u izgradnji, smeštenu u atraktivnom delu Podbare – mirnoj, urbanoj zoni Novog Sada sa odličnom infrastrukturom i blizinom centra grada. Zgrada se sastoji isključivo od stambenih jedinica....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 128.750 €, 77,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan trosoban i komplet renoviran od 77m2 se nalazi u mirnom delu grada, na Staroj Detelinari i južno je orijentisan. U neposrednoj blizini stana je vrtić i osnovna škola. U stanu postoje dve spavaće sobe, dve terase (od kojih je jedna zastakljena), toalet, kupatilo i dnevna soba....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 160.500 €, 77,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Prelep stan od 77m2 u centru Kragujevca, na 2, 4 i 5 spratu. Centralno grejanje, bosalova vrata, najkvalitnija stolarija-aluminijumska, invertne klime, kuhinja sa prozorom, najkvalitetniji hrastov parket. Stepenište....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 118.450 €, 77,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ratarska ulica, Adice - Kamenjar. Uknjizen na 77m2 ali ima realnih 96m2. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija ukljucena u cenu. Terasa, U potkrovlju, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 185.400 €, 77,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličan porodični stan u dve etaže na Grbavici. Nekretnina se nalazi u Miše Dimitrijevića na samo par minuta hoda od osnovne škole, Limanske pijace, Doma zdravlja, taxi i autobuskih stajališta, prodavnica. Stan je idealnog rasporeda, na prvoj etaži se nalaze komforni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 140.000 €, 77,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem duplex - dvosoban stan od 77m2 u samom centru Novog Sada, iza Izvršnog veća, u blizini stana je vrtić, osnovna škola, fakulteti, Kej, centar. Stan se može pretvoriti u četvorosoban. Nalazi se na 4. spratu u pokrovlju, na prvom nivou se nalazi dnevni boravak sa otvorenom kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 175.000 €, 77,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u izuzetno funkcionalnom naselju Banjica, koje je povezano sa gradom na tri strane i sa tri vrste prevoza – autobusom, trolejbusom i tramvajem, na trećem od ukupno osam spratova, i idealnog je rasporeda – dve spavaće sobe i kupatilo su potpuno odvojene od kuhinjsko-trpezarijsko-dnevnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 193.400 €, 77,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sa zadovoljstvom Vam predstavljamo novi stambeno-poslovni kompleks koji se gradi na jednoj od najtraženijih i najurbanijih lokacija u Novom Sadu - Osmišljen da odgovori na potrebe savremenog života. Kompleks se sastoji od pet lamela spratnosti 2Po+Pr+8 i 2Po+Pr+12, koje čine skladnu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 166.510 €, 77,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu na Bulevaru Nemanjića, u stambeno poslovnom objektu PO1+PO2+P+8. Projektovana površina stana je 77.27m2. Po strukturi stan je trosoban sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 61.600 €, 77,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117646, II/IV, klima, telefon, terasa, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 180.000 €, 77,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115039, IV/V, klima, lift, terasa, uknjižen. Prodajemo klasičan trosoban stan na Limanu IV . Stan je uknjižen na 77m2 ali u prirodi on ima preko 80m2 . Sastoji se od predsoblja, dnevne sobe, kuhinje, trpezarije,špajza, kupatila, dve spavaće sobe i lepe terase. Oko zgrade....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 174.980 €, 77,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 92.076 €, 77,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U najlepšem i najzelenijem delu Mladenovca, nadomak centra grada, nalazi se stan vrhunske gradnje koji predstavlja savršen spoj kvaliteta, udobnosti i odlične lokacije. U pitanju je stan čija je struktura pažljivo osmišljena – svaki kvadrat je maksimalno iskorišćen kako bi se obezbedio....

 
 
 
  Kuća, Stari Ledinci, 118.450 €, 77,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je lepa i funkcionalna montažna kuća, smeštena u Starim Ledincima, u jednom od najtraženijih naselja u okolini Novog Sada, poznatom po čistom vazduhu, blizini Fruške gore i opuštenom načinu života. Idealna je kako za porodični život, tako i kao vikendica za odmor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 198.300 €, 77,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja visokog kvaliteta na atraktivnoj lokaciji. Stambeno poslovni objekat sa garažnim mestima i garažama. Za više informacija pozovite naše agente https://trg-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-telep/536763 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 154.090 €, 77,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan stan u izgradnji na Petrovaradinu. Pouzdan investitor, fenomenalan kvalitet gradnje i opreme. Cena je sa PDV-om. Izgradnja sa rokom završetka avgust 2023. Za više informacija pozovite nas Kontakt telefon: 0612440951 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 191.010 €, 77,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican kvalitet gradnje i opreme.Kontakt Max nekretnine 0212215500 0648033314 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 130.870 €, 77,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID: 487424 - kon.tel. 069/2244173 *** Odličan troiposoban stan na Adicama! Novogradnja! Izuzetan raspored prostorija, kao i izuzetno prostran dnevni boravak krase ovaj odličan stan! Izuzetna prilika! Za više informacija pozovite naše agente prodaje. #1 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 191.260 €, 77,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite One nekretnine! 021/2100-690 527487 Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 130.870 €, 77,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Troiposoban stan u izgradnji na Adicama!Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 142.760 €, 77,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična izgradnja na Adicama! Odličan stan u ponudi sa rokom izgradnje LETO 2025. godine! Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje! Terasa, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 197.660 €, 77,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prestavljamo vam stan u odličnoj izgradnji. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Rok izgradnje je jesen 2026. Za više informacija, pozovite nas Terasa, U potkrovlju, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, TITEL, 16.500 €, 77,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Ruševna kuća sa prelepim placem! Za vise informacija pozovite nase agente prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 150.590 €, 77,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nova izgradnja u centru Veternika. Pozovite nas za više detalja. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 142.760 €, 77,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Adice, brzo useljiv , pdv Monika 065/448-4648 š. 542184 Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 205.050 €, 77,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Salajka 77m2, stan se nalayi na IV spratu zgrade u izgradnji. Na donjoj etaži se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, toalet i terasa. Na gornjoj etaži se nalaze tri spavaće sobe i kupatilo. U cenu je uračunato i parking mesto. Stanovi se posebno izdvajaju svojim kvalitetom....

 
 
 
  Kuća, KONATICE, 60.000 €, 77,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična zdrava sredina, mirno okruženje, lepa priroda. Asvaltiran put pored kuće. Odlična. Brzo useljiva kuća, površine u osnovi 77m2+30m2 potkrovlja. Odlična za vikendicu ili za porodični život. Kuća se nalazi na 10km od Obrenovca i 4km od Stepojevca. U prizemlju ima 77m2 i sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 182.410 €, 77,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1095293 - Prodaje se četvorosoban stan u izgradnji na odličnoj lokaciji na Telepu, u blizini FUTOŠKOG PUTA. Rok završetka novembar 2023, a cene su sa PDV - om. Mogućnost kupovine garažnog mesta po ceni od 700 e/m2 i parking mesta u dvorištu po ceni od 7.000 e. ZA....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 152.160 €, 77,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1060667 - Prodaje se nov, useljiv troiposoban stan sa PDV-om, u Sremskoj Kamenici na odličnoj lokaciji sa koje ste u gradu za 5 minuta. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 130.780 €, 77,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nova izgradnja u centru Veternika. Pozovite nas za više detalja na 021/221-5500 https://max-nekretnine.rs/prodaja-stanova/veternik-blokmilanatepica/542682 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, Stari Ledinci, 125.000 €, 77,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Kvalitetna,funkcionalna,energetski efikasna(podno grejanje sa kombinovanim gasnim kotlom),novija,potpuno završena sa svom infrastrukturom(osim kanalizacije),kuća od 77m2 obezbedjuje potpun komfor za odmor odnosno stanovanje.Lokacija odlična(bez buke),Hopovska ulica, nedaleko od okretnice(Stari....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 178.310 €, 77,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite One nekretnine! 021/2100-690 527486 Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 202.050 €, 77,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novogradnju koja je odlikovana visokim kvalitetom, modernim dizajnom kao i smart home funkcijama. Nalazi se u mirnom delu Telepa, u ulici koja je vrlo blizu škole i vrtića i koja je odlično povezana sa ostalim delovima grada. Za više informacija pozovite naše agente....

 
 
 
  Kuća, Stari Ledinci, 118.450 €, 77,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kvalitetna, funkcionalna, energetski efikasna (podno grejanje sa kombinovanim gasnim kotlom) novija, potpuno završena sa svom infrastrukturom (osim kanalizacije) kuća od 77m2 obezbeđuje potpun komfor za odmor odnosno stanovanje. Otvoren prostran dnevni boravak, iz njega u sve prostorije....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 505)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>