• GoHome Professional
do 200000 eura 60 m2 pala cena potkrovlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura 60 m2 pala cena potkrovlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 60 m2 pala cena potkrovlje

  • Za upit "do 200000 eura 60 m2 pala cena potkrovlje" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 2.369 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 149.900 € na 145.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 145.000 €, 58,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 150.000 €
17.04.2026 - 149.900 €
26.04.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, trosoban stan u svetlom i funkcionalnom potkrovlju, sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Zgrada je smeštena pored šetališta i velikog javnog parkinga, okružena zelenilom i igralištima za decu. U neposrednoj blizini se nalaze objekti za snabdevanje, škola, vrtići, pošta,....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 185.000 € na 160.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 160.000 €, 63,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 185.000 €
29.03.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan, šarmantan stan na Lekinom brdu, u Kruševačkoj ulici! U ponudi je funkcionalan dvosoban stan u potkrovlju, smešten na četvrtom spratu novije, uredne i održavane zgrade sa liftom, na jednoj od najatraktivnijih lokacija ovog....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 224.500 € na 210.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 210.000 €, 60,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 224.500 €
17.04.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Namešten i izuzetno svetao trosoban stan (60m2 + 7m2 ostava) u potkrovlju zgrade na jednoj od najlepših lokacija na Bežanijskoj kosi. Stan je pažljivo održavan, sa odličnim rasporedom prostorija koji maksimalno koristi svaki kvadrat. Stan poseduje prostranu dnevnu sobu sa trpezarijom,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura 60 m2 pala cena potkrovlje'
164.000 €
113.300 €
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 150.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 150.000 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 159.000 €
10.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na odličnoj lokaciji u naselju Altina, opština Zemun, prodaje se svetao i funkcionalan stan u novogradnji, površine 59m², smešten u potkrovlju moderne zgrade. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, kao i dve manje prostorije koje....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 55.000 € na 50.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, ZRENJANIN, 50.000 €, 55,00 m2 cca 910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.12.2025 - 60.000 €
01.03.2026 - 55.000 €
20.03.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se poslovni prostor površine 55m2 u centru grada i u blizini je veliki parking. Uknjžen je kao poslovni prostor, ali se može koristiti i kao stambeni. Sastoji se od ulaza sa stepenicama kojime se penje u potkrovlje, gde je kupatilo, i jedan veliki prostor koji je podeljen....

 
 
 
 
-19%

Promena cene sa 134.000 € na 109.180 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, INĐIJA, 109.180 €, 55,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.12.2025 - 107.000 €
14.12.2025 - 134.000 €
15.05.2026 - 109.180 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

Čortanovci – kuća na prodaju, 100 m od glavnog puta, idealna za odmor i život u prirodi Na prodaju je kuća površine 55 m² u Čortanovcima, smeštena na samo 100 metara od glavnog puta, u mirnom i zelenilom okruženom delu naselja. Kuća se sastoji iz više funkcionalnih nivoa. U suterenu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 4)

<< <1> >>