• GoHome Professional
do 190000 eura 60 m2 klima - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 190000 eura 60 m2 klima - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura 60 m2 klima

  • Za upit "do 190000 eura 60 m2 klima" pronađeno 2 451 nekretnina - prosečna cena 2.081 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Trg, 99.000 €, 60,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Savski venac, ulica Milovana Milovanovića, u blizini Savskog trga, lokal sa izlogom, 60 m2, odmah useljiv, idealno za poslastičarnicu,salon. Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene mesečne zakupnine. Savski venac, Milovan Milovanovića Street, near Savski Square, shop with....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 38.400 €, 60,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - blizina Futoške pijace i glavne autobuske stanice. Ovaj veoma svetao i lep dvoiposoban stan čine dnevni boravak, kompletno opremljena kuhinja, dve spavaće sobe, garderober, kupatilo sa tuš kabinom i dve lepe terase. Ulično orijentisan. I sprat u dobro....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 155.000 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130425, II/IV, klima, terasa, uknjižen, renoviran, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju renoviran dvoiposoban stan u Rumenačkoj ulici na drugom spratu bez lifta. Stan je uknjižen i okrenut prema dvorištu. Oko zgrade ima puno zelenila i parking prostora. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 123.600 €, 60,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju komfornog dvosobnog stana na lokaciji sa puno zelenila. Strukturno dvosoban stan koji može da se prepravi u dvoiposoban. Dvostrano orjentisan jug i jugozapad, veoma svetao stan. Stan je idealnog rasporeda, iz hodnika u sve prostorije. Sastoji se komfornog dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 167.000 €, 60,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u Zemunu po strukturi dvosoban ukupne površine 60,69 m2. Odlična lokacija. Parking mesto (garaža ) površine 12 m2 uz doplatu. Stan se prodaje namešten. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Adice, 105.100 €, 60,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo u ponudi. Stanovi u novogradnji različite strukture i spratnosti u najlepšem delu naselja Adice. Pouzdan investitor,visok kvalitet gradnje,savremeni materijali Iskoristite priliku za pametnu ivesticiju po povoljnoj ceni. Moderni apartmani sa prelepim pogledom na Frušku goru-idealan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 154.500 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo troiposoban stan u dve etaže na Grbavici. Odlično održavan bez ulaganja, uknjižen 1/1 na vlasnika, bez tereta i zabeležbi. Prodaje se kompletno namešten. Donja etaža poseduje dnevni boravak, kuhinju i trpezariju koje su fizički odvojene, ostavu, terasu i kupatilo. Gornja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 169.950 €, 60,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na odličnoj poziciji,zgrada uvučena i zaštićena od direktne buke s Bulevara.Ispred je dečje igralište,dosta zelenila .Stan ima jedinstven pogled.Odvojen toalet od kupatila,zastakljenu terasu sa veš mašinom.Stan je kompletno renoviran ,opremljen modernom tehnikom.Kuhinja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 109.230 €, 60,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

550572-Na prodaju dvoiposoban stan u mirnom naselju Lipov Gaj. Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan, dvostrano orijentisan, smešten u uređenom i mirnom delu Lipovog Gaja. Stan se nalazi u zgradi sa sigurnosnim ulaznim vratima i poseduje sve što je potrebno za udoban život bez....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hotel Jugoslavija, 69.000 €, 60,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo na izdavanje stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Beogradu. Stan se nalazi na Novom Beogradu u ulici Trešnjinog cveta u neposrednoj blizini hotela Jugoslavija, Falkenštajner hotela, Palate Srbije, Kineskog kulturnog centra, restorana Jerry i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prelep LUX dvosoban stan na Bulevaru oslobođenja na duži vremenski period, isključivo zaposlenim i urednim osobama. Stan je kompletno opremljen sa novim i kvalitetnim nameštajem i komletnim posuđem i belom tehnikom (mašina za veš, za sudove, mašina za sušenje veša, mikrotalasna,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vračar, Bulevar oslobođenja, u blizini Hrama Sv. Save. Dvoiposoban stan na 5. Spratu , površine 60m². CG, lift, terasa. Kućni ljubimci su dozvoljeni. Useljiv odmah. Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene mesečne zakupnine jednokratno. Vračar, Boulevard of Liberation, near the....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan, lux opremljen, trosoban stan 60m2 u Gagarinovoj ulici, blizu stanice i Bulevara, 1. sprat, lift u zgradi. Stan je odmah useljiv, ima terasa, klima, ktv+internet. Cena 500eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 125.000 €, 60,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun, Batajnica, Klisina nova 9, 60m2 . 60m2, 2.5, 3/3, EG, klima, terasa, parking, interfon, telefon, renoviran. Prodaje se dvoiposoban moderno opremljen stan u novijoj zgradi, staroj desetak....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 112.555 €, 60,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Šifra: 3s563 Na prodaju nov trosoban stan površine 60,19 m², smešten na 1. spratu moderne zgrade iz 2026. godine, u jednom od najtraženijih delova Mladenovca. Stan se nalazi u kvalitetno građenom objektu sa vrhunskom opremom, a cena je sa uračunatim PDV-om, uz mogućnost povraćaja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 185.400 €, 60,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na najtraženijoj lokaciji u ulici Maksima Gorkog, prodaje se fantastičan dvosoban stan, uknjižen 1/1. Retko u ponudi. Stan ne zahteva puno ulaganja i useljiv je po isplati. Veoma je svetao i dvostrano je orijentisan. Za više infromacija pozvati našu agenciju. b119 Šifra: 517414 Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 130.000 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

GRBAVICA, 60m2, TROSOBAN Prodaje se trosoban dupleks stan od 60m2 na Bulevaru cara Lazara na šestom spratu zgrade sa dva lifta. Stan je dvorišno orijentisan i zaštićen od gradske buke. U prizemlju stana je kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba i kupatilo, a na spratu su dve sobe sa....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 215.000 € na 209.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 209.000 €, 60,00 m2 cca 3480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.04.2026 - 215.000 €
29.04.2026 - 209.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

TOP PONUDA – Kompletno renoviran trosoban stan 60m² Na prodaju moderan i funkcionalan stan površine 60m², idealnog rasporeda – dve spavaće sobe i prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan odiše svetlošću i pruža maksimalnu udobnost za porodičan život. Nekretnina je u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 198.000 €, 60,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličnog raporeda, gradnja visokog kvaliteta. Lokacija odlična ,sve što je potrebno za miran i kvalitetan život je na dohvat ruke. Stan bez ulaganja ! Za više informacija pzovite. kontakt tel 0648544018 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 200.000 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno renoviran i namešten 2.0 stan na Adamovićevom naselju u neposrednoj blizini osnovne škole. Stan se sastoji od prostranog predsoblja, dnevnog boravka sa terasom, kupatila, spavaće sobe i fizički odvojene kuhinje sa prirodnom svetlošću i ventilacijom. Stan je 60m2....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 125.000 €, 60,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća sa dve stambene jedinice i radionicom u Bačkoj Palanci! Na prednjem delu placa do ulice se nalazi prizemna kuća sa odličnim rasporedom za porodično stanovanje, a u podnožju placa se nalazi radionica sa stambenom jedinicom na 1. spratu za koju postoji zaseban ulaz. Odlična....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 130.000 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

***Super lokacija-odličan duplex*** Nudimo Vam odličan duplex na super lokaciji,Bulevar Cara Lazara. U donjem delu se nalazi kuhinja sa dnevnom sobom,kupatilo-tuš kabina i terasa. Na gornjoj etaži se nalaze dve spavaće sobe,hodnik i kupatilo sa kadom. Hidroizolacija uradjena duž celog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 105.000 €, 60,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj Po+P+4, projektovane površine 59,53m2. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom. Stanu pripadaju i podrumska prostorija i parking mesto. Rok završetka je oktobar 2026. godine. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija, stojimo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 42.000 €, 60,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban namešten stan u blizini Botaničke bašte. Stan ima 2 spavaće i dnevnu sobu, CG, klime, protočni bojler, KTV, optički internet. Skroz namešten, sa puno plakara, zimi izuzetno topao a leti hladovina. Izdaje se na minimalni period od godinu dana. Odmah useljiv.Depozit....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Crveni Krst, 35.000 €, 60,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna kuća od 60 m2 kod koje je započeto renoviranje, kao i ozakonjenje i uređenje na parceli. Sastoji se od ulaznog predsoblja, dnevne sobe, dve spavaće sobe, trpezarije sa kuhinjom i kupatila, što sve skupa daje veću kvadraturu od uknjižene (76 m2). Plac je mali, ispred....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 33.000 €, 60,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Doža Đerđa. Kompletno namešten, renoviran dvosoban stan u neposrednoj blizini Futoške pijace, TC Promenada, Spensa, Merkatora, niza trgovinsko-ugostiteljskih objekata Ovaj svetao i komforan stambeni prostor čine dnevni boravak, odvojena kuhinja, spavaća....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan na Novoj Detelinari. Prodaje se kompletno namešten. http://spens-nekretnine.rs/ Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116014, II/, klima, lift, terasa. Izdaje se prelep, topao i svetao stan od 60m² u mirnoj ulici Bore Prodanovića. Stan ima dve odvojene sobe (spavaća i prilagodljiva druga soba), trpezariju sa dnevnim boravkom, odvojenu kuhinju, kupatilo i terasu sa pogledom na mirniji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 25, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lider nekretnine vam sa zadovoljstvom prezentuje prelep, osunčan stan na savršenoj mikrolokaciji NBG-a! Stan se nalazi kod Arene, u čuvenim "televizorkama", osunčan potpuno opremljen i namešten za udoban život i lokacijski savršen mikro i makro konfiguracije. Sastoji se iz open space....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 165.000 €, 60,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi su stanovi u modernom stambenom objektu visokog kvaliteta, projektovani sa ravnim krovom i fasadom koja kombinuje 10 cm termoizolacije i dekorativne ciglice, što garantuje odličnu energetsku efikasnost i estetski izgled. Specifikacije stanova: Stolarija: aluminijumska sa....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 65.000 €, 60,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u Subotici na Prozivci,60 m2,6. sprat,zgrada ima 12 spratova,2 lifta u zgradi i ostava za bicikle.Stan je uknjizen,renoviran sa CG,podovi laminat i pločice,kupatilo renovirano,PVC Stolarija,klima,terasa.Odmah useljiv.Stan ima dve sobe,hodnik,kupatilo,kuhinju sa trpezarijom.Cena....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju KUĆA u Kragujevcu, naselje Bresnica, površine u osnovi 120 m2 i uknjiženi pomoćni objekat 76 m2, na placu površine 1,81 ar. Struktura kuće: prizemlje, na kome od prostorija ima hodnik, kupatilo, kuhinja sa dnevnim boravkom iz koje se izlayi na terasu, soba i stepenište,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 162.000 €, 60,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzan, kompletno namešten stan površine 58 m² u novoizgrađenoj zgradi. Stan je opremljen sa stilom, dizajnerskim nameštajem i pažljivo biranim detaljima koji pružaju osećaj udobnosti i elegancije. Sadrži: Dve komforne spavaće sobe Otvoren dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 161.910 €, 60,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u novom kompleksu koji se nalazi u neposrednoj blizini uz novi gradski park, a svi stanovi su osunčani tokom celog dana, što ih čini vrlo svetlim i prozračnim. Osim toga, kompleks poseduje i veliko privatno dvorište sa propratnim mobilijarom za opuštanje i dodatni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 185.400 €, 60,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen dvoiposoban stan u NOVOJ ZGRADI sa liftom, na samo 2min.od OŠ, TVRĐAVE, PARKA.. ODLIČAN I LUKSIZNO OPREMLJEN STAN sa terasom, dvorišno orijentisan. Opremljen NOVIM NAMEŠTAJEM I UGRADNOM BELOM TEHNIKOM (sve u garanciji). Dodatno je opremljen i sitnim pokućstvom koje je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 60.000 €, 60,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Železnička. Izdvajamo iz ponude odličan, kompletno namešten dvoiposoban dupleks stan nadomak pešačke zone i Pupinove palate, a u neposrednoj blizini nekoliko obrazovnih ustanova, Spensa, TC Promenada i Futoške pijace. Ovaj stan čine dve etaže. Na donjoj etaži....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 144.200 €, 60,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan trosoban stan na Limanu 3. Odlična nekretnina na traženoj lokaciji. Stan je opremljen PVC stolarijom, sigurnosnim ulaznim vratima, hrastov lamelni parket, odlična keramika. U blizni autobuske stanice, prodavnice, apoteke, vrtnići, osnovne i srednje škole,....

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 16.000 €, 60,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u selu Gornje Vlase, opština Gadžin Han. Idealna investicija za one koji žele da se sklone od gradske buke i da nađu mir u prirodi. Kuća se nalazi na placu od 445 m2. Kuća se sastoji od jedne sobe prizemlju, dve sobe na spratu i velike terase. Ozidan poljski wc, ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 128.750 €, 60,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je kompletno namešten dupleks stan na Salajci, udaljen 1.4 km od centra. Donja kvadratura stana je 46.71 m^2, a gornja soba zauzima ~13 m^2. Kuhinja je kompletno renovirana prošle godine u maju. Kupljen je nov kupatilski nameštaj prošle godine u junu. Sav nameštaj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem salonski stan u centru Novog Sada, u ulici Grčkoškolska 6. Stan je potpuno renoviran, sa novim nameštajem. Nalazi se na trećem spratu, ima 60m2, plafoni su preko 3,5m.. Stan poseduje jedno parking mesto u dvorištu zgrade. Cena je 600 evra+režije koje su male (do 100e) Moguć....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 112.460 €, 60,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u mirnom naselju Lipov Gaj. Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan, dvostrano orijentisan, smešten u uređenom i mirnom delu Lipovog Gaja. Stan se nalazi u zgradi sa sigurnosnim ulaznim vratima i poseduje sve što je potrebno za udoban život bez većih dodatnih....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Pivara, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor od 60 m2. Ulaz je sa glavnog puta, na veoma prometnoj raskrsnici na početku naselja Pivare, u blizini samog centra grada. Lokal je novije gradnje i veoma kvalitetno uradjen, alu stolarija, kvalitetna keramika. Pogodan je za sve vrste delatnosti ali najviše....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 558)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>