• GoHome Professional
do 190000 eura 80 m2 1.sprat - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • do 190000 eura 80 m2 1.sprat - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura 80 m2 1.sprat

  • Za upit "do 190000 eura 80 m2 1.sprat" pronađeno 308 nekretnina - prosečna cena 1.921 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 197.600 €, 76,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan na prodaju-Bulevar Evrope, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja trosoban stan na prodaju na Bulevaru Evrope, Novi Sad, udaljen svega 5 minuta hoda od Limana i Grbavice. Stan je trosobne strukture. Raspored je funkcionalan, sastoji se iz dve spavaće sobe, dnevnog boravka....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 123.931 € na 132.193 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, STARA PAZOVA, 132.193 €, 76,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 123.931 €
22.03.2026 - 132.193 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja u strogom centru Stare Pazove, u izgradnji, nalazi se na 1. spratu, severno orijentisan. Lepo osvetljen stan sa dobro iskorišćenim prostorom i pogledom na park. Stan ima hodnik, dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, 3 spavaće sobe, kupatilo, wc i lođu. U strogom centru,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 173.040 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Ova prelepa nekretnina predstavlja kombinaciju funkcionalnosti, udobnosti i estetike, smeštena u mirnom delu grada Novog Sada sa predivnim pogledom na Frušku Goru. Stan se nalazi na prvom spratu novoizgrađene urbane vile, koja se sastoji od samo dva sprata, pružajući osećaj ekskluzivnosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 172.440 €, 84,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam moderan četvorosoban stan u novogradnji u Petrovaradinu. Stan se nalazi na prvom spratu, u stambenoj zgradi koja poseduje lift. Ovaj objekat je zamišljen kao moderna stambena zajednica koja odgovara na sve potrebe savremenog života. U neposrednoj blizini nalazi se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 202.824 €, 76,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Stambeno-poslovni objekat premium gradnje na Vidikovcu Objekat je projektovan u duhu moderne arhitekture, sa pažljivo odabranim materijalima i detaljima koji obezbeđuju sklad sa okolinom i dugotrajnu vrednost. U ovoj zgradi je projektovano ukupno 59 stambenih jedinica različitih struktura.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 194.410 €, 76,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026. godine. Orjentacija stana je na dvorište u pitanju je 1. sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra kvaliteta, grejanje na gas sa izuzetnom niskim troškovima kako u zimskom tako i u letnjem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 63.000 €, 84,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi komforan trosoban stan površine 84m2 u Centru Novog Sada. Na 1. spratu od 5. STAN POSEDUJE SVOJU GARAŽU u sklopu zgrade. Izdaje se polunamešten uz mogućnost dogovora sa vlasnikom oko dodavanja stvari koje su potrebne zakupcu. Sastoji se od odvojene kuhinje i tri sobe, prostranog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 130.860 €, 76,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Troiposoban stan 77 m2 na ODLIČNOJ TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu u mirnom kraju pogodan za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 194.410 €, 76,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izgradnju u jednom od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026. godine. Orjentacija stana je na dvorište u pitanju je 1. sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 63.000 €, 84,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan trosoban stan površine 84 m², smešten na 1. spratu stambene zgrade sa ukupno 5 spratova, u samom Centru grada. Struktura stana: Odvojena kuhinja Tri odvojene sobe Kupatilo Prostran hodnik Dve terase Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno svetao i prozračan, idealan....

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 150.000 €, 84,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju vila na Kopaoniku, 84m2, prizemlje i sprat. Sastoji se od prostranog hodnika, dve prostorije u prizemlju i kupatilo sa kadom, dve spavace sobe na spratu i jos jedno kupatilo. Prodaje se prazna i bez ugradjene kuhinje. Nalazi se u glavnoj ulici, pored Apartmana Mujen Lux.Kontakt:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 63.000 €, 84,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 9189785 - Izdaje se polu namešten stan u Starom gradu blizu Spensa, Suda i Dnava. Stan je pogodan za stanovanje a može se koristiti i u poslovne svrhe. Sadrži tri spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju i trpezariju. Prvi sprat, lift, terasa. Postoji parking mesto....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 197.650 €, 76,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks urbanih vila i osmisljenog zelnila unutar kompleksa. Vrhunska gradnja i rasporedi unutar stanova+++Agencijska oznaka stana 1100764, Novi Sad, Telep, 77 m2, četvorosoban, drugi sprat. Dizajniran kao zatvoreni kompleks sa prostranim zelenim površinama i raznovrsnim uslužnim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 173.250 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji, na najtraženijoj i atraktivnoj lokaciji u blizini Pravnog fakulteta. Stan se nalazi u stambenoj zgradi Po (-2)+Po(-1)+P+8. Zgrada se gradi po visokim standardima. U blizini su Pravni i Ekonomski fakultet, škole, vrtići i mnogobrojni ugostiteljski objekti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 173.040 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se LUX četvorosoban stan iza Lipovog Gaja!! Stan se nalazi u novoizgrađenoj zgradi na prvom spratu (od dva) i ima 76m2 stan ima 3 odvojene spavaće sobe, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom.. Grejanje na toplotne pumpe plaća se u sezoni kroz struju.. Dvostrano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 173.040 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam lepo enterijerki uređen i funkcionalan četvorosoban stan, trostrano orijentisan, u mirnom delu grada Novog Sada sa pogledom na Frušku Goru. Nalazi se na prvom spratu novoizgradjene urbane vile koja ima samo dva sprata. Uknjižen, po listu nepokretnosti je povrsine....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 95.000 €, 76,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRVI SPRAT.UKNJIŽEN.ODVOJEN WC. PVC STOLARIJA.MOŽE KUPOVINA NA KREDIT. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 173.040 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan visokog kvaliteta na prvom spratu zgrade, kompletno opremljen i spreman za useljenje! Stan se nalazi u mirnom i atraktivnom delu grada, idealan za porodičan život. Karakteristike stana: • Površina: 76m2 • Raspored prostorija: Prostran dnevni boravak, potpuno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 173.040 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007116.Kompletno namešten troiposoban stan koji se nalazi na 1. spratu u novoizgrađenom stambenom kompleksu, na Adicama. Stan se sastoji od dnevnog boravka u čijem je sklopu kuhinja sa trpezarijom, 3 spavaće sobe, kupatila i terase. Prodaje se sa svim nameštajem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 45.600 €, 76,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0. 76m2(terasa 4m2), CG, lift, telefon, interfon, parking. Uknjiženo 76m2. Izdaje se prostran i svetao trosoban stan u mirnom delu Bloka 61, površine 76 m². Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade sa liftom. Nova stolarija i svuda postavljeni komarnici, zastakljena terasa,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 99.500 €, 84,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u Petrovaradinu (Novi Sad) na mirnoj lokaciji blizu gradskog prevoza. Kuća je potpuno renovirana,dvorište sređeno,krov isto sređen,klima uređaj,veš mašina. U kuću je uloženo 50000e za sređivanje i potpuno je funkcionalna za život. Kuća ima 2 odvojene jedinice za stanjovanje,prizemlje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 45.600 €, 76,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd – Blok 61, trosoban stan 76 m² - CENA: 600 EUR mesečno Izdaje se svetao i funkcionalan trosoban stan u Bloku 61, površine 76 m². Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi sa dva lifta (ukupno 6 spratova). Struktura: – Dnevna soba i dve spavaće sobe – Zastakljena terasa (lođa)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 160.000 €, 85,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2023.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan trosoban stan u novogradnji na prvom spratu, u zgradi sa malim brojem stanova. Stan se nalazi na ulasku u naselje Altina. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 172.000 €, 85,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Direktna prodaja* Prodajemo u Severnom Telepu Trosoban stan 85 m2 u Izgradnji na Izuzetnoj Lokaciji stan se nalazi na Prvom spratu, dvorišne orijentacije ima Dnevnu sobu, dve odvojene spavaće sobe, mokri čvor i dve Lepe Terase Grejanje je centralno Useljenje je u Februaru....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 112.000 €, 85,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Veoma lep komforan stan u centru Barajeva U najstrožijem centru Barajeva u zgradi koja je kulturno dobro - predstavljamo Vam odličan i stan od 85 m2 na prvom spratu. Stan ima pogleda na dve strane, veoma svetao, sa više nego komfornim sobama. Stan ima i prostoriju za prijem gostiju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 172.000 €, 85,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

*Direktna prodaja*Prodajemo u Severnom Telepu Trosoban stan 85 m2 u Izgradnji na Izuzetnoj Lokacijistan se nalazi na Prvom spratu, dvorišne orijentacije ima Dnevnu sobu,dve odvojene spavaće sobe,mokri čvor i dve Lepe TeraseGrejanje je centralnoUseljenje je u Februaru 2025mogućnost....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 76.000 €, 75,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan 75m2 sa velikom pridodatom terasom od oko 26m2. Stan se nalazi na 1. spratu, po strukturi je 2.5 soban, sa 2 spavaće sobe. Prostran i komforan stan. Centralno grejanje. Pripadajući podrum. Odlična lokacija blizina autobuskog stajališta., prodavnice , pošte i ambulante u naselju....

 
 
 
  Kuća, GORNJI MILANOVAC, 48.000 €, 85,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Vraćevšnici opština Gornji Milanovac od 160 m2 na 27 ari placa. Kuća se nalazi pored magistralnog puta Kragujevac-Gornji Milanovac. Položaj kuće je na blagoj uzbrdici, tako da je osunčana tokom celog dana. U prizemlju se nalazi veliki dnevni boravak, kuhinja, jedna....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 115.438 €, 75,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novogradnja u mirnom delu naselja Stari Banovci nadomak obale Dunava u blizini Beograda. Stan se nalazi na 1. spratu, južno orijentisan. Stan je trosoban, sastoji se od hodnika, wc-a, vešernice, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, 2 spavaće sobe i terase. Na samo 4km od....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 115.000 €, 75,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.indomio.rs

Kuća površine 75m2 (prizemlje, sprat i potkrovlje) i plac 15 ari U naselju Slankamenački vonogradi u Novom Slankamenu, ispod vinarije Šapat. Kuća je u dobrom stanju, urađena izolacija, PVC stolarija. Prizemlje se sastoji od kuhinje sa trpezarijom odakle se izlazi na veliku ograđenu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 112.000 €, 85,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 155.000 €, 75,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosobni stan površine 75m2 u samom centru grada. Stan je na prvom spratu u starijoj ali održavanoj zgradi sa liftom. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, dve prostrane spavaće sobe, francuskog balkona, dve ostave i kupatila. Postoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 190.000 €, 75,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118422, I/III, klima, terasa, uknjizen, novogradnja, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju troiposoban stan od 75m² u urbanoj vili na Adicama. Stan se nalazi na prvom spratu a grejanje je na toplotne pumpe. Prodaje se kompletno namesten. Ispred zgrade....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 76.000 €, 75,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 80.000 €, 85,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u ulici Ivana Milutinovića, u neposrednoj blizini Restorana Princ i Azija centra. Ukupna površina placa je 253 m2. Objekat je u nizu i po strukturi: pr plus I sprat,ukupne površine oko 170m2, u osnovi 85m2. Prizemna etaža sastoji se od: dve spavaće sobe, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 182.000 €, 75,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na izuzetnoj lokaciji u centru Žarkova. Stan se nalazi na prvom spratu od 10 spratova Struktura stana: hodnik, dnevna soba, kuhinja, trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa os 18m2. Stan ima i pripadajući podrum. Grejanje i topla voda su....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 170.000 €, 75,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1100593. CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Prodaje se namešten, po dogovoru. Uknjižen 1/1. Troiposobnog stana na Adicama od 75m2. Pozicioniran na 1. spratu urbane vile. Stan sadrži prostran dnevni boravak sa huhinjom, hodnik, 3 spavaće sobe, kupatilo....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 178.857 €, 85,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na obali Dunava u lepom sremskom naselju Stari Banovci udaljenom 6 km od petlje Auto-put E75 petlja Novi Banovci ili 35 km od Beograda, nudimo vam stambeno poslovni kompleks izuzetno kvalitetne gradnje. U prilici smo da vam ponudimo dve stambene jedinice u različitim lamelama sa kvadraturom....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 110.400 €, 85,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

TROSOBAN STAN U CENTRU BARAJEVA! Cena: 110400€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Barajevo, centar Površina: 85m2 Struktura: trosoban stan koji se sastoji od: - predsoblja - kuhinje - trpezarije - dnevne sobe - dve spanaće sobe - kupatila - terase - garaže OPIS: Prodaje se salonski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 161.000 €, 85,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan dupleks u tipskim zgradama u blizini škole,vrtića, autobuskih stajališta. Stan je trostrano orjenrisan, deo je kompleksa sa tristana u ograđenom dvorištu. Ima sopstveni ulaz koji stepenicama vodi na prvi sprat koga čine prostrana dnevna soba sa izlazom na dozidanu terasu od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 75,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izvorno trosoban stan, vrhunskog rasporeda , 75m2 +++ Agencijska oznaka stana 1064194 , Bulevar, trosoban, 75m2, prvi sprat. Jedinstvena nekretnina na tržištu, na jendoj od najtraženijih i najređih lokacija, okružena zelenilom i parkingom. Izvorno trosoban stan, vrhunskog rasporeda.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 177.680 €, 75,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan troiposoban stan površine 75 m², smešten na prvom spratu kvalitetne novogradnje u mirnom delu Sremske Kamenice . Stan je uknjižen, što omogućava brzu i sigurnu kupoprodaju. U neposrednoj blizini se nalaze škole, vrtići, prodavnice, javni prevoz i sve što je potrebno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 309)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>