• GoHome Professional
do 190000 eura što jeftiniji parking - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 190000 eura što jeftiniji parking - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura što jeftiniji parking

  • Za upit "do 190000 eura što jeftiniji parking" pronađeno 27 159 nekretnina - prosečna cena 2.035 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podrum
    • 1.sprat
    • polunamešten
    • centralno grejanje
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 23.500 €, 47,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvosoban stan na četvrtom spratu zgrade sa liftom, u ulici Hadži Ruvimova (kod cvećare Flamingo). Stan je funkcionalno organizovan i pruža sve što je potrebno za udoban život. Sastoji se od spavaće sobe, odvojene kuhinje, prostranog dnevnog boravka, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 23.500 €, 47,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 23.650 €, 43,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prelep i potpuno nov stan koji je dizajnerski sredjen i namešten za udoban i komforan život. Stan je dvosoban, sastoji se iz spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje, trpezarije i kupatila. Stan se nalazi u kompleksu Knežev Park i uz stan ide jedno parking mesto u garaži! Evropa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 23.650 €, 43,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122449, III/VII, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, parking. Izdaje se stan u novoj zgradi na 10 minuta hoda od centra, mirnoj ulici, namešten, parking mesto u dvorištu zgrade. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, TV-om, odvojene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 23.650 €, 43,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Podbara, ulica Jug Bogdana. Odličan, nov, svetao jednoiposoban stan na lepoj lokaciji. Nedaleko od centra grada. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, ulazni hodnik, kupatilo i terasa. Centralno grejanje na gas. Mogućnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 23.650 €, 43,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PODBARA — NOV, KOMPLETNO NAMEŠTEN STAN ZA IZDAVANJE Lokacija: Jug Bogdana | Površina: 43 m² | Sprat: 2. | Privatno parking mesto U mirnoj ulici jedne od najtraženijih gradskih četvrti, na samo 15 minuta hoda od samog centra Novog Sada, nalazi se ovaj pažljivo uređen stan u novoj zgradi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 23.750 €, 13,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u naselju Borča po strukturi garsonjera ukupne površine 13,66 m2.Prvi sprat (potkrovlje). U procesu legalizacije.Odlična lokacija. Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, TITEL, 23.900 €, 130,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

LOK stara kuća za rušenje 130m plac 1200m ispod Titelskog brega Lokacija: Lok (Srbija, Titel) Ulica i broj: Svetozara Miletića Kvadratura: 130m2 Površina zemljišta: 1200m2 Broj soba: 4 sobe Spratnost: Prizemna Stanje objekta: Starija gradnja Dodatne informacije Terasa, Parking, garaža,....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Telep, 24.000 €, 24,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Garaža sa dva parking mesta (2x12m²) – daljinsko upravljanje, video nadzor, sigurna lokacija Prodaje se moderna, odlično uređena garaža sa dva parking mesta, svako površine po 12 m² (ukupno 24 m²). Prostor je idealan za parkiranje dva automobila ili kombinaciju automobila i motocikla,....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Petrovaradin, 24.000 €, 17,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 9000447, PETROVARADIN, ŠIRI CENTAR, OBDANIŠTE, PRERADOVIĆEVA! HITNA PRODAJA! ODMAH USELJIVA NOVA GARAŽA, POVRŠINE 17M2. Odlična za sve tipove automobila. Ima struju, rolo vrata na daljinsko uprvljanje. GRATIS, DODATNO PARKING MESTO ispred garaže!! ZA SVE INFORMACIJE i DOGOVOR....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 24.000 €, 48,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se komforan dvosoban stan – Centar, ulica Vuka Karadžića 🏙️🌿 U ponudi je lepo uređen i potpuno namešten dvosoban stan površine 48m² , koji se nalazi u mirnoj ulici u centru Novog Sada , na samo 200 metara od strogog centra grada . Idealna kombinacija mirnog ambijenta i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo divan, osvetljen stan u ulici Stevana Sremca, Stari Grad. Stan je 1.0, 40m2, orjentisan ka dvorištu što daje potpun mir i tišinu. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, odvojene kuhinje sa trpezarijom i velike dnevne sobe (spavaće sobe). Grejanje je na TA peć, veoma....

 
 
 
  Kuća, DONJE VLASE, 24.000 €, 67,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju započeta kuća u osnovi 67 m2, sa placem od 14 ari u Donjem Vlasu, Kuća se nalazi 500m iznad, od skretanja za gradsko groblje. Izgrađeno je prizemlje kuće sa prvom pločom, sa mogućnošću dalje dogradnje kuće. Na plac je dovedena voda, treba priključak da se plati, da bi se....

 
 
 
  Kuća, VRŠAC, 24.000 €, 50,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju starija kuća površine 50m2. Sastoji se od hodnika, kuhinje,kupatila i četiri sobe. Ima struju,vodu i grejanje na čvrsto gorivo.U dvorištu se nalazi letnja kuhinja, kao i niz pomoćnih prostorija. U produžetku placa je bašta. Ukupna površina placa je 1431m2. Kuća je smeštena....

 
 
 
  Kuća, ČANTAVIR, 24.000 €, 89,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosobna kuća u Čantaviru, pravljena od naboja, blizu glavnog puta, na lepom većem placu sa dodatnim objektima. Parking, garaža, Telefon, Tavan.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Novi Sad, Podbara - 1.5 stan, 39m2 - Nova tehnika i nameštaj - Vanstandarna visina plafona - Prostrana terasa sa hladnom ostavom - U cenu kirije uračunat internet i kablovska - Doplata za parking (50Eur) - Ulazni hodnik, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, terasa, spavaća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 24.000 €, 48,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119760, IV/, klima, lift, francuski balkon, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava, pogodan za pp, stambena zgrada. Izdaje se polunamešten stan u centru Banovog brda. Stan se nalazi u stanju u kom je ostao od prethodnog stanara,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 24.000 €, 48,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Square Garden, Avijatičarsko naselje - 2.0 stan - kompletno opremljen i namešten (klima, 2 x TV, sudomašina, veš mašina..) - dnevna soba, spavaća soba, kuhinja, kupatilo, terasa - garažno parking mesto je u ceni stana - useljivo odmah - potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113431, III/III, klima, telefon, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Na svega 100m od Ugrinovacke ulice u slepoj ulici se nalazi stan na 3 spratu. Od stana na 50m je skola a na 100m je stanica autobuska sa vise linija. Zgrada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična prilika. Izdaje se luksuzan jednoiposoban stan na Salajci. Veoma dobra lokacija. Blizu svih bitnih sadržaja. Povezanost sa drugim delovima grada je izuzetna. Zgradu je gradio jedan od najkvalitetnijih investitora u gradu, tako da su vam komfor i luksuz zagarantovani. Orijentacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SUBOTICA, Centar, 24.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2024.,

www.klikdooglasa.com

Prodaje se poslovni prostor u centru Subotice. Površina 20 m2. Lokal je u pasažu, na tihom i mirnom mestu. Izuzetno povoljan za obavljanje uslužnih delatnosti ili kao kancelarijski prostor. Parking, sanitarni čvor, voda. Vlasnik, uknjižen. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 24.133 €, 20,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 24.200 €, 44,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122329, I/, klima, parking, stambena zgrada. Izdaje se stan, 44m2, u centru. PET FRIENDLY. Dnevna soba, kuhinja, spavaća soba(postoji mogućnost zamene kreveta), hodnik, kupatilo. Optički internet. Video nadzor. Ispred zgrade postoji besplatan parking. Useljiv odmah.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 24.200 €, 44,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111095.Izdaje se izuzetno lep, nov, dvosoban stan u visokom prizemlju luksuzne zgrade u širem centru grada. Postoji mogućnost za izdavanje parking mesta po ceni od 80 evra. Stan je dvorišno orijentisan.Useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 24.200 €, 44,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119607, V/VII, garaza, parking, stambena zgrada. Potpuno namešten stan sa garažnim mestom. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 24.200 €, 44,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121925, VPR/V, lift, telefon, parking. Izdaje se nov, nekorišćen, potpuno namešten i opremljen, komforan dvosoban stan površine 44m2 u novoizgrađenoj zgradi na izuzetnoj lokaciji, u centru Novog Sada (između Bulevara oslobođenja i socijalnog). Stan je po svemu izuzetan:....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 24.500 €, 20,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 24.500 €, 35,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na Dorćolu, u strogom centru grada, na par minuta hoda od pešačke zone u Knez Mihailovoj ulici, tvrđave Kalemegdan, zoološkog vrta, Skadarlije, u neposrednoj blizini škola i vrtića. U potpunosti je renoviran i namešten, ima 35 m2 i nalazi se na 3. spratu zgrade sa liftom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 24.500 €, 49,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119621, I/IV, klima, terasa, nov luks, novogradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 24.500 €, 49,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo davanje u zakup uknjiženog, dvosobnog stana u delu grada koji je još uvek, koliko je to moguće, sačuvao duh starog Novog Sada. Nalazi se u mirnoj ulici punoj zelenila, u zgradi novije gradnje, koja je u odličnom stanju. Stan je klasične strukture i sastoji se od: dnevnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 24.500 €, 49,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem funkcionalan dvosoban (49 m2),kompletno namesten stan na 2 spratu , u centru Novog Sada,na 3min od Mileticeve,Zmaj Jovine ul .Useljiv 1 oktobra,. lep,suncan,topao, mirna lokacija (bez buke),balkon, zgrada posjeduje parking u dvoristu, koji mozete koristiti uz daljinski za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 24.640 €, 44,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen stan - 44 m² + garažno mesto ◦ Lokacija: Radoja Domanovića 42,Salajka,Novi Sad Sprat: 1 Opis stana: • Nov, moderan stan sa luksuznom opremom. • Površina: 44 m² • Garažno mesto: 13 m² u sigurnoj garaži zgrade • Kuhinja: kompletno opremljena od medijapana,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 24.720 €, 22,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan lokal u jednom nivou na Novom Naselju površine 22 m2. Lokal se nalazi u prizemlju zgrade u zgradi odličnog kvaliteta. Nekretnina poseduje jedan sanitarni čvor. Idealan je za neku mirnu delatnost ili supermarket. U blizini lokala se nalaze besplatna parking mesta.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 24.750 €, 33,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux studio-apartman sa terasom sa koje se pruža predivan pogled. Stan se nalazi u Beogradu na vodi, u zgradi Metropolitan, na samom početku glavnog bulevara. Stan poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i terasu. U potpunosti je moderno opremljen, od korisnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 24.750 €, 45,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep, opremljen i renoviran stan, u blizini reke i centra Zemuna. Na drugom spratu, sa velikom terasom sa pogledom na park. Centralno grejanje, klima, alarm. Mesečni troškovi oko 100e. Sbb kablovska. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Dva lifta. Slobodan parking ispred zgrade. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 24.750 €, 45,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116518, III/, klima, lift, terasa, parking. Izdaje se luksuzno namešten jednoiposoban stan u Kisačkoj ulici, 5 minuta od centra grada. Odmah je useljiv, nije pet friendly. Postoji mogućnost parkiranja u dvorištu zgrade kao i mogućnost iznajmljivanja privatnog parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 24.750 €, 45,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109146.Izdaje se prelepo namešten jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji u blizini Bulevara Oslobođenja i Futoške ulice. Uz stan dolazi i privatno parking mesto u dvorištu zgrade. Useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 24.750 €, 45,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Rotkvarija, ulica Kisačka. Kompletno namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini centra grada, glavne autobuske stanice i osnovne škole. Ovaj lep i svetao stambeni prostor modernog dizajna čine dnevni boravak sa savremeno opremljenom kuhinjom i trpezarijom, spavaća....

 
 
 
  Kuća, PROKUPLJE, 24.900 €, 90,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju seosko domaćinstvo u s. Beloljin kod Prokuplja. Prodaje se u s. Beloljin kod Prokuplja prizemna kuća u osnovi oko 90 m2 sa pomoćnim objektima na placu od 835 m2, kao i poljoprivredno zemljište od ko 2,5 ha. Kuća se sastoji od ulaznog dela, dnevnog boravka sa kuhinjom, tri....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Zemun, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.12.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se magacin u Zemun Polju od 50m2. Objekat je zaseban, ima vodu, struju (trofazna i monofazna sa odvojeniim satom), sanitarni čvor, dvoje garažnih vrata, veliki parking. Visina magacina je 4m. .

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 30.000 € na 25.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BELA PALANKA, 25.000 €, 126,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 30.000 €
03.04.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju vikendica u selu Dolac, koje se nalazi na oko 20ak kilometara od Niša prema Beloj Palanci. Kuća je podignuta 90-ih godina i orijentisana je ka obroncima Svrljiških planina i ka Nišavi. Nišava je udaljena 70-ak metara od kuće. Vikendica poseduje 3 etaže, po 40-ak kvadrata....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 578)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>