• GoHome Professional
do 200000 eura 60 m2 kablovska što manji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 200000 eura 60 m2 kablovska što manji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 60 m2 kablovska što manji

  • Za upit "do 200000 eura 60 m2 kablovska što manji" pronađeno 1 966 nekretnina - prosečna cena 2.248 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 4.sprat
    • parking
    • lođa
    • podrum
    • parket
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KAMENICA, 164.580 €, 56,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Poštovani klijenti, sa zadovoljstvom Vam predstavljamo nov objekat sa 8 stambenih jedinica u izgradnji u prelepom delu Sremske Kamenica sa rokom završetka maj 2026. godine + 60 dana. Ono što je karakteristično i izdvaja ovu ponudu od drugih jeste izrazito visok kvalitet gradnje i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 173.100 €, 56,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama Tekst oglasa Stanovi u izgradnji različitih struktura i spratnosti. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Fantastična lokacija, u neposrednoj blizini centra grada i Keja. Useljivo - jun....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 155.740 €, 56,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. U ponudi stanovi vrhunskog kvaliteta, sa PVC stolarijom, italijanskom keramikom prve klase, moderno opremljeni. Mogućnost kupovine putem kredita i povraćaja PDV-a. Ograničen broj stanova – rezervišite na vreme! Agencijska šifra:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 99.700 €, 56,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Direktna prodaja stanova od investitora. Stambeni objekat u izgradnji, spratnosti Po + P + 6 nalazi se na Panteleju u Nišu. Zgrada poseduje lift, podzemnu garažu i parking Stanovi raznih struktura i kvadratura : Garsonjere povrsine 25,5m2 ; Jednoiposobni povrsine 39m2, 41m2, 46,5m2....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 148.000 €, 56,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

551148-Predstavljamo vam fantastičan dvosoban stan koji se nalazi u najlepšem delu Novog Sada, na samoj granici Novog Naselje i Satelita – idealna kombinacija mira, udobnosti i blizine svim sadržajima neophodnim za savremen život. Stan je u potpunosti renoviran sa izuzetnom pažnjom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 154.000 €, 56,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo prelepu novogradnju dvoiposoban stan na jednoj od najboljih lokacija u gradu, Zgrada kao i sam stan je odlicnog kvaliteta izrade i prelepog rasporeda prostorija. Za više informacija pozovite agente prodaje! Šifra agencije: 536305 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 98.060 €, 56,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, trosoban Alibegovac Win Nekretnine 021/66-22-700, 021/66-22-770, 064/8222-154, 064/8222-155 Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 146.260 €, 56,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

549049-Na samo 5 minuta hoda od samog centra grada, prodaje se odličan, kompletno namešten dvoiposoban stan koji odiše udobnošću i stilom. Stan se nalazi u mirnoj ulici, u kvalitetnoj zgradi, idealnoj za porodičan život ili kao investicija za izdavanje. Posebnu vrednost daje velika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 160.000 €, 56,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude potpuno namešten stan u novogradnji, u naselju Medaković 3. Stan je opremljen svim modernim uređajima i belom tehnikom, koja olakšava svakodnevni život. Poseduje dve spavaće sobe, kuhinju, trpezariju, dnevni boravak, kupatilo, toalet i prostranu terasu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 180.000 €, 56,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan preko puta zgrade Novosadskog sajma u novoj zgradi useljenoj prosle godine. Stan se prodaje namestten sa svim stvarima i tehnikom. Uknjizen 1/1. Postoji mogucnost kupovine putem stambenog kredita. Zgrada vrhunskog kvaliteta. Vredi pogledati. Za vise informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 144.200 €, 56,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Eminentni investitor se pobrinuo da i ovaj put samo za Vas izgradi perfektne stanove, građene najkvalitetnijim materijalima. O svakom detalju se posebno vodilo računa tako da kupovinom ove nekretnine izgradićete sopstvenu oazu mira i spokoja. U blizini je sve što vam je potrebno za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 195.700 €, 56,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

LUX nekretnina, na najtraženijoj lokaciji u gradu - Limanu 1. Stan je kompletno renoviran i opremljen najkvalitetnijom opremom i tehnikom. Vrhunski, dizajnerski osmišljen i uradjen. Veoma svetao. Svaki detalj u stanu pažljivo odabran, po najvišim standardima. Fasada, ulaz zgrade -....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 143.710 €, 56,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju u jednoj od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026 godine. Orjentacija stana je na dvorište u pitanju je drugi sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra kvaliteta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 135.000 €, 56,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan u izgradnji sa rokom septembar 2025. godine. Prepoznatljiv kvalitet gradnje i opreme. Pouzdan investitor. Za kupce prve nekretnine mogućnost povrata PDv-a! Pozovite za više informacija! 021/6620001 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 185.400 €, 56,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalan, LUX opremljen stan u jednom od najpoželjnijih delova grada za porodičan život, na Tatarskom brdu. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom,spavaće sobe i radne sobe.Radna soba je zvučno izolovana i idealna je za one koji....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 99.910 €, 56,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju vikendica na Banstolu, smeštena na prostranom i lepo uređenom placu punom raznovrsnog voća i bujnog zelenila, savršena za one koji žele mir, tišinu i kontakt s prirodom. Plac je ravan, ograđen i održavan, pruža mnogo mogućnosti za dodatno uređenje ili proširenje, dok sama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 146.260 €, 56,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

RETKO U PONUDI - Stan sa prelepom terasom na samo 2 minuta hoda od pešačke zone! Na atraktivnoj lokaciji, na samo 2 minuta hoda do pešačke zone u centru grada. Stan je po strukturi dvoiposoban. Sastoji se od jedne veće spavaće sobe, jedne manje spavaće sobe koja može biti u funkciji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 130.000 €, 56,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan 2.5 stan u Žarkovu, renoviran, bez ulaganja. Ima pripadajući podrum, u urednoj, održavanoj zgradi. U blizini škole, prevoza. Šredato za legalizaciju, samo za keš kupce. Agent Slađana Ikonić Pogledajte i druge slične stanove na https://www.hillnekretnine.rs/ Posrednička naknada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 172.000 €, 56,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju dvosobanog stan na Limanu 2. Stan je uknjižen na 56m2 a ukupna neto površina 59 m2. Stan je kompletno renoviran i prodavaće se kompletno opremljen. Nalazi se na prvom spratu, dvostrano orjentisan, sa pogledom na most i park. Stan je funkcionalnog rasporeda i ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 126.400 €, 56,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu izgradnju na TOP lokaciji ! Bulevar patrijarha Pavla, rok izgradnje je 31.12.2026. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cene su sa PDV-om. Za više informacija kontaktirajte Vašeg agenta prodaje. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 178.240 €, 56,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

EKSKLUZIVNO vam predstavljam ovaj komforan dvoiposoban stan u luksuznoj zgradi na najtraženijoj lokaciji. U blizini sve što je neophodno za život, marketi, škole, parkovi, autobuske linije, kafići Stan se nalazi u odličnoj zgradi u novogradnji. Pažljivo je vođeno računa o izgledu....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 110.000 €, 56,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude stan u Batajnici, u staroj gradnji iz 1985. godine, poznatoj po kvalitetnoj izradi i odličnom rasporedu prostorija. Stan poseduje centralno grejanje i toplu vodu, što obezbeđuje pun komfor tokom cele godine. Raspored prostorija: prostrana dnevna soba,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 113.000 €, 56,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan dvosoban stan u centru, u mirnom kraju kod Saborne crkve, u kvalitetnoj zgradi bez lifta, na trećem spratu. Odličan raspored čine ulazni hodnik, iz kojeg se ulazi u dnevnu sobu, kuhinju sa trpezarijom, spavaću sobu i kupatilo. Stan ima i dve korisne lođe (iz spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 150.000 €, 56,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo funkcionalan dvoiposoban stan sa dnevnom sobom i dve spavaće sobe. Stan ima 56m2 grejne površine, a građevinske 64m2. Stan se nalazi u Rakovici u ulici Majora Omera Mehića (stari naziv Mile Dimić) gde se u blizini nalazi škola, dom zdravlja, pošta, laboratorije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 167.350 €, 56,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je prostran, moderno uređen trosoban stan površine 56 m², na Bulevaru Patrijarha Pavla.Stan je trosoban sa prostranom dnevnom sobom i dve odvojene spavaće sobe. Dnevna soba je svetla i komforna, sa direktnim izlazom na terasu koja gleda na mirnu stranu ulice – terasa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanija, 220.000 €, 56,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan dvosoban stan površine 56m2 na četvrtom spratu novogradnje u kompleksu Plato Bežanija. Stan je svetao, funkcionalno raspoređen i idealan za porodični život ili kao investicija. Raspored obuhvata: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjsko - trpezarijskim delom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 168.000 €, 56,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ulica: Braće Ribnikar 56 Prodaje se odličan dvosoban stan na najtraženijoj lokaciji u užem centru grada. Odlicnog rasporeda prostran dnevni boravak, kuhinja, terasa, spavaca soba i kupatilo. Lokacija odlična, kako za život, tako i za izdavanje. Uknjižen 1/1. Za sve dodatne informacije....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 49.000 €, 56,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u naselju Jabučki rit po strukturi dvosoban ukupne površine 56 m2. Uknjižen. Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 152.280 €, 56,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo prelepu novogradnju dvoiposoban stan na jednoj od najboljih lokacija u gradu, Zgrada kao i sam stan je odlicnog kvaliteta izrade i prelepog rasporeda prostorija. Za više informacija pozovite 0631231262 - Jelena Agencijska šifra: 536305 Terasa, Lift, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 151.400 €, 56,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2 soban stan u NOVOM SADU, GRBAVICA površine 56m2. Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji. Svi potrebni sadržaji su u blizini. Odlično je povezan sa glavnim saobračajnicama kao i ostalim delovima grada. Stan je odličnog rasporeda i izuzetno je funckionalan. Zgrada uredna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 122.740 €, 56,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2. 5 stan u Novom Sadu, kod LIPOV GAJA, površine 64m² .Stan je u izgradnji. Cena stana sa uračunatim PDV-om. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Obezbeđen parking. Odlična komunijacija sa glavnim saobračajnicama. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Zavređuje pažnju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 151.410 €, 56,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Grbavica-uknjižen komforan dvosoban stan. Funkcionalan- iz hodnika u sve prostorije, gde je kuhinja odvojena sa prozorom, što je retkost u novim zgradama.Zgrada kvalitetno zidana i održavana. Lepa terasa za uživanje gde je inače i hladna ostava. U ceni stana komplet nameštaj. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 153.090 €, 56,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u novom kompleksu koji se nalazi u neposrednoj blizini uz novi gradski park, a svi stanovi su osunčani tokom celog dana, što ih čini vrlo svetlim i prozračnim. Osim toga, kompleks poseduje i veliko privatno dvorište sa propratnim mobilijarom za opuštanje i dodatni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 158.620 €, 56,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

543160-Grbavica-uknjižen komforan dvosoban stan. Funkcionalan- iz hodnika u sve prostorije, gde je kuhinja odvojena sa prozorom, što je retkost u novim zgradama.Zgrada kvalitetno zidana i održavana. Lepa terasa za uživanje gde je inače i hladna ostava. U ceni stana komplet nameštaj.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 2, 150.000 €, 56,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u naselju Mirijevo po strukturi dvosoban ukupne površine 60 m2. Odlična lokacija. Uknjižen. Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 39.200 €, 56,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo dvodoban namešten stan useljiv odmah, kompletno opremljen, osim posteljine i pribora za jelo. Stan je renoviran prošle godine što se može videti sa slika. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 158.600 €, 56,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju funkcionalnog dvosobnog stana u najboljem delu grada. Stan se sastoji iz predsoblja, dnevnog boravka sa trpezarijom, fizički odvojenom kuhinjom sa prirodnom ventilacijom, spavaće sobe, kupatila i terase sa hladnom ostavom. Dvostrano orijentisan, pogled na ulicu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 142.000 €, 56,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju odličnog dvosobnog stana renoviranog od poda do plafona. Nalazi se na odličnoj lokaciji na Novom Naselju u blizini futoškog puta u blizini svih sadržaja neophodnih za svakodnevno funkcionisanje. Blizina vrtića,škole,marketa,gradskog prevoza. Poseduje hodnik,kuhinju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 144.200 €, 56,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je prostran dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u centru grada.Stan se nalazi na nekoliko minuta hoda do Spensa,centra grada,fakulteta i svih drugih neophodnih sadržaja za život.Stan se sastoji od prostranog hodnika,odvojene kuhinje sa trpezarijom,dnevnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 173.040 €, 56,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličan, dvosoban stan na jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija u Novom Sadu-Grbavici. Sama zgrada je novije gradnje. Stan je vrlo funkcionalan i lepog rasporeda i ne zahteva veća ulaganja. Ono što ga čini odličnim je velika i lepa terasa, sa koje se pruža....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 91.000 €, 56,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kupite sebi savrsen kutak za odmor u srcu prirode! Iz apartmana se pruza prelep pogled. Savrsen za uzivanje u miru i tisini planinskog okruzenja. Opremljen je modernim i udobnim namestajem, idealan za parove ili porodice. Prostrani dnevni boravak sa velikim portalima kroz koje se....

 
 
 
  Kuća, PRNJAVOR, 50.000 €, 56,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na samo 10km od Kragujevca, na placu površine 8 ari prodaje se nova vikend kuća površine 56m2. Plac je ravan, zasađen voćem i uređen. Kuća se sastoji od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dnevnim boravkom, spavaćom sobom, kupatilom i terasom sa koje su pruža pogled na celo dvorište.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 601)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>