• GoHome Professional
do 200000 eura 80 m2 klima što jeftiniji - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • do 200000 eura 80 m2 klima što jeftiniji - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 80 m2 klima što jeftiniji

  • Za upit "do 200000 eura 80 m2 klima što jeftiniji" pronađeno 1 894 nekretnina - prosečna cena 1.862 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Palilula, 132.900 €, 75,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 75,51m2. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi je troiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta,....

 
 
 
  Stan, BUBANJ, 133.000 €, 74,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju nov dvosoban lux stan površine 74m² u Matis New Point kompleksu kod Palate pravde, naselje Bubanj, Kragujevac. Nalazi se na prvom spratu, od ukupno šest spratova. Ukupna površina stana je 74m² od čega je 40m² stambeni prostor, a 34m² je terasa.Grejanje u stanu je etažno....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 133.000 €, 74,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju nov dvosoban lux stan površine 74m u Matis New Point kompleksu kod Palate pravde, naselje Bubanj, Kragujevac. Nalazi se na prvom spratu, od ukupno šest spratova. Ukupna površina stana je 74m od čega je 40m stambeni prostor, a 34m je terasa.Grejanje u stanu je etažno na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 133.345 €, 78,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan 78,71m2, na četvrtom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 133.400 €, 80,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan četvorosoban, pravi porodičan stan na lepoj lokaciji, kod Lipovog Gaja. Stan poseduje veliku dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatilo, toalet i dve terase. Dvostrano je orijentisan. Zgrada poseduje dvorište i malo igralište za decu. Uz stan dobijate....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 133.400 €, 74,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderan i funkcionalan stan u urbanoj vili, površine 74 m² na lokaciji koja postaje sve atraktivnija za život – Klisa, svega 3 kilometra od centra Novog Sada. Odlična pozicija i u blizini svih važnih sadržaja: prodavnica, škole, vrtića, javnog prevoza, ali i dovoljno udaljena....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 133.900 €, 80,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Veoma komforan dvorišni stan na odličnoj lokaciji u Petrovaradinu. Stan je prazan, odmah useljiv po isplati. Drvena zdrava stolarija, hrastov parket, ima dva sanitarna čvora, ostavu. Ispod većeg dela stana imaju i svoj podrum. Uknjižen! Terasa, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 133.900 €, 74,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2022.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi. Trosoban uknjižen stan na Šonsiju, bez ikakvih ulaganja. Stan komplet renoviran, dvostrano orijentisan - dnevni boravak, trpezarija i kuhinja na Jug, spavaće sobe na Sever, gde je tišina, mir i zelenilo. Zgrada od crvene fasadne cigle. Poseduje ostavu u sklopu zgrade,....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 134.050 €, 81,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosobni stan 81m2 u poznatom stambeno-poslovnom kompleksu Magdon. Stan se nalazi na sedmom spratu, kvalitetne zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, komfornog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i toaleta. Na podovima je tarket....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 134.100 €, 79,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu Klise nalazi se ovaj prelep četvorosoban stan koji pruža savršen balans između komfora, funkcionalnosti i topline doma. Stan se prostire na dve etaže: prizemlje je osmišljeno kao otvoren, svetao dnevni prostor sa kuhinjom i modernim kupatilom, dok se na spratu nalaze....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Palilula, 134.500 €, 84,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 84m2, 1.5 ar, norveški radijatori,klima,PR/I, telefon, podrum. Legalizacija. Kuća u mirnoj ulici. Sastoji se od dve etaže, na prvoj etaži se nalazi ulazni hodnik, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinom, na drugoj etaži se nalaze dve spavaće sobe. Urađena PVC-stolarija, novi krov....

 
 
 
  Stan, BUBANJ, 134.630 €, 84,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odmah useljiv, troiposoban stan u novogradnji na Bubnju, 84 m2. Stan se nalazi na 3. spratu stambeno-poslovnog objekta i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,toaleta,ostave,spavaćeg degažmana koji čine tri spavaće sobe i kupatilo i terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 134.890 €, 74,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Adicama - u najbližem delu ka Telepu! Poznati investitor koji već dugi niz godina gradi stambene objekte i koji je poznat po odličnim rasporedima i kvalitetu gradnje! Sjajna oprema, sigurnosna ulazna vrata, na podu italijanska keramika, PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 134.930 €, 80,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Strukturno odličan porodičan stan na Somborskoj rampi! Stan dodatno rađen u toku gradnje. Odličan kvalitet, bez ulaganja. Prodaje se sa ugradnim nameštajem rađenim po meri! Pozovite za više informacija! Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 135.000 €, 80,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u neposrednoj blizini pešačke zone u strogom centru grada. Zbog svoje pozicije odličan za izdavanje i porodično stanovanje. Stan je po strukturi dvoiposoban, uknjižene površine 80m2, sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 135.000 €, 81,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jedan od najluksuznijih kompleks apartmana u centru Obrenovca, nudi Vam veoma kvalitetan stan koji odiše mirnim ambijentom i luksuznom arhitekturom. Za izgradnju stana korišćeni su najkvalitetniji materijali na tržištu, kao i moderan dizajn kako samog kompleksa, tako i svih stanova.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 135.000 €, 81,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan, možete ga kupiti putem stambenog kredita. Petlovo brdo - Mrakovička ulica, dvoetažni stan površine 84m2 na prvom spratu i potkrovlju u stambenoj zgradi sa 5 stanova. U donjem nivou je komforan dvosoban stan površine 58m2 (Predsoblje, dnevni boravak, kupatilo, hodnik,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 135.000 €, 75,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 121024, V/VI, klima, terasa, uknjizen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Prodaje se stan u uzem centru Nisa. Stara kvalitetna gradnja predstavlja sigurnost buduceg vlasnika, a renoviran stan pruza komfor i kvalitet. Moguci....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Ledena Stena, 135.000 €, 75,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 121024, V/VI, klima, terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Prodaje se stan u užem centru Niša. Stara kvalitetna gradnja predstavlja sigurnost budućeg vlasnika, a renoviran stan pruža komfor i kvalitet.Mogući....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 135.000 €, 85,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan, osvetljen i očuvan stan na IX spratu (od X) kvalitetne zgrade od armiranog betona sa dva lifta. Atraktivna lokacija i orijentacija stana (zapad), koji je u izvornom ali očuvanom stanju i prodaje se sa kompletnim nameštajem i tehnikom ( tri klima uređaja). Sastoji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 135.200 €, 81,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 81,94m2. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi je troiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta,....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Centar, 135.200 €, 82,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se veoma lep i prostran trosoban stan u novogradnji,na atraktivnoj lokaciji površine 82 m², na 3. spratu zgrade sa liftom. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, dve spavaće sobe, dva sanitarna čvora (kupatilo i toalet), ulaznog hodnika i terase. Kosine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 135.210 €, 85,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja na Adicama. Rok izgradnje je druga polovina 2025. godine. Investitor pouzdan, odličan kvalitet gradnje i opreme. Demit fasada, PVC stolarija, tarket, keramika I klase, ugradni vodokotlići Grejanje je podno na toplotne pumpe. U pitanju je kompleks zgrada, svaki ulaz ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 135.220 €, 82,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

* Izgradnja na sve atraktivnijoj lokaciji za život. Cene su izražene sa PDVom i za kupce prvih nekretnina može da se vrati PDV. Za više informacija pozovite naše agente! Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 135.230 €, 82,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju na samoj granici između Veternika i Futoga. Pouzdan investitor, visok kvalitet gradnje,materijali renomiranih proizvođača čine ovu nekretninu vrednom Vaše pažnje. Ako ste u potrazi za idealnim prostorom za vaš porodičan život, na pravom ste....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 135.300 €, 73,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2023.,

www.oglasi.rs

0643187924 Prodajemo trosoban stan 73m u Novom Sadu, na Adicama ulica Nikole Aleksića, stan se nalazi na I spratu, mala zgrada sa svega šest stanova. U stanu senalaze dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, komforna terasa, sve je iz hodnika, odličan raspored,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 135.710 €, 86,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam Četvorosoban stan u izgradnji na potezu Salajke sa rokom završetka Avgust 2024. godine. Odlična lokacija kao i sama oprema stana. Grejanje će biti na toplotne pumpe. Za sve dodatne informacije pozovite naše agente prodaje! 518551 Terasa, Parking, garaža, Podrum,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 135.750 €, 82,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju kod Mišeluka kod pouzdanog investitora! Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 136.000 €, 81,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju troiposoban stan na traženoj lokaciji, na osmom spratu kvalitetne zgrade, sa odličnim rasporedom i orijentacijom. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe, izdvojene trpezarije, kuhinje i ostave, veće lođe, toaleta, tri spavaće sobe, kupatila i manje lođe. Na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 136.000 €, 86,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121787, I/I, klima, terasa, uknjižen, nov, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 136.800 €, 76,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je moderna novogradnja koja je smeštena na jednoj od najlepših lokacija na Panteleju. Zgrada je spratnosti P+4 i gradi se po visokim standardima i od najkvalitetnijih materijala. Prodaje se troiposoban stan površine 76m2 koji se nalazi na I spratu. Stan ima funkcionalan raspored....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 136.800 €, 76,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u izgradnji, na Panteleju – Somborski bulevar. Na prvom spratu, površine 76m2. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje.U neposrednoj blizini nalazi se autobusko stajalište, Maxi supermarket, Lilly, kafići, dečiji park, šetalište… U lux stambenoj zgradi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 137.000 €, 85,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Komforan i veoma funkcionalan, porodičan troiposoban stan, nalazi se kod parka Čair u starijoj, kvalitetnoj, vojnoj zgradi, na četvrtom spratu bez lifta. Stan se sastoji iz komforne dnevne sobe koja je povezana sa trpezarijom, odvojene kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila i lodje.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 137.000 €, 85,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na Čairu, najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i za izdavanje. U neposrednoj blizini čairkog parka, vrtića, osnovne škole, pijace, centar je na par minuta hoda… Stan je uknjižene površine 85m2, nalazi se u potkrovlju (IV sprat) zgrade bez lifta. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, SENTA, 137.200 €, 74,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prostran, svetao i trostrano orijentisan trosoban stan, površine 74m2, na veoma traženoj lokaciji, Bulevaru Evrope. Stan se nalazi na petom spratu, od šest spratova. Zgrada poseduje lift. Stan je većim delom dvorišno orijentisan. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Sobe su komforne.....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 137.775 €, 84,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Radijalac, prodaje se četvorosoban stan u izgradnji površine 83.50kvm koji se nalazi na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Stan u svom sastavu poseduje: tri spavaće sobe, dnevnu sobu sa trpezarijom, kuhinju, degažman, hodnik, kupatilo, toalet i balkon. U stanovima se postavljaju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 137.920 €, 85,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu nekretninu u našoj ponudi. U pitanju je četvorosoban duplex, na popularnoj lokaciji, za miran i porodičan život. Stan se nalazi na lokaciji, gde se nalaze dve škole, vrtić, sa mnoštvo parkinga i zelenila u neposrednoj okolini. Stan poseduje dnevni boravak, tri....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 138.000 €, 83,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan funkcionalan duplex, u stambenoj zgradi sa tri stana. Renoviran. Prizemlje: hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja i toalet. I sprat: odvojen spavaći blok sa dve spavaće sobe i kupatilom. Stanu pripada podrum i parking mesto. U stanu ostaju ugradni plakari i kuhinja....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 143.000 € na 138.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Čukarica, 138.000 €, 85,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 143.000 €
17.04.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kablovska Internet Klima Parking Kanalizacija Terasa Interfon Lipar Sprat: 2 Spratnost: 2 Soba: 3 Godina izgradnje: 1993 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 138.000 €, 85,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Cerak - Lipar 3.0, 85m2 (lođa 7m2), 2/2, TA, klima, telefon, interfon, internet, kablovska Prodaje se funkcionalan trosoban stan. Nalazi se na drugom spratu dvospratne stambene zgrade sa ukupno tri stana. Prostorije: dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 138.000 €, 73,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban duplex stan. Na prvom spratu(sto je fizicki V sprat) veliki dnevni boravak sa kuhinjom,zastakljena terasa,hodnik,veliko kupatilo sa kadom i sa prirodnom ventilacijom. Stepeniste vodi ka gornjoj etazi,(sto bi bio kao sesti sprat,odnosno potkrovlje,samo sa jednim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 138.700 €, 77,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nova izgradnja u centru Veternika. Pozovite nas za više detalja. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 505-546 (od ukupno 567)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>