• GoHome Professional
do 200000 eura 60 m2 centralno grejanje - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 200000 eura 60 m2 centralno grejanje - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 60 m2 centralno grejanje

  • Za upit "do 200000 eura 60 m2 centralno grejanje" pronađeno 212 nekretnina - prosečna cena 2.334 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Centar, 192.000 €, 58,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudmo izuzetno kvalitetan Lux stan kojim se nalazi na Vračaru, u ulici Gospodara Vučića. Stan se sastoji od ukupno 58m2, zatvorena terasa obuhvata 9m2. Stan se nalazi na visokom prizemlju u zgradi od 5 spratova. Struktura: open space dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 216.300 €, 62,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep trosoban stan u Sajam kompleksu na Sajmu u Branka Bajića. Izuzetno lepo iskorišćen prostor, dve spavaće sobe i dnevni boravak. Na idelnoj lokaciji, nalazi se u blizini svih neophodnih objekata za svakodnevno funcionisanje, supermarketi, restorani, školem teretane itd. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 198.000 €, 62,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi porodičan stan na izuzetno traženoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih sadržaja neophodnih za komforan život – škole, vrtića, pijace i marketa. Stan je u izvornom stanju, što pruža idealnu priliku za uređenje po sopstvenim željama i potrebama. Prostorije: hodnik, kuhinja,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palata Pravde, 58.000 €, 58,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Izdaje se luksuzan poslovni prostor u Beogradu na vodi – savršen za poslovne potrebe ili za stanovanje ! Specijalna ponuda: 9 meseci BESPLATNIH troškova stambene zajednice (devet meseci ppostoji pretplt na husmjstor koji iznosi mesečno 70evra)! U srcu....

 
 
 
  Apartman, VRDNIK, 125.500 €, 62,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban apartman u novogradnji – Central Park Vrdnik U ponudi je dvoiposoban apartman od 62,79 m², koji se nalazi na trećem spratu luksuznog kompleksa Central Park Vrdnik. Raspored uključuje: ✔ Dve spavaće sobe ✔ Prostranu dnevnu sobu sa trpezarijom ✔ Kuhinju ✔ Kupatilo ✔ Hodnik....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 175.000 €, 58,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Školska. Odličan, uknjižen trosoban stan nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace. Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo sa tuš kabinom, ulazni hodnik i zatvorena terasa. IV sprat u stambenoj....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 123.600 €, 62,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Senteleki Kornela. Uknjižena, dvojna kuća na mirnoj lokaciji. U neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla, Osnovne škole ´Jožef Atila´, Nasipa i autobuske stanice. Ovaj stambeni prostor čine dve etaže - prizemlje i suteren. U prizemlju ove kuće nalaze se....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, Centar, 89.900 €, 62,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja kod sportskog centra. Nov, nekorišćen, dvosoban stan, 62 kvadrata, lepog rasporeda na drugom spratu. Lift, kvalitetna gradnja, centralno grejanje sa kalorimetrom, terasa. Mogućnost kupovine garažnog mesta u zgradi. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 95.000 €, 62,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan na Paliluli u neposrednoj blizini palilulske pijace i udaljen na 10minuta od glavnog gradskog šetališta. Nalazi se na devetom spratu zgrade koja ima lift i koja je priključena na centralno grejanje. Stan je uknjižen u Katastru na 62m2 (stvarna kvadratura je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 170.000 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan - Podbara, atraktivna lokacija nadomak Keja i centra grada Prodaje se prostran i funkcionalan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Podbara, na samo 300 metara od Keja i centra grada. Ova lokacija nudi savršen balans između mirnog života i blizine svih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 134.400 €, 58,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan stan na izuzetnoj lokaciji blizu centra grada, kod zgrade Pokrajinske Vlade. Stan je funkcionalan, ima prostran hodnik, kuhinju spojenu sa trpezarijom, malu ostavu, zatim spavaću sobu sa izlazom na terasu, drugu sobu, manju srednju sobu i kupatilo. U stanu je parket,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 38, 199.000 €, 62,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan, renoviran stan na Novom Beogradu, u 38. bloku, u ulici Narodnih heroja. Stan je dvoiposoban i nalazi se u prizemlju odžavane četvorospratne zgrade, sa video nadzorom. Sastoji se od ulaznog hodnika sa ostavom, velike dnevne sobe sa trpezarijom i odvojenom kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 124.000 €, 62,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan u Romaniskoj ulici u zgradi sa belom fasadom. Udaljen 3minuta hoda od parka Sv.Save. Nalazi se na prvom spratu zgrade koja ima lift ti koja je priključena na centralno grejanje. Površina stana je 62m2. Sastoji se od ulaznog predsoblja, kupatila, spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 155.800 €, 57,64 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura i kvadratura – idealno za život ili investiciju. Ovaj projekat predstavlja odličnu priliku za sve koji traže prodaja stanova Beograd na....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 105.000 €, 63,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.menadzer.biz

Prodaja jako funkcionalnog dvosobnmog stana, lako adaptibilnog u dvoiposoban, na visokom prizemlju prilicno izdignutom, Na ulazu u Sremčicu iz pravca Zeleznika unaselju planski gradenjom osamdestih godina, fasadna cigla. Naselje Gorica ima kompletnu infrastrukturu.Puno mesta za parkiranje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 160.000 €, 63,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Kruševačka Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 2 Godina izgradnje: 2020 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Aerodrom, 94.500 €, 63,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Renoviran i namešten stan površine 63 m², nalazi se na 5. spratu zgrade sa 5 spratova u naselju Aerodrom, u Kragujevcu. Stan je uknjižen i ima centralno grejanje, što obezbeđuje prijatan boravak tokom cele godine. Lokacija je kod Bogoslovije, nedaleko od pošte, tržnice, Maxija, Trnave....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 75.000 €, 57,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.gsigma.rs

Stan naselje Lesnina, novija zgrada. Površine 57 m2. Drugi sprat zgrada bez lifta. Dnevni boravak spojen je sa trpezarijom i kuhinjom (špajz), kupatilo, terasa i odvojena spavaća soba. PVC spoljna stolarija, na podovima parket, keramika, centralno grejanje gradsko sa ugrađenim kalolimetrima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 180.000 €, 63,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Dvostrano orjentisan jugozapadni i severozapadni stan, sa dve velike sobe i trpezarijom sa kuhinjom i malom ostavom. Prostran hodnik i kupatilo sa kadom. Izvorno održavan. Visina plafona 2.7m, centralno grejanje, pvc stolarija. Prednost ove nekretnine je pripadajuci podrum veličine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 160.000 €, 63,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Šumice - Kruševačka 2. 0, 63m2 (terasa 6m2), 4/4, CG, lift, klima, video nadzor, video interfon U jednoj od najpoželjnijih rezidencijalnih zona u blizini parka Šumice, u tihoj i urednoj Kruševačkoj ulici, nalazi se stan koji predstavlja retku kombinaciju savremene arhitekture....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 209.000 € na 207.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 207.000 €, 57,00 m2 cca 3630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 209.000 €
01.05.2026 - 207.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Bulevar despota Stefana Sprat: 11 Spratnost: 13 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 184.370 €, 63,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov stan u jednoj od najlepših novih zgrada u Novom Sadu. Master centar na 5 minuta peske. Stan je odličnog rasporeda, klasičan dvoiposoban. Uz stan se dobija sav nameštaj kao i odlično parking mesto u dvorištu zgrade. Centralno grejanje sa kalorimetrom, tako da je leti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 181.500 €, 63,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Centralno grejanje Novogradnja U izgradnji Terasa Interfon Vojvode Stepe Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 112.000 €, 63,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan u Durlanu u neposrednoj blizini Slatke kuće. Nalazi se na četvrtom spratu zgrade koja nema lift i koja nije priključena na centralno grejanje. Površina stana je 63m2. Sastoji se od ulaznog predsoblja, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 201.600 €, 63,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1051829…PRODAJA STANOVA NOVI SAD, KOSOVSKA ULICA, PODBARA, NOV, NEUSELJAVAN TROSOBAN STAN, 63m2, POVRAT PDV-a…KLJUČ ZA RAZGLEDANJE NEKRETNINE NA RASPOLAGANJU… Kosovska ulica, širi centar grada, idealna lokacija za urban život u Novom Sadu. Nova, tek završena zgrada vrhunskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 185.000 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju šarmantan i funkcionalan dvosoban stan u potkrovlju u Beogradu, ukupne površine 63m2 (redukovano zbog kosina), uknjižen na 35.5m2. Nekretnina se nalazi u zgradi sa liftom i predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje stanova Beograd.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 80.000 € na 77.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, MLADENOVAC, Centar, 77.000 €, 57,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 83.000 €
01.03.2026 - 80.000 €
08.05.2026 - 77.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je komforan, neuseljavan, uknjižen dvosoban stan u centru Mladenovca, na izuzetnoj lokaciji pored parka i pijace. Nalazi se na četvrtom spratu manje, održavane zgrade bez lifta. Stan je vrlo svetao, dvostran i svaka prostorija ima prozor. Sastoji se od velikog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 168.800 €, 63,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U širem centru Novog Sada prodajemo stan u izgradnji,rok završetka leto 2025. godine.Standardni paket opreme,centralno grejanje na kalorimetre,kupci prve nekretnine imaju pravo na povrat PDV-a. .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 110.000 €, 57,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 94697, VI/VI, lift, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova. Super lokacija, strogi centar Zlatibora. Apartman u novosagrađenom hotelu sa prelepim pogledom.Sa velikog prozora dnevne sobe se vidi mala zlatiborska ski staza u centru i prvi deo žičare gondole i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 107.000 €, 63,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kompletno namešten stan od 63m² u Nišu Struktura stana: ✅ Dve spavaće sobe ✅ Dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom ✅ Kupatilo ✅ Hodnik Prednosti i dodatne pogodnosti: ✔ Prodaje se sa celokupnim nameštajem – spreman za useljenje odmah ✔ Tri klima uređaja – maksimalna udobnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 123.600 €, 57,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvoiposoban stan sa pripadajucim dvorištem i parking mestom. Na samoj granici Adica i Telepa. Dobar raspored stana. Uradjeni komplet parketi u celom stanu. Centralno grejanje sopstveni kotao na struju. Za više informacija pozovite: 0668442288 Vaše Gold Nekretnine Reg.posrednika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 169.134 €, 57,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na površini od 57.302 m² u toku je izgradnja četiri moderne zgrade koje čine funkcionalnu i estetski usklađenu celinu. U okviru kompleksa stanarima su na raspolaganju bazen, moderan SPA i fitness centar, stvarajući idealne uslove za opuštanje i aktivan životni stil. Svaka lamela poseduje....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 121.400 €, 63,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan 63m2 na II spratu u ulici Jug Bogdana sam centar Inđije udaljen od šetališta 100m. Nepokretnost se sastoji od prostrane dnevne sobe, od koje može da se napravi i jedna spavaća soba, trpezarije, kuhinje, spavaće sobe, kupatila i zatvorene terase. Stan poseduje centralno grejanje....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 110.000 €, 57,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 94697, VI/VI, lift, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova. Super lokacija, strogi centar Zlatibora. Apartman u novosagradjenom hotelu sa prelepim pogledom.Sa velikog prozora dnevne sobe se vidi mala zlatiborska ski staza u centru i prvi deo zicare gondole i....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 120.000 €, 57,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 8089598. CENA 120 000e + 3% agencijske provizije. Uknjižen poslovni prostor u centru na par koraka od pešačke zone. Dva nivoa, prizemlje i suteren. Dve prostorije i kupatilo, Centralno grejanje. Trenutno u funkciji apartmana. Poslovni prostor / Lokal, Novi Sad -....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 175.500 €, 57,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Oglašavamo prodaju moderanog stambeno-poslovnogi kompleksa, prvoklasnog kvaliteta. Enterijeri će biti opremljeni premium materijalima, a sama zgrada će biti izgradđena prema najvišim standardima, pružajući udobnost i sigurnost stanovanja. Stanovi su opremljeni prvoklasnim materijalima-....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 113.810 €, 57,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvoiposoban stan u izgradnji, površine 57.48m². Stan se nalazi na I, II i III spratu stambeno-poslovnog objekta sa liftom. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatila, wc-a i terase. Kvalitetna novogradnja, ulazna....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 168.181 €, 57,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na odličnoj lokaciji na Banovom brdu, u neposrednoj blizini Ada Mola, prodaje se moderan stan sa odličnom povezanošću sa celim gradom i kompletnom infrastrukturom u okolini. Struktura i oprema: 1 spavaća soba Mini ostava Velika, prozračna terasa Istočna orijentacija – jutarnje sunce....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 172.000 €, 63,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan 63m2 u blizini Dušanove ulice. Stan je trostrano orjentisan i sa prelepim pogledom, po strukturi je trosoban, a sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinjom i lodjom, kao i dve spavaće sobe. Stan je po projektu kompletno renoviran i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 196.200 €, 63,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj komforan stan nalazi se na jednoj od najtraženijih lokacija – u neposrednoj blizini Dunava, Riblje pijace i pešačke zone u samom centru. Idealna pozicija omogućava brz i jednostavan pristup svim atraktivnim delovima grada, što ga čini savršenim izborom kako za porodični život,....

 
 
 
  Stan, ŠABAC, 129.500 €, 63,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan u centru, prvi sprat, istočno orjentisan. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatilo. Stan ima dve terase jednu od 3m i drugu od 7,5 m dužine, ukupne površine 12,68 m2. Centralno grejanje, parket u celom stanu, optički....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 137.000 €, 63,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji. Nalazi se u starijoj kvalitetnoj zgradi sa dva lifta na desetom spratu (nije poslednji), uknjižene površine 52m2 + lođa. Po strukturi je dvosoban, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa izlazom na lođu, odvojene kuhinje, odvojene trpezarije,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 213)

<< <1 2 3 4 5 6> >>