• GoHome Professional
do 190000 eura 60 m2 - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • do 190000 eura 60 m2 - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura 60 m2

  • Za upit "do 190000 eura 60 m2" pronađeno 13 225 nekretnina - prosečna cena 2.213 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • parket
    • 1.sprat
    • 2.sprat
    • lođa
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BAČKA PALANKA, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju vikendica u Neštinu. Površina vikendice u osnovi je 71m2, a površina parcele je preko 22 ara. Vikendica ima struju i priključena je na gradski vodovod. Cena vikendice je 38000 eur .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 171.000 €, 60,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

3.0, 60m2, terasa, EG, V/V, telefon, interfon. Na uknjižbi Na prodaju: Penthouse stan sa prelepim pogledom Prodaje se potpuno renoviran penthouse na 5. spratu od 5, sa impresivnim panoramskim pogledom. Karakteristike stana: • 2 spavaće sobe • Kuhinja sa trpezarijom • Izdvojen dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 187.000 €, 60,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Stan 60m2, na 7. spratu (7/7). Stan ima dve spavaće sobe, kupatilo, odvojenu kuhinju, dnevni boravak sa trpezarijom iz kog se izlazi na veliku terasu. Dobro orijentisan, svetao, ušuškan, miran, a a blizu centra - odlično povezan (više linija gradskog prevoza). .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 162.690 €, 60,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u novom kompleksu koji se nalazi u neposrednoj blizini uz novi gradski park, a svi stanovi su osunčani tokom celog dana, što ih čini vrlo svetlim i prozračnim. Osim toga, kompleks poseduje i veliko privatno dvorište sa propratnim mobilijarom za opuštanje i dodatni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 152.500 €, 60,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA 1054701, TROSOBAN STAN 60m2, MIŠELUK .

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Margita, 137.388 €, 60,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Pančevo – Kvalitetna novogradnja, različite strukture i kvadrature, odlična lokacija U ponudi je prodaja stanova u Pančevu u izuzetno kvalitetnoj novogradnji, projektovanoj i građenoj da traje decenijama, sa posebnim akcentom na trajnost, funkcionalnost i dugoročnu....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 200.000 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Tatar Bogdanova, Zvezdara, 200000€, 60m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Kuća, Tatar Bogdanova, Zvezdara Tatar Bogdanova.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 175.000 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Ljubomira Jovanovića, Palilula, 175000€, 60m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Ljubomira Jovanovića, Palilula Ljubomira Jovanovića.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 169.000 €, 60,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Matice srpske, Zvezdara, 169000€, 60m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Matice srpske, Zvezdara Matice srpske.

 
 
 
  Stan, BANJA, 175.000 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

2.0, 60m2(terasa 5m2), EG, PR/III, telefon, interfon. Uknjiženo 55m2 Na deset minuta od centra grada, u mirnom okruženju nudimo Vam uknjižen stan u novogradnji. Kvalitetna i funkcionalna gradnja pruža udobnost porodičnog doma. Mogućnost kupovine parking mesta po ceni od 10.000,00....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 129.780 €, 60,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Petrovaradin - odličan lokal 60m2 u novoj zgradi Prodajemo ulični lokal koji se nalazi u prizemlju nove zgrade, površine 60m2. Za obavljanje neke svoje delatnosti ili investiciono odlična prilika jer je trenutno lokal u zakupu. Informacije na broj telefona: 065 385 88 81, Irena. www.status-nekretnine.com....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 72.000 €, 60,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

FUTOG, KUĆA 60M2,PLAC 339M2. Oglašavamo prodaju starije kuće za rušenje Pozovite za više informacija.Agencijska oznaka 3000260 ( Miloš 060/0458-834, 021/382-68-30, Kalidas 021, Novi Sad Reg. br. posrednika: 802, web-sajt: www.kalidas-nekretnine.com ) .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 186.000 €, 60,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054791, TELEP, BANIJSKA 30, DVOIPOSOBAN, 60M2 U ponudi je prelep trosoban stan od 60m² koji odiše toplinom doma i pruža savršen balans komfora, funkcionalnosti i porodične atmosfere. Idealan je za porodice, ali i za sve koji žele miran i prijatan životni prostor bez dodatnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 172.000 €, 60,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1052620, BULEVAR, LUX- DVOSOBAN STAN, 60m2 Na izuzetnoj lokaciji prodaje se LUX dvosoban stan. Odvojen toalet i kupatilo ; zastaklena terasa na kojoj se nalazi ves masina. Fantastičano lep i opuštajući pogled na Frusku Goru, zelenilo ispred zgrade i decije igraliste sa teretanom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 170.000 €, 60,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen jednoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Bulevaru oslobođenja. Stan se nalazi u zgradi koja je uvučena od same saobraćajnice, što garantuje mir, tišinu i potpuni komfor, bez buke. Stan je zapadno orijentisan i odiše svetlošću tokom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 198.000 €, 60,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2025.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Krfska ulica. Potpuno sređen dvoiposoban stan u zgradi iz 2023.godine, na visokom prizemlju, visina prvog sprata, površine 60m². Etažno grejanje, klima. Veoma pogodan kako za stanovanje, tako i kao poslovni prostor. Agencijska provizija iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 155.000 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Radojke Lakić, Zvezdara, 155000€, 60m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Radojke Lakić, Zvezdara Radojke Lakić.

 
 
 
  Stan, NIŠ, 123.720 €, 60,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposobni stan na prvom spratu kuće na Panteleju, ukupne površine 60m2. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, prostranog kupatila i dve spavaće sobe, od kojih jedna soba ima izlaz na terasu. Trenutno je u fazi izgradnje, pa postoji mogućnost odabira....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 133.900 €, 60,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

(Agencija za nekretnine BEST, Novi Sad, Reg. br. 393) - Šifra nekretnine: 3040478 .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 113.000 €, 60,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Palilula, Mokranjčeva, kod hotela Vidikovac - Prodaje se 3.5 stan, 59.5m2, u izgradnji kod hotela Vidikovac. Rok završetka oktobar 2026. godine. Nalazi se na 2. spratu od ukupno 5 spratova, u zgradi sa liftom. Stan poseduje prostranu dnevnu sobu sa trpezarijskim i kuhinjskim delom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 154.500 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo troiposoban stan u dve etaže na Grbavici. Odlično održavan bez ulaganja, uknjižen 1/1 na vlasnika, bez tereta i zabeležbi. Prodaje se kompletno namešten. Donja etaža poseduje dnevni boravak, kuhinju i trpezariju koje su fizički odvojene, ostavu, terasu i kupatilo. Gornja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 190.000 €, 60,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan se nalazi na visokom prizemlju, dovoljno izdvojen od prolaznika i gradske buke, što pruža dodatni mir i privatnost. Odličnog je rasporeda, veoma funkcionalan i prijatan za život. Uknjižen je na 45m², dok je stvarna površina stana 60m². Prostor je maksimalno iskorišćen, pa stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052286, STANICA, DVOIPOSOBAN STAN, 60m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 82.400 €, 60,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, centar, Dvosoban, komforan, renoviran stan, koji se lako može preurediti u 2,5soban. Stan je dvorišno orijentisan, ima sopstveno grejanje, podstanica na struju.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053046 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 162.340 €, 60,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 165.000 €, 60,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Patrisa Lumumbe, Palilula, 165000€, 60m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Patrisa Lumumbe, Palilula Patrisa Lumumbe.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 72.100 €, 60,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Adice, uknjižen manji funkcionalan troiposoban stan .Stan je maksimalno funkcionalan,idealno je rešenje za višečlanu porodicu,sa tri spavaće sobe i dnevnim boravkom.agarejanje gas,brzo useljivo,pozvati 064 1126239 Miodrag(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 113.300 €, 60,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

41766, 061 234 30 11 Stefanela, Odmah useljiv delimično renoviran dvosoban stan od 60m2, stan se nalazi na 2.spratu u zgradi sa liftom. Avijaticarsko naselje, (kod nedadasnje pruge). Parking pored zgrade. Miran kraj. U blizini 2 autobuske stanice, zabaviste, 2 osnovne skole. Stan:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 126.000 €, 60,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2022.,

www.indomio.rs

Komforan trosoban stan. Zgrada se nalazi u veoma mirnoj ulici, a opet vrlo dobro povezan sa glavnim saobraćajnicama. Blizina autobuske stanice, škole, vrtića. Na manje od 1km od Limana 4. Za sve informacije pozovite naše agente. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 121.000 €, 60,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.10.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam uknjiženu novogradnju na Ledinama sa različitim strukturama stanova od garsonjere do trosobnog stana. Zgrada je izgrađena na uglu dve ulice,ima predivan pogled . Stanovi su su svetli sa lepim terasama.Zgrada se nalazi na oko 200m od glavne Vojvođanske ulice ,a ima....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 109.800 €, 60,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nov stan 60m2 sa terasom, Moderan dizajn, puno svetla i mirna lokacija. Nov stan bez ulaganja, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan raspored, komforan dnevni boravak sa trepezarijom, 2 spavaće sobe, kupatilo, gostinski toalet, hodnik, terasa i pripadajuće parking mesto. Novogradnja....

 
 
 
  Poslovni prostor, KULA, 140.000 €, 60,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju automatska praonica u radu sa dva nadkrivena boksa za pranje i jedan otvoren za pranje poljoprivrednih mašina i teretnih vozila, usisivačem i parkingom. Nalazi se u Ruskom Krsturu na glavnom putu. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SEVERNI TELEP, TROSOBAN STAN, POVOLJNO. Agencijska oznaka 110935. Cena stana 120,000 +3% agencijske provizije. Prodaje se trosoban stan na mansardi manje zgrade . Stan ima 60m2 i dodatnih kvadrata ispod kosina. Uknjižena nekretnina i brzo useljiva . Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 162.860 €, 60,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 111.000 €, 60,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130594, PR/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar, SurčinU ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smešten u mirnom i perspektivnom delu naselja Radio Far, u opštini Surčin.....

 
 
 
  Kuća, PROKUPLJE, 67.000 €, 60,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Lokacija: Prokuplje Kuća: Površina oko 220 m² Dvorište: 555 m² ️ Pomoćni objekat: 60 m² Stara kuća: 37 m² Cena: 67.000 € Prodaje se prostrana porodična kuća koja se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja, zajedno sa svim stvarima koje se nalaze u njoj. Idealna prilika za one koji....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 135.000 € na 140.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Banovo Brdo, 140.000 €, 60,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.11.2023 - 120.000 €
26.01.2024 - 119.000 €
18.03.2024 - 109.999 €
05.04.2024 - 120.000 €
15.05.2024 - 119.000 €
03.07.2024 - 110.000 €
31.07.2024 - 119.000 €
14.08.2024 - 110.000 €
06.12.2024 - 120.000 €
19.03.2025 - 125.000 €
24.03.2025 - 120.000 €
10.07.2025 - 150.000 €
23.07.2025 - 140.000 €
21.11.2025 - 125.000 €
03.04.2026 - 140.000 €
15.04.2026 - 135.000 €
26.04.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2023.,

www.berzanekretnina.org

Sastoji se od velike prostorije sa šankom, 2 ostave,kuhinje sa ventilacijom i toaleta. Pogodan za razne namene. Kupac plaća proviziju u iznosu od dva posto cene. Moguće parkiranje na obeleženom parkingu-nema svoje mesto. 069 2365768 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 165.000 €, 60,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Funkcionalan dvosoban stan, sa dva mokra čvora, lođom. Zgrada sa liftom. U neposrednoj blizini Doma zdravlja ''Zvezdara''. Gleda na park, svetao. Odmah useljiv. U toku je pribavljanje Upotrebne dozvole. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 200.000 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129939, III/VI, klima, lift, terasa, uknjizen, tavan. NOVA DETELINARA - Pasterova, 60 m2, sa terasom, 2-soban, odlican stan. LIFT. Terasa. Klima. Ima dodatno i tavanske prostorije. Parking je javan. Velika salonska vrata vode u dnevni boravak gde je i kuhinja radjena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 201.500 €, 60,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Luksuzna novogradnja u neposrednoj blizini Bulevara. Dvoiposoban stan u prizemlju sa pripadajućim dvorištem od 40m2, Aluminijumska stolarija, tarket,španska keramika,grejanje -hlađenje,toplotne pumpe. Cena je sa uračunatim PDV-om,mogućnost refundacije PDV za kupce prvog stana. Mogućnost....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 61.800 €, 60,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Za prodaju poslovni prostor od 60m2 - Podbara u blizini Kosovske ulice. Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona: 066 82 92 300, 065 27 27 091, Bulevar Evrope 44, N-Nekretnine, upisan u registar posrednika 1405. .

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 153.000 € na 167.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 167.000 €, 60,00 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 153.000 €
18.03.2026 - 167.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju potpuno renoviran dvoiposoban stan od 60 m², funkcionalno adaptiran iz dvosobnog, smešten u mirnom delu naselja Karaburma. Stan je idealan za kupce koji traže kvalitetan i dugoročan dom, u prijatnom i mirnom okruženju sa dosta zelenila u okolini. Stan se vodi kao visoko....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 470)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>