• GoHome Professional
do 190000 eura 60 m2 podrum klima - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 190000 eura 60 m2 podrum klima - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura 60 m2 podrum klima

  • Za upit "do 190000 eura 60 m2 podrum klima" pronađeno 320 nekretnina - prosečna cena 2.379 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 138.550 €, 55,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na prestižnoj lokaciji na Novom Naselju. Blizina Škole,Vrtića, Pijace, Autobuskih stajališta, zelenila, marketa. Extra kvalitet gradnje i opreme, grejanje sa kalorimetrima. Renome firme nadaleko poznat po strogim rokovima završetka gradnje, kompletnoj dokumentaciji, uknjižbama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 174.900 €, 65,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Oglasavamo prodaju. Trosoban stan 65m u Novom Sadu, na najtrazenijoj lokaciji u gradu, na Limanu, novija zgrada, fenomenalan raspred, velika dnevna soba, kuhinja i trpezarija posebno, terasa, kupatilo sa kadom, poseban degazman koji odvaja dve spavace sobe, na III spratu sa lifton,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 169.500 €, 65,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Uknjižen stan. - Čista i uredna dokumentacija. - Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. - Dugogodišnji vlasnici. - 65 m2. - Svetao i sunčan. - Dobro pozicioniran. - Dvostrano orijentisan (zapad i jug). - Izuzetan pogled. - Zaštićen od buke. - Veliki dnevni boravak od 17 m2.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 159.650 €, 55,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan od 55m², smešten u srcu jednog od najtraženijih delova Novog Sada – Sajmište! Stan je kompletno renoviran i opremljen, do najsitnijeg detalja – samo unesite svoje stvari i uživajte. Bez trunke dodatnog ulaganja! Prostor je savršeno iskorišćen – komforan dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 195.000 €, 65,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi renoviran trosoban stan u mirnom kraju, u manjoj stambenoj zgradi sa malim brojem stanova. Trostrano je orijentisan. Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo sa prirodnom ventilacijom i terasa površine 7m2. Stanu pripada....

 
 
 
  Stan, SREMSKI KARLOVCI, 82.400 €, 55,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican stan u centru Sremskih Karlovaca. Nalazi se na 50 od cesme cetiri lava, na 150m od Karlovacke zeleznicke stanice, blizu apoteka, prodavnica i doma zdravlja. Zgrada je iz sedamdesetih godina proslog veka, ali kompletno restaurirana spolja, uradjena je nova fasada, kro i oluk.Hodnik....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 199.150 €, 65,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 122.000 €, 55,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban renoviran stan na Novom Naselju u ulici Momčila Tapavice.Poseduje prostranu terasu sa ostavom i tavan u potkrovlju.U blizini autobuske linije 2,8,9,7a i 7b.Moguća kupovina na klasičan kredit. Na postignutu prodajnu cenu dodaje se agencijska provizija od 3%.....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 65.000 €, 55,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u centru Subotice se prodaje, starija gradnja, treći sprat bez lifta. Podrum, ostava, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 180.332 €, 65,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je trosoban stan na Limanu IV.Stan je po strukturi trosoban, spavaće sobe su okrenute ka Narodnom Frontu.Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom.Strukturu stana čine dnevni boravak,dve spavaće sobe,kuhinja, kupatilo, ostava i terasa.Fantastičan porodičan stan....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 144.200 €, 65,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan odličnog rasporeda, uknjižen i bez većih ulaganja. Terasa, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 134.000 €, 65,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119574, III/XIV, klima, lift, francuski balkon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava. Odličan dvosoban stan 65m2 na Novom Naselju! Fantastična lokacija na minut od vrtića i škole! Na mirnoj lokaciji, ulica....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 133.900 €, 55,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam fenomenalan stan u glavnoj ulici i u centru Petrovaradina. Idealan za porodicu jer je u blizini vrtića, škole, doma zdravlja, pošte. U blizini je nekoliko supermarketa, oko zgrade puno zelenila i uvek slobodnih parking mesta. Nekretnina se prodaje delimično nameštena u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 155.000 €, 55,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120764, IV/, klima, lift, telefon, terasa, podrum, stambena zgrada. Na prodaju komforan dvosoban stan u neposrednoj blizini Master centra Sajam i Kliničkog centra. U blizini su škola, obdanište, bazeni, marketi, sportski tereni i dr. Stan je okrenut prema dvorištu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 205.390 €, 65,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novi stambeno-poslovni kompleks koji će zasigurno biti jedan od najlepših objekata i simbola grada. Ovaj nesvakidašnji stambeni kompleks biće vidljiv iz svakog dela grada, a njegovi stanari će, zahvaljujući položaju kompleksa, imati veličanstven panoramski pogled....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 206.000 €, 65,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam predivan trosoban stana na Bulevaru u Novom Sadu. Nalazi se na najboljoj lokaciji u gradu. U mirnoj ulici i okružen zelenilom, a nadomak centra grada. Stan ima idealnan raspored prostorija. Sa ukupnom površinom od 65m2, ovaj stan je perfektno isprojektovan. Stantan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 200.850 €, 65,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.01.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fantastičan porodičan stan na Grbavici! U blizini osnovne i srednje škole, vrtića, prodavnica, mega marketa, autobuskih stajališta i svega potrebnog za svakodnevni život. Prodaje se komplet namešten i sa parking mestom u dvorištu zgrade. Za više informacija pozovite! Terasa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 153.000 €, 65,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalan trosoban stan, površine 66 m², u mirnom delu Karaburme, idealan za porodično stanovanje. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade bez lifta, ušuškan u zelenilu i u neposrednoj blizini parka, što pruža osećaj privatnosti i mira, a opet ste na par minuta od svih sadržaja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 154.500 €, 55,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

UKNJIŽEN.TREĆI SPRAT. TERASA.NAMEŠTEN.TERASA. Terasa, Podrum, ostava, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 162.500 €, 65,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

UKNJIŽEN.LIFT.TERASA. DRUGI SPRAT. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 189.520 €, 55,00 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvosoban stan na Limanu 1 u modernoj zgradi! Za više informacija pozovite naše agente prodaje.064/8222-116 Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 159.650 €, 55,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo komforan, dvosoban stan na Sajmu. Sastoji se od dnevnog boravka, odvojene kuhinje i trpezarije, spavaće sobe, kupatila i terase. Strukturno je lepo raspoređen pa pruža komfornost, udobnost i slobodu korišćenja prostora. Nalazi se na 4. spratu u zgradi sa liftom, dvorišno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 113.300 €, 55,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan, odličnog rasporeda. Dve spavaće sobe, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, terasa sa ostavom. Visoko prizemlje. Blizu centra, daleko od gužve i buke. Odlična lokacija za miran porodičan život. U blizini stana dva vrtića, škole, supermarketi. Sve neophodno za udoban....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam trosoban stan u izvornom stanju! Nekretnina se nalazi u neposrednoj blizini autobuske i železniče stanice, Sajma, marketa, hotela i drugih važnih lokacija. Strukturu stana čine dve spavaće sobe, dnevna soba sa kuhinjom, terasa i kupatilo. Stan se nalazi u prizemlju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 92.700 €, 65,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo renoviran dvoiposoban stan. U prelepom delu Petrovaradina. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Srećna kupovina! 064/215-02-36** Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 144.200 €, 65,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan odličnog rasporeda, uknjižen i bez većih ulaganja. šifra 448161, b130 telefon 064/822-2153 Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-320 (od ukupno 321)