• GoHome Professional
do 190000 eura 60 m2 pala cena parket lift - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190000 eura 60 m2 pala cena parket lift - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura 60 m2 pala cena parket lift

  • Za upit "do 190000 eura 60 m2 pala cena parket lift" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 2.474 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 171.000 € na 164.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 164.000 €, 63,00 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 186.000 €
01.03.2026 - 171.000 €
18.03.2026 - 164.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA STANA – RAKOVICA – SNEŽANE HREPEVNIK – 63m²-164.000.00 eur Na prodaju uknjižen, kompletno renoviran stan površine 63m², smešten u ulici Snežane Hrepevnik, opština Rakovica. Uz stan se može kupiti poslovni prostor koji je u zgradi preko puta ovog stana, površine 9m2 po ceni....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 155.000 € na 149.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 149.000 €, 64,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 155.000 €
17.05.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Svetao, osunčan dvosoban stan u zgradi okruženoj zelenilom, na odličnoj miljakovačkoj lokaciji. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade starije gradnje bez lifta, od ukupno pet spratova. Prostorije: hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijskim kutkom i izlaskom na lođu, velika spavaća....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 218.000 € na 199.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 199.000 €, 56,00 m2 cca 3550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 215.000 €
06.02.2026 - 235.000 €
01.05.2026 - 218.000 €
20.05.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

2,0 Vracar , Juzni Bulevar , 56m2 ( 52m2 merena kvadratura + 2 terase ) , uknjizena kvadratura 44m2 , 1 / 4 , bez lifta , eg / mermerni radijatori , perfektan , kompletno , luksuzno renoviran stan , odmah useljiv ( neuseljavan posle renoviranja ) , dvostrano orijentisan jug - zapad....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 190000 eura 60 m2 pala cena parket lift'
88.000 €
88.000 €
 
-7%

Promena cene sa 121.600 € na 113.320 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Staro Groblje, 113.320 €, 60,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2026 - 120.188 €
01.03.2026 - 121.600 €
17.04.2026 - 113.320 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Pantelej, Somborska - Na prodaju 2.5 stan u novogradnji, 59.64m2 na sjajnoj lokaciji na Panteleju, blizu raskrsnice Somborske sa Studeničkom ulicom. Stan poseduje prostran dnevni boravak sa trpezarijom i odvojenim kuhinjskim delom, 2 spavaće sobe, terasu, predsoblje, kupatilo....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 179.500 € na 170.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman III, 170.000 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 179.500 €
29.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, LIMAN I, DVOSOBAN STAN, 62 m2 - nudimo vam uknjiženu nekretninu na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija, na par minuta od Dunava i keja, fakulteta, škole, vrtića, SPENS-a. Zgrada je sjajno pozicionirana, ušuškana u zelenilo, a opet vam je sve na dohvat ruke. Ulaz je....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 2)

<< <1> >>