• GoHome Professional
do 200000 eura 80 m2 klima što jeftiniji - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • do 200000 eura 80 m2 klima što jeftiniji - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 80 m2 klima što jeftiniji

  • Za upit "do 200000 eura 80 m2 klima što jeftiniji" pronađeno 1 894 nekretnina - prosečna cena 1.862 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • duplex
    • 4.sprat
    • parket
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Adice, 115.000 €, 81,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119596, II/, dupleks, klima, terasa, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. Prodaje se stan na Adicama. Dupleks, uknjizen savrsena lokacija, u blizini se nalazi novo obdaniste. U blizini je takodje autobuska stanica, apoteka kao i radnja "mikromarket" na samo....

 
 
 
  Kuća, PEĆINCI, 115.000 €, 87,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosobna prizemna kuća u Ašanji, površine 87 m² , na placu od 11 ari . Kuća je građena 2006. godine , održavana je i odmah useljiva. Raspored prostorija: predsoblje, špajz, kupatilo, tri sobe i prostrana terasa. ✅ Kompletno nameštena ✅ Klima uređaj i kamin ✅ PVC stolarija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 115.360 €, 80,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan duplex na Adicama. Kompletno renoviran, menjane sve instalacije. Stan se nalazi u mirnoj ulici okružen zelenilom. Blizana autobuskog stajališta, marketa, apoteka i svega što je potrebno za savremen život. Udaljen desetak minuta vožnje od centra grada. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 115.370 €, 83,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 100323, I/IV, lift, terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, parking, stambena zgrada. Na prodaju stanovi razlicitih struktura. Prva zgrada od 3 koje su u planu bice zavrsena krajem 2024 godine. Sama lokacija je na 200m od centra ,odlicna povezanost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 115.500 €, 81,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad-Adice,oglašavamo na prodaju troiposoban stan od 81m2( uknjižen na 43 m2) sa pripadajućim parking mestom ispred zgrade. Stan se nalazi u blizini novog obdaništa,marketa,pošte,autobuskog stajališta. Sam stan je prilagođen uslovima za život mlađi ljudi. Za informacije pozvati....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 115.650 €, 80,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja u Futogu, sa rokom proleće 2026. godine. Pouzdan investitor, odličan kvalitet gradnje i opreme. PVC stolarija, sigurnosna ulazna vrata, pločice podno grejanje, odlična keramika i grejanje na gas što automatski smanjuje troškove stanovanja. Zgrada će biti ograđena i sa video....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 116.000 €, 80,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan od 80m2, u blizini Palilulske pijace. Na trećem je spratu, od ukupno četiri spratova zgrade bez lifta. Stan je po strukturi trosoban. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, izdvojene kuhinje i trpezarije,dve spavaće sobe, kupatila i terase na koju se izlazi iz manje spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 116.325 €, 77,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u izgradnji, površine 77.55m2, na prizemlju nove zgrade spratnosti P+3 u blizini restorana Verige na 1.5 km od centra grada. Zgrada će posedovati odličnu termoizolaciju, interfon, video nadzor i posebno parking mesto. Stan sadrži veliki ulazni hodnik koji....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 116.800 €, 81,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više infomracija pozovite 064/822-21-40 Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 116.830 €, 81,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam izgradnju stambenog kompleksa u Lipovom gaju. Veoma kvalitetan i pouzdan investitor. Oprema: ALU PVC stolarija, tarket, premijum sanitarije i keramika. Cene sa uračunatim PDV-om. Rok završetka radova kraj 2024 + 90 dana. Za više informacija pozovite naše agente prodaje.....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 117.000 €, 80,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 2673, V/V, dupleks, klima, telefon, terasa, novogradnja, stambena zgrada. PREDAT NA LEGALIZACIJU. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 117.500 €, 76,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Troiposoban stan na izuzetnoj lokaciji u blizini Veternicke rampe. Mirna ulica, pogodna za porodicno stanovanje. Uz stan se dobija numerisano parking mesto u dvoristu zgrade. Stan je uknjizen i useljiv odmah po potpisivanju ugovora. Za vise informacija pozovite! (Element Nekretnine,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 118.000 €, 78,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan 1/1 bez tereta i zabeležbi. Na samo 5 min. hoda od centra, blizu hotela Tamiš, nalazi se zgrada distancirana od prometnih saobraćajnica, okružena zelenilom. Kvalitena gradnja debelih spoljnih zidova i duplih unutrašnjih pregradnih zidova između stanova. Zgrada bez lifta,....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 119.500 € na 118.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PANČEVO, 118.000 €, 74,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 122.000 €
06.03.2026 - 121.500 €
22.03.2026 - 121.000 €
05.04.2026 - 119.500 €
01.05.2026 - 118.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nova montažna kuća od 74m2 sa dvorištem u blizini benzijske pumpe Petrol na Novoseljanskom putu. Na placu od 4.3 a, pored kuće nalaze se garaža od 35m2 sa rolo-vratima i bunar sa tehničkom vodom. Plac je ograđen celom dužinom i idealan je za porodični život. Grejanje je....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 119.500 € na 118.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PANČEVO, 118.000 €, 74,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 123.300 €
06.02.2026 - 122.500 €
15.02.2026 - 122.000 €
08.03.2026 - 121.500 €
20.03.2026 - 121.000 €
05.04.2026 - 119.500 €
01.05.2026 - 118.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnom stambenom delu grada, na 150m od autobuske veze za grad, Blizu stajališta Vršačkog prevoznika koji saobraća direktno do Beograda, i Tri velika marketa (Maksi, Mere i Stokomak), pešaka 10 min., Na ograđenom placu 4,36 ari, nalazi se novija, prizemna montažna kuća. Trostrano....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 118.250 €, 79,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u novogradnji na Trošarini, površine 78,13m2 ( 44,58m2 + 1,59m2 + 31,96m2) , po strukturi dvoiposoban. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom I trpezarijom, spavaće sobe, dečije sobe, kupatila I dve terase površine 1,59m2 I 31,96m2. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 118.450 €, 81,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju odličnog dupleks uknjiženog stana na savršenoj lokaciji u blizini novog obdaništa,autobuske stanice,apoteke,prodavnice. Stan poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom,dečiju sobu,wc,hodnik,trpezariju. U gornjem delu se nalaze dve spavaće sobe sa plakarima celom dužinom zida.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 118.450 €, 82,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-8089711 Na PRODAJU lokal u Veterniku u neposrednoj blizini Novosadskog puta. KOMPLETNO RENOVIRAN ULIČNI LOKAL. Sastoji se iz dve etaže, na donjoj etaži je jedna velika prostorija, dok se na drugoj etaži nalazi prostorija i toalet. Lokal poseduje video nadzor i klima....

 
 
 
  Kuća, Stari Ledinci, 118.450 €, 77,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je lepa i funkcionalna montažna kuća, smeštena u Starim Ledincima, u jednom od najtraženijih naselja u okolini Novog Sada, poznatom po čistom vazduhu, blizini Fruške gore i opuštenom načinu života. Idealna je kako za porodični život, tako i kao vikendica za odmor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 118.450 €, 77,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ratarska ulica, Adice - Kamenjar. Uknjizen na 77m2 ali ima realnih 96m2. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija ukljucena u cenu. Terasa, U potkrovlju, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 118.450 €, 77,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2023.,

www.oglasi.rs

Predstvaljamo vam odličan trosoban stan od 77m2,u prirodi oko 90m2 na Adicama, u samoj blizini Podunavske ulice. Stan se nalazi u novijoj zgradi, na drugm spratu. U donjem delu se nalazi dnevna soba,kuhinja,kupatilo i jedna spavaća soba, na spratu spavaća soba. Za više informacija....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 118.450 €, 87,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prilika! Odlična kuća novije gradnje u mirnijem delu Petrovaradina, idealna za porodičan život. Kuća se nalazi na svega par kilometara od centra grada, odlično je povezana autobuskim linijama. Pozovite nas za više informacija! Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 118.600 €, 77,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prelepoj, mirnoj ulici na telepu prodaje se namesten duplex. Na prvoj etazi dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, spavaca soba , kupatilo i ostava iz hodnika. Iz dnevnog boravka izlaz na prostranu terasu koja takodje ima ostavu. Na druhoj etazi spavaca soba i polu soba koja moze....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 118.800 €, 80,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2022.,

www.indomio.rs

Stanovi su oglašeni prema kvadraturi, osnovi stana, 3D prikazu, orijentaciji, kao i tabeli površine stana. Stan broj 3 na prvom spratu- 1.350€ + PDV. U cenu je uključen PDV. Luksuzni stanovi u novogradnji (2022. godina) u mirnom delu Pančeva, u ulici Branka Radičevića 32, na svega....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Satelit, 118.900 €, 74,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan ulični lokal na Futoškom putu. Dugo godina bio izdat, sada je prazan zbog prodaje. Useljiv odmah po isplati.Ima izlaz i sa dvorišne strane. Pogodan za razne delatnosti. Za više informacija nas kontaktirajte. Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 118.960 €, 76,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

***NOVOGRADNJA-VETERNIK*** Ogalšavamo prodaju stana u novogradnji na lepoj lokaciji u Veterniku. Sastoji se od prostranog hodnika,kupatila i odvojenog wc-a,velike dnevne sobe sa kuhinjom,tri soavaće sobe i terase-površine 6m2. Grejanje na toplotne pumpe. Stan se nalazi na drugom spratu....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 119.000 €, 82,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s490 Prodaje se predivan, svetao stan površine 82 m² u centru Mladenovca, moderno sređen i sa izvanrednim rasporedom prostorija. Stan se nalazi na 5. spratu zgrade sa liftom, pružajući savršenu kombinaciju udobnosti i funkcionalnosti, idealnu za porodični život. Unutrašnjost....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 119.200 €, 80,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Povraćaj PDV-a U cenu stana j uključeno: -etažno grejanje na gas (svaki stan poseduje gasni kotao) -šestokomorna stolarija REHAU bele boje,tri stakla,al roletne,okapnice -zvučna izolacija između stanova je od :20 cm armirana betonska masivna ploča + kamena vuna debljine 5 cm + parna....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 119.400 €, 80,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno u ponudi, stanovi u izgradnji u Novoj Pazovi. Stan je površine 79,60m2 i po strukturi je četvorosoban. Nalazi se na petom spratu stambene zgrade od pet spratova sa liftom. Prvi nivo se sastoji od ulaznog dela, dnevne sobe, kuhinjsko trpezarijskog dela, toaleta i velike terase.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 119.500 €, 75,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan uknjižene površine 65m2 plus dve terase oko 10m2. Stan se nalazi u centru grada ali nije na glavnoj saobraćajnici tako da je zaklonjen od buke. Nalazi se u starijoj kvalitetnoj zgradi bez lifta na poslednjem 4 spratu. Postoji mogućnost da budući vlasnik napravi potkrovlje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 119.690 €, 78,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju cetvorosoban stan u urbanoj vili sa dva ulaza i tri stana po ulazu. Gratis terasa koja ne ulazi u kvadraturu i parking mesto. Mogucnost pregovaranja oko cene za placanje u gotovini. Za vise informacija pozvati. Agencijska šifra: 1011800 Kontak: 0652813132 (Biro za nekretnine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 119.780 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117988, III/VI, klima, lift, salonski, terasa, luks renoviran, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam potpuno renoviran stan salonskog tipa u kulturno istorijskom jezgru grada, fantastično pozicioniran nadomak Skupštine, sa brojnim kulturnim i komercijalnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u centru Borče III, opština Palilula Stan je površine 80m2 i po strukturi je troiposoban Nalazi se na četvrtom spratu stambene zgrade od četiri sprata bez lifta Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinje, manje sobe, radne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Stan uknjizen kao garaža 43m2.može da izvrši prenamena. Miran kraj Mirijeva. Uz zgradu dostupan parking sa rampom za stanare zgrade. Prostorije: 2 spavaće sobe,dnevne sobe,trpezarija,kuhinja,kupatilo i hodnik. Posrednička naknada 2% Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 120.000 €, 78,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan komforan stan, u epicentru, na top lokaciji u blizini Narodnog pozorišta i šetačke zone. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada, nadomak su svi vitalni objekti, Filozofski i Pravni fakultet, autobusko stajalište,....

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 120.000 €, 83,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem montažnu kuću u Banoštru, vikend naselje Prljuša, drugi red iznad Dunava (nema plavljenja), izgradjena 2010. godine. Dunav je udaljen 80 m. Plac je površine 2117 m2, uknjiženo 1929m2 i 188 m2 vangruntovno vlasništvo. Kuća je legalna, uknjižena, ukupne površine 83 m2, od čega....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA, 120.000 €, 77,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poslovni prostor se nalazi u jako prijatnom okruženju, u blizini glavne sabraćajnice, marketa, škola i vrtića. Objekat je u izvornom stanju, sastoji je iz dve prostorije (sobe), hodnika, čajne kuhinje, kupatila i parkinga ispred poslovnog prostora sa 6 mesta. Poslovni prostor ima....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 120.000 €, 76,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 34635, IV/, klima, telefon, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, fasada dobra, deljiv, stambena zgrada. stan je veoma svetao , dobro toplotno i zvucno izolovan. postoji mogucnost da se lako podjeli u dvije stambene jedinice sa zasebnim ulazima iz stubista.stan je odrzavan....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 120.000 €, 76,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan trosoban stan u novo izgrađenoj zgradi u centru Zrenjanina na I spratu zgrade sa liftom površine 76 m2. Stan se sastoji od hodnika, dve sobe od kojih jedna ima izlaz na terasu, toaleta, kupatila i velike prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 120.000 €, 85,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Klima Parking Terasa Interfon Save Kovačevića Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 566)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>