• GoHome Professional
do 190000 eura 80 m2 pogodan - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • do 190000 eura 80 m2 pogodan - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura 80 m2 pogodan

  • Za upit "do 190000 eura 80 m2 pogodan" pronađeno 214 nekretnina - prosečna cena 1.562 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • renovirano
    • interfon
    • opremljen
    • parking
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BEOGRAD, 185.000 €, 74,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo uknjižen lokal površine 74 m smešten na izuzetno prometnom mestu, kod pijace na Bežanijskoj kosi. Sastoji se od dve prostrane odvojene prostorije sa dva ulaza, koje je moguće spojiti i napraviti open-space koncept, u zavisnosti od potrebe kupca. Smešten je u prizemlju, a....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 90.640 €, 86,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Dupleks u kući prostranog rasporeda, prelepo dvorište sa divnim letnjikovcem. Mirno, pogodno za život sa porodicom. Dupleks sa super rasporedom! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 160.100 €, 74,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Jedinstvena ponuda. Odličan stan, uknjižen na vlasnika 1/1. Kompletno je renoviran bez ikakvog ulaganja, nalazi se u najtraženijem delu Novog Naselja u zgradi od crvene fasadne cigle koju okružuje zelenilo sa dovoljno parking prostora za sve stanare. Idealan raspored prostorija omogućava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 195.700 €, 74,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.06.2024.,

www.indomio.rs

Srpski: Odličan trosoban stan u jezgru starog grada Sveže renoviran, trenutno u funkciji kancelarijskog prostora, mada vrlo pogodan i za lagodno življenje u centru grada. Stan je uknjižen 1/1 i bez tereta, a sa terasom ukupne kvadrature od 80m² Šifra: 1028551 Pozovite!!! 0638822439....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 190.550 €, 86,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Odličan stan na uvek traženoj lokaciji, u blizini SPENS-a, suda, Izvršnog veća, fakulteta, Dunava Dobri parketi, stolarija i keramika kao i veća visina plafona odlikuju ovu nekretninu. Radi svoje lokacije mogao bi biti pogodan i za kancelarije, posebno advokatske. POZOVITE NAS!!!....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 113.300 €, 74,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan ulični lokal na lepoj lokaciji na Novom naselju. Pogodan za razne namene, ugostiteljstvo, ordinacije, kancelarije. Uz određena ulaganja može se prilagoditi nameni. U prizemlju je otvoren prostor sa previdjenim mesom za kuhinju i kupatilo sa izlazom na terasu.Na galeriji je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 203.730 €, 86,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan odličnog rasporeda u centru grada , renoviran kvalitetnim materijalima. Pogodan za stanovanje kao i za kancelarije i ordinacije. Uknjižena nekretnina. Naša preporuka ! .

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 80.000 €, 86,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odmah useljiva kuća u Kragujevcu, naselje Košutnjak, površine 86 m2, plac 1080 m2. Kuća je odmah useljiva i nove čvrste je gradnje. Priključena je trofazna struja, gradska voda, uknjižena je i ozakonjenja, može putem stambenog kredita. Sređeno kupatilo. Na placu ima i zasađenog....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 195.700 € na 185.400 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 185.400 €, 74,00 m2 cca 2510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.12.2025 - 206.000 €
04.02.2026 - 195.700 €
22.03.2026 - 185.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2025.,

www.indomio.rs

*Naša Preporuka*Prodajemo na Bulevaru Oslobođenja Uknjižen Trosoban Stan od 74 m2 na Top Lokaciji stan se nalazi na Trećem spratu kvalitetne zgrade svega desetak minuta od svih važnijih objekata u gradu. Pogodno je za porodično stanovanje ili poslovne aktivnosti. Ceo stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 173.000 €, 74,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u centru grada – kod Banovine Na prodaju stan na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, u neposrednoj blizini Banovine i Izvršnog veća. Stan ukupne površine 74 m² (60 m² uknjiženo, dok je dodatnih 14 m² u procesu legalizacije i upisa u katastar). Nekretnina je ranije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 206.000 €, 86,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

.Agencijska oznaka - 1101114 - Uknjižen. četvorosoban stan iza Veterničke rampe. Stan se sastoji iz većeg dnevnog boravka sa kuhinjom, tri sobe, kupatila, toaleta, ostave, manje zatvorene terase, od koje je napravljen radni kutak i veće terase sa spoljnom kuhinjom. Grejanje je etažno,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 195.500 € na 185.400 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BISTRICA, 185.400 €, 74,00 m2 cca 2510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 206.000 €
04.02.2026 - 195.500 €
03.04.2026 - 185.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je svetao i izuzetno funkcionalan stan smešten na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija – samom Bulevaru Oslobođenja. Nalazi se u zgradi od kvalitetne fasadne cigle, poznatoj po uredno održavanom ulazu, velikoj biciklani u prizemlju i prostranoj zajedničkoj prostoriji....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 120.000 €, 74,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stambeno poslovni prostor u Kragujevcu, koji se retko nalazi u ponudi, centar, blizina tržnih centara, marketa, škole, vrtića, površine 74 m2, pogodan kako za stambeni tako i za poslovni prostor. Nalazi se na prizemlju u zgradi, ima dva ulaza. Namešten je, opremljen i odmah....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 206.000 €, 74,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.5 stan u NOVOM SADU,BULEVAR OSLOBODJENJA,površine 74 m2.Zgrada je od fasadne cigle.Nalazi se na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Odličnog je rasporeda, tri terase, hladna ostava, dva mokra čvora. Nadomak je svih potrebnih sadržaja za život, škole ,vrtića,magamarketa....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Satelit, 118.900 €, 74,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan ulični lokal na Futoškom putu. Dugo godina bio izdat, sada je prazan zbog prodaje. Useljiv odmah po isplati.Ima izlaz i sa dvorišne strane. Pogodan za razne delatnosti. Za više informacija nas kontaktirajte. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 55.500 €, 74,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komplet renoviran namešten trosoban stan opremljen novijim stvarima na na odličnoj lokaciji na Limanu III u blizini limanske ambulante,izdaje se za ne pušače,bez kućnih ljubimaca,pogodno za porodice i studente,useljivo odmah. Cena 750 evra,plus depozit. Vesna 0643281911....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 199.300 €, 86,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan odmah useljiv ulični lokal na atraktivnoj lokaciji. Nalazi se u izuzetno prometnoj ulici. Sastoji se od prizemlja, galerije, suterenskog dela i magacina oko 30m2 koji nije u kvadraturi. Pogodan za kafić, IT sektor, kancelarije, butik. Odmah je useljiv. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 172.000 €, 86,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118282, III/, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, ostava, pogodan za pp, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 105.000 €, 86,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komplet renoviran stan salonskog tipa na Somborskom putu. Visina plafona je 3,7 metara, grejanje je na dve inverter klime, podovi laminat i keramika, pvc stolarija. Uknjižena površina stana je 86 m2 + 20 m2 zatvorena terasa koja je naknadno dograđena i koja nije legalizovana.....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 120.000 €, 74,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 194.700 €, 74,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban salonac od 74m2 sa FANTASTIČNIM pogledom. Stan se sastoji od tri prostrane sobe, kuhinje, kupatila, toaleta, špajiza i velike terase sa koje se pruža neverovatan pogled i koja nije ušla u kvadraturu. U svaku prostoriju se ulazi iz hodnika. Lokacija koja je jedna od najtraženijih....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Adice, 121.950 €, 74,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan lokal u izgradnji vrhunskog kvaliteta. Nalazi se u prizemlju zgrade. Pogodan za razne namene. Za više informacija poizovite. Internet, Telefon.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Satelit, 92.700 €, 74,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 200.000 €, 74,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120460, III/VII, klima, lift, terasa(3), uknjižen, izvorno stanje, stara gradnja, podrum, stambena zgrada. Prodaje se stan na jednoj od najlepših i najatraktivnijih lokacija u gradu na Bulevaru Oslobođenja. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi od crvene fasadne....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 50.000 €, 73,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.10.2022.,

www.agencijapragma.com

Centar – trosoban dvorišni salonski stan površine 73m2 + šupa + podrum. Monofazna struja, potrebno renoviranje, etažiran, ulični deo. Pogodno za pretvaranje u kancelarije ili poslovni prostor. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Podrum.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 172.770 €, 87,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Severni Telep-Pogodan Četvorosoban stan 87 m2 sa Terasom-povrat Pdv-065/385 8880... Novogradnja Lift Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 147.000 €, 73,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je četvorosoban stan u strogom centru Niša uknjižene površine 73m2, ul.Nikole Pašića u zgradi bez lifta. Nalazi se u blizini SUP-a, Osnovnog suda, Narodnog pozorišta, fakulteta Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 110.000 €, 73,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.11.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan poslovni prostor - lokal u pasažu prometne ulice u centru Novog Sada. Lokal se nalazi u zgradi novije gradnje i sastoji se od prizemlja koje ima površinu od 31.02m2 i suterena od 37,59m2 i stepeništa od 4.39m2. Lokal u gornjem delu ima jednu veću prostoriju i sanitarni....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 124.070 €, 73,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Porodičan stan, veoma komforan u blizini Futoške pijace. Od centra Novog Sada svega par minuta. Izuzetna lokacija! Pogodan je i za izdavanje. Stan je svetao, poseduje veliku terasu. Prodaje se sa nameštajem. Stan je uknjižen 1/1. .

 
 
 
  Poslovni prostor, KULA, 87.000 €, 87,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Kula - Centar . Prodaje se lokal od 87kvm. Poseduje dve veće odvojene prostorije, mini kuhinju i toalet, TFS, gradska voda i kanalizacija, grejanje na struju Inverter klime, mogućnost priključka na GAS. Poslovni prostor je pogodan za razne delatnosti i na odličnoj je lokaciji- pijaca....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 63.000 €, 73,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

* Na prodaju trosoban stan u samom centru grada, 2 min od pešačke zone, u blizini samoposluge, pošte, vrtića. - Površina stana je 73 m2, stan se nalazi na 2. spratu u zgradi koja ne poseduje lift. - Dvostrano orjentisan stan koji obuhvata hodnik, kupatilo, toalet, kuhinju sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 177.430 €, 87,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja ,na Sajlovu u Novom Sadu u toku je izgradnja modernih urbanih vila, trenutno se gradi 6 stanova..u ptanju su tipske kuće-stanovi ..(83m2,87m2,89m2) Svaki stan ima svoj ulaz,svoje ograđeno dvorište.(cca 30m2) U dvorištu će biti zidana česma i zidani roštilj.. -Prizemlje:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 174.000 €, 87,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

U Novom Sadu, kvalitetan dvoetažni stan 87kvm na lepoj lokaciji - Bulevaru Evrope, uknjižen 1/1. Zgrada je novije gradnje (gradilo "Sunce"), sa dečijim igralištima i teretanama na otvorenom prema bulevaru, sa puno zelenila i većim brojem parking mesta. Lokacija je dobro pokrivena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 172.770 €, 87,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Severni Telep-Pogodan Četvorosoban stan 87 m2 sa Terasom-povrat Pdv-065/385 8880 *Direktna prodaja*Prodajemo u Severnom Telepu Lep Četvorosoban stan 87 m2 na Odličnoj lokacijistan se nalazi na Drugom spratu zgrade,ulične orijentacije ima Dnevnu sobu,tri odvojene spavaće sobe,mokri....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 152.340 €, 87,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2022.,

www.indomio.rs

Fantastičan raspored. Uknjižen stan u novijoj zgradi. Izuzetno miran kraj, pogodan za porodičan život. Stan je po strukturi trosoban, 87m, trostrano orijentisan. Poseduje 2 spavaće sobe, od kojih jedna izlazi na terasu, prostran dnevni boravak sa izlazom na drugu terasu s pogledom....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 40.000 €, 73,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća površine 73m2, legalizovana. Kuća je za adaptaciju ili rušenje ukoliko želite da iskoristite plac koji je odličan za izgradnju poslovnog prostora. Nalazi se na odličnoj lokaciji, na uglu dve ulice i pogodan je za gradnju bilo koje vrste. Plac je površine 5.93 ara.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Jagodin Mala, 140.000 €, 73,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se sprat porodične kuće sa izdvojenim delom dvorišta, u mirnom delu Durlana, ukupne površine 103 m². Stan se nalazi na prvom spratu kuće (PR+1), objekat 1m i sastoji se od dnevne sobe i dve spavaće sobe, kuhinje, trpezarije, kupatila i hodnika, terase – trosobne je strukture.....

 
 
 
  Poslovni prostor, KULA, 89.700 €, 87,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se funkcionalan poslovni prostor površine 87 m², u centru Kule, na atraktivnoj i prometnoj lokaciji – idealan za razne vrste delatnosti! Karakteristike lokala: Površina: 87 m² Dve odvojene prostorije Sanitarni čvor (kupatilo/WC) Grejanje na struju – inverter klima uređaj Ulični....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 137.000 €, 73,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Trosoban stan u modernom kompleksu novoformiranog naselja na Bubnju. Zgrada poseduje recepciju, dva lifta, bazen za stanare, decje igraliste. Novija gradnja, useljiv od 01.03.26. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavace sobe, terase sa prelepim pogledom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 206.000 €, 73,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Novi Sad – Bulevar oslobođenja, trosoban stan 73m2, kompletno renoviran, neuseljavan, odlična lokacija Na prodaju kompletno renoviran i neuseljavan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Bulevar oslobođenja, Novi Sad. Ova nekretnina predstavlja idealnu....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 179.990 € na 169.990 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 169.990 €, 87,00 m2 cca 1950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 179.990 €
17.04.2026 - 169.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja komfornog troiposobnog stana u srcu Vracara na 200m od Kalenić pijace u mirnoj jednosmernoj ulici, pogodnog i za sirok dijapazon poslovnih delatnosti, kombinacju stambenog i poslovnog prostora 2u1, kao invesaticija za rentiranje a i za zivot, kome je potreban veliki stan na....

 
 
 
  Stan, SRBOBRAN, 31.000 €, 73,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se salonski stan u centru Srbobrana sa dvorištem i pomoćnim objektom. Stan se može posmatrati i kao kuća jer ima dvorište i zajednički ulaz kroz ajnfort kapiju sa drugim stanom u istoj kući, ali je posebno etažiran i svako ima svoje dvorište i svoju privatnost. Kuća je dober....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 214)

<< <1 2 3 4 5 6> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.