• GoHome Professional
do 200000 eura 80 m2 klima interfon - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 200000 eura 80 m2 klima interfon - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 80 m2 klima interfon

  • Za upit "do 200000 eura 80 m2 klima interfon" pronađeno 103 nekretnina - prosečna cena 2.139 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 166.500 €, 74,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113377, VI/VII, lift, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Prodaje se DUPLEX, 74m2, sa povratom PDV -a, na Detelinari u novoj zgradi. Schuco stolarija, troslojno staklo, Spanska keramika prve klase, Grohe slavine, hrastov parket, sigurnosna vrata, 3 klima uredjaja!....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 114.000 €, 74,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran, trosoban stan, istočno orijentisan. Nalazi se na 3.spratu, u novijoj zgradi sa liftom, interfonom i sopstvenim parkingom, Žitni trg. Sastoji se od prostranog hodnika iz kog se ulazi u sve ostale prostorije: dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dve sobe, ostava, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 200.850 €, 74,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam trosoban duplex od 74m2 na lokaciji Podbara, sa mnogobrojnim potencijalima. Idealno za Mini Hostel, izdavanje na dan ili apartmane, kao i za višečlanu porodicu Urađeno u "California" stilu. Poseduje na obe etaže dva u mermeru uradjena kupatila. Zgrada poseduje lift,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 150.000 €, 74,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Karaburma, opština Palilula. Stan je površine 74m2 i nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrad od šest spratova sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 147.900 €, 87,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Predraga Tomića Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 3 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 88.500 €, 73,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ TOP PONUDA, PRELEPA LOKACIJA, VREDI VIDETI, PANTELEJ SOMBORSKI BULEVAR, BLIZINA AS TRGOVINE I CRKVE, IZUZETAN OČUVAN DVOIPOSOBAN KOMFORAN STAN VRHUNSKOG KVALITETA, UKNJIŽEN SVOJINA PRIVATNA 1/1, FUNKCIONALAN, SOBE PROSTRANE LEPE, IZOLACIJA I KLASE, (MESTO) SAMA POZICIJA....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 185.000 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Kablovska Internet Klima Kanalizacija Terasa Interfon Milana Uzelca Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 3 Godina izgradnje: 2002 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 73.000 € na 68.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, Bagljaš, 68.000 €, 73,00 m2 cca 930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 73.000 €
11.03.2026 - 68.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.agencijapragma.com

Dunavska – trosoban stan površine 73m2 + terasa i podrumski prostor na drugom i poslednjem spratu u stambenoj zgradi bez lifta. Centralno grejanje sa kalorimetrima, parket, klima, interfon, uknjižen 1/1. CENA JE FIKSNA! Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra.....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 140.000 €, 87,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju uknjizen , funkcionalan i svetao stan površine 87 m² sa terasom. U blizini centra Stare Pazove. Nalazi se na II spratu od ukupno V spratova u novijoj zgradi. U cenu je uključeno garazno mesto . Struktura: hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 147.900 €, 87,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Predraga Tomića 3. 0, 87m2 (terasa 4m2), 1/3, podno grejanje, lift, inverter klima, interfon, parking, garaža U ponudi stan u novogradnji, u lepoj i funkcionalnoj zgradi sa tri sprata. U istoj zgradi prodaju se i ostali stanovi kako iste, tako i različite....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 147.900 €, 87,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.07.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Predraga Tomića 3.0, 87m2 (terasa 4m2), 1/3, podno grejanje, lift, inverter klima, interfon, parking, garaža U ponudi stan u novogradnji, u lepoj i funkcionalnoj zgradi sa tri sprata. U istoj zgradi prodaju se i ostali stanovi kako iste, tako i različite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 185.000 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Save Kovačevića - Milana Uzelca 3. 0, 87m2 (terasa 5m2), 1/2, EG/gas i struja, klima, telefon, interfon, KATV, internet Prodaje se izuzetno svetao i funkcionalan trosoban stan od 87m2 u naselju Sava Kovačević, u blizini Prvomajske ulice. Stan se nalazi na prvom spratu, od dva,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 169.650 €, 87,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan 87m2 sa terasom, u izgradnji, moderan dizajn, puno svetla i odlična lokacija. Nov stan, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan raspored, komforan dnevni boravak sa trepezarijom, 3 spavaće sobe, kupatilo, hodnik i terasa. Novogradnja na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 182.500 €, 73,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Medaković 3, opština Zvezdara. Stan je vrlo komforne površine od 73m2. Nalazi se na visokom prizemlju ali nivoa prvog sprata, stambene zgrade od sedam spratova. Zgrada je starije gradnje ali redovno održavana i sa liftom. Po strukturi je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 192.450 €, 73,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nedaleko od Zemunskog stadiona, na jednoj od najpopularnijih i najbolje pozicioniranih lokacija u Zemunu se nalazi zgrada u izgradnji, proverenog investitora koji je radio na desetine projekata po Zemunu, a koji je cenjen i poštovan kako kod svojih kupaca, tako i kod poslovnih partnera.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 212.867 €, 73,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo dvosoban stan u izgradnji na odličnoj lokaciji u Zemunu Površine je 73,15m2 i nalazi se povučenom spratu stambene zgrade od pet spratova Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase Stan je....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 140.000 €, 87,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s416 Prodaje se odmah useljiv predivan stan površine 87 m2, koji se nalazi na drugom spratu zgrade u najlepšem mladenovačkom naselju - Tozinom voću. Stan ima: veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 3 spavaće sobe, toalet, kupatilo, predsoblje, hodnik i 2 terase.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 204.400 €, 73,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo četvorosoban stan u izgradnji u blizini stare okretnice tramvaja, Kluza Stan je površine 73,22m2, nalazi se na trećem spratu stambene zgrade od četiri sprata sa liftom Po strukturi se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalvarija, 212.430 €, 73,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119289, VI/VI, nov luks, u izgradnji. Kompleks je smešten u najmirnijem delu Zemuna, savršena lokacija za stanovanje sa odličnim saobraćajnim vezama i samo na 15 minuta šetnje do centra Zemuna. Jedinstvena lokacija sa koje se može stići gde god poželite u Beogradu,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-103 (od ukupno 103)

<< <1 2 3> >>