• GoHome Professional
do 200000 eura 60 m2 4.sprat - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 200000 eura 60 m2 4.sprat - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 60 m2 4.sprat

  • Za upit "do 200000 eura 60 m2 4.sprat" pronađeno 172 nekretnina - prosečna cena 2.233 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 169.950 €, 63,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je trosoban stan površine 63 m² na Bulevaru Patrijarha Pavla. Stan se nalazi na četvrtom spratu u zgradi novije gradnje iz 2022. godine koja ima ukupno pet spratova. Stan je veoma svetao, funkcionalnog rasporeda i lepo uređen. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 170.000 €, 63,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižen trosoban stan površine 63m², smešten na četvrtom spratu moderne zgrade sa liftom, izgrađene 2022. godine, na atraktivnoj lokaciji na Telepu. Stan je nov i funkcionalno organizovan, sa dve spavaće sobe, prostranim dnevnim boravkom sa kuhinjom, kupatilom, dodatnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 160.000 €, 63,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju veoma šarmantan i funkcionalan stan stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija na Lekinom brdu, u Kruševačkoj ulici. Prodaje se kompletno namešten, sa garažnim mestom. Stan je po strukturi dvosoban i nalazi u potkrovlju na četvrtom spratu u zgradi novije gradnje. Uknjižen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 165.648 €, 57,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Trosoban stan 57m u izgradnji Detelinara Lokacija: Detelinara (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Detelinara Sobnost: Trosoban Kvadratura: 57m2 Stanje objekta: U izgradnji Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 4. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 180.200 €, 57,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se prelep dvoiposoban stan koji se nalazi na svega 10 minuta hoda od centra grada. Stan je odličnog rasporeda jer se u sve sobe ulazi iz hodnika i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. Nalazi se na 4. spratu od ukupno 5 u zgradi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 204.400 €, 63,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.indomio.rs

Srpski: Prodaje se predivan i svetao, namešten stan od 63m² na Podbari. Zgrada izgradena 2019. godine, stan se nalazi na 4. spratu (ima lift). Stan je dizajnerski osmišljen, sav nameštaj je rađen po meri. U osnovi stan ima dve sobe + dnevni boravak. Manja soba se koristi kao radna....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 94.000 €, 57,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je svetao i funkcionalan stan od 57 m², smešten u novoj zgradi sa liftom, na četvrtom spratu, u neposrednoj blizini Aqua parka u Jagodini – lokaciji koja nudi savršen balans između mira i urbanog života. Stan je pažljivo projektovan kako bi svaki kvadrat bio maksimalno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 169.950 €, 63,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam uknjižen trosoban stan površine 63m², smešten na atraktivnoj lokaciji – Bulevar Patrijarha Pavla. Stan se nalazi na četvrtom spratu novije zgrade (2022. godište) sa ukupno pet spratova, što garantuje moderan standard gradnje i prijatan ambijent za život. Struktura....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 118.500 €, 63,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na Paliluli, u blizini NKC-a, 63 m2. Stan se nalazi na 4. spratu stambene zgrade novije gradnje sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase, na lokaciji odličnoj kako za život, tako i za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 112.000 €, 63,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan u Durlanu u neposrednoj blizini Slatke kuće. Nalazi se na četvrtom spratu zgrade koja nema lift i koja nije priključena na centralno grejanje. Površina stana je 63m2. Sastoji se od ulaznog predsoblja, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe sa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 101.543 €, 57,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji, u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u manjoj stambenoj zgradi spratnosti po+p+4. Po strukturi je dvoiposoban, projektovane površine 57.45m2, sa funkcionalnim rasporedom prostorija.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 80.000 € na 77.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, MLADENOVAC, Centar, 77.000 €, 57,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 83.000 €
01.03.2026 - 80.000 €
08.05.2026 - 77.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je komforan, neuseljavan, uknjižen dvosoban stan u centru Mladenovca, na izuzetnoj lokaciji pored parka i pijace. Nalazi se na četvrtom spratu manje, održavane zgrade bez lifta. Stan je vrlo svetao, dvostran i svaka prostorija ima prozor. Sastoji se od velikog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 59.800 €, 57,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

ODLIČAN STAN na prodaju! Stan ima 57m2 veoma lepog rasporeda. Nalazi se na 4. spratu, iznad stana je tavan. Poseduje hodnik sa ugradnim plakarom, kuhinja je napravljena od ostave tako da se može zatvoriti i odvojiti od trpezarije koja je sa tim dobila na prostoru, spavaća soba, dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 139.000 €, 57,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u širem centru grada, površine 57 m², nalazi se na četvrtom spratu stambene zgrade sa liftom. Struktura: 2.5 soban Površina: 57 m² Sprat: 4. sprat (zgrada sa liftom) Grejanje: Centralno Cena: 139.000 € Stan ima odličan raspored, odvojene spavaće sobe, prostranu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 169.950 €, 63,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

ODLIČAN TROSOBAN STAN SA PARKINGOM U NOVOJ ZGRADI NA BULEVARU PATRIJARHA PAVLA---Agencijska šifra: 1007980. Prodaje se komforan trosoban stan na četvrtom spratu nove zgrade sa liftom na Bulevaru Patrijarha Pavla. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 154.500 €, 57,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na pordaju fantastičan dvoiposoban stan na Rotkvariji, na samo nekoliko minuta hoda od Srpskog Narodnog Pozorišta: Stan se sastoji iz dve velike spavaće sobe i prostane dnevne sobe sa kuhinjom. Dvostrano je orijentisan i ima dve solidno velike terase. Nalazi se na četvrtom spratu(redovna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 44.100 €, 63,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏙️ Izdaje se luksuzan dvosoban stan – Centar grada U ponudi je kompletno namešten dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u strogom centru Novog Sada , površine 63m² , koji se nalazi na 4. spratu kvalitetne i uredne zgrade sa liftom. Stan je odmah useljiv i pruža idealan spoj komfora,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 204.410 €, 63,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se predivan i svetao, kompletno namjesten stan 63m2 na Podbari. Zgrada izgradena 2019., stan useljen 11/2019, nalazi se na 4. spratu (ima lift). Stan je dizajnerski osmišljen, rađen sav nameštaj po meri, stan u osnovi ima dve sobe + dnevni boravak. Manja soba se koristi kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 85.500 €, 57,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na svega par minuta od KNEZ MIHAILOVE ULICE I OBILIĆEVOG VENCA. Kompletno renoviran luksuzan stan, od ukupno 65 m2. Nalazi se u kvalitetnoj i lepo održavanoj zgradi na četvrtom spratu, u zgradi sa liftom stan ima veliku spavaću sobu sa ugradnim garderoberom, prostranu i lepo osvetljenu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 101.000 €, 63,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u blizini Filozofskog fakulteta, 2.5, 63 m2. Stan se nalazi u neposrednoj blizini Nišave, na mirnoj lokaciji, idealnoj kako za porodični život, tako i za izdavanje, na 4. spratu stambene zgrade novije gradnje, bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 185.400 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan,stan se nalazi na odličnoj lokaciji u ulici Cara Lazara.Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom.Poseduje dnevni boravak sa kuhinjom,dve spavaće sobe,kupatilo,hodnik,veliku terasu i parking garažno mesto koje se doplaćuje 20000e.Stan je polunamešten,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 147.000 €, 56,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam funkcionalan trosoban stan površine 56 m², koji se nalazi u neposrednoj blizini železničke stanice u Novom Sadu. Smešten je na 4. spratu Dnevni boravak povezan sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo, predsoblje i terasa. Uz stan ide i podrum , a zgrada....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 120.000 €, 56,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Imamo u ponudi funkcionalan stan od 56m2 na odličnoj lokaciji, centar Surčina. Stan se nalazi u zgradi na četvrtom spratu, bez lifta, odličnog rasporeda, lako adaptibilan u 2.5. Stan je u izvornom stanju, uknjižen, moguća kupovina na kredit. Stan se sastoji iz: dnevne sobe, spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 141.262 €, 64,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini su vrtić, tržni centar Roda, brojni marketi, škola, kao i autobusko stajalište. Nadomak je takođe park Sveti Sava, pravo blago ovog dela....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 72.100 €, 64,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Trosoban dupleks, 64m2, 4 sprat (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053191 .

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 25.400 €, 56,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE DVOSOBAN STAN U RADNIČKOM NASELJU, U BLIZINI MARKETA, ŠKOLE, PIJACE... NA 4. SPRATU, SA UREDNIM PAPIRIMA. STRUKTURA STANA: HODNIK, ŠPAJZ, DNEVNI BORAVAK, SPAVAĆA SOBA, KUHINJA SA TRPEZARIJOM, LOĐA, PODRUMSKE PROSTORIJE. BEZ VEĆIH ULAGANJA. .

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 84.000 €, 56,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju dvosoban stan na Strelištu od 56m2 ( 52m2 stambena površina + terasa od 4m2), po strukturi dvosoban na 4. spratu, lift, cg za renoviranje. Oglas za: Prodaju Grejanje: cg Kvadratura: 56 m 2 Sobe: 2 Nameštenost: prazan Tip objekta: novogradnja Sprat: 4 Ukupno Spratova: 7.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 130.000 €, 56,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

DVOIPOSOBAN STAN KOD ŽELEZNIČKOG PARKA---Agencijska šifra: 1007734. Prodaje se dvoiposoban stan na 4. spratu zgrade u blizini Železničkog parka. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve komforne spavaće sobe, kupatila, hodnika, ostave i dve terase od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 189.000 €, 56,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na izuzetnoj lokaciji, odmah pored Palate pravde, prodaje se stan na četvrtom spratu zgrade bez lifta. Uknjiženih 46m², dok je stvarna površina 56m². Stan je praktičnog rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika i kuhinje, dnevne sobe i trpezarije, dve spavaće sobe i kupatila. Prostor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Banatić, 134.000 €, 56,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je funkcionalan i svetao stan od 56 m² u mirnom i odlično povezanom delu Novog Sada, u ulici Bulevar Jaše Tomića. Stan se nalazi na 4. spratu zgrade bez lifta, uknjižen 1/1, pogodan za porodično stanovanje, parove ili kao izuzetno dobra investicija za izdavanje. Struktura....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 56.000 €, 56,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan površine 56m², koji se nalazi u mirnom delu šireg centra grada, na četvrtom spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je kompletno renoviran – zamenjene su sve instalacije, postavljena nova PVC stolarija, podovi, keramika, sanitarije, rasveta i unutrašnja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 97.850 €, 56,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijska oznaka 1057385. Na prodaju komotan dvosoban stan na Šarengradu na četvrtom spratu sa liftom. U sve prostorije se ide iz hodnika. Kuhinja odvojena sa svojim prozorom, veliki dnevni boravak sa trpezarijom, spavača soba, kupatilo. Stan ima ostavu, zgrada ima biciklanu. Mihailo....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 86.400 €, 64,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u strogom centru grada na 4. spratu bez lifta, površine 64 m2. U svom sastavu ime predsoblje iz kojeg se ulazi u kuhinju i dnevnu sobu koja ima izlaz na terasu, zatim kupatilo i spavaću sobu koji su odvojeni od dnevnog boravka. Podovi su parket i pločice, stolarija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 130.000 €, 56,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123777, IV/, terasa, uknjižen, izvorno stanje. Na prodaju klasičan dvosoban stan 56m2 u Maksima Gorkog ulici na četvrtom spratu bez lifta. Stan se sastoji od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatilo,terasa i hodnika. Stan je u izvornom stanju ali se može razgovarati....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 137.000 €, 64,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, NOVO NASELJE, DVOIPOSOBAN STAN, 64 m2, nudimo vam na prodaju funkcionalan stan u odličnoj zgradi u neposrednoj blizini Doma zdravlja. Dobro stanje, ulaganja nisu potrebna. U ceni ostaje kompletan nameštaj. Četvrti sprat u zgradi koja nema lift. Iznad se nalazi tavan. Agencijska....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 141.262 €, 64,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 139.000 €, 56,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Sa zadovoljstvom Vam predstavljamo kompletno renoviran i namešten stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Borči, u ulici Bratstva i jedinstva. Stan se nalazi na idealnom 4. spratu održavane zgrade i spreman je za useljenje bez ikakvih dodatnih ulaganja. POVRŠINA I STRUKTURA: Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 147.080 €, 56,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je Odličan trosoban stan uz Bulevar oslobodjenja i u blizini železničke stanice, nalazi se na 4. spratu od ukupno 8. Potpuno renoviran, menjane sve električne, vodovodne i grejne instalacije. Stan je dvostrano orjentisan, sever - istok. Prodaje se kompletno namešten,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 139.000 €, 56,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 153.600 €, 64,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji, dostupan na 3. i 4. spratu zgrade sa liftom na idealnoj lokaciji u Duvanistu. Kvadratura: 64m² Sastoji se od: Ulaznog hodnika Dnevne sobe sa trpezarijom Kuhinje 2 spavace sobe 2 kupatila 2 lodje Mogucnost kupovine parking ili garaznog mesta.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 164.050 €, 64,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1101217 - SA PDV-om NOV ODMAH USELJIV trosoban stan na Limanu 5. Zgrada je odličnog kvaliteta od poznatog investitora. Stan poseduje dve spavaće sobe, dnevi boravak trpezariju i kuhinju. Prostrani hodnik i komfornu terasu. Četvrti sprat sprat, lift, grejanje na gas....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 172)

<< <1 2 3 4 5> >>