• GoHome Professional
do 190000 eura kablovska 2.sprat - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 190000 eura kablovska 2.sprat - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura kablovska 2.sprat

  • Za upit "do 190000 eura kablovska 2.sprat" pronađeno 373 nekretnina - prosečna cena 1.916 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 204.970 €, 85,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u zgradi koja je useljena u aprilu 2019.Zgrada ima ograđeno dvorište sa zelenom površinom i klupama za sedenje.Stan je na drugom spratu od 2. Jedini je na spratu i orjentisan je sa obe strane.Spavaće sobe su na istoku a dnevna je na zapadu.Ima 3 spavaće sobe, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 100.000 €, 38,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik prodaje skoro kompletno namešten stan, 38 m2, na Novoj Detelinari, drugi sprat od pet, zgrada ima lift. Godina izgradnje 2010., prvi vlasnik, uknjiženo 1/1, dvorišna strana - jugoistok. Moguć je i kredit za mlade, uz obaveznu kaparu. Stan je bez ulaganja, čuvan, održavan i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 99.700 €, 57,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je troiposoban namešten stan uknjižen na 57 kvadrata a korisne površine 70 m2 na drugom spratu na Telepu u blizini limana IV,.Atraktivan , praktičan dupleks ima na donjem nivou hodnik predsoblje, kupatilo, dnevni boravak, kuhinju, terasu 6 m2, spavaću sobu, stepenice....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 99.600 €, 83,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo lep, komforan, namešten četvoroiposoban stan u Resavskoj ulici na Limanu. Kompletno opremljen, stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe sa tpezarijom, odvojene kuhinje, odvojene 3 spavaće sobe, dva sanitarna čvora i dve terase. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade sa liftom.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 99.000 €, 63,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 63,87m2 . Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene trpezarije sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 98.880 €, 29,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je moderno opremljena i potpuno nameštena garsonjera na jednoj od najtraženijih gradskih lokaciji na Podbari.Stan se nalazi na svega nekoliko minuta hoda od centra grada, Dunavskog parka, reke Dunav i svih važnih sadržaja koje Novi Sad nudi.Garsonjera se nalazi na....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 98.850 €, 46,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TERASA.DRUGI SPRAT.LIFT.KOMPLETNA INFRASTRUKTURA.USELJIV 2025.GODINE. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 98.660 €, 48,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam dvosoban stan na Satelitu. Stan se nalazi na 2. spratu. Kompletno renoviran. Za sve informacije pozovite naše agente prodaje. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 98.000 €, 39,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednosoban stan u ulici Pariske komune na drugom spratu u zgradi sa liftom. Zgrada je odrzavana kao i stan. Stan ima hodnik, kupatilo, odvojenu kuhinju i trpezariju, dnevni boravak i terasu. Moguce je napraviti jednoiposoban stan. Grejanje je gradsko. Ispred zgrade parking....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 98.000 €, 71,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju sprat u kući koja ima četiri odvojene stambene jedinice međusobno su spojene unutrašnjim stepeništem, 92 m2. Stan se nalazi na drugom spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, spavaće sobe, kupatila i velike terase sa koje se pruža....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 97.900 €, 28,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Prodaje se odlična garsonjera, novije gradnje renomiranog investitora u neposrednoj blizini centra - Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila, i hodnika - Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom - Prodaje se potpuno nameštena - Uknjižena, bez tereta Cena stana iznosi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 97.850 €, 43,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan dvosoban stan 43 m2 na Adicama ,novogradnja (2025) u urbanoj vili koja se nalazi u mirnom delu Adica, blizu naselja Kamenjar, na nekoliko stotina metara od Dunava. Ovaj kompleks čine 6 urbanih vila sa 40 stambenih jedinica povezanih u jednu celinu. Na 200 m udaljenosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 97.850 €, 43,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderan i funkcionalan dvosoban stan od 43 m², u urbanoj vili novije gradnje (2025), na mirnoj lokaciji u Adicama, u blizini naselja Kamenjar i svega nekoliko stotina metara od Dunava. Stan se nalazi na drugom spratu (iznad su stanovi u potkrovlju), u okviru zatvorenog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 205.380 €, 80,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izgradnju u jednom od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026. godine. Stan je ulično orijentisan i nalazi se na 2. spratu, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra kvaliteta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 97.340 €, 40,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno namešten funkcionalan 2.5 stan na drugom spratu u mirnom delu Adica. Stan idealan za manje porodice, mlade bračne parove ili kao investicija za izdavanje. Zgrada se nalazi u asfaltiranoj ulici. U neposrednoj blizini autobusko stajalište, market i supermarketi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 97.000 €, 33,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja – Jednosoban stan Na prodaju potpuno namešten jednosoban stan u novogradnji, na drugom spratu moderne zgrade savremenog dizajna. Stan se nalazi u mirnoj i tihoj ulici, na odličnoj lokaciji u blizini dečijeg vrtića. Uz stan je moguće kupiti i garažno mesto od 15 m² u zgradi....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 97.000 €, 62,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvosoban stan u Vrdniku 62m2. Stan se nalazi na drugom spratu od četiri. Uknjižen je 1/1 i moguća je prodaja putem kredita. Kompletno je renoviran i potpuno spreman za život ili izdavanje. Nalazi se na odličnoj lokaciji, na 100-200 metara od centra, parka, prodavnica, ambulante,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 96.100 €, 53,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se useljiv stan u novoizgradjenom naselju Green Hill u Kragujevcu. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa malim brojem stanova, površine 53 m2. Strukturu stana čine dnevni boravak, odvojena kuhinja, spavaća soba, kupatilo i terasa. Grejanje i hladjenje je podno, toplotne pumpe.....

 
 
 
  Stan, ARILJE, 95.000 €, 41,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - PRODAJEMO - 41 m2 ZLATIBOR - VIP CASA VILA - HARIZMA ul Drinske divizije, moderan i luksuzno namešten dvosoban stan na drugom spratu, veliki dnevni boravak i jedna spavaća soba, tearsom kompletno opremljenom kuhinjom i kupatilom, etažno grejanje. Kompleks Vip....

 
 
 
  Kuća, RITOPEK, 95.000 €, 300,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo kvalitetno rađen objekat, u Ritopeku, na odličnoj lokaciji, u glavnoj ulici, blizu prevoza, škole, prodavnice, Dunava, sa prelepim pogledom koji se pruža sa terase, a i iz dvorišta. U kući duže vremena niko ne živi pa su neophodna izvesna ulaganja. Pored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 95.000 €, 43,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan dvosoban stan 43 m2 na Adicama , novogradnja (2025) u urbanoj vili koja se nalazi u mirnom delu Adica, blizu naselja Kamenjar, na nekoliko stotina metara od Dunava.Ovaj kompleks čine 6 urbanih vila sa 40 stambenih jedinica povezanih u jednu celinu. Na 200 m udaljenosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 94.760 €, 40,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno namešten funkcionalan 2.5 stan na drugom spratu u mirnom delu Adica. Stan idealan za manje porodice, mlade bračne parove ili kao investicija za izdavanje. Zgrada se nalati na asfaltiranoj ulici. U neposrednoj blizini autobusko stajalište, market i supermarketi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 206.000 €, 80,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo Dvoiposoban salonski stan u strogom Centru grada,pešačka zona, II sprat bez lifta,terasa 13m,pogodno za život a može i za kancelarije. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 93.400 €, 69,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi novogradnja u Sokobanji, stanovi od 40-70m2. Na desetak minuta hoda od centra, u blizini Sokotermi, pravi se novi kompleks, sada dve zgrade, a zatim i apart hotel. Dve moderne zgrade sa stanovima kvadratura od 35 do 70m2 i par stanova većih kvadratura,grade se od visokokvakitetnih....

 
 
 
  Kuća, DUVANIŠTE, 93.000 €, 84,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u Duvaništu. Stan je na drugom spratu porodicne kuce, koja ima ukupno dva sprata i potkrovlje u kome je još jedan stan koji je takođe na prodaju. Nalazi se u blizini osnovne i srednje škole, dečijeg vrtića, pijace, tržnog centara. Stan ima hodnik, izdvojenu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 93.000 €, 24,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo garsonjeru na Senjaku, na izuzetno mirnoj i atraktivnoj lokaciji. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade od tri sprata. Stan je površine 24,4m2, a sastoji se od hodnika, dnevno-spavaćeg dela sa trpezarijom, kuhinje i kupatila. Stan poseduje i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 92.872 €, 32,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju objekta u ulici Stevana Doronjskog koja se nalazi u naselju Banatić- jednom od najlepših i najtraženijih delova za život u Novom Sadu. Objekat je odlično pozicioniran, sve je na 5 minuta udaljenosti- Železnički park, Novosadski Sajam, Dom zdravlja Rumenačka,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 92.700 €, 53,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u starijoj zgradi, u naselju Durlan, u neposrednoj blizini restorana Lion. Nalazi se u mirnom porodičnom kraju, idealnom za život, naročito za porodice sa decom, u neposrednoj blizini se nalaze pošta, osnovna škola, kao i brojne trgovinske radnje. Stan ima 53m2, po....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 92.700 €, 43,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan dvosoban stan na Adicama. Stan se nalazi u blizini Podunavske,na svega par minuta od Telepa i 5 minuta od Limana! U pitanju je novogradnja. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade od dva sprata. Poseduje spavaću sobu, kupatilo, dnevni boravak sa trpezarijom,kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 92.700 €, 34,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalna i kompletno opremljena garsonjera površine 34m², smeštena na 2. spratu kvalitetne zgrade sa dva lifta. Nalazi se na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, na Bulevaru Patrijarha Pavla, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, prodavnica, škola i ostalih sadržaja. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 92.700 €, 38,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalan duplex na Socijalnom. U pitanju je trosoban stan smešten na mirnoj i tihoj lokaciji gde je i sama zgrada jedna od kvalitetnijih na socijalnom. Od ulaganja je potrebno samo okrečiti. Kosine u spavaćim sobama ne remete funkcionalnost. Nalazi se na drugom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 92.480 €, 33,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju u jednoj od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026 godine. Orjentacija stana je na dvorište u pitanju je drugi sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra kvaliteta,....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 91.670 €, 40,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Zlatibor – u samom centru Zlatibora, u neposrednoj blizini jezera, izdvajamo prelep jednoiposoban stan površine 40m2 u novogradnji. Stan se nalazi na drugom spratu moderne zgrade i predstavlja odličan izbor za odmor, tako i kao investicija za izdavanje stanova na Zlatiboru.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 91.160 €, 29,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforna garsonjera površine 29m2, smeštena je na drugom spratu zgrade koja poseduje lift. Ova svetla i funkcionalna nekretnina dolazi potpuno nameštena, omogućavajući vam da se odmah uselite, parking za stanare u dvorištu zgrade. Blizina svih potrebnih sadržaja čini ovu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 91.040 €, 41,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Predstavljamo Vam izgradnju na Adicama! U planu su pet objekata spratnosti PR+1+PK. Na prodaju su stanovi raznih struktura. Konkretno, ovaj stan se nalazi na drugom spratu. Sama oprema je vrhunskog kvaliteta. Investitor je pouzdan i bira samo najbolje od podnih obloga, fasade, izolacije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 91.040 €, 45,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju na Adicama! U planu su pet objekata spratnosti PR+1+PK. Na prodaju su stanovi raznih struktura. Konkretno, ovaj stan se nalazi na drugom spratu. Sama oprema je vrhunskog kvaliteta. Investitor je pouzdan i bira samo najbolje od podnih obloga, fasade, izolacije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 89.600 €, 29,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

UKNJIŽEN.TERASA. DRUGI SPRAT. NAMEŠTEN. Terasa, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, POŽAREVAC, 92.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se kompletno namešten dvoiposoban stan (74 m²) u ulici Dunavska, širi centar Požarevca. Stan se nalazi na idealnom 2. spratu novogradnje (zgrada sa 4 sprata). Struktura: 2.5 (dve spavaće sobe, dnevni boravak, trpezarija i nova kuhinja). U cenu uključena garaža 13 m². CG Klima,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 88.000 €, 110,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad – Kosovska ulica potez Centar-Podbara. II sprat, troiposoban stan klasičnog rasporeda, dvostrano orijentisan, odvojena kuhinja, ostava u stanu. Dve terase U kraju sa još uvek dovoljno parkinga. Moguć je dogovor ako nekome trebe i prazan stan.. Agencijska oznaka 9103009. Kontakt....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 87.550 €, 41,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno namešten stan od 41m² na 2. spratu kvalitetne zgrade na Adicama, u mirnom i uređenom delu naselja. Stan je po strukturi dvoiposoban i funkcionalno raspoređen, idealan za mlade parove, manje porodice ili kao investicija za izdavanje. Zgrada se nalazi u asfaltiranoj,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 87.300 €, 20,00 m2 cca 4370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera 20 m² – Karaburma centar Uknjižen stan bez ulaganja, nalazi se na drugom spratu u mirnom i sigurnom okruženju, okružen parkom i zelenilom. Kompletno namešten, opremljen video nadzorom, kablovskom TV, internetom, interfon sistemom i TA grejanjem. Topla voda, javni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 87.000 €, 31,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

SOCIJALNO, 31m2, JEDNOSOBAN Na prodaju jednosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu, na Socijalnom. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade i ima površinu od 31 m². Zbog svoje dvorisne orijentacije, stan je izuzetno miran i svetao, pružajući ugodan ambijent za život.....