• GoHome Professional
do 200000 eura 1.sprat 80 m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura 1.sprat 80 m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 1.sprat 80 m2 pala cena

  • Za upit "do 200000 eura 1.sprat 80 m2 pala cena" pronađeno 16 nekretnina - prosečna cena 1.888 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 165.000 € na 154.500 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, 154.500 €, 78,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 165.000 €
06.05.2026 - 154.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan 67m2 grejne površine sa tri terase koje su još 11m2 u lepom, mirnom delu Duvaništa, u blizini su trgovinskih lanaca, škola , vrtića, autobuske stanice. Stan se sastoji iz hodnika i malog kupatila koje je predviđeno za perionicu, dnevna soba sa trpezarijom i posebnom....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 108.200 € na 95.790 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 95.790 €, 82,00 m2 cca 1170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 108.200 €
19.04.2026 - 95.790 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na spratu kuće u Veterniku, Novi Sad. Stan je površine 82 m² i nalazi se na prvom spratu kuće. Prodaje se bez nameštaja, a sastoji se od dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Uz stan pripada i polovina dvorišta, jedna garaža i zajednički podrum. Nekretnina....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 208.000 € na 199.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 199.000 €, 78,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.09.2025 - 222.000 €
17.10.2025 - 208.000 €
11.03.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo komforan i funkcionalan troiposoban stan na prvom spratu održavane zgrade bez lifta na Karaburmi. Nalazi se u mirnoj ulici Kamčatska i blizini škola, vrtića, marketa i dva tržna centra BIG Fashion i TC Karaburma. Takođe ima odličnu povezanost sa drugim delovima Beograda....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura 1.sprat 80 m2 pala cena'
154.500 €
154.500 €
155.000 €
 
-5%

Promena cene sa 98.000 € na 93.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Apelovac, 93.000 €, 79,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 98.000 €
03.04.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi BOX nekretnina, sprat kuće, površine 79m2 na prvom spratu porodično-stambene zgrade na Paliluli. Stan se sastoji od prostrane zastakljane terase, hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjskim delom, dve prostrane spavaće sobe i kupatila. Stolarija u stanu je drvena,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 208.000 € na 199.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 199.000 €, 78,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.09.2025 - 222.000 €
17.10.2025 - 208.000 €
11.03.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo komforan i funkcionalan troiposoban stan na prvom spratu održavane zgrade bez lifta. Nalazi se u mirnom delu Karaburme i blizini svih nephodnih sadržaja. Sem mnogobrojnih škola i vrtića, izdvajamo blizinu dva tržna centra BIG Fashion i TC Karaburma, šetalište Ada Huja. Takođe....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 139.400 € na 123.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 123.000 €, 82,00 m2 cca 1500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 139.400 €
29.04.2026 - 123.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izdaje se nov, neuseljavan stan u zgradi BW Echo, u okviru Beograda na vodi. Izdajemo potpuno nov, moderno opremljen stan u okviru zgrade BW Echo, smeštene u prestižnom kompleksu Beograd na vodi, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na prvom spratu i prostire....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 165.000 € na 154.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, DUVANIŠTE, 154.500 €, 78,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 165.000 €
08.05.2026 - 154.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 236.900 € na 203.940 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 203.940 €, 83,00 m2 cca 2460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 203.940 €
25.01.2026 - 236.900 €
04.03.2026 - 203.940 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prostran četvorosoban stan površine 83 m² na prvom spratu u novijoj stambenoj zgradi na Petrovaradinu. Stan je idealan za porodičan život zahvaljujući dobro organizovanom rasporedu prostorija i mirnom okruženju koje pruža ovaj deo grada. Grejanje je rešeno preko kalorimetara....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 190.000 € na 179.990 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 179.990 €, 84,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 190.000 €
12.04.2026 - 179.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća na dva nivoa u Kačićevoj ulici na Zvezdari, u neposrednoj blizini Aviv parka. Uknjižena na 54m2, kuća se sastoji od predsoblja, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, dnevne i jedne spavaće sobe na prizemlju i još dve spavaće sobe na prvom spratu. Oba nivoa su normalne....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 110.000 € na 95.000 € dana 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 95.000 €, 73,00 m2 cca 1300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.04.2026 - 110.000 €
23.04.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan u kući sa zasebnim ulazom i ograđenim delom dvorišta. Kuća je novije gradnje sa izolacijom stirodur debljine 10cm. Stan se nalazi na prvom spratu. Poseduje predsoblje, kuhinju, kupatilo, tri sobe, terasu. Uknjižen na prodavca bez tereta i zabeležbi. Agencijska provizija za kupca....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 206.075 € na 201.687 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 201.687 €, 87,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 206.075 €
27.03.2026 - 201.687 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U neposrednoj blizini fakulteta, u mirnom i centralnom delu grada, nalazi se stambeni objekat projektovan da obezbedi maksimalnu udobnost i kvalitet stanovanja. Stan se nalazi na prvom spratu modernog stambenog objekta sa liftom. Orijentacija stana je severo-istočna i stan gleda na....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 200.000 € na 180.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Socijalno, 180.000 €, 73,00 m2 cca 2470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 200.000 €
15.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126476, I/, terasa, uknjizen, parking. Na prodaju komforan trosoban stan u Dositejevoj ulici na prvom spratu. Sastoji se od dnevnog boravka,dve spavace sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, posebno toalet, hodnika i dve terase. Zgrada ima svoj parking. Stan je uknjizen....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 120.000 € na 100.000 € dana 14.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 100.000 €, 73,00 m2 cca 1370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.03.2026 - 120.000 €
14.04.2026 - 100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2026.,

www.heroldo.com

U centru Jagodine na prvom spratu – Prostran stan u "Moravskom stilu " Tražite dom koji ima dušu, a ne samo kvadrate? Predstavljamo vam jedinstvenu priliku da postanete vlasnik stana u jednoj od onih prepoznatljivih zgrada koje čuvaju duh stare Jagodine. Površina: 73 m² (izuzetno....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 200.000 € na 180.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 180.000 €, 73,00 m2 cca 2470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.12.2025 - 190.000 €
08.02.2026 - 200.000 €
13.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126476, I/, terasa, uknjižen, parking. Na prodaju komforan trosoban stan u Dositejevoj ulici na prvom spratu. Sastoji se od dnevnog boravka,dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, posebno toalet, hodnika i dve terase. Zgrada ima svoj parking. Stan je uknjižen....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 110.000 € na 95.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVILOVO, 95.000 €, 73,00 m2 cca 1300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 110.000 €
24.04.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 12)

<< <1> >>