• GoHome Professional
do 200000 eura do 70 m2 što veći - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 200000 eura do 70 m2 što veći - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura do 70 m2 što veći

  • Za upit "do 200000 eura do 70 m2 što veći" pronađeno 67 379 nekretnina - prosečna cena 2.381 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • klima
    • novogradnja
    • renovirano
    • opremljen
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Adice, 142.760 €, 77,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Adice, brzo useljiv , pdv Monika 065/448-4648 š. 542184 Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 212.990 €, 77,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam izgradnju koja je odlikovana visokim kvalitetom, modernim dizajnom kao i smart home funkcijama. Nalazi se u mirnom delu Telepa, u ulici koja je vrlo blizu škole i vrtića i koja je odlično povezana sa ostalim delovima grada. Za više informacija pozovite naše agente....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 128.750 €, 77,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan uknjižen trosoban stan okružen zelenilom. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 143.000 €, 77,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 87644, IV/IV, klima, telefon. Prodaje se duplex - dvosoban stan od 77m2 u samom centru Novog Sada, iza Izvršnog veća, u blizini stana je vrtić, osnovna škola, fakulteti, Kej, centar. Stan se može pretvoriti u četvorosoban. Nalazi se 4. spratu u pokrovlju, na prvom nivou....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 61.800 €, 77,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u kući sa dva stana. Stanovi su etažirani, sa posebnim ulazima. Moguća je kupovina cele kuće sa baštom i velikim dvorištem. Dozvoljena je gradnja poslovnog i stambenog prostora do ulice. Trosoban stan u prizemlju: Zbog svoje pozicije, udaljenost od samog centra grada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 140.000 €, 77,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem duplex - dvosoban stan od 77m2 u samom centru Novog Sada, iza Izvršnog veća, u blizini stana je vrtić, osnovna škola, fakulteti, Kej, centar. Stan se može pretvoriti u četvorosoban. Nalazi se na 4. spratu u pokrovlju, na prvom nivou se nalazi dnevni boravak sa otvorenom kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 190.000 €, 77,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119829, VII/VIII, lift, terasa, stambena zgrada. Prodaje se i garaža po ceni od 12000e. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 193.130 €, 77,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban, povrat pdv-a. Kontakt:0691899433 Terasa, Lift, Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 189.480 €, 77,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji odličnog kvaliteta gradnje i opreme. Fantastična lokacija, u neposrednoj blizini Centra grada i Keja. Rok izgradnje je kraj marta 2026. godine. Cena je sa PDV-om. Uz stan može da se kupi parking ili garažno mesto. Terasa, Lift.

 
 
 
  Kuća, Stari Ledinci, 106.090 €, 77,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičnu dvojnu kuću na poželjnoj lokaciji koja je nedavno renovirana, kvalitetne gradnje. Uknjižena nekretnina 1/1. Prelepo uređeno dvorište koje pruža mogućnosti za odmor i razne aktivnosti. Ova nekretnina je savršen spoj kvaliteta i moderne opreme, prilike....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 158.620 €, 77,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam zgradu sa tri stana koja je savršen spoj luksuza, kvaliteta i funkcionalnosti. Svaki stan u zgradi je pažljivo projektovan i opremljen najkvalitetnijim materijalima, kako bi se obezbedio visok nivo udobnosti i dugotrajan kvalitet. Zgrada je koncipirana tako da pruža....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 160.500 €, 77,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Prelep stan od 77m2 u centru Kragujevca, na 2, 4 i 5 spratu. Centralno grejanje, bosalova vrata, najkvalitnija stolarija-aluminijumska, invertne klime, kuhinja sa prozorom, najkvalitetniji hrastov parket. Stepenište....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 174.000 €, 77,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TELEP, 77m2, ČETVOROSOBAN Prodaje se prostran i funkcionalan četvorosoban stan, smešten u urbanom delu Telepa. Ovaj stan je idealan za porodice. Stan je dvoetažni. U prvom nivou se sastoji od prostranog dnevnog boravka, odvojenom trpezarijom i kuhinjom koja je potpuno osvetljena.....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 36.000 €, 77,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosobna kuća 77m2 legalizovano na placu od 734m2.Plac je iz 2 parcele vlasnik 1/1, kuća nema tereta. Kuća je za renoviranje ali je useljiva. Podovi su laminati i pločice, stolarija drvena, kuća je od čvrstog materijala. Kuća ima 2 spavaće sobe, dnevnu sobu, kuhinju, trpezariju, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, KRUŠEVAC, Centar, 100.000 €, 77,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nekretnine „ MOJ DOM” prodaju trosoban stan ukupne površine 77m2 + dve terase na 2. spratu stambene zgrade u strogom centru grada. Stan se sastoji od velikog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila, ostave i dve terase. Poseduje i pripadajući podrum.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 178.000 €, 77,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

OBJEKAT VISOKOG KVALITETA , TROSOBAN STAN, ŠAJKAŠKA 8, DIREKTNA PRODAJA STANOVA---Agencijska šifra 1000050Ekskluzivno predstavljamo objekat u izgradnji visokog kvaliteta na Salajci, u Šajkaškoj ulici. Odlična lokacija , u blizini glavnih gradskih saobraćajnica , dobra povezanost sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 173.250 €, 77,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 102535, PR/II, klima, terasa, u izgradnji, parking, stambena zgrada. Funkcionalan, trostrano orijentisan četvorosoban stan na prizemlju lamele A sa prostranim dnevnim boravkom i trpezarijom, kuhinjom, dva kupatila i tri spavaće sobe. Smart home sistem (pametna kuća).....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 142.760 €, 77,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja na Adicama.Za više informacija pozovite naše agente. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 191.260 €, 77,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite One nekretnine! 021/2100-690 527487 Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 176.250 €, 77,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderan stan površine 77 m², smešten u novogradnji u samom centru grada. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa ukupno osam spratova. Objekat je kvalitetno građen, sa ugrađenim liftom, i idealan je za porodično stanovanje zahvaljujući odličnom rasporedu prostorija i ukupnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 59.290 €, 77,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

🏢 Izdaje se četvorosoban stan – Centar | 77m² | Visoko prizemlje 📍 Na odličnoj lokaciji u samom centru grada , izdaje se funkcionalan četvorosoban stan površine 77m² , smešten na visokom prizemlju uredne stambene zgrade. Stan je idealan kako za porodično stanovanje , tako i za različite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 210.000 €, 77,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119046, 3.5a, prizemna, struja, kanalizacija, terasa, uknjižen, za renoviranje, stara gradnja, tavan, mogućnost proširenja, cela. Kuća locirana na pola puta između Kluza i Olimpa,300m od Bulevara Kralja Aleksandradozvoljena je dogradnja i nadgradnjau dvorištu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 182.410 €, 77,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1095293 - Prodaje se četvorosoban stan u izgradnji na odličnoj lokaciji na Telepu, u blizini FUTOŠKOG PUTA. Rok završetka novembar 2023, a cene su sa PDV - om. Mogućnost kupovine garažnog mesta po ceni od 700 e/m2 i parking mesta u dvorištu po ceni od 7.000 e. ZA....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 179.000 €, 77,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u NOVOM SADU, SOMBORSKI BULEVAR površine 77m2. Stan je Duplex. Dole dnevna soba sa kuhijom i trpezarijom,kupatilo,terasa, a gore kupatilo i tri sobe.Nalazi se u mirnom delu Bulevara. Stan je izuzetno funkcionalan. Pogled na Frušku goru. Svi potrebni sadržaji u blizini.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 130.300 €, 77,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 stan u NOVOM SADU, ADICE površine 76m2. Stan je brzo useljiv.. Cena stana sa pdv. Manji objekat sa svega nekoliko jedinica. Odlična komunikacija sa glavnim saobraćajnicama. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa, Internet,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 154.090 €, 77,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan stan u izgradnji na Petrovaradinu. Pouzdan investitor, fenomenalan kvalitet gradnje i opreme. Cena je sa PDV-om. Izgradnja sa rokom završetka avgust 2023. Za više informacija pozovite nas Kontakt telefon: 0612440951 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 147.580 €, 77,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan stan u izgradnji na Mišeluku. Pouzdan investitor, fenomenalan kvalitet gradnje i opreme. Cena je sa PDV-om. Izgradnja sa rokom završetka 2023. Za više informacija pozovite nas... .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 200.000 €, 77,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je odličan porodičan stan, svetao i funkcionalan. Stan se nalazi na idealnom prvom spratu manje stambene zgrade, trostrano je orijentisan i lako adaptabilan u 4.0. Lokacijski je dobro pozicioniran tako da se nalazi u blizini svih sadržaja i ima odličnu povezanost sa ostalim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 214.648 €, 77,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo komforan stan na Zvezdari u izgradnji. Stan se nalazi nadomak okretnice autobusa i tramvaja u Ustaničkoj. Površina stana sa terasom je 76,66m2 i po strukturi je trosoban. Nalazi se na sedmom spratu stambene zgrade od osam spratova sa liftom. Sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 138.690 €, 77,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nova izgradnja u centru Veternika. Pozovite nas za više detalja. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 185.480 €, 77,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji odličnog kvaliteta gradnje i opreme. Fantastična lokacija, u neposrednoj blizini Centra grada i Keja. Rok izgradnje je kraj marta 2026. godine. Cena je sa PDV-om. Uz stan može da se kupi parking ili garažno mesto. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, Stari Ledinci, 106.090 €, 77,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičnu dvojnu kuću koja je renovirana, kvalitetne gradnje. Uknjižena nekretnina 1/1. Prelepo uređeno dvorište. Prostorije komforne i odišu velikom količinom svetlosti. Za više informacija kontaktirajte agenta prodaje. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 180.250 €, 77,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4.0 stan sa u Novom Sadu, VETERNIČKA RAMPA površine 77m2.Stanu pripada i parking mesto u dvorištu sa daljinskim otvaranjem kapije. Prodaje se namešten. Kvalitetna novogradnja. Odlično povezan sa gradom. Svi potrebni sadržaji i blizini. Stan zavređuje pažnju. Pozovite da....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 204.000 €, 77,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.5 stan u NOVOM SADU, TELEP površine 73m2. Stan je useljiv. Odličan raspored prostorija.Dva kupatila. Parking mesto. Cena stana sa pdv. Odlična komunikacija sa glavnom saobraćajnicom Bulevar Patrijarha Pavla. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 169.950 €, 77,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Grbavica , petosoban, bez ulaganja. Agencijska oznaka 1097132. Prodaje se stan u Miše Dimitrijevića na Grbavici od 77m2 , a podne oko 94m2 u funkciji petosobnog stana . Stan je na trećem spratu bez lifta . Objekat je sa malim brojem stanova , idealno za svaki dogovor stanara. U dvoristu....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 16.500 €, 77,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Ruševna kuća sa prelepim placem! Za vise informacija pozovite nase agente prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 118.600 €, 77,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prelepoj, mirnoj ulici na telepu prodaje se namesten duplex. Na prvoj etazi dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, spavaca soba , kupatilo i ostava iz hodnika. Iz dnevnog boravka izlaz na prostranu terasu koja takodje ima ostavu. Na druhoj etazi spavaca soba i polu soba koja moze....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 55.520 €, 77,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 178.310 €, 77,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite One nekretnine! 021/2100-690 527486 Terasa.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 190.000 €, 77,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 101665, XI/XI, lift, terasa, uknjižen, renoviran, parking, podrum, stambena zgrada. Odlično pozicioniran, renoviran, svetao stan. Prodaje se sa kuhinjom i ugradnim plakarima. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 138.800 €, 77,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U PONUDI NOVI STANOVI U IZGRADNJI Jako mirna ulica,neposredna blizina vrtića, nekoliko prodavnica, pekara i svega neophodnog za život.. Parking mesto u dvorištu Visina plafona je 3m, antracit stolarija, podno grejanje, svaki stan ima svoj kotao na gas Povrat PDV-a za kupce prve nekretnine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 201.320 €, 77,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs