• GoHome Professional
do 190000 eura 1.sprat do 2000 eura/m2 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 190000 eura 1.sprat do 2000 eura/m2 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura 1.sprat do 2000 eura/m2

  • Za upit "do 190000 eura 1.sprat do 2000 eura/m2" pronađeno 2 800 nekretnina - prosečna cena 1.328 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 100000 eura
    • do 130000 eura (prosečna cena)
    • do 150000 eura
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 45.000 €, 25,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 119517, I/, lokal. Prodaje se uknjižen poslovni prostor na prvom spratu novije zgrade u pešačkoj zoni u centru grada. Pogodan je za kancelariju ili salon lepote. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210.....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 156.600 €, 87,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan četvorosoban stan na prvom spratu u novogradnji na Misi, na odličnoj lokaciji. U blizini su sportski centar, autobusko stajalište gradskog prevoza i prevoza za Beograd, stanica voza za Beograd, škola, vrtić, ambulanta, Maxi, Mere, manje prodavnice, apoteke. Misa je naselje....

 
 
 
  Stan, VINIK, 82.800 €, 46,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Veoma lep, funkcionalan, jednoiposoban stan, u izgradnji, na prvom spratu, u zgradi sa liftom, nalazi se na Durlanu. Stambeno-poslovni objekat se gradi na Durlanu, nedaleko od LIdla, kao i novog tržnog centra Ugradjuju se kvalitetni materijali i oprema ( grejanje – toplotne pumpe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 127.800 €, 71,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi troiposoban stan na Adicama u novogradnji. Stan se nalazi na prvom spratu, čine ga dnevna soba sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, hodnik, terasa i gratis ostava od 5m2 u prizemlju zgrade. Zgrada je građena visokokvalitetnim materijalima. Cena je 1.800€ + PDV. U ponudi....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 90.000 €, 50,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo izuzetan stan u centru Zlatibora, u naselju Rujno Na samo 5min hoda od jezera i trga u neposrednoj blizini skijalitša Obudojevica, Gold gondole i mnogih drugih sadržaja koje nudi Zlatibor. Stan se nalazi na 1. spratu u manjoj zgradi sa 2 sprata. Ovaj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 124.200 €, 69,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi dvoiposoban stan na Adicama u novogradnji. Stan se nalazi na prvom spratu, čine ga dnevna soba sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, hodnik, terasa i gratis ostava od 5m2 u prizemlju zgrade. Mogućnost kupovine identičnog stana na drugom spratu. Zgrada je građena visokokvalitetnim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 79.195 €, 44,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji, u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u manjoj stambenoj zgradi spratnosti po+p+4. Po strukturi je jednoiposoban, projektovane površine 46,52m2, sa funkcionalnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 163.656 €, 91,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 90,92m2 . Stan je po strukturi četvoroiposobni i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, 4 spavaće sobe, kupatila, zasebnog toaleta i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 113.300 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1093902 Dvosoban stan u Bloku 8.Lep konforan stan sa pogledom na park pun zelenila. Stan je vredan pažnje i odličan za porodice s malom decom. Prvi sprat, centralno grejanje, U prizemlju ostava. Terasa.

 
 
 
  Stan, BUBANJ, 133.000 €, 74,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju nov dvosoban lux stan površine 74m² u Matis New Point kompleksu kod Palate pravde, naselje Bubanj, Kragujevac. Nalazi se na prvom spratu, od ukupno šest spratova. Ukupna površina stana je 74m² od čega je 40m² stambeni prostor, a 34m² je terasa.Grejanje u stanu je etažno....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 133.000 €, 74,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju nov dvosoban lux stan površine 74m u Matis New Point kompleksu kod Palate pravde, naselje Bubanj, Kragujevac. Nalazi se na prvom spratu, od ukupno šest spratova. Ukupna površina stana je 74m od čega je 40m stambeni prostor, a 34m je terasa.Grejanje u stanu je etažno na....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 64.680 €, 36,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Sokobanji,u blizini srednje škole, u objektu u izgradnji P+2+PK, 36.96 m2. Stan se nalazi na 1. spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Objekat je izgrađen po svim aktuelnim standardima gradnje,....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 141.000 € na 140.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Apelovac, 140.000 €, 78,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 141.000 €
29.04.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan, kompletno renoviran i komforan četvorosoban stan na Paliluli, u neposrednoj blizini Palilulske pijace. Stan ima površinu od 78 m² i nalazi se na 1. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 70.000 €, 39,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Zlatiboru u naselju Palisad Na mirnoj lokaciji, okruženo zelenilom, na samo 15 minuta od centra, u blizini Titove vile Stan ima 39m2 Nalazi se na 1 spratu novije zgrade sa 4 sprata Po strukturi je 1.5 soban i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 100.500 €, 56,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju povoljan dvosoban stan od 44,25 m², koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade sa liftom, u mirnom i atraktivnom naselju Čalije. Raspored prostorija: Hodnik Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom Spavaća soba Kupatilo Terasa Pored ovog stana, u ponudi su i stanovi različitih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 91.550 €, 45,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju na Adicama! U planu su pet objekata spratnosti PR+1+PK. Na prodaju su stanovi raznih struktura. Konkretno, ovaj porodičan stan se nalazi na prvom spratu. Sama oprema je vrhunskog kvaliteta. Investitor je pouzdan i bira samo najbolje od podnih obloga, fasade,....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 69.900 €, 39,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2024.,

www.indomio.rs

Preporuka. U prilici smo ponuditi u mirnom, lepom delu Zlatibora u ulici Umina voda, u objektu novije gradnje na prvom spratu, kompletno namešten apartman površine 39 m2. Sastoji se od : predsoblja, kupatila, dnevnog boravka sa kuhinjom i terasom, spavaće sobe. Grejanje norveški radijatori.....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 69.900 €, 39,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban Apartman 39m Kopaonik kod KRALJEVI ČARDACI, nov uknjizen Cena: 69.900,00 EUR Lokacija: Kopaonik (Srbija, Raška) Ulica i broj: Kraljavi Čardaci Sobnost: Dvosoban Kvadratura: 39m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Na struju Nivo u zgradi: 1. sprat Tekst oglasa Odličan Apartman....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 105.650 €, 59,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Mirnom delu Novosadskog naselja Adice Fantastičan Dvoiposoban stan 59 m2 u IZGRADNJI na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se nalazi na Prvom spratu zgrade,dvostrane orijentacijeIstičemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna vrata i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 109.200 €, 61,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2022.,

www.indomio.rs

41683, 063 547 298 Branka, Komforan dvosoban stan na prvom spratu, renoviran. Uknjižen. Ima terasu. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 155.700 €, 87,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Sajlovo, izgradnja ,nov troiposoban stan u kvalitetnoj urbanoj vili SA PARKINGOM!.Povoljno! CENA 160500 + agencijska provizija 3% ! Na prvom spratu , troiposoban stan u kvalitetnoj urbanoj vili, sa parkingom u ceni. Odličan raspored i veličina prostorija. Dobra lokacija,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 57.200 €, 32,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji u Donjoj Vrežini, u neposrednoj blizini DIS-a, Lidl-a i naselja „Beverly Hills“. Moderan stambeni objekat spratnosti Po+P+4, sa ukupno 21-om stambenom jedinicom i isto toliko podrumskih prostorija, kao i parking mesta. Stan je projektovane površine 32,66m2,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 57.000 €, 28,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Apartman se nalazi u okviru apart hotela Adonis, u zlatiborskom naselju Velanski gajevi - Tić polje, na putu ka Sirogojnu, 1.5km od centra, u okviru novog objekta, na prvom spratu. Luksuzno i kompletno je opremljen, potpuno nov, veličine 28m2. Sastoji se od: dnevnog boravka sa opremljenom....

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 150.000 €, 84,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju vila na Kopaoniku, 84m2, prizemlje i sprat. Sastoji se od prostranog hodnika, dve prostorije u prizemlju i kupatilo sa kadom, dve spavace sobe na spratu i jos jedno kupatilo. Prodaje se prazna i bez ugradjene kuhinje. Nalazi se u glavnoj ulici, pored Apartmana Mujen Lux.Kontakt:....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 75.000 €, 42,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sokobanja Novogradnja kompletno opremljen, u neposrednoj blizini akva parka. Stan od 42m2, na 1. spratu zgrade, jednoiposobne strukture sa odvojenom spavacom sobom. Kvalitetna izrada, kako stanova, tako i celokupnog objekta. Svaki stan kao i objekat je vrlo funkcionalan i moderan,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 107.130 €, 60,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Kragujevcu, naselje Mala Vaga, površine 60,87 m2, u izgradnji, na prvom spratu stambene zgrade spratnosti Pо+P+3+Pp, smeštene u mirnoj ulici. Po strukturi dvosoban, u čijem su sastavu spavaća soba, terasa, kupatilo, dnevni boravak, kuhinja, trpezarija i hodnik. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 73.090 €, 41,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji u Donjoj Vrežini, u neposrednoj blizini DIS-a, Lidl-a i naselja „Beverly Hills“. Moderan stambeni objekat spratnosti Po+P+4, sa ukupno 21-om stambenom jedinicom i isto toliko podrumskih prostorija, kao i parking mesta. Stan je projektovane površine 41,74m2,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 112.300 €, 63,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nov trosoban stan u centru Veternika. Stan se nalazi na 1. spratu male zgrade u blizini osnovne škole. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, radne sobe, kupatila i terase. Veoma miran kraj bez gradske buke. Autobusko stajalište na 2 minuta hoda. Za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 74.840 €, 42,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veternik, dvosoban, stan u izgradnji ! Cena sa PDV-om !+++ Agencijska oznaka stana 1101050, Veternik. Na dobroj lokaciji , početak Veternika, stan u izgradnji. Dvosoban stan od 42 m2, na prvom spratu , sa terasom. Završetak radova početak 2026. god. Za dodatne informacije 0613195394,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 130.000 €, 73,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 105365, V/, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Stan je na 2 nivoa, na prvom spratu (sto je fizicki V sprat) veliki dnevni boravak sa kuhinjom, zastakljena terasa, hodnik, veliko kupatilo sa kadom i sa prirodnom ventilacijom.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 89.000 €, 50,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kvalitetno građen i funkcionalan apartman, idealan za odmor, stanovanje ili izdavanje, smešten u mirnom delu Zlatibora, bez buke i saobraćaja – a na svega 150 metara od centra. Lokacija: Apartman se nalazi u slepoj, tihoj ulici, savršeno pozicioniran za one koji žele privatnost....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 69.400 €, 39,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Eksluzivna prodaja stana u izgradnji na Paliluli, sa panoramskim pogledom na grad. Durmitorska ulica, u neposrednoj blizini Hotela „Tami residence“ i kompleksa „Novi Niš”. Stan je projektovane površine 39,67m2, nalazi se na prvom spratu u objektu sa liftom. Po strukturi je dvosoban....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 78.295 €, 44,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi dvoiposoban,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 96.000 €, 54,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Niš, Pantelej - Gornjomatejevačka, prodaje se odličan stan 54m2, u novogradnji, na 1. spratu od 3 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika koji povezuje sve prostorije, dnevne sobe sa trpezarijskim delom odakle se izlazi na terasu, 2 spavaće sobe i kupatila. Orijentisan je....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 80.000 €, 45,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.07.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan 45m2, Snežnik, prvi sprat, 80.000 evra. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 64.000 €, 36,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 46088, I/V, terasa, uknjizen, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, stambena zgrada. Prodaje se namesten i useljiv stan na Miljakovcu 3 u stambenoj zgradi sa dva ulaza, bivsi Miljakovacki izvori. Ukupno 5 spratova i 20 stanova. Stan se nalazi na prvom spratu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 72.860 €, 41,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi jednoiposoban,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 87.600 €, 43,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prelepa kuća na Telepu, nova gradnja, lepa lokacija. Nalazi se u dvorišnom delu zgrade, idealno za opuštanje. Naselje je dosta mirno, sve što je potrebno od vrtića, škole, prodavniceKomforan duplex, sastoji se iz prizemlja i sprata. Na prizemlju se nalazi dnevna soba sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 111.895 €, 63,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi troiposoban,....