• GoHome Professional
do 200000 eura 60 m2 kablovska što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura 60 m2 kablovska što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 60 m2 kablovska što manji

  • Za upit "do 200000 eura 60 m2 kablovska što manji" pronađeno 1 964 nekretnina - prosečna cena 2.248 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • namešten
    • centralno grejanje
    • lift
    • uknjižen
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 150.000 € na 147.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 147.000 €, 55,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 150.000 €
20.03.2026 - 147.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju dvosoban stan od 56 m² na Karaburmi, u prizemlju zgrade. Stan je konforan i prostran, funkcionalnog rasporeda i idealan za porodični život. Stan se sastoji od: *velikog hodnika, *kuhinje sa trpezarijom, *prostranog dnevnog boravka sa izlazom na terasu koja je ograđena,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 133.900 €, 55,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan trosoban stan u Sremskoj Kamenici. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 135.000 € na 160.000 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 160.000 €, 55,00 m2 cca 2910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2022 - 140.000 €
03.06.2023 - 130.000 €
12.08.2025 - 135.000 €
24.03.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2022.,

www.status-nekretnine.com

Odličan DS stan blizu SPENS-a i Suda Novogradnja Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura 60 m2 kablovska što manji'
72.100 €
158.000 €
91.840 €
 
-6%

Promena cene sa 211.150 € na 198.800 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Apartman, VRDNIK, 198.800 €, 55,00 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 211.150 €
16.05.2026 - 198.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Vrdnik, Fruške Terme – prodaje se kompletno opremljen apartman, ekstra delux namešten, sa garažnim mestom u suterenu zgrade, do kojeg se dolazi liftom. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 189.000 €, 55,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Milutina Milankovica Sprat: 10 Spratnost: 10 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, SURČIN, 148.200 €, 55,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 1048 Direktno od investitora, bez agencijske provizije, uz svu potrebnu pravnu pomoć! -U najlepšem i najurbanijem delu Ledina, kod nove crkve Sv. Apostola, novoplanirani kompleks zgrada sa kompletnim urbanim sadržajima (pošta, banka, supermarket, restoran, apoteke, vrtić i ostale....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 153.000 €, 55,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv, dvoiposoban 55m2 Nova Detelinara, svetao, blizina skole, vrtica, prodavnica Lift, klima, dve terase (obe zatvorene), jedna PVC (prostorija dodatna) Zgrada odrzavana, vrlo dobar kvalitet gradnje..stan je opremljen namštajem koji novi vlasnik može da zadrži. Idealan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 96.310 €, 55,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban komforan stan na samom početku Adica, u blizini Bulevara patrijarha Pavla. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, komotne spavaće sobe, odvojene kuhinje sa ostavom, kupatila, hodnika i 2 terase. Grejanje je na gas, veoma povoljno, sami regulišete potrošnju. Oko zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 158.620 €, 55,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju nov stan od 55 m² (plus terasa 2 m²) u ulici Jovana Hranilovića, na odličnoj lokaciji kod Sajma u Novom Sadu. Stan se nalazi na prvom spratu novogradnje, u neposrednoj blizini železničke i autobuske stanice, škola, vrtića, pijace i velikih supermarketa (Lidl, Univerexport,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 150.000 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Voždovac - Braće Jerković 2.0, 55m2 (terasa 5m2), 5/11, CG, lift, interfon, ostava. Veoma funkcionalan 2.0 stan svetao, jugo-zapadne orjentacije. Adaptibilan u 2.5 stan. Renoviran je, uradjeni su PVC prozori, zamenjene elektro i vodovodne instalacije. Stan se prodaje namešten ,ali....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 154.500 €, 55,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vrlo lep i održavan, dvostrano orijentisan, sa dve terase. Kuhinja je fizički potpuno odvojena. Idealan za život, ili izdavanje zbog savršene pozicije, blizine biznis-lokacija i fakulteta. Stan se prodaje namešten. Za više informacija, pozovite Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 149.050 €, 55,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu luksuznu izgradnju na Telepu. Mirna i tiha lokacija namenjena porodičnom životu. U blizini vrtića, igrališta, škole i ostalih sadržaja neophodnih za harmoničan život u gradu. U ponudi imamo stanove različitih struktura, dva ulično orijentisana lokala,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 172.800 €, 55,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan porodičan trosoban stan u samom Centru grada! Strukturno fantastičan i renoviran pre par godina sa kompletnim vodo i elektro instalacijama, po principu ključ u ruke. Stan je pozicioniran u jako mirnoj ulici a opet blizu svega, sastoji se od komfornog dnevnog boravka, fizički....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 82.500 €, 55,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Durlanu. Nalazi se nedaleko od osnovne škole ,, Čegar '', pijace, vrtića , kao i mnogobrojnih trgovinskih i uslužnih objekata. Odlična investicija za izdavanje i porodični život. Stan je po strukturi dvoiposoban, uknjižene kvadrature 55m2, nalazi se na poslednjem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 142.400 €, 55,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju dvosobnog stana u novogradnji,useljivog u oktobru 2025. Struktura:hodnik,dnevna soba sa kuhinjom,spavaća soba,kupatilo i terasa. Zgrada odličnog kvaliteta gradnje. Zgrada se nalazi nedaleko od Bulevara P.Pavla,Bul.Evrope,Bul.Cara Lazara. Moguća kupovna putem stambenog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 95.480 €, 55,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan stan na traženoj lokaciji u gradu, na bulevaru a opet zavučen. Stan uknjižen na 29m2 u prirodi ima 55m2 galeriju dodatno. Stan se prodaje namešten, ostavlja odličan utisak, vredi videti! Dvorišno orijentisan. Za više informacija i zakazivanje gledanja kontaktirajte naše....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 104.750 €, 55,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini Benetona, projektovane površine 55,12 Mm2. Nalazi se na jednoj od najpopularnijih lokacija za porodični život zbog blizine škole, vrtića i svih potrebnih infrastrukturnih objekata. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 30.250 €, 55,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namesten dvoiposoban stan sa PARKING MESTOM na Grbavici blizu Promenade.Stan je veoma svetao,cist i uredan.Cena 550e+depozit+agencijska provizija. Tel:0646685341 Snežana Reg.br.posr.1856 SNEŽANA TRIO NEKRETNINE Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Satelitska,....

 
 
 
  Apartman, BEOGRAD, Voždovac, 220.000 €, 55,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvosoban stan / poslovni apartman u stambeno-poslovnom kompleksu Voždove kapije, površine 55m², savršeno pozicioniran na prvom spratu, sa orijentacijom ka dvorišnom delu kompleksa, što prostoru daje dodatnu tišinu i ugodnost za svakodnevni boravak ili miran rad. Stan se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 113.300 €, 55,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan, odličnog rasporeda. Dve spavaće sobe, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, terasa sa ostavom. Visoko prizemlje. Blizu centra, daleko od gužve i buke. Odlična lokacija za miran porodičan život. U blizini stana dva vrtića, škole, supermarketi. Sve neophodno za udoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 150.130 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Samo kod nas u ponudi! Predstavljamo vam izvanredan dvoiposoban duplex na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, na Grbavici! Stan ne zahteva gotovo nikakva ulaganja, osim krečenja. Okrenut je prema dvorištu i samim tim nema buke. U neposrednoj blizini stana se nalazi sve što....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 125.470 €, 55,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

537361-Predstavljamo vam prelep stan na obroncima Fruške gore. Za vas koji vole da budu okruženi zelinilom i da imaju otvoren pogled, ovaj stan na samo 10 minuta vožnje od centra grada, je baš ono što tražite. Stan se nalazi u zatvorenom komplexu koji je pod video-nadzorom, trostrano....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 118.450 €, 55,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U najtraženijem delu Vrdnika nudimo Vam kuću koja je uknjižena i dobro održavana. Za više informacija nazovite naše agente prodaje! Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 219.000 €, 55,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Slavujev venac se nalazi u najistočnijem delu opštine Zvezdara i predstavlјa granicu sa opštinom Palilula. U tom mirnom kraju grada, u ulici Svetog Nikole, nalazi se ovaj dvoiposoban stan. Zgrada je novije gradnje, iz 2015. godine i uredna je i održavana. U neposrednoj blizini je....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 220.000 €, 55,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Porodična kuća Sremska Kamenica Lokacija: Donja Kamenica (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Ulica i broj: Sremska Kamenica Kvadratura: 55m2 Površina zemljišta: 1464m2 Broj soba: 4 sobe Spratnost: Jedan sprat Dodatne informacije Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 152.300 €, 55,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veoma lep stan u kvalitetno građenoj zgradi poznatog investitora, na odličnoj lokaciji gde se nalazi sve što je potrebno za udoban život. U stanu je i nameštaj, to je stvar dogovora sa prodavcima. Potrebno higijensko krečenje i malo osvežiti stan. Uredna zgrada. Uknjižen! Terasa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 44.000 €, 55,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine garaza 100e+ Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 124.630 €, 55,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastično opremljen suteren, prostran, sa odličnim rasporedom. Dnevni boravak sa dve spavaće sobe i prelepim kupatilom koje poseduje đakuzi i tuš kabinu. Ova nekretnina sa ovom lokacijom može biti fantastična kako za život tako i za izdavanje! POZOVITE 063/1836-766....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 133.900 €, 55,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam fenomenalan stan u glavnoj ulici i u centru Petrovaradina. Idealan za porodicu jer je u blizini vrtića, škole, doma zdravlja, pošte. U blizini je nekoliko supermarketa, oko zgrade puno zelenila i uvek slobodnih parking mesta. Nekretnina se prodaje delimično nameštena u....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 133.900 €, 55,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i komforan porodični stan na Tatarskom brdu, smešten u kvalitetnoj novogradnji, idealan za miran i udoban porodični život. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka povezanog sa trpezarijom, dve komforne spavaće sobe, obe veće od 10m², sa dosta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 118.970 €, 55,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

https://eho-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-novonaselje-sarengrad/540277 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 41.250 €, 55,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE – Kompletno renoviran i luksuzno namešten stan u Takovskoj, kod Botaničke bašte U ponudi je izuzetno sređen, kompletno renoviran i opremljen stan na odličnoj lokaciji – Takovska ulica, neposredna blizina Botaničke bašte. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade sa liftom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 218.360 €, 55,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan površine 55m2 na najpoželjnijoj lokaciji u gradu kod Makijato Faksa. Neposredna blizina Keja, Štranda, Univerziteta, centra grada Sve što vam je potrebno nalazi se na dohvat ruke. Stan se nalazi na četvrtom spratu izuzetno kvalitetne zgrade radjene po najvišim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 124.000 €, 55,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan iz otkupa, površine 55 m², u mirnom delu Karaburme, idealan za porodično stanovanje ili kao investicija za izdavanje. Stan se nalazi na visokom prizemlju uredne zgrade bez lifta, ušuškane među zelenilom, što obezbeđuje mir i privatnost. Stan je dvostrano orijentisan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 104.500 €, 55,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan klasičan dvosoban stan, na izuzetno mirnoj lokaciji u Novom Sadu. Postoji mogućnost napraviti i dvoiposoban stan po potrebi. Uknjižen! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, KRUŠEVAC, 58.000 €, 55,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća sa dvorištem, na par kilometara od centra. Uknjižena i brzo useljiva. Označen je deo grada-ne tačna lokacija. 069 BEOKROV Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 67.000 €, 55,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 17418 Fruška Gora Vrdnik kuća 55m2 uknjiženo + 20m2 neuknjiženo + 20m2 garaža na odličnoj lokaciji u Vrdniku.Kuća ima dve spavaće sobe, dnevnu sobu, trpezariju, kuhinju, hodnik, kupatilo, ostavu i terasu. Dvorište je 135m2 ima mala bašta i 20m2 garaža montažna. Kuća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan na odlicnoj lokaciji, gleda na Bajloni pijacu i teatar, u neposrednoj blizni Skadarlije. Stan je sveze okrecen,pristojan, opremljen kompletno sa novom tehnikom. Sastoji se od velike dnevne sobe, velike spavace sobe sa prostranim bracnim krevetom, prostrane kuhinje sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 152.960 €, 55,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 134.000 €, 55,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u jednom od najlepših delova grada, Zvezdarska šuma. Stan je površine 55m2 i nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade od četiri sprata. Po strukturi je dvoiposoban stan. Zgrada je novije gradnje, izgrađena 2020e godine. Sastoji se od hodnika,....

 
 
 
  Stan, ŽABALJ, 61.800 €, 55,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u samom centru Žablja, uknjižen, dvostrano orijentisan. Odlican pogled na glavnu ulicu i na dvoriste. Grejanje na gas. Uradjena termoizolacija spoljnih zidova i plafonа. Novi prozori u sobama sa roletnama i komarnicima. Stan je delimično renoviran i prodaje se polunamešten. Pozovite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 150.000 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Banjica, Paunova ulica. Uknjižen, dvoiposoban stan, površine 55m² u prizemlju sa dvorištem. Dve spavaće sobe, centralno grejanje. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini okretnice tramvaja, TC Banjica, Osnovne škole, vrtića, marketa Agencijska provizija iznosi....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 597)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>