• GoHome Professional
do 200 m2 namešten do 55000 eura do 700 eura/m2 - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • do 200 m2 namešten do 55000 eura do 700 eura/m2 - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 namešten do 55000 eura do 700 eura/m2

  • Za upit "do 200 m2 namešten do 55000 eura do 700 eura/m2" pronađeno 503 nekretnina - prosečna cena 577 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 44000 eura
    • do 55000 eura (prosečna cena)
    • do 66000 eura
    • do 550 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • dvorište
    • 2.sprat
    • klima
    • kablovska
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 28.500 €, 57,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se dvosoban stan – Bulevar oslobođenja, 57m² 🏙️✨ U ponudi je kompletno namešten dvosoban stan površine 57m² , koji se nalazi na 2. spratu stambene zgrade na odličnoj lokaciji – Bulevar oslobođenja. Stan je prostran, funkcionalan i odmah useljiv ✅, što ga čini idealnim izborom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan prelepo namešten mesečno plaćanje 2 depozita u iznosu od 1.000 EUR vraća se po izlasku iz stana ako se stan ostavi u istom stanju, od računa (kablovska sa internetom, infostan čišćenje septičke jame) 9000din i struja koliko se potroši račun stiže za stan na ime brojila. Inače....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 22.000 €, 44,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PODBARA, 44m2, JEDNOIPOSOBAN Izdaje se kompletno namešten stan na Podbari. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Unutar zgrade ima dvorište za parking. Sav nameštaj je nov i lepo sređen. Cena je 500€ + depozit + agencijska provizija.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 44.500 €, 89,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor na Futoškom putu. Poslovni prostor je površine 89m2. Idealno za advokatske kancelarije, IT sektor, kancelarije ili druge tihe delatnosti. Potreban depozit i agencijska provizija u iznosu od 100%. Za više informacija pozovite 066 82 92 100 ili 066 82 92 500,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se jednoiposoban stan – Centar grada 🏙️✨ U ponudi je funkcionalan i kompletno namešten jednoiposoban stan površine 42m² , koji se nalazi na 3. spratu stambene zgrade u samom centru Novog Sada. Stan je odmah useljiv ✅ i pruža savršen spoj praktičnosti i udobnosti za one....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 20.500 €, 41,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Grbavica, Novi Sad - stan od 41m2 kompletno namešten - dnevna soba, kuhinja, kupatilo, odvojena spavaća i terasa - stan je kompletno opremljen nameštajem i tehnikom (sudomašina, veš mašina, klima, tv), prirodna ventilacija u kupatilu i kuhinji - smešten u mirnom porodičnom kraju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar - Kej, ulica Stevana Musića. Namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini nekoliko obrazovnih ustanova, pešačke zone, šetališta keja, sudaOvaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinjom i ostavom, spavaća soba, kupatilo sa kadom i prostrana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 20.500 €, 41,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem stan u centru Novog Sada, 41m2 , namesten, jednoiposoban, odvojena spavaca soba, dnevna soba i kuhinja su zajedno. Opremljenost: Klima, masina za ves, mikrotalasna, na terasi se nalazi masina za susenje u ormaru. Grejanje je gradsko. Kontakt 0691055909 Potreban depozit, Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 33.000 €, 66,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan,namesten stan 66m2.Bela tehnika nova( bosh,lg).Stan poseduje ostavu i podrum.Cena zakupa 500e+depozit+agencijska provizija.Useljiv odmah. Tel.:0646685341 Snežana Reg.br.posr.1856 SNEŽANA TRIO NEKRETNINE Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Pet friendly- Cara Dušana. Trosoban, namešten stan 55m2, dvorišno orijentisan, na visokom prizemju u zgradi sa liftom na lokaciji cara Dušana, bliže Limanu 4. Useljivo odmah. Potreban depozit u visini meečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od prve mesečne zakupnine i plača....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 21.500 €, 43,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Trg Marije Trandafil. Neposredna blizina strogog centra grada, Matice srpske i škole. Kompletno namešten, veoma komforan dvosoban stan sa dve galerije. Ovaj lep stambeni prostor modernog enterijera odlikuju odlično iskorišćen prostor i funkcionalan raspored.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 17.500 €, 35,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Svetao, funkcionalan stan od 35m², sprat 4/6 blizu Kalemegdana, u urednoj zgradi. Struktura: Predsoblje, kuhinja; kupatilo i prostrana soba. Dodatne pogodnosti: Centralno grejanje, telefonska linija, namešten, klima uređaj. Stan je odmah useljiv. Depozit iznosi jednu mesečnu zakupninu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 19.000 €, 38,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 38 m2 CENTAR – SPENS ul. Maksima Gorkog, namešten dvosoban stan. 9 sprat od 10, lift, cg, vm, tv, ODMAH USELJIV Cena mesečno 500 Evra + 500 Evra depozit 064-829-5008, 0648295005, 021-633-7037, CENTAR – SPENS ul. Maksima Gorkog 38 m2 - 500 Evra IZ 48230....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Autokomanda, Triše Kaclerovića, komplet namešten, renoviran .. / soliter u Triše Kaclerovića, uredan ulaz, spr.V/12, 2 lifta, CG, funkcionalan, svetao, renoviran, pvc stolarija, roletne, komarnici, nove instalacije, novo kupatilo, komplet namešten, plakari, klima, TV, nova kuhinja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 37.500 €, 75,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten troiposoban stan na Bulevaru oslobođenja u blizini Dnevnika i futoške pijace. Stan je veoma svetao, ima dve terase, kupatilo i odvojen wc. Poželjno zaposlene osobe i studenti. Useljiv 01.09.2025 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 9109897.Izdaje se potpuno nov, kompletno namešten dvosoban stan na 1. spratu tek useljene zgrade, koja se nalazi na Južnom Telepu, u blizini Bulevara patrijarha Pavla. Stan je useljiv odmah i izdaje se sa savremenim nameštajem i novim uređajima, spreman za komforan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 24.000 €, 48,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov dvosoban stan na odličnoj lokaciji. Potpuno namešten i opremljen lepim nameštajem, idelan za one koji žele komfor i udobnost. Prostire se na površini od 48m2, na četvrtom spratu u novoizgrađenoj zgradi sa liftom. U blizini imate sve što Vam Useljiv je od 01. avgusta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Đorđa Servickog. Odličan trosoban stan, kompletno renoviran i namešten. U mirnoj ulici, okružen zelenilom. U blizini škole, ulice Miše Dimitrijevića i Bulevara cara Lazara. Ovaj lep stambeni prostor nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade. Čine ga....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten dvosoban stan na Grbavici. Useljiv odmah.Cena 500e+depozit. Agencijska provizija 50 % od prve mesečne zakupnine. Tel.0646685341 Snežana. Reg.br.posr.1856 Snežana trio nekretnine. Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 24.000 €, 48,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lepo namešten dvosoban stan na Podbari, koji se nalazi na prvom spratu zgrade. Stan ima terasu i dvorišno je orijentisan, te je izolovan od ulične buke. Nalazi se na svega nekoliko minuta od samog centra grada. Useljiv od 01.10.2025. godine Potreban depozit u visini jedne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 23.500 €, 47,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE NAMESTEN STAN,UGOVOR NA GODINU DANA. KUCNU LJIBIMCI NISU DOZVOLJENI KAO I PUSENJE U STANU. USELJIV ODMAH.DEPOZIT U VISINI KIRIJE AGENCIJSKA PROVIZIJA 50% 069780578 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 18.500 €, 37,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Novo naselje, ulica Đorđa Nikšića Johana. Predstavljamo nov, kompletno i kvalitetno namešten jednoiposoban stan u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu ´ Park Novi Rezidence ´. U neposrednoj blizini Bulevara Evrope, škola, vrtića, više dečijih igralištaOvaj stambeni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem jednoiposoban namešten stan u Novom Sadu (početak Fruškogorske ulice, prekoputa Naučno-tehnološkog parka). Zbog blizine kampusa mesto je idealno za studiranje, ili IT posao. Ima dosta prostora (45m2). Gradsko grejanje, klima uredjaj, dva lifta (8/16). Optički internet. Komunalije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 25.500 €, 51,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Kompletno namešten komforan jednoiposoban stan na atrakitvnoj lokaciji. Blizina Bulevara oslobođenja, Futoške pijace Nalazi se na II spratu zgrade sa liftom. U sobi bračni ležaj, ugradni garderober i radni sto sa stolicom. Kuhinja malo uvučena od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 21.500 €, 43,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude dvosoban, namešten, odmah useljiv stan. Depozit u visini jedne kirije. Hvala što ste izdvojili vreme za naš oglas! Agencijska provizija 50% Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban namesten stan 85m2 na 4.spratu sa dve spavace sobe i dve terase idealan za porodicu sa decom.Cena zakupa je 500e+depozit+agencijska provizija. Za dodatne informacije pozvati na tel.:0646685341 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 18.000 €, 36,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan JIS stan na početku Ćirpanove ulice, blizu svih gradskih autobusa, pijace, i centra grada. Odličan kako za studente tako i za poslovne ljude. Miran stančić, dvorišno je orijentisan, lepo namešten i komplet opremljen. kontakt:065/3858-888 ili na:www.status-nekrtnine.com 21993....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 24.500 €, 49,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem funkcionalan dvosoban (49 m2),kompletno namesten stan na 2 spratu , u centru Novog Sada,na 3min od Mileticeve,Zmaj Jovine ul .Useljiv 1 oktobra,. lep,suncan,topao, mirna lokacija (bez buke),balkon, zgrada posjeduje parking u dvoristu, koji mozete koristiti uz daljinski za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 18.500 €, 37,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 9109201.Izdaje se moderno namešten stan (37m2) na Grbavici. Nalazi se na visokom prizemlju zgrade. Useljiv je odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća se jednokratno. Za više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 19.000 €, 38,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencija je upisana u registar posrednika pod rednim brojem 142 * VENIS Nekretnine * - Izdajemo 38 m2 DETELINARA ul.Orlovića Pavla, jednoiposoban namešten stan, 2 sprat od 5, terasa, cg, veš mašina, mašina za pranje suđa, tv, klima, USELJIV – NOV - NEUSELJAVAN CENA mesečno 500 Evra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan i svetao, kompletno namesten dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu. Prostire se na povrsini od 52m2 i sastoji od prostrane dnevne sobe, odvojene spavace sobe, velike funkcionalne kuhinje sa trpezarijom, komforne terase od 6m2, kupatila i praktine ostave....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv moderan i kompletno namesten dupleks Nova Detelinara,Hadzi Ruvimova. Poseduje dnevnu sobu,terasu,odvojenu kompletno namestenu kuhinju,toalet za goste,ostavu,spavacu sobu,kupatilo sa kadom i manju sobu sa plakarima u koju moze stati i mala fotelja na razvlacenje. Parking,klime,lift,video....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 21.500 €, 43,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem jednoiposoban renoviran , kompletno namešten stan u širem centru. Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 39.000 €, 78,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno namešten trosoban stan sa odvojenom kuhinjom na Limanu 2. Treći sprat, lift, terasa, dva mokra čvora. Računi informatike za dva člana oko 15000din. Useljiv od 01.04.2025. Obavezan depozit. Agencijska oznaka 9100112. Kontakt - Aleksandar 063/7776233, 021/382-68-30, Kalidas....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan – Kralja Milutina (55 m²) U ponudi je stan u salonskoj zgradi u ulici Kralja Milutina, u neposrednoj blizini Univerzitetskog kliničkog centra. Stan se izdaje za stanovanje ili kao poslovni prostor za tihu delatnost (advokatske kancelarije, agencije, kozmetički....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 2,5 soban, dupleks sa parkingom u dvorištu zgrade, kompletno je namešten, zgrada ima lift, dozvoljeni su manji kućni ljubimci. Izdaje se na duži period. Posrednička naknada agencije - 50% od prve zakupnine. Za više informacija zovite 065/82-88-430 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAVANJE - FOR RENT Beograd, Stari Grad - Gundulićev Venac Izdaje se 2.5-soban stan površine 50m2. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, na svega 10 minuta peške do Trga republike. Nalazi se na visokom prizemlju. Stan je kompletno namešten (frižider, šporet, veš mašina, nameštaj,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 32.500 €, 65,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

65m2 •dnevni boravak •kuhinja (ugradna rerna, sudomasina) sa prirodnom ventilacijom i manjom terasicom •ostava •kupatilo sa kadom • 2 x spavaca soba (od toga jedna manja) •posebna prostorija koja je moderno uredjena kao garderober •veca terasa * Stan se izdaje namesten, okruzen je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se jednoiposoban stan – Bulevar Evrope 🏙️ U ponudi je kompletno namešten jednoiposoban stan površine 42m² , koji se nalazi na 5. spratu moderne i uredne zgrade sa liftom, na atraktivnoj lokaciji u naselju Bulevar Evrope . Stan odmah useljiv, a okružen je svim sadržajima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 19.000 €, 38,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Rotkvarija - Namešten jednoiposoban stan na lepoj lokaciji. Nalazi se u centru grada. Stan je smešten na IV spratu. Čine ga prostorije sledeceg rasporeda. Dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Useljiv odmah. Kontakt telefon: 0693831005 Potreban depozit.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 18.000 €, 36,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo Jednoiposoban lepo namešten stan na Grbavici,ugao Miše Dimitrijevića i Hopovske,novogradnja,sav nameštaj i tehnika su novi,I sprat,dvorišno orjentisan,bez buke,grejanje na kalorimetre,video nadzor . . . odmah useljiv.Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Potreban depozit, Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 37.500 €, 75,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten dvosoban stan u centru grada, u blizini Keja i Zmaj Jovine ulice. Stan se nalazi na trećem spratu, ima lift, informatika 13000 dinara,odmah useljiv. Izdaje se na duže, dozvoljeni kućni ljubimci. U blizini vrtić, škola, gimnazija, Kej, gradski prevoz, riblja pijaca , Dunavski....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 503)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>