• GoHome Professional
do 200000 eura 80 m2 1.sprat - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 200000 eura 80 m2 1.sprat - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 80 m2 1.sprat

  • Za upit "do 200000 eura 80 m2 1.sprat" pronađeno 332 nekretnina - prosečna cena 1.961 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BARAJEVO, 76.000 €, 75,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan 75m2 sa velikom pridodatom terasom od oko 26m2. Stan se nalazi na 1. spratu, po strukturi je 2.5 soban, sa 2 spavaće sobe. Prostran i komforan stan. Centralno grejanje. Pripadajući podrum. Odlična lokacija blizina autobuskog stajališta., prodavnice , pošte i ambulante u naselju....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 80.000 €, 75,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2023.,

www.oglasi.rs

5.0, 75m2, 4.88ari placa, TA+ čvrsto gorivo, PR+I, terasa. Uknjižena. Delimično renovirana kuća u najlepšem delu Topole, u samom centru grada. Sastoji se od dve etaže PR i I sprat. Svaka etaža ima svoje brojilo tako damože da funkcioniše i kao dve stambene jedinice. PRIZEMLJA- hodnik,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 76.000 €, 75,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 115.438 €, 75,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja u mirnom delu naselja Stari Banovci nadomak obale Dunava u blizini Beograda. Stan se nalazi na 1. spratu, južno orijentisan. Stan je trosoban, sastoji se od hodnika, wc-a, vešernice, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, 2 spavaće sobe i terase. Na samo 4km od....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 110.400 €, 85,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

TROSOBAN STAN U CENTRU BARAJEVA! Cena: 110400€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Barajevo, centar Površina: 85m2 Struktura: trosoban stan koji se sastoji od: - predsoblja - kuhinje - trpezarije - dnevne sobe - dve spanaće sobe - kupatila - terase - garaže OPIS: Prodaje se salonski....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 155.000 €, 75,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trosobni stan površine 75m2 u samom centru grada. Stan je na prvom spratu u starijoj ali održavanoj zgradi sa liftom. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, dve prostrane spavaće sobe, francuskog balkona, dve ostave i kupatila. Postoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 170.000 €, 75,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1100593. CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Prodaje se namešten, po dogovoru. Uknjižen 1/1. Troiposobnog stana na Adicama od 75m2. Pozicioniran na 1. spratu urbane vile. Stan sadrži prostran dnevni boravak sa huhinjom, hodnik, 3 spavaće sobe, kupatilo....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 80.000 €, 85,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u ulici Ivana Milutinovića, u neposrednoj blizini Restorana Princ i Azija centra. Ukupna površina placa je 253 m2. Objekat je u nizu i po strukturi: pr plus I sprat,ukupne površine oko 170m2, u osnovi 85m2. Prizemna etaža sastoji se od: dve spavaće sobe, dnevnog boravka....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 170.000 € na 190.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 190.000 €, 75,00 m2 cca 2530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.07.2025 - 164.800 €
13.08.2025 - 160.500 €
29.12.2025 - 170.000 €
27.03.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 118422, I/III, klima, terasa, uknjižen, novogradnja, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju troiposoban stan od 75m² u urbanoj vili na Adicama. Stan se nalazi na prvom spratu a grejanje je na toplotne pumpe. Prodaje se kompletno namešten. Ispred zgrade....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 112.000 €, 85,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Veoma lep komforan stan u centru Barajeva U najstrožijem centru Barajeva u zgradi koja je kulturno dobro - predstavljamo Vam odličan i stan od 85 m2 na prvom spratu. Stan ima pogleda na dve strane, veoma svetao, sa više nego komfornim sobama. Stan ima i prostoriju za prijem gostiju....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 177.680 €, 75,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan troiposoban stan površine 75 m², smešten na prvom spratu kvalitetne novogradnje u mirnom delu Sremske Kamenice . Stan je uknjižen, što omogućava brzu i sigurnu kupoprodaju. U neposrednoj blizini se nalaze škole, vrtići, prodavnice, javni prevoz i sve što je potrebno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 200.178 €, 75,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stambeno-poslovni objekat premium gradnje na Vidikovcu Objekat je projektovan u duhu moderne arhitekture, sa pažljivo odabranim materijalima i detaljima koji obezbeđuju sklad sa okolinom i dugotrajnu vrednost. U ovoj zgradi je projektovano ukupno 59 stambenih jedinica različitih struktura.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 161.000 €, 85,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan dupleks u tipskim zgradama u blizini škole,vrtića, autobuskih stajališta. Stan je trostrano orjenrisan, deo je kompleksa sa tristana u ograđenom dvorištu. Ima sopstveni ulaz koji stepenicama vodi na prvi sprat koga čine prostrana dnevna soba sa izlazom na dozidanu terasu od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 75,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izvorno trosoban stan, vrhunskog rasporeda , 75m2 +++ Agencijska oznaka stana 1064194 , Bulevar, trosoban, 75m2, prvi sprat. Jedinstvena nekretnina na tržištu, na jendoj od najtraženijih i najređih lokacija, okružena zelenilom i parkingom. Izvorno trosoban stan, vrhunskog rasporeda.....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 178.857 €, 85,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na obali Dunava u lepom sremskom naselju Stari Banovci udaljenom 6 km od petlje Auto-put E75 petlja Novi Banovci ili 35 km od Beograda, nudimo vam stambeno poslovni kompleks izuzetno kvalitetne gradnje. U prilici smo da vam ponudimo dve stambene jedinice u različitim lamelama sa kvadraturom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 182.000 €, 75,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na izuzetnoj lokaciji u centru Žarkova. Stan se nalazi na prvom spratu od 10 spratova Struktura stana: hodnik, dnevna soba, kuhinja, trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa os 18m2. Stan ima i pripadajući podrum. Grejanje i topla voda su....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 190.550 €, 75,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka stana 1100991, Bulevar, trosoban, 75m2, prvi sprat. Nekretnina u kvalitetnoj zgradi od fasadne cigle, dvorišno orijentisan, za kompletnu adaptaciju i time idealana za prilagođavanje nekretnine svojim potrebama. Stanu pripada ostava od 8m2 i zajednička biciklana.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 180.000 €, 75,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

BULEVAR OSLOBOĐENJA, 75m2, DVOIPOSOBAN Prodaje se prostran dvoiposoban stan na Bulevaru oslobođenja. Stan se nalazi na 1. spratu zgrade sa 2 lifta. Nekretnina je dvorišno orijentisana i nalazi se u mirnom delu Bulevara. Stan se sastoji od kuhinje sa trpezarijom, odvojenim dnevnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 185.400 €, 75,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran trosoban stan sa odličnim rasporedom prostorija – ima odvojen dnevni boravak, zasebnu trpezariju i izdvojenu kuhinju, kao i kupatilo i dodatni WC. Stan poseduje tri terase, sve dvorišno orijentisane, što obezbeđuje mir i privatnost bez gradske buke. U cenu je uključen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 185.390 €, 75,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan na Limanu 2, na prvom spratu u zgradi sa liftom. u stanu sve sem kupatila renovirano. Čine ga veliki dnevni boravak sa trpezarijom, i iz njega se izlazi na terasu na kojoj su ugrađene roletne, jedna velika spavaća soba i polusoba, kuhinja sa prirodnom ventilacijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 191.600 €, 75,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam odličan trosoban stan na bulevaru oslobođenja, kod Aleksandar zgrade. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, 2 sanitarna čvora i 3 terase. Stan je dvorišno orijentisan, veoma svetao. Nalazi se na 1. spratu u zgradi koja....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 140.000 €, 75,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo dvoiposoban stan P=75m2 na prvom spratu zgrade sa liftom u strogom centru Niša. Stan se sastoji od : dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, 2 spavaće sobe, hodnik,kupatilo, 2 ostave, podrum i parking mesto u dvorištu zgrade. Drvena stolarija, grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 195.700 €, 85,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KOMPLET NAMEŠTEN, 85m2 SA ČETIRI PARKING MESTA u ceni+++ Agencijska oznaka-1064353 Na prodaju uknjižen troiposoban stan na samoj granici Adice-Telep, u neposrednoj blizini O.Š. "Jožef Atila". U ceni sa pravom na ČETIRI PARKING MESTA I KOMPLET NAMEŠTAJEM. Stan se sastoji iz prostranog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 160.500 €, 75,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Farma, BEOČIN, 39.500 €, 85,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na padinama Fruške Gore imanje sa potencijalom i sigurnošću! >> Prodajem gradjevinsko zemljište po ceni 15 Evra po m² Kuća sa priključcima, voćnjakom i pomoćnim objektima idu uz plac u istoj ceni! Vlasnik - Prodaja bez posrednika! #Sviloš, opština Beočin | Blizu Novog Sada i Sremske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 37.500 €, 75,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📍 Izdaje se četvorosoban stan – Bulevar oslobođenja (kancelarijski prostor) 🏢✨ U ponudi je nenamešten četvorosoban stan površine 75m² , koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade na jednoj od najprometnijih i najatraktivnijih lokacija u Novom Sadu – Bulevaru oslobođenja. Prostor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 180.250 €, 75,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan površine 70 m², smešten na prvom spratu održavane stambene zgrade sa liftom, u jednom od najtraženijih delova Novog Sada – u neposrednoj blizini Futoške pijace. Nekretnina se trenutno koristi kao kancelarijski prostor, što je čini idealnom za različite poslovne namene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 59.000 €, 75,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan po strukturi 4.0 naselje Borča Mali Zbeg.Stan na prvom spratu sa galerijom.Ukupne grejne površine 75 m2 +terasа .priključak na vodovodnu mrežu i elektropriključak. U procesu legalizacije Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 112.900 €, 85,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TROSOBAN STAN U CENTRU BARAJEVA! Cena: 112900€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Barajevo, centar Površina: 85m2 Struktura: trosoban stan koji se sastoji od: - predsoblja - kuhinje - trpezarije - dnevne sobe - dve spanaće sobe - kupatila - terase - garaže OPIS: Prodaje se salonski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 37.500 €, 75,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏢 PODBARA, KOD ALMAŠKE CRKVE 🏢 📍 Lokacija: Podbara, neposredna blizina Almaške crkve 📐 Površina: 75 m² 🏢 Sprat: 1. sprat 🚪 Struktura: Trosoban stan, može se pregraditi i dobiti još jedna prostorija 🌞 Terase: 2 terase 🔹 Pogodno za: Agenciju, Firmu, Salon, Stanovanje 💼 Karakteristike:....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 101.000 €, 75,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lep,konforan stan P=75m2 na prvom spratu manje stambene jedinice,Stan se sastoji od: Dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, hodnik, kupatilo, 2 terase i podrum P=16m2 Sve prostorije su prostrane i lepo osvetljene. Stan je komplet renoviran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 55.250 €, 85,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9108300Kompletno namešten troiposoban stan površine 70m2+15m2 terase, koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade locirane na samom početku Telepa, u neposrednoj blizini Limana 4. Grejanje je na gas, tako da se plaća samo u grejnoj sezoni. Stan je useljiv od 05.09.2025.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 164.800 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1100593 - Oglašavamo prodaju troiposobnog stana na Adicama od 75m2. Pozicioniran na 1. spratu urbane vile. Stan sadrži prostran dnevni boravak sa huhinjom, hodnik, 3 spavaće sobe, kupatilo kao i dve terase. Grejanje je na toplotnu pumpu. Idealno za porodicu. Trostrano....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 180.000 €, 86,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.06.2023.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Centar I, u samom centru Subotice, prodaje se trosoban komforan stan na prvom spratu u zgradi bez lifta, površine 86m². Stan je dvostrano orijentisan, a sastoji se od predsoblja, velike kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 217.580 €, 86,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

PROSTRAN ČETVOROSOBAN STAN 86M² SA TERASOM - TELEP Na prodaju moderan, prostran i sunčevim zracima obasjan četvorosoban stan površine 86m², smešten na prvom spratu moderne zgrade. Pruža osećaj doma koji je istovremeno udoban i raskošan. Velika dnevna soba odiše toplinom i otvorenošću,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 59.200 €, 74,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Radnička. Odličan, veoma komforan troiposoban stan na jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija za stanovanje. Nadomak pešačke zone, Spensa, fakulteta, Osnovnog suda Ovaj lep stambeni prostor funkcionalnog rasporeda - u sve prostorije se ulazi iz hodnika....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 184.000 €, 86,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen, dvoiposoban stan, na eksluzivnoj lokaciji, na samo par minuta hoda od pešačke zone u centru Niša, 86m. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade novije gradnje sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika,prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 190.100 €, 74,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trosoban stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 215.000 €, 86,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA; 1054578 PRODAJA STANOVA PRODAJEMO TROIPOSOBAN STAN 86M2 Prodajemo veliki porodičan stan u izvornom izuzetno očuvanom stanju.Stan je na prvom spratu ima lepu terasu više soba razdvojenu trpezariju od kuhinje I dva mokra čvora.Stan je u okruženju zelenila kao što je celo Novo....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 150.000 €, 86,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U Obrenovcu u naselju Gaj 2 prodaje se tipska dvoetažna kuća, prizemlje i prvi sprat. Kuća se sastoji od dve stambene jedinice, garsonjera i trosoban stan. Ukupna površina kuće je 116m2, uknjiženo je 86m2 a dograđen neuknjižen deo je oko 30m2. Garsonjera je u prizemlju ima poseban....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 113.400 €, 86,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trosoban stan 86m2 u kući u Durlanu, u blizini Somborskog bulevara i OŠ Čegar. Stan se nalazi na prvom spratu dvospratne kuće, sa posebnim ulazom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i dve terase.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 190.000 €, 74,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, ŽARKOVO, Dušana Vlajića, UKNJIŽEN, Renoviran dvoiposoban renoviran stan sa terasom i ostavom u okviru stana na 1. spratu stambene zgrade cg, poseduje pripadajući podrum. Ovaj stan se može kupiti iz kredita banke. VIDEO PRIKAZ ovog stana pogledajte....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 333)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>