• GoHome Professional
do 200000 eura 1.sprat lift - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 200000 eura 1.sprat lift - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 1.sprat lift

  • Za upit "do 200000 eura 1.sprat lift" pronađeno 912 nekretnina - prosečna cena 2.475 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 173.250 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji, na najtraženijoj i atraktivnoj lokaciji u blizini Pravnog fakulteta. Stan se nalazi u stambenoj zgradi Po (-2)+Po(-1)+P+8. Zgrada se gradi po visokim standardima. U blizini su Pravni i Ekonomski fakultet, škole, vrtići i mnogobrojni ugostiteljski objekti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 173.000 €, 80,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Četvorosoban stan 80 m2 na TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu,dvostrane orijentacije,svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu TerasuIstičemo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 173.000 €, 41,00 m2 cca 4220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo jednoiposoban stan od41m2 na Vračaru, na Čuburi Stan se nalazi na prvom spratu u zgradi od tri sprata, u mirnoj ulici Pozicija stana je jugo-zapad Struktura: ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, soavaća soba, kupatilo, terasa Centralno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 172.440 €, 84,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam moderan četvorosoban stan u novogradnji u Petrovaradinu. Stan se nalazi na prvom spratu, u stambenoj zgradi koja poseduje lift. Ovaj objekat je zamišljen kao moderna stambena zajednica koja odgovara na sve potrebe savremenog života. U neposrednoj blizini nalazi se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 172.300 €, 68,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1101145 - SA PDV-om NOV ODMAH USELJIV trosoban stan na Limanu 5. Zgrada je odličnog kvaliteta od poznatog investitora. Stan poseduje dve spavaće sobe, dnevi boravak trpezariju i kuhinju. Prostrani hodnik i komfornu terasu. Prvi sprat, lift, grejanje na gas sa kalorimetrima.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 172.010 €, 76,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijska oznaka 1072296 - Uknjižen, DOBRIM DELOM RENOVIRAN izuzetno funkcionalan dvoiposoban stan na Novoj Detelinari, u blizini pijace. Delimično je renoviran, U jednom delu stana je postavljena PVC stolarija, rađeni su kupatilo i kuhinja. Terasa je zatvorena, i tu je izbačen radni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 172.000 €, 85,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

*Direktna prodaja*Prodajemo u Severnom Telepu Trosoban stan 85 m2 u Izgradnji na Izuzetnoj Lokacijistan se nalazi na Prvom spratu, dvorišne orijentacije ima Dnevnu sobu,dve odvojene spavaće sobe,mokri čvor i dve Lepe TeraseGrejanje je centralnoUseljenje je u Februaru 2025mogućnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 172.000 €, 56,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju dvosobanog stan na Limanu 2. Stan je uknjižen na 56m2 a ukupna neto površina 59 m2. Stan je kompletno renoviran i prodavaće se kompletno opremljen. Nalazi se na prvom spratu, dvostrano orjentisan, sa pogledom na most i park. Stan je funkcionalnog rasporeda i ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 171.745 €, 49,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je dvosoban stan, površine 49,07 m², koji se nalazi na prvom spratu moderne stambene zgrade u izgradnji. Funkcionalan raspored stana obuhvata ulazni hodnik, kupatilo, kuhinju, dnevnu sobu sa trpezarijom, spavaću sobu, vešernicu i terasu – idealnu za opuštanje i boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 171.420 €, 57,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kvalitetni stanovi u stambeno-poslovnim zgradama u izgradnji. U ponudi su stanovi različitih struktura, na visokom prizemlju i prvom spratu. Stanovi se nalaze u zgradi bez lifta, sa ukupno 6 stambenih jedinica. Stanovi su orijentisani severoistočno, prema dvorištu zgrade. Stanovi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 171.400 €, 64,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nov trosoban stan na Podbari na odlicnoj lokaciji u blizini centra grada. Nalazi se na 1.spratu zgrade u mirnoj ulici bez buke. Poseduje prostran dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja sa prirodnom ventilacijom,veliki hodnik i kupatilo , i dve spavace sobe. Blizina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 171.400 €, 64,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007503. Prodaje se nov, neuseljavan trosoban stan površine 64m2, koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade locirane na Podbari. Stan se sastoji od dnevnog boravka, fizički odvojene kuhinje sa prirodnom ventilacijom, 2 spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 171.100 €, 59,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ROTKVARIJA, 59m2, DVOSOBAN Odličan stan u izgradnji na atraktivnoj lokaciji u blizini centra grada. Stan je na idealnom prvom spratu i dvorišno orijentisan, tako da iako je prometna ulica, ima svoju privatnost i mir. Uz stan se može kupiti i garažno mesto u suterenu zgrade. Cena 171.100€....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 170.600 €, 84,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u blizini Pravnog fakulteta, 84 m2 + terase. Stan se nalazi na 1. spratu stambene zgrade kvalitetne gradnje sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, toaleta, prostranog dnevnog boravka, trpezarije sa izlazom na veliku terasu, kuhinje koja takodje ima izlaz na terasu,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 170.600 €, 94,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 170.160 €, 59,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji na Limanu 2. Stan se nalazi na prvom spratu, kao i svaki Limanski stan, krasi ga velika osvetljenost u sobama, komfornost i blizina igrališta i parka. Stan se prodaje namešten sa svim stvarima. Idealna prilika da uložite u porodičan....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 205.000 €, 41,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan 1.5 soban stan – 41 m², I sprat, terasa, lift Na idealnoj lokaciji nudimo vam luksuzno uređen stan od 41 m² na prvom spratu kvalitetne novogradnje sa liftom. Stan je funkcionalno organizovan: svetao dnevni boravak sa trpezarijom i modernom kuhinjom, udobna spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 170.000 €, 56,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvoiposoban stan 56m Nova Detelinara J.Veselinovića Lokacija: Nova Detelinara (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Janka Veselinovića Sobnost: Dvoiposoban Kvadratura: 56m2 Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 205.000 €, 48,00 m2 cca 4270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA - FOR SALE Beograd, Stari Grad - Kopitareva Gradina Prodaje se 2.0-soban stan ukupne površine 40m2 Na odličnoj lokaciji na 5 minut peške od Skupštine Nalazi se na 1. spratu, nema lift Visina plafona 3 metra, salonski stan! Poseduje 2 terase! Grejanje: Kaljeva peć Poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 170.000 €, 66,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam nepokretnost smeštenu u zgradi novije gradnje u Višnjićevoj ulici. Nalazi se na prvom spratu i prema dokumentaciji vodi se kao poslovni prostor, adaptibilan na više načina, pruža mogućnost kupcu da prilagodi svojoj delatnosti, a zbog svoje lokacije podobna i za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 205.000 €, 41,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa dvosoban stan od 41,42m2 u luksuznoj novogradnji. Na prvom spratu od šest, sa centralnim grejanjem na toplotne pumpe. Stan je kompletno opremljen modernim nameštajem, i prodaje se sa svim nameštajem. Sastoji se od predsoblja, kuhinje, dnevne sobe sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 205.000 €, 59,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno renoviran i opremljen dvosoban stan na top lokaciji na Limanu 2. Nalazi se na prvom spratu, dvostrano orjentisan, sa otvorenim pogledom na most i park. Stan je funkcionalnog rasporeda i ima veoma prostrane sobe, velike prozore i puno svetla, što se ne može naći....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalvarija, 170.000 €, 63,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan – Zemun, 63m², 170.000 € Na prodaju komforan dvoiposoban stan površine 63m², koji se nalazi na prvom spratu manje stambene zgrade bez lifta, u mirnom delu Zemuna. Lokacija: Zemun – mirna i dobro povezana ulica Površina: 63 m² Spratnost: 1. sprat (zgrada nema lift)....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 170.000 €, 50,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se namešten dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji. Stan ima dnevnu sobu, trpezariju, kuhinju, dve spavaće sobe, hodnik, kupatilo i terasu. Zgrada je sagrađena pre par godina, sav nameštaj je kupljen nov i rađen je po meri.Raspored stana je odličan i veoma funkcionalan - odgovara....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 4, 205.000 €, 55,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U urednoj zgradi sa liftom i čistim ulazom, dvostrano orijentisan stan. Nalazi se na prvom spratu, sa jedne strane definiše se kao prizemlje, zbog drugog objekta pored. Nov parket, renovirana kuhinja. Pripadajući podrum. Od prostorija: predsoblje, kupatilo, spavaća soba (11m2), kuhinja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 169.950 €, 63,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan u Novom Sadu, na izuzetnoj lokaciji – Nova Detelinara, ulica dr Svetislava Kasapinovića. Stan se nalazi na 1. spratu moderne zgrade sa liftom, u kvalitetnoj novogradnji, i predstavlja odličnu priliku kako za porodično stanovanje, tako i kao sigurna investicija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 169.792 €, 60,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan 3.0-soban stan na prvom spratu u zgradi sa liftom izuzetno blizu ulice Bulevar kralja Aleksandra kod Kluza (gradskog prevoza, marketa, škola, vrtića, itd). Visok nivo kvaliteta gradnje: garaža, lift, aluminijumska stolarija, toplotne pumpe, tarket,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 169.740 €, 58,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan od 58m², uknjižen, strukture 2.0, na prvom spratu zgrade sa liftom, u samom srcu Novog Sada. Lokacija je idealna – samo minut hoda do pešačke zone, u blizini Dunavskog parka i škole, što ga čini savršenim izborom za porodice ili pojedince koji traže praktičnost i udobnost....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 173.000 € na 169.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 169.500 €, 69,00 m2 cca 2460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 173.000 €
01.05.2026 - 169.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lep, funkcionalan i veoma prijatan trosoban stan površine 69 m², smešten na prvom spratu uredne stambene zgrade sa liftom, u jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – u blizini Novosadskog sajma. Ova lokacija pruža odličnu povezanost sa svim delovima grada, kao i neposrednu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 169.200 €, 60,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lep Trosoban stan 60 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, ulične je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika, Hrastov....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 169.000 €, 58,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja 2,0 stana od 58m2 u Stevana Milovanova u blizini riblje pijace. Stan je na prvom spratu bez lifta. Dnevna soba 12m2 Kuhinja sa trpezarijom 15m2 Terasa 3m2 Spavaća soba 22m2 Terasa 8m2. Stan se prodaje kompletno namešten. + Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 169.000 €, 59,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 107921, I/X, lift, uknjižen. Na prodaju dvosoban stan na Limanu 2. Ukupna neto površina 62 m2, bez terase 56m2. Stan je renoviran, i prodaje se kompletno opremljen, a može i bez nameštaja po želji kupca. Nalazi se na prvom spratu, dvostrano orjentisan, sa pogledom na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 169.000 €, 58,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118212, lift, terasa, uknjižen. Vrhunski dvosoban stan u strogom Centru grada,pored Riblje pijace, u mirnom delu okružen zelenilom i drvoredom sa obe strane,1.sprat, ima lift, uknjižen 58m2 plus 2 terase koje nisu ušle u kvadraturu stana jedna 3m2 druga 8m2,dvostrano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 168.920 €, 58,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1100338 Na prodaju uknjižen dvosoban stan u Centru grada, u neposrednoj blizini Riblje pijace, Dunavskog parka i keja. Stan je uknjižen 1/1 i može se prometovati putem stambenog kredita, uknjižen na 58m2, dok u stvarnosti ima 69m2 (dve terase nisu ušle u kvadraturu).....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 168.100 €, 64,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 168.000 €, 102,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2023.,

www.gsigma.rs

Nov trosoban stan na prvom spratu naselje Lesnina. Uknjižen na 102 m2. Komforan dnevni boravak spojen sa trpezarijom, iz trpezarije se izlazi na veću terasu, dve spavaće sobe od kojih jedna izlazi na manju terasu, kupatilo, toalet, predsoblje, odvojena kuhinja sa ostavom. Na podovima....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 168.000 €, 92,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u Centru Niša u neposrednoj blizini pravnog i ekonomskog fakuteta, kao i blizini šetališta. Po strukturi stan je trosoban, na 1. spratu, povrsine 92m2, sastoji se od ulaznog hodnika iz koga se zasebno ide u sve prostorije, prostran dnevni boravak sa izdvojenom trpezarijom, odvojenom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 168.000 €, 70,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se trosoban stan površine 70,19m² u luksuznoj novogradnji na atraktivnoj lokaciji u samom centru Niša, u ulici Obilićev venac. Stan se nalazi na 1. spratu, moderno je projektovan i funkcionalnog rasporeda. Struktura stana: Ulazni hodnik Toalet Kupatilo Kuhinja Dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 168.000 €, 67,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan dvoiposoban stan na Zvezdari u Zidarskoj ulici u neposrednoj blizini tržnog centra Konjarnik. Nalazi se na prvom spratu održavane i kvalitetne zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, dve spavaće sobe i kupatila. Stan....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 167.800 €, 68,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan 68m Sremska Kamenica u izgradnji Lokacija: Mišeluk (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Ulica i broj: Sremska Kamenica Mišeluk Sobnost: Trosoban Kvadratura: 68m2 Stanje objekta: U izgradnji Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 205.380 €, 80,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izgradnju u jednom od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026. godine. Stan je ulično orijentisan i nalazi se na 1. spratu, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra kvaliteta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 205.382 €, 80,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban stan - 80m2 na Salajci. Lokacija odlično povezana sa ostatkom grada. Blizina marketa, škola Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom. Sadrži sledeće prostorije: dnevna soba sa trpezarijskim delom i kuhinjom,tri spavaće sobe, dva kupatila, dve terase i....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 493)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>