• GoHome Professional
do 200000 eura 80 m2 parket Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura 80 m2 parket Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 80 m2 parket Najnovije

  • Za upit "do 200000 eura 80 m2 parket najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zemun, 231.000 €, 77,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Na samom početku Zemuna predstavljamo vam ovaj zanimljiv stan sa pomoćnim objektom u zajedničkom dvorištu, na površini od 3,8 ari građevinskog placa. Stan je u prizemnoj kući, koja je zidana 1925. godine, a renovirana 1984. godine, što podrazumeva debele zidove i prijatnu toplinu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Na upit, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojoglas.rs

• Renoviranje stana je rađeno prema projektu arhitekte uz nadzor svih izvedenih radova • uradjena je kompletno nova struja, Schneider Electic galanterija • zamenjena je sva stolarija: na južnoj strani (dvevna soba i velika spavća soba) je aluminijumska stolarija sa termoprekidima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 232.500 €, 75,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Prodaje se izuzetno funkcionalan i svetao stan u ulici Dr Ivana Ribara, na jednoj od najtraženijih lokacija u blokovima. Zgrada i ulaz su dobro održavani, poseduje 3 lifta,od kojih je jedan teretni, interfon. Stan dvoiposoban po strukturi, ali zahvaljujući dobrom rasporedu, trpezarija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 239.990 €, 87,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Veliki Četvorosoban stan 87 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Sedmom spratu zgrade, dvorišne je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 80 m2 parket najnovije (4)
  • do 200000 eura parket najnovije (10)
  • do 200000 eura 80 m2 najnovije (12)
  • do 200000 eura 80 m2 parket (1133)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>