• GoHome Professional
do 190000 eura pogodan 70 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 190000 eura pogodan 70 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura pogodan 70 m2

  • Za upit "do 190000 eura pogodan 70 m2" pronađeno 211 nekretnina - prosečna cena 1.925 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • za studente
    • lođa
    • klima
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KRALJEVO, Centar, 117.000 €, 67,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan u centru Kraljeva, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Zdravstvenog centra Studenica. Stan predstavlja idealnu priliku kako za prodaju stanova za stanovanje, tako i za poslovni prostor (lokal, ordinacija, kancelarija, apoteka). Stan ima 67m², uz mogućnost....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 155.000 €, 67,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

Grbavica, ulični lokal, 67m² ++|++ Ulični lokal na uglu dve ulice na prometnoj lokaciji. Sastoji se od dva nivoa, približno iste kvadrature oko 33m². Veliki portali na prizemlju i suteren sa prirodnim osvetljenjem. 1 toalet, grejanje se plaća samo u sezoni. Pogodan za razne delatnosti.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Jagodin Mala, 140.000 €, 73,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se sprat porodične kuće sa izdvojenim delom dvorišta, u mirnom delu Durlana, ukupne površine 103 m². Stan se nalazi na prvom spratu kuće (PR+1), objekat 1m i sastoji se od dnevne sobe i dve spavaće sobe, kuhinje, trpezarije, kupatila i hodnika, terase – trosobne je strukture.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 168.000 €, 67,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan dvosoban stan na Zvezdari, u Ustaničkoj ulici na Konjarniku, na visokom prizemlju, u urednoj i održavanoj zgradi u blizini svih sadržaja potrebnih za lagodno stanovanje (tržni centri, marketi, restorani, pošte, škole, obdaništa, dom zdravlja i dr.). Izuzetna povezanost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 154.500 €, 67,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan duplex na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu! Pogodan je za porodičan život, ulično orijentisan i bez većih ulaganja! U neposrednoj blizini je sve što je potrebno i neophodno za život, razni marketi, kafići, piljare, kao i blizina autobuske stanice!....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 47.450 €, 73,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran, komforan, svetao, dosta prostora za odlaganje. Nalazi se u mirnom kraju u blizini Južnog bulevara. Iza kompleksa Kapija Vračara. Sastoji se od dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, špajza, predsoblja sa dodatnom ostavom, 2 terase. Zbog rasporeda....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 148.000 €, 73,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se troiposoban stan od 73m2 sa podrumskom ostavom i zastakljenom terasom od 4m2. Stan je pogodan za renoviranje i sledećeg je rasporeda: dnevna soba, velika trpezarija sa odvojenom kuhinjom, tri spavaće sobe od kojih je jedna velika, kupatilo, 2 terase. Odlična nekretnina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 148.400 €, 67,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 104839, VPR/IV, klima, telefon, uknjižen, izvorno stanje, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, mogućnost proširenja, stambena zgrada. Prodaje se luxuzno opremljen potpuno namešten stan.Nalazi se u novoj zgradi zidanoj 2015.godine....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 93.000 €, 67,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan dobrog rasporeda i sastoji se od: velike dnevne sobe sa izlazom na lođu, hodnika, kuhinje sa trpezarijskim delom iz koje se ulazi u dnevnu sobu, kupatila, veće spavaće sobe sa izlazom na drugu lođu, manje sobe i ostave. Lođe su zastakljene, prozori pvc. Podne kuhinjske pločice....

 
 
 
  Stan, SRBOBRAN, 31.000 €, 73,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se salonski stan u centru Srbobrana sa dvorištem i pomoćnim objektom. Stan se može posmatrati i kao kuća jer ima dvorište i zajednički ulaz kroz ajnfort kapiju sa drugim stanom u istoj kući, ali je posebno etažiran i svako ima svoje dvorište i svoju privatnost. Kuća je dober....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 134.900 €, 67,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 101472, PR/IV, klima, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, podrum, pogodan za pp, Adaptibilanu u 2.5, stambena zgrada. U ponudi je stan na odličnoj lokaciji u Žarkovu. Nalazi se u neposrednoj blizini osnovne škole i Doma zdravlja, u veoma prometnoj....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Savski Venac, 198.000 €, 66,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.feniks.rs

Predratna prizemna dvorišna zgrada sa više stanova.Odlična lokacija, miran deo Gavrila Principa, blizu Beograda na vodi.Svaki stan ima poseban ulaz i deo dvorišta koje koristi.Prednost ovog stana je sto je na samom kraju placa i koristi veći deo dvorišta koje nije prolazno.Stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 195.700 €, 74,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.06.2024.,

www.indomio.rs

Srpski: Odličan trosoban stan u jezgru starog grada Sveže renoviran, trenutno u funkciji kancelarijskog prostora, mada vrlo pogodan i za lagodno življenje u centru grada. Stan je uknjižen 1/1 i bez tereta, a sa terasom ukupne kvadrature od 80m² Šifra: 1028551 Pozovite!!! 0638822439....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 160.100 €, 74,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Jedinstvena ponuda. Odličan stan, uknjižen na vlasnika 1/1. Kompletno je renoviran bez ikakvog ulaganja, nalazi se u najtraženijem delu Novog Naselja u zgradi od crvene fasadne cigle koju okružuje zelenilo sa dovoljno parking prostora za sve stanare. Idealan raspored prostorija omogućava....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 79.200 €, 66,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2025.,

www.heroldo.com

Prodaje se funkcionalan stan u kvalitetnoj, novijoj gradnji, idealno pozicioniran između centra grada i akva parka. Lokacija je izuzetno praktična. Stan je pogodan za porodice sa decom, ali i za starije osobe, jer se nalazi u objektu niskih spratnosti, što omogućava lak pristup i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 198.000 €, 66,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Adice, 121.950 €, 74,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan lokal u izgradnji vrhunskog kvaliteta. Nalazi se u prizemlju zgrade. Pogodan za razne namene. Za više informacija poizovite. Internet, Telefon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 180.200 €, 74,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

*KUPITE STAN IZ SNOVA*Prodajemo u Pogodnom delu Novog Sada Odličan Četvorosoban stan 74 m2 u IZGRADNJI na TIP-TOP LOKACIJI.Stan se nalazi na Trećem Spratu dvorišne orijentacije u kvalitetno građenoj zgradi i koji je pogodan za kvalitetan Porodičan životIstičemo kvalitetnu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 124.850 €, 66,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u novogradnji, u stambenom objektu spratnosti Po+P+5, na izuzetno traženoj lokaciji u ulici Mokranjčeva Jovana Apela, u Niš. Stan se nalazi na trećem spratu i ima projektovanu površinu od 65,71 m (66 m). Odlikuje ga funkcionalan i racionalan raspored, sa jasno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 155.000 €, 66,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo dvosoban stan površine 66m² sa terasama, koji se nalazi na osmom spratu stambeno-poslovne zgrade u ulici Dimitrija Tucovića, u delu kod Gradske bolnice. Stan je dvostrano orijentisan i gleda prema Zvezdarskoj šumi. Sastoji se od ulaza, predsoblja, spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 119.900 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je svetao, funkcionalan, dvostrano orijentisan trosoban stan u centralnom mirnom delu Borče. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade u kojoj je deset stanova. Prostorije u stanu: dnevna soba, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i lođa. Orijentisan je ka....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Satelit, 118.900 €, 74,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan ulični lokal na Futoškom putu. Dugo godina bio izdat, sada je prazan zbog prodaje. Useljiv odmah po isplati.Ima izlaz i sa dvorišne strane. Pogodan za razne delatnosti. Za više informacija nas kontaktirajte. Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 136.000 €, 66,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2023.,

www.indomio.rs

Nudimo Vam na prodaju nov, trosoban stan na Bulevaru Patrijarha Pavla, na lokaciji koja je sve traženija i popularnija. U okruženju se nalaze svi neophodni sadržaji za normalno funkcionisanje. Sam stan je bez ikakvog ulaganja i u cenu je uračunat ugradni nameštaj i tehnika. Nalazi....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 195.700 € na 185.400 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 185.400 €, 74,00 m2 cca 2510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.12.2025 - 206.000 €
04.02.2026 - 195.700 €
22.03.2026 - 185.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2025.,

www.indomio.rs

*Naša Preporuka*Prodajemo na Bulevaru Oslobođenja Uknjižen Trosoban Stan od 74 m2 na Top Lokaciji stan se nalazi na Trećem spratu kvalitetne zgrade svega desetak minuta od svih važnijih objekata u gradu. Pogodno je za porodično stanovanje ili poslovne aktivnosti. Ceo stan je....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 185.000 €, 74,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo uknjižen lokal površine 74 m smešten na izuzetno prometnom mestu, kod pijace na Bežanijskoj kosi. Sastoji se od dve prostrane odvojene prostorije sa dva ulaza, koje je moguće spojiti i napraviti open-space koncept, u zavisnosti od potrebe kupca. Smešten je u prizemlju, a....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 120.000 €, 74,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stambeno poslovni prostor u Kragujevcu, koji se retko nalazi u ponudi, centar, blizina tržnih centara, marketa, škole, vrtića, površine 74 m2, pogodan kako za stambeni tako i za poslovni prostor. Nalazi se na prizemlju u zgradi, ima dva ulaza. Namešten je, opremljen i odmah....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 173.000 €, 74,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u centru grada – kod Banovine Na prodaju stan na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, u neposrednoj blizini Banovine i Izvršnog veća. Stan ukupne površine 74 m² (60 m² uknjiženo, dok je dodatnih 14 m² u procesu legalizacije i upisa u katastar). Nekretnina je ranije....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 120.000 €, 74,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 55.500 €, 74,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komplet renoviran namešten trosoban stan opremljen novijim stvarima na na odličnoj lokaciji na Limanu III u blizini limanske ambulante,izdaje se za ne pušače,bez kućnih ljubimaca,pogodno za porodice i studente,useljivo odmah. Cena 750 evra,plus depozit. Vesna 0643281911....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 145.000 €, 66,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Inđija, u mirnom i perspektivnom delu grada, u neposrednoj blizini budućih Panonskih termi – lokacije koja će u narednom periodu značajno podići vrednost ovog područja. Osnovne karakteristike: Plac: 419 m² Kuća: 66 m² (uknjiženo) Suteren ispod kuće koji je stambeni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 144.200 €, 66,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov stan, pogodan za život i za izdavanje +++ Agencijska oznaka - 1062943 - Troiposoban stan na Veterničkoj rampi, kod Okretnice. Sastoji se iz dnevnog boravka sa izdvojenom kuhinjom, tri sobe, kupatila, toaleta i terase. Grejanje je etažno na toplotne pumpe - podno. Mali računi.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 206.000 €, 74,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.5 stan u NOVOM SADU,BULEVAR OSLOBODJENJA,površine 74 m2.Zgrada je od fasadne cigle.Nalazi se na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Odličnog je rasporeda, tri terase, hladna ostava, dva mokra čvora. Nadomak je svih potrebnih sadržaja za život, škole ,vrtića,magamarketa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 206.000 €, 66,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

odlicna lokacija, stan odlicnog rasporeda, prvi sprat - visina drugog sprata, potrebno renoviranje, kupatilo novo uradjeno, uknjizeno bez tereta, prostorije: dnevna soba, dve spavace sobe, kuhinja sa trpezarijom, 2 mokra cvora (kupatilo + wc), pogodno i za poslovni prostor (ordinacija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 194.700 €, 74,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban salonac od 74m2 sa FANTASTIČNIM pogledom. Stan se sastoji od tri prostrane sobe, kuhinje, kupatila, toaleta, špajiza i velike terase sa koje se pruža neverovatan pogled i koja nije ušla u kvadraturu. U svaku prostoriju se ulazi iz hodnika. Lokacija koja je jedna od najtraženijih....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 75.000 €, 66,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u mirnom delu Grocke, na svega 2 km od centra, sa odličnom saobraćajnom povezanošću i brzom vezom ka autoputu i glavnim pravcima. Površina kuće: kuća u izvornom stanju Plac: ravan, ograđen, bogat zelenilom, idealan za porodicu, odmor ili uzgoj Pomoćni objekti: ukupno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 39.600 €, 66,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan na Konjarniku smešten na trećem spratu novije stambene zgrade. Stan je svetao, funkcionalnog rasporeda i potpuno namešten pogodan za udoban život. Nalazi se u neposrednoj blizini okretnice tramvaja, što omogućava odličnu povezanost sa centrom i ostalim delovima....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 46.200 €, 66,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan ulični lokal površine 66m2. Pogodan za razne vrste delatnosti. Ispred lokala se nalazi prostran parking. Dobro osvetljen, vidljiv sa mogućnošću postavljanja velike reklame, ceo prednji deo lokala u portalima. Lokal poseduje 2 kupatila. Centralno grejanje. Po potrebi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 200.000 €, 74,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120460, III/VII, klima, lift, terasa(3), uknjižen, izvorno stanje, stara gradnja, podrum, stambena zgrada. Prodaje se stan na jednoj od najlepših i najatraktivnijih lokacija u gradu na Bulevaru Oslobođenja. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi od crvene fasadne....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Satelit, 92.700 €, 74,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan ulični lokal na Futoškom putu. Dugo godina bio izdat, sada je prazan zbog prodaje. Useljiv odmah po isplati.Ima izlaz i sa dvorišne strane. Pogodan za razne delatnosti. Za više informacija nas kontaktirajte. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 113.300 €, 74,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan ulični lokal na lepoj lokaciji na Novom naselju. Pogodan za razne namene, ugostiteljstvo, ordinacije, kancelarije. Uz određena ulaganja može se prilagoditi nameni. U prizemlju je otvoren prostor sa previdjenim mesom za kuhinju i kupatilo sa izlazom na terasu.Na galeriji je....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 123.000 €, 75,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prostran i funkcionalan stan površine 75 m² + terasa, u mirnom naselju Aerodrom u Kragujevcu.Stan je svetao, odlično raspoređen i idealan za porodičan život. Sastoji se od: dnevnog boravka sa trpezarijom odvojene kuhinje dve spavaće sobe kupatila toaleta hodnika terase....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 174.070 €, 65,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Centar, 65m² – Kompletno renoviran stan na top lokaciji Na samo 2 minuta hoda od strogog centra grada, ovaj stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi od fasadne cigle, što osigurava dugotrajnost i prijatan ambijent. Stan od 65m² odiše prostranošću i funkcionalnošću: Prostran dnevni boravak....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 211)

<< <1 2 3 4 5 6> >>