• GoHome Professional
do 190000 eura opremljen parket 70 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 190000 eura opremljen parket 70 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura opremljen parket 70 m2

  • Za upit "do 190000 eura opremljen parket 70 m2" pronađeno 81 nekretnina - prosečna cena 2.309 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 174.752 €, 67,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar Evrope - Odličan trosoban stan na jednoj od najatraktivnjih lokacija. Odlična lokacija za život, na samo nekoliko minuta vožnje od centra Novog Sada nalazi se ovaj objekat u izgradnji. Fenomenalna povezanost gradskim autobuskim linijama, a u neposrednoj blizini škole,....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 183.000 € na 182.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 182.000 €, 66,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.09.2025 - 183.000 €
06.03.2026 - 182.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.menadzer.biz

Vojvode Stepe, novija zgrada (kod bioskopa) - Lep 2.5 stan CG 66 m2 - Bez lifta 2/2 - Dvostran: sunčan, svetao, topao i sa lepim pogledom - Garderober, ostava, 2 mokra čvora, podrum - Lepo namešten - Spušteni plafoni, parket, PVC prozori, ugradni plakari i kuhinjski elementi - Uknjižen....

 
 
 
  Stan, UŽICE, 180.000 €, 74,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Užice, Centar, Mališe Atanacković, 74m2 . 74m2, 3.0, 4/5, gas, lift, terasa, garaža, ostava, video interfon, nov, lux, uknjižen. Odličan stan u centru grada, zgrada nova, izgrađena i opremljena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 165.800 €, 66,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam predstavimo dvoiposoban stan od 66,32m2 na 3/3 spratu u zgradi sa liftom, u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 147.400 €, 74,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je novogradnja smeštena na odličnoj lokaciji u naselju Čalije. Prodaje se dvoiposoban stan površine 73,71m2, na I spsratu, zgrade spratnosti P+4 sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. U gradnji....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 148.000 €, 74,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U najužem centru Subotice prodaje se kompletno renoviran dizajnerski osmišljen stan. Površine je 74m2, a čine ga prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i toalet. Opremljen je novim nameštajem i aparatima koji su uračunati u cenu stana. Na podovima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 200.850 €, 66,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se potpuno renoviran i moderno opremljen stan na Novom Naselju. Stan se nalazi na petom spratu stambene zgrade, od ukupno šest spratova. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, spavaće sobe, dnevne sobe,kuhinje,dodatne sobe i terase. Kupatilo je u potpunosti adaptirano,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 125.400 €, 66,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam objekat u izgradnji u ulici Svetozara Zorića u Beogradu koja lokacija nudi mnoštvo prednosti za udoban i moderan život. Pozicioniran na sunčanoj padini, u mirnom porodičnom kraju, odvojen od gradske vreve, a ipak samo 6km odnosno 9 minuta vožnje udaljen od centra....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 100.000 €, 75,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan kompletno opremljen stan u najužem centru Subotice površine 75 m2. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka spojenog sa kuhinjom i trpezarijom iz koje se izlazi na terasu, spavaće sobe i kupatila. Na podovima je parket, prozori su PVC a grejanje je na struju. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 148.500 €, 65,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

EDIT NEKRETNINE/ PRODAJA Izdvajamo trosoban stan površine 64,56 m² u savremenom stambenom projektu u traženom i dobro povezanom delu grada, u neposrednoj blizini Knjaževačke ulice. Stan se nalazi na I spratu i raspolaže funkcionalno organizovanim prostorom: ulazni hodnik, dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 140.820 €, 65,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji sa rokom 31.05.2025. godine. Poznat kvalitet gradnje, sam stan će biti opremljen sa PVC stolarijom sa roletnama, troslojni parket, unutrašna stolarija od medijapana, sigurnosna ulazna vrata. Podno grejanje na gas. Tehnički vrhunski opremljeno.....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 188.400 €, 65,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122100, IX/XI, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, parking, podrum, stambena zgrada. prilici smo da Vam ponudimo kompletno renoviran LUX stan u mirnom delu naselja Braće Jerković. Dvosoban,uknjižen na punu kvadraturu na vlasnika 1/1, bez ikakvih tereta i zabeležbi.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 157.678 €, 65,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

🔥 POSEBNA AKCIJA! 🔥 🏢 Sprat: IV, stan br. 27 🎁 GRATIS OSTAVA od 15m² – ekvivalent vrednosti 20.000€ potpuno besplatno! 📩 Rezervišite odmah! 🏃‍♂️💨 Gradnja Investitora je osmišljena sa ciljem da vam pruži maksimalan kvalitet, komfor i dugotrajnost. Evo ključnih razlika koje nas....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 134.110 €, 65,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji. Poznat kvalitet gradnje, sam stan će biti opremljen sa PVC stolarijom sa roletnama, troslojni parket, unutrašna stolarija od medijapana, sigurnosna ulazna vrata. Podno grejanje na gas. Tehnički vrhunski opremljeno. Sve preporuke. Za kupce....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Ledena Stena, 103.650 €, 65,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u izgradnji na Ledenoj Steni. Stan se nalazi na drugom spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom. Projektovane površine je 64,78 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,degažmana, kupatila, toaleta i dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 180.250 €, 65,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, prostran, svetao, trosoban stan, na izuzetnoj lokaciji. Veoma kvalitetna zgrada, novijeg datuma, uvučena sa ulice. Stan odlično opremljen (bambusov parket, PVC, sigurnosna vrata.). Uz stan postoji mogućnost kupovine garaže, ali nije uslov za kupovinu. Nekretnina je uknjižena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 120.000 €, 75,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude moderno opremljen trosoban stan u prestižnoj zgradi Quartet 1, na odličnoj lokaciji uz Savski park, u blizini Savske promenade i BW Kule. Zgrada je okružena zelenilom i poseduje privatno dvorište, pružajući mir i udobnost u samom centru grada. Stan je....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 142.860 €, 65,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 150.880 € na 149.960 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 149.960 €, 65,00 m2 cca 2310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 150.880 €
10.05.2026 - 149.960 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stambeno-poslovni kompleks koji se gradi na odličnoj lokaciji na Paliluli. Moderan dizajn čini ga veoma atraktivnim. Prodaje se dvoiposoban stan površine 65,2m2, III sprat. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 187.460 €, 65,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 174.064 €, 75,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jedinstven četvorosoban stan u novogradnji u naselju Telep u Novom Sadu. Stan je dvorišne orijentacije, a sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, tri sobe, toaleta, kupatila i terase. Grejanje je centralno na gas i plaćanjem po utrošku. Opremljenost:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 149.000 €, 65,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se duplex trosobne strukture u novogradnji na atraktivnoj lokaciji na Bulevaru Nemanjića. Stan je površine 64,75m2. Strukturu stana čine: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, kupatio, wc, dve spavaće sobe i terasa. Stambeno-poslovni objekat će imati 2Po +....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 139.540 €, 65,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 102.000 €, 75,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s506 Na prodaju elegantan, kompletno renoviran i opremljen stan površine 75 m², smešten u zgradi sa garažom u širem centru Mladenovca – na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini svih važnih institucija i sadržaja. Prostrani dnevni boravak sa trpezarijom krasi dekorativni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 208.000 €, 65,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na atraktivnoj lokaciji između Vračara i Šumica, u mirnoj i lepo povezanoj ulici, nalazi se ovaj savremeno opremljen trosoban stan koji pruža visok nivo komfora i funkcionalnosti. Stan ima prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i moderno kupatilo. Opremljen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 160.000 €, 64,36 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 160000 eur Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za savremeno i komforno stanovanje u jednom od najlepših delova Mirijeva – na uzvišenju sa panoramskim pogledom na Dunav i Avalu! Stan se sastoji iz hodnika,dnevno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 167.068 €, 76,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Jedan od par stanova sa pogledom na dvorište kompleksa koji su raspoloživi u projektu Planet Residence. Komforan trosoban stan površine 75,94 kvm, na devetom spratu. Stambeno - poslovni kompleks Planet Residence nalazi se na prestižnoj lokaciji u Nišu, između reke Nišave i tržnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 164.800 €, 76,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.08.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se porodičan trosoban stan koji se nalazi na drugom spratu. Dvostrano je orijentisan. Uknjižen 1/1, bez tereta.Stan se sastoji od hodnika, kuhinje sa špajzom, koja je kompletno opremljena sa svim elementima i tehnikom, trpezarijskim delom, dnevnim boravkom čiji je spoljašnji....

 
 
 
  Stan, VRANJE, 76.900 €, 64,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Tražite kompletno namešten stan bez ulaganja? Imamo odličan stan baš za vas !! Stan ima 64m2. (+ podrum) Kompletno namešten dvoiposoban - porodičan stan u naselju Ledena stena. Odličnog rasporeda, idealan za višečlanu porodicu. Sastoji od: predsoblja, velikog dnevnog boravka, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 167.336 €, 64,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Funkcionalan i svetao trosoban stan, savršen za porodični život, nalazi se u prizemlju moderno projektovanog objekta koji kombinuje udobnost, kvalitet i mirno okruženje puno zelenila. Struktura stana (64.36 m): Ulazni hodnik 3.14 m Kupatilo 4.13 m Dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 132.500 €, 76,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je moderan i kvalitetno opremljen stambeni kompleks u samom centru Vrnjačke Banje, jednom od najpoznatijih turističkih centara Srbije. Objekat je u završnoj fazi izgradnje (80%) i biće useljiv do kraja godine. Kupovina je moguća i putem stambenog kredita, što ovu ponudu čini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 149.760 €, 64,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za moderno i komforno stanovanje u najlepšem delu Mirijeva. Na vrhu naselja, u okviru novog projekta nalazi se ova novogradnja koja predstavlja savršenu kombinaciju zelenila i mira dok su svi ključni sadržaji na dohvat ruke. Lokacija: Izuzetno....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 135.000 €, 64,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Ćaldov put, 3/3, eg, uknjižen-Stvarna površina-64m2 , ugovorna površina-64.00m2, Kapije Zlatibora - Ćaldov put, prodaje se uknjižen 3.0 dupleks. Novija gradnja, u apartmanu je hrastov parket, bravarija aluminijum-drvo(hrast), furnirana sobna vrata (hrast), uvozna keramika, sanitarije:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 166.960 €, 64,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, MAJUR, 129.370 €, 76,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalvarija, 201.400 €, 76,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119278, I/VI, nov luks, u izgradnji. Kompleks je smešten u najmirnijem delu Zemuna, savršena lokacija za stanovanje sa odličnim saobraćajnim vezama i samo na 15 minuta šetnje do centra Zemuna. Jedinstvena lokacija sa koje se može stići gde god poželite u Beogradu, za....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 145.050 €, 76,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 173.400 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se duplex troiposobne strukture u novogradnji na atraktivnoj lokaciji na Bulevaru Nemanjića. Stan je površine 75,39m2. Strukturu stana čine: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, kupatio, wc, tri spavaće sobe i terasa. Stambeno-poslovni objekat će imati 2Po + P + 6....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 110.720 €, 64,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-81 (od ukupno 81)

<< <1 2> >>