• GoHome Professional
do 200000 eura 1.sprat barem 60 m2 Oglasi objavlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura 1.sprat barem 60 m2 Oglasi objavlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 1.sprat barem 60 m2 Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 200000 eura 1.sprat barem 60 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, STARA PAZOVA, 44.900 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Prelep dvosoban stan u kući na prvom spratu, sa velikom dnevnom sobom, spavaćom sobom, kuhinjom sa trpezarijom, kupatilom i terasom. Stan za svaku preporuku. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 168.300 €, 60,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je svetao i funkcionalan trosoban stan površine 60m2, smešten u Gundulićevoj ulici na Podbari, jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, idealan za porodičan život. Stan se nalazi na 1. spratu u kvalitetnoj zgradi novogradnje sa liftom. Južno je orijentisan, što obezbeđuje....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 112.555 €, 60,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s563 Na prodaju nov trosoban stan površine 60,19 m², smešten na 1. spratu moderne zgrade iz 2026. godine, u jednom od najtraženijih delova Mladenovca. Stan se nalazi u kvalitetno građenom objektu sa vrhunskom opremom, a cena je sa uračunatim PDV-om, uz mogućnost povraćaja....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 135.000 €, 60,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvoiposoban stan na Margeru Stan se nalazi u stambenoj zgradi na prvom spratu površine 60m2 i grejanjem na struju. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i ostavom,dve spavaće sobe i kupat Zgrada se nalazina odličnoj lokaciji pored osnovne škole, vrtića i Ideje, pošte.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 195.000 €, 69,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Južni bulevar - Maksima Gorkog 2. 0, 69m2 (terasa 6m2), 1/2, TA, telefon, podrum U ponudi za prodaju odličan salonski stan na dobroj lokaciji u neposrednoj blizini Druge ekonomske škole. Nalazi se na prvom spratu i sklonjen je od buke glavnih saobraćajnica. Sastoji se od dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 169.200 €, 60,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo Lep Trosoban stan 60 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJIstan se nalazi na Prvom spratu zgrade, ulične je orijentacije,osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti,ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija,Domaća Keramika, Hrastov....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.gsigma.rs

Stan na prvom spratu u novijoj zgradi. Lokacija je odlična, stan se nalazi u neposrednoj blizini naselja Lesnina, a isto tako na par stotina metera od Žitnog Trga. Površine 60m2. Sastoji se od komfornog dnevnog boravka, trpezarije sa izlazom na terasu, kuhinje, hodnika, kupatila i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 142.000 €, 60,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se premijum nov trosoban stan na Mišeluku, na samo par minuta vožnje do Promenade i Merkatora na Bulevaru Oslobođenja. Nalazi se na prvom spratu zgrade, sa dva lifta, u novoizgrađenom kompleksu. Stan je veoma osvetljen, prozračan i ima odličan raspored koji se sastoji od dnevne....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 85.870 €, 60,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2026.,

www.heroldo.com

Prodaje se funkcionalan stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji u samom centru Ćuprije. Stan se nalazi na prvom spratu i ima 60 m², idealno raspoređenog prostora. Strukturu stana čine: dve spavaće sobe dnevna soba kuhinja sa trpezarijom kupatilo Stan je savršen izbor za porodičan....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 209.900 € na 204.900 € dana 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 204.900 €, 60,00 m2 cca 3420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.04.2026 - 209.900 €
16.04.2026 - 204.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Ušuškan u zelenilu i tišini, između dva parkića, ovaj stan predstavlja savršen spoj lokacije i komfora. Na 60 m² pažljivo renoviranog prostora, urađeno je sve što je važno za bezbrižan život – kompletno nove vodovodne i elektro instalacije, kao i hidroizolacija, što garantuje dugoročnu....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200000 eura 1.sprat barem 60 m2 (3639)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>