• GoHome Professional
do 200000 eura 1.sprat 50 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 200000 eura 1.sprat 50 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 1.sprat 50 m2

  • Za upit "do 200000 eura 1.sprat 50 m2" pronađeno 393 nekretnina - prosečna cena 2.382 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • opremljen
    • 2.sprat
    • useljiv
    • dvorište
    • pogodan
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 119.900 €, 48,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122094, I/IV, klima, terasa, uknjižen, renoviran. Na prodaju odličan dvosoban stan na Detelinari. Stan je na prvom spratu i kompletno je renoviran. Uz stan ide klima i plakar u spavaćoj sobi. Oko zgrade ima puno zelenila i parkinga. U neposrednoj blizini su dve škole,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 83.000 €, 52,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem poslovni prostor u centru Novog Sada u pesackoj zoni. Lokal je podoban za kancelarijske poslove, butik, servis Lokal je na prvom spratu pariskog magazina, prazan je i u odlicnom stanju. Ima jednu vecu, jednu manju prostoriju Za blize informacije pozvati na 061 27 29 239....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 123.200 €, 52,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan, 52m2, na 1. spratu kvalitetne gradnje u mirnoj ulici blizu svih sadržaja potrebnih za život. na Telepu. Zgrada se nalazi izmedju Futoškog puta i Bulevara patrijarha Pavla. Stan ima dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, spavaću sobu, kupatilo, hodnik i terasu-lođu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 180.000 €, 48,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam predstavimo odličan, komforan dvosoban stan u zgradi novije gradnje iz 2023. godine. Nalazi se na 1. spratu i ima 48m2. Investitor je renomiran, a gradnja je prvoklasna. Prodaje se kompletno opremljen nameštajem i kućnim aparatima. U neposrednoj blizini se nalaze....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 113.700 €, 48,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan, 48m2, na 1. spratu kvalitetne gradnje u mirnoj ulici blizu svih sadržaja potrebnih za život. na Telepu. Zgrada se nalazi izmedju Futoškog puta i Bulevara patrijarha Pavla. Stan ima dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, spavaću sobu, kupatilo, hodnik i terasu-lođu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 123.600 €, 52,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam izuzetan dvosoban stan koji se nalazi u ulici Marije Bursać, 500m od Novosadskog puta i stajališta gradskog prevoza. Stan se nalazi na prvom spratu a prodaje se kompletno opremljen novim nameštajem, ugradnim elementima i belom tehnikom, dvorišno je orijentisan s....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno, moderno opremljen dvosoban stan na prvom spratu sa pripradajućim parking mestom u dvorištu zgrade. Prostrana dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, komforna spavaća soba, kupatilo, terasa. Dovoljno mesta za odlaganje. Blizina restorana, marketa, autobuske stanice.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 120.000 €, 48,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 111136, I/IV, terasa, uknjižen, stara gradnja. Prodajem klasičan dvosoban stan na prvom spratu na Podbari u blizini Almaške crkve i Matice srpske.. Stan je renoviran. U blizini su škola, obdanište, Centar, marketi. Telefon. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 180.000 €, 52,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

ADICE, 52m2, DVOSOBAN Fantastičan stan-novogradnja. Na granici Novog naselja i naselja Adice, prodaje se stan od 52m2 u zgradi staroj 4 godine. Stan se nalazi na 1. spratu, ima svoj obeleženi parking, sastoji se od prostrane dnevne sobe, moderne kuhinje, trpezarije i sav prostor je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 123.500 €, 48,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – Renoviran dvosoban stan, 48 m², Stara Detelinara – 123.500 € Agencijska ponuda!! U mirnom i uređenom delu stare Detelinare, u ponudi imamo odličan dvosoban stan površine 48 m², smešten na prvom spratu stambene zgrade. Stan je kompletno renoviran i ne zahteva nikakva dodatna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 192.820 €, 48,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam savršenu priliku za kupovinu modernog dvosobnog stana, koji se nalazi na prvom spratu elegantne zgrade. Ovaj stan je potpuno namešten, a pažljivo odabrani detalji čine ga idealnim za sofisticirane klijente koji traže udobnost i stil. Stan je opremljen najnovijim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 119.480 €, 48,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

546749-Na prodaju je nov neuseljavan stan u modernom kompleksu koji pruža sve što je potrebno za udoban život. Stan se nalazi na prvom spratu i nudi savremeni dizajn sa kvalitetnim materijalima. U blizini se nalaze marketi, škole i ostale važne sadržaje, što ga čini idealnim mestom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 31.200 €, 52,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo prelep, salonac, ušuškan u mirnom delu, u neposrednoj blizini crkve Svetog Marka, u samom krugu dvojke. Stan se izdaje namešten, većinski sa novim nameštajem, na prvom spratu sa pogledom na zajedničko dvorište u kojem ima par klupica koje su idealne za uživanje. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 26.400 €, 48,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prelep, komforan stan u novoj, kvalitetno građenoj zgradi sa liftom. Stan je smešten na prvom spratu i kompletno je opremljen modernim i kvalitetnim nameštajem, a kuhinja, rađena po meri, pruža dodatnu funkcionalnost i praktičnost. Uz nju dolazi i sva neophodna bela....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 185.400 €, 48,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Centar, nov, kompletno opremljen stan , izuzetan! +++ Agencijska oznaka stana 1099249, Novi sad, Centar. Stan je na prvom spratu odlične nove zgrade, dvorišno orijentisan sa 48m2. Poseduje dnevni boravak sa kuhinjom, 2 kupatila, jedno iz hodnika, a drugo iz master spavace sobe, roletne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 26.400 €, 48,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109869.Izdaje se nov, neuseljavan, lepo namešten dvosoban stan (48 m2) na 1. spratu novoizgrađenog objekta sa liftom, sa mogućnošću zakupa garažnog mesta i zatvorene ostave. Useljiv je odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 140.000 €, 48,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban, salonski stan (visoki plafon, preko 3 metra) u strogom centru Novog Sada. Najpogodnije je kao investicija za izdavanje, kako mesečno tako i "na dan"! Stan se sastoji iz dve sobe, kuhinje, kupatila i odvojenog WC-a, svugde je visoki plafon. Dvostrano je orijentisan,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 134.900 €, 52,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvosoban uknjižen stan Liman 4, ul.1300 Kaplara . 52m2 , I sprat / lift , biciklana . Klasičan limanski stan, odvojena kuhinja sa svojim prozorom,dnevna soba(klima)+trpezarija sa svojim prozorom, dve ostave, kupatilo, zastakljena terasa, PVC-prozori sa komarnicima, uređena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 33.800 €, 52,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se dvosoban stan – Spens, 52m² | 1. sprat | Kompletno namešten ✨ U ponudi je moderno opremljen i funkcionalan dvosoban stan površine 52m², koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – kod Spensa. Lokacija nudi odličnu povezanost....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran , prvi sprat , 48m2 Monika 065/448-4648 Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 31.200 €, 52,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo lepo namešten, trosoban stan u Karađorđevoj ulici. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade bez lifta, sastoji se iz hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene dve spavaće sobe, jednog sanitarnog čvora i terase. Stan je pet friendly (isključivo jedan mali ljubimac).....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 135.000 €, 48,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U naselju Braće Jerković, u neposrednoj blizini popularne ulice Vojvode Vlahovića, nalazi se ovaj dvoiposoban stan. Smešten je na prvom spratu uredne i održavane zgrade sa liftom. Infrastruktura je kompletna, u blizini su škola, vrtić, marketi kao i svi ostali neophodni sadržaji za....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 96.000 €, 48,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Zlatiboru u okvriru naselja Rudine Na 3km od centra, u neposrednoj blizini teniskih terena, na mirnoj lokaciji, izdvojenoj od gužve, idealan za odmor i opuštanje Stan ima 48m2 Po strukturi je 2.0 soban i sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 123.490 €, 48,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno renoviran dvosoban stan od 48+4m² (podrum), na 1. spratu, u mirnom delu stare Detelinare. Idealan za porodično stanovanje. Zgrada je okružena zelenilom, parkovima, igraonicom za decu i velikim površinama, odvojenim od saobraćaja, koje pružaju bezbednu dečiju igru. Ispred zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 112.270 €, 48,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1100940 Na prodaju nov, dvosoban stan na Avijaciji. Stan se nalazi na prvom spratu, dvorišno je orijentisan, odmah useljiv. Dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, hodnik, kupatilo i terasa. SAMO KEŠ KUPOVINA. ZA VIŠE INFORMACIJA POZVATI SANDRA 064-231-1602 Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111058. Izdaje se lep, kompletno namešten dvosoban stan na 1. spratu novije zgarde sa liftom, u Starom gradu. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i balkona. Stan je useljiv odmah.Potreban depozit u visni jedne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 IZDAJE SE JEDNOIPOSOBAN STAN – SAJMIŠTE 🏙️✨ U ponudi je moderno opremljen jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji Sajmište , idealan za udoban i miran život. Stan se nalazi na 1. spratu stambene zgrade i prostire se na 52m² , što ga čini prostranim i funkcionalnim. 🏢 🛋️ Raspored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 28.800 €, 48,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111110.Izdaje se kompletno renoviran jednoiposoban stan (48 m2) na prvom spratu stambene zgrade na Grbavici. Potpuno je namešten, sa niskim režijama, dvostrano orijentisan. Ima svoju terasu. U blizini je škole,tržnog centra, pijace, fakulteta. Stan poseduje klimu,....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 85.363 €, 52,37 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Radijalac, prodaje se dvosoban stan površine 52.37m² na prvom spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od predsoblja, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Rok završetka izgradnje predviđen je za septembar 2027.g. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 138.000 €, 47,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na odličnoj lokaciji , dvosoban 47m2 , renoviran, svetao stan na prvom spratu u zgradi sa liftom. Lift Uknjiženo.

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 170.000 € na 180.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 180.000 €, 53,00 m2 cca 3400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.04.2026 - 170.000 €
05.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji u Bloku 72, u ulici Mileve Marić Ajnštajn, dvoiposoban stan ukupne površine 53 m², smešten na prvom spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je svetao, funkcionalnog rasporeda i gleda na ulicu. Po strukturi se sastoji od: • prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 89.900 €, 47,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.menadzer.biz

Prodaje se stan na Zlatiboru, u neposrednoj blizini hotela Palisad, idealan kako za odmor i uživanje, tako i kao investicija za izdavanje. Stan je površine 47m2, sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase sa lepim pogledom na okolinu.....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 155.000 €, 53,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u centru grada u ul: Svetozara Markovića ( kod Medicinskog fakulteta ), površine 53 kvm, na prvom spratu, sa grejanjem na gas ( podno ), lift u zgradi. Sastoji se od : predsoblja, dve sobe, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila i terase. Prodaje se opremljen....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 93.060 €, 47,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.atasenekretnine.rs

U ponudi je funkcionalan i moderno projektovan jednoiposoban stan površine 47 m², smešten na prvom spratu kvalitetne novogradnje sa liftom, u mirnom delu Kaludjerice, u ulici Đure Đakovića. Đure Đakovića, Beograd, Srbija ; Kaluđerica, Đure Đakovića, 47m2, 1.5.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 155.000 €, 53,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054672 NOVI SAD, TELEP-JUŽNI, 53M2, DVOSOBAn, PARKING MESTO U DVORIŠTU ZGRADE Nov, neuseljavan stan na odličnoj lokaciji – Južni Telep, nadomak Limana 4! U ponudi je moderan dvosoban stan površine 53 m², smešten na prvom spratu kvalitetne novogradnje iz 2025. godine . Nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 144.550 €, 53,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Medaković II - Radovana Simića Cige 1. 5, 53m2 (lođa 6m2), 1/11, CG, dva lifta, podrum, parking U ponudi komforan, jednoiposoban stan u izvornom stanju na prvom spratu u naselju Medaković II. Poseduje idealan raspored prostorija sa odvojenom spavaćom sobom, kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Stan, PROKUPLJE, 69.000 €, 47,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je potpuno renoviran stan u Bagremaru, smešten na prvom spratu zgrade. Ovaj stan je kompletno renoviran što obuhvata zamenu svih prozora PVC stolarijom, postavljanje nove keramike i podova, kao i zamenu vodovodnih i elektro instalacija.Stan se sastoji od dnevnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 119.520 €, 53,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1053964, PRODAJA STANOVA - IZGRADNJA, PETROVARADIN, DVOSOBAN STAN, 53 m2 Budući vlasnici, sa velikim zadovoljstvom Vam nudimo dvosoban stan u izgradnji na potezu Petrovaradin - Puckaroš. Proveren, dugogodišnji investitor, primena najsavremenijih tehnologija u građevinarstvu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 95.400 €, 53,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo lep stan u naselju Kaluđerica, opština Grocka. Stan je površine 53m2 i po strukturi je dvosoban. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade od četiri spratova. Zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom. U ponudi stan iste strukture i na prvom spratu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 132.000 €, 47,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054790, TELEP, JERNEJA KOPITARA, DVOSOBAN, 47M2 Prodaje se nov, neuseljavan dvosoban stan površine 47m², smešten na prvom spratu moderne zgrade sa liftom. Stan odiše prirodnom svetlošću zahvaljujući velikim prozorima i odličnoj organizaciji prostora, što mu daje posebnu toplinu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 59.000 €, 53,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131115, I/, klima, terasa, uknjizen, garaza, parking. *CELAREVO NOVI - LUX** + GARAZA (16 m2) 53 m2, veliki 2,0 - soban sa terasom koja gleda na dvoriste. Odlican. Uknjizen. Klimatizovan. Podno grejanje na sopstveni gasni kotao. Stan je u maloj stambenoj zgradi sa 2....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 105.230 €, 53,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

NOVI apartmani na Kopaoniku koji će biti useljivi u oktobru 2024. godine Cena sa uračunatim PDV-om bez provizije za kupca Lokacija - Vikend naselje - Lisina - Novi Kopaonik Grejanje na panelne radijatore Dvoiposoban apartman na prvom spratu sa terasom u kvalitetnoj zgradi....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 393)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>