• GoHome Professional
do 190000 eura što jeftiniji parking - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 190000 eura što jeftiniji parking - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura što jeftiniji parking

  • Za upit "do 190000 eura što jeftiniji parking" pronađeno 27 156 nekretnina - prosečna cena 2.035 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • luksuzan
    • uknjižen
    • renovirano
    • 3.sprat
    • centralno grejanje
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, GORNJI MATEJEVAC, 21.000 €, 50,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju plac površine 370m2 sa kućom za rušenje.Površina kuće u osnovi je 50m2.Kuća ima struju i vodu.Plac izlazi na dve asfaltne ulice. Za više informacija javite se na telefon agencije. Ovo je samo deo naše ponude. Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110903. Izdaje se lep, kompletno opremljen novim nameštajem jednoiposoban stan 3. spratu nove zgrade sa liftom, na Telepu nadomak Limana. Stan poseduje parking mesto.Stan je useljiv odmah.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Samo kod nas u ponudi! Moderan jednoiposoban stan na Grbavici. Kompletno namešten, proteže se na površini od 42m2 i nalazi se na prvom spratu. Sve što Vam je potrebno za svakodnevno funkcionisanje je u krugu zgrade. Poseduje komfornu terasu. A u cenu mesečne kirije uračunato je i....

 
 
 
  Poslovni prostor, BUBANJ, 21.000 €, 19,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju ulični lokal na Bubnju, pored stadiona FK “Car Konstantin” površine 19m2. Sastoji se od jedne veće višenamenske prostorije i mokrog čvora. Lokal je pogodan za obavljanje gotovo svih delatnosti. U postupku je uknjiženja. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan i veoma prostran dvosoban stan na Grbavici u veoma poznatoj ulici. Stan se sastoji iz prostrane dnevne sobe (garnitura se razvlači u krevet), kupatila, moderne kuhinje sa trpezarijom, odvojene spavaće sobe i lepog hodnika. Stan je dizajnerski namešten, opremljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan u Square Gardenu. Stan je potpuno nov, nikad useljavan. Strukturu stana čini dnevna soba, potpuno opremljena kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba kupatilo i terasa. Uz stan ako je potrebno moze da se obezbedi i parking mesto. Cena je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 21.200 €, 40,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem namešten 1,5 stan u zgradi, 40m2, u centru grada - kod Mašinskog fakulteta. Zgrada ima zajednički besplatni parking od 40 mesta. Stan je u mom vlasništvu, na 1. spratu zgrade sa liftom i centralnim grejanjem. Sadrži hodnik, dnevni boravak, sobu, kuhinju, kupatilo, terasu i....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 21.340 €, 17,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 21.340 €, 18,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 21.500 €, 92,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Užicu – naselje Aleksića Most - Stari Grad Površina: 92 m² Uknjižena: 1/1 Stanje: Potrebna adaptacija – odlična prilika za kreiranje doma po vašoj meri! Kuća se sastoji od: ✅ Dve odvojene sobe ✅ Prostranog dnevnog boravka ✅ Kupatila i ostave ✅ Terase ✅ Dvorišta za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 21.500 €, 43,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo dvosoban stan- salonac površine 43m2, idelan za poslovni / kancelarijski prostor. Nalazi se u blizini Gradske uprave, katastra nepokretnosti, Poštanske štedionice u ul. 27. Marta. Na 1. spratu do 4. salonske zgrade sa mermernim ulazom. Grejanje na struju:....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 21.500 €, 68,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća, Ilinci površina kuće 68 m2 površina placa 2611 m2 Tri sobe/kupatilo/hodnik/ House, Ilinci house area 68 m2 plot area 2611 m2 Three rooms/bathroom/hallway/ Дом, Ильинчи площадь дома 68 м2 площадь участка 2611 м2 Три комнаты/ванная/коридор/ Terasa, Parking, garaža, Tavan.

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 21.523 €, 18,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 21.600 €, 36,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen, neuseljavan stan na atraktivnoj lokaciji - Bulevar Oslobođenja. Nalazi se na V spratu zgrade sa liftom. Dvorišno orijentisan. Sadrži sledeće prostorije: dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa koja gleda na dvorište. Stan je opremljen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 21.600 €, 27,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 85121, VI/VII, klima, lift, nov luks, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je potpuno nov, namešten stan na odličnoj lokaciji! Stan je moderno i vrlo funkcionalno opremljen. Nalazi u blizini Kule Beograd, tržnog centra Galerija, Kliničkog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 21.600 €, 36,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Niska ul, 1 soban, 36m2, CG, lift, 1/5, parking, interfon, klima, video nadzor, garaza po dogovoru. Izuzetan stan, lux u srcu Vračara u Niskoj ulici, kompletno/moderno renoviran, opremljen novim namestajem i tehnikom. Nalazi se u mirnoj ulici za stanovanje, orijentisan ka ulici, svetao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 21.600 €, 36,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno renoviran stan u samom centru Novog Sada, uz dodatnu pogodnost garažnog mesta u suterenu zgrade. Ovaj stan se nalazi u izuzetno očuvanoj zgradi koja ima oko 15 godina. Enterijer je potpuno obnovljen, a nameštaj je nov i prilagođen aktuelnim standardima. Renovirano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 21.700 €, 31,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Sjajan jednoiposoban stan na fantastičnoj lokaciji. Nalazi se na drugom spratu a prostire se na površini od 31m2. U potpunosti je opremljen lepim, potpuno novim i kvalitetnim, pažljivo biranim nameštajem. U cenu mesečne kirije uračunato je i numerisano parking mesto....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Bulevar, 21.800 €, 11,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Futoška. Garažno parking mesto veličine 11m2. Nalazi se u suterenu zgrade, kolektivna garaža. Pozicionirana na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini strogog centra grada, Bulevara oslobođenja, Futoške pijace. Uknjiženo. (Vinson nekretnine, Novi....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, 22.000 €, 26,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Garažno mesto u novoj zgradi, površine 13m2. Ispod garažnog mesta nalazi se 13m2 korisnog skladišnog prostora. U garažu se ulazi autoliftom. Agencijska provizija iznosi 2% dogovorene kupoprodajne cene GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 25501. .

 
 
 
  Poslovni prostor, KULA, 22.000 €, 42,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Klima Parking Lipar-Ivo Lole Ribara 37 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 22.000 €, 71,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju plac, zemljište u građevinskom području, u selu Guncati kod Knića smešten u prirodi gružanskog kraja, sa prelepim pogledom na jezero (udaljenost vazdušnom linijom oko 3 km), ograđen drvenim tarabicama. Plac je nedavno sređivan. Kuća na placu je starogradnja sa mogućnošću....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 22.000 €, 11,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se parking mesto 11m2 u garaži stambene zgrade u ulici Gospodara Vučića. Garažno mesto uknjiženo, vlasništvo 1/1. Ulaz u garažu auto liftom, nivo -1. Preporuka za manji gradski automobil ili motocikl. Mogućnost kupovine dva garažna mesta. Provizija za kupca 500e. Agent Nemanja....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Novi Beograd, 22.000 €, 13,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se standardno parking mesto na odličnoj lokaciji. Dobar pristup sa ulice, garaža je prostrana i laka za manervisanje. Garaža je uknjižena na 13m2 (prava površina je 15m2). Za svaku preporuku! Agencijska provizija u skladu sa Opštim uslovima poslovanja preduzeća. .

 
 
 
  Kuća, ŠID, 22.000 €, 288,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Starija kuća 288m2 uknjiženo u centru Erdevika. Kuća je za kompletno renoviranje. Kuća ima 6 soba , kupatilo i sremački trem skoro celom dužinom kuće. Struja i voda su isključeni ali su instalacije razvedene po kući . Plac je 2173m2 iz 3 parcele. Vlasnik 1/1, kuća legalizovana. Ispred....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Voždovac, 22.000 €, 14,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se parking mesto od 14m2 u garaži u Ibarskoj ulici na Voždovcu. Ulazak u garažu je pristupačan i širok. Parking mesto je obeleženo plavom bojom. Visina kada se podigne klackalica je 165cm. Garažno mesto je u ekskluzivnom oglašavanju i može kupiti jedino posredovanjem putem....

 
 
 
  Kuća, NOVI BEČEJ, 22.000 €, 70,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nedaleko od centra Novog Bečeja, prodaje se trososobna porodična kuća površine od 70 m 2 sa pomoćnim objektom površine 36 m 2 koji čini u prirodi stvari sastavni deo stambenog objekta na parceli površine od 10 ara 78 m 2 . Kuća je pretežno od mešovitog materijala i u dobrom stanju....

 
 
 
  Stan, BOLJEVAC, 22.000 €, 35,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan u naselju Rtanj, KO Ilino, opština Boljevac, u podnožju planine Rtanj, u prizemnoj stambenoj zgradi sa tri stana. izgrađeno između dva svetska rata, od cigle i betona. Sastoji se od: predsoblja iz koga se ulazi u dve manje prostorije (ostave i budućeg kupatila) i u kuhinju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Lasla Gala. Predstavljamo kompletno namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Limanske pijace, TC Promenada, Spensa, centra grada, više poslovnih banaka i trgovinsko-ugostiteljskih objekata. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijskim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem lux namešten stan, potpuno opremljen sa parking mestom u dvorištu zgrade. Stan je mirno orijentisan, na drugom spratu. Dostupan je od 01.08. Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Salajka, ulica Kisačka. Nov, neuseljavan, nenamešten jednoiposoban stan sa kompletno opremljenom kuhinjom, klima uređajem, veš-mašinom i plakarom u spavaćoj sobi. Neposredna blizina škole, glavne autobuske stanice i centra grada. Pozicioniran na III spratu novoizgrađenog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Jednoiposoban stan sa garažnim mestom – Bulevar Evrope 📍 Lokacija: Bulevar Evrope 📏 Površina stana: 40 m² 🚗 Garažno mesto: 15 m² uključeno u cenu 🏢 Sprat: 4. sprat (zgrada sa liftom) 🏗️ Nova, kvalitetno građena zgrada (termoizolacija, fasadna cigla, alu-drvo prozori) ✨ Karakteristike....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 22.000 €, 114,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U Bečeju ( Novo Selo ) , prodaje se trosobna porodična kuća površine od 114 m 2 sa pomoćnim objektima zasebne površine 38m 2 , 25 m 2 i 15 m 2 na parceli površine od 1357 m 2 . Kuća je pretežno od mešovitog materijala i u solidnom stanju. Nekretnina poseduje monofaznu struju. Ova....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prazan Dvosoban neuseljavan stan na Somborskom Bulevaru u extra kvalitetnoj novogradnji Nalazi se na početku Somborskog Bulevara i odlično je povezan sa Limanima, Cara Dušana, Bulevarom Evrope kao i ostalim delovima grada Stan će biti opremljen Kuhinjom Useljiv je Poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 97290, IV/VII, klima, lift, terasa, garaza, parking. Izdaje se stan, 40m2, na Bulevaru Evrope sa garaznim mestom (povrsine 15m2) .Nalazi se na 4. spratu u zgradi sa liftom. Grejanje je preko toplotnih pumpi, topla voda uvek dostupna bez obaveze paljenja bojlera, klima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se luksuzno opremljen stan-Grbavica, Lasla Gala ✨ Karakteristike stana: 🛋️ 40m2, jednoiposoban, potpuno namešten i opremljen za udoban boravak 🅿️ Obeleženo parking mesto u dvorištu zgrade 🏞️ Mirna orijentacija, idealna za opuštanje 🏢 Nalazi se na drugom spratu Pet friendly....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Salajka, ulica Kisačka. Nov, neuseljavan, delimično namešten jednoiposoban stan sa kompletno opremljenom kuhinjom, klima uređajem, veš-mašinom i plakarom u spavaćoj sobi. Neposredna blizina centra grada. III sprat u novoizgrađenom stambenom objektu sa liftom. Obezbeđeno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 22.000 €, 44,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PODBARA, 44m2, JEDNOIPOSOBAN Izdaje se kompletno namešten stan na Podbari. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Unutar zgrade ima dvorište za parking. Sav nameštaj je nov i lepo sređen. Cena je 500€ + depozit + agencijska provizija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Lasla Gala. Nov, kompletno namešten jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji. Blizina centra grada, TC Promenada, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Grbavica, Jednosoban ,40m2, 650e+++Agencijska oznaka 9116877. Izdaje se jednosoban stana na Grbavici. Stan se nalazi na drugom spratu. Gradsko grejanje. Ima i parking mesto u garazi.Mogu kucni ljubimci. Cena 650e+depozit+50% agencijska provizija od prve zakupnine ,jednokrtano . Za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux opremljen stan na Grbavici,jednoiposoban 40m2.Pet-friendly.STAN POSEDUJE SVOJE PARKING MESTO u dvoristu zgrade.Cena 550e+depozit+agencijska provizija. Tel:0646685341 Snežana Reg.br.posr.1856 SNEŽANA TRIO NEKRETNINE Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Kuća, FRUSKA GORA, 22.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem uknjiženu vikendicu od [telefon] m [telefon] u vikend naselju Krušedol, [telefon] km od manastira Krušedol i [telefon] km od Šatrinovackog jezera gde se nalazi prelepa plaža koju leti koriste meštani i vikendaši za kupanje. Plac je površine [telefon] m [telefon] ozelenjen....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 578)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>