• GoHome Professional
do 190000 eura 1.sprat 70 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 190000 eura 1.sprat 70 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190000 eura 1.sprat 70 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 190000 eura 1.sprat 70 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 2.424 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • namešten
    • prizemlje
    • dvorište
    • opremljen
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KALUĐERICA, 144.900 €, 69,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

DUPLEKS U ponudi stanovi u novogradnji, u prizemlju i na prvom spratu. Objekat je spratnosi Su + Pr + 1 Sprat + Potkrovlje U ponudi su dva stana od 62m2 i dupleks od 69m2. Prvi stan od 62m2 se nalazi na prvom spratu, drugi od 62m2 se nalazi na prizemlju (zbog specificne pozicije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 144.200 €, 69,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u Lipovom gaju, zaokruženom naselju prilagođenom prvenstveno mirnom i bezbednom stanovanju sa 24-satnim obezbeđenjem. Naselje karakterišu široke ulice, dovoljno parking mesta, zelenih površina i igrališta za decu. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade sa svega 3 stana.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 175.000 €, 70,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nikole Marakovića, 1/6, cg-Stvarna površina-70m2 , ugovorna površina-61.00m2, Na prodaju prelep trosoban stan na Miljakovcu. Ušuškan u prirodi, na prelepoj lokaciji, nalazi se na prvom spratu sredjene zgrade. Dvostrano je orijentisan sa velikom terasom od 9m2 koja predstavlja pravi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 190000 eura 1.sprat 70 m2 zadnjih 14 dana'
130.000 €
200.659 €
113.300 €
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 204.000 €, 70,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom i prijatnom delu Mirijeva, u ulici Kapetana Miloša Žunjića, nalazi se kompletno sređen stan od 70 m² koji spaja funkcionalnost, toplinu doma i odličnu organizaciju prostora. Smešten na 1. spratu kvalitetne zgrade novije gradnje iz 2011. godine, stan je idealan za porodicu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 135.470 €, 71,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1102582, cena nekretnine 138,450eu + 3% agencijske provizije. Novi Sad, Adice, troiposoban, 71m2, prvi sprat. Nov, neuseljavan stan na početku Adica, etažno grejanje na gas, troškovi minimalni. U ceni parking mesto ispred zgrade, Uknjižena nekretnina, bez tereta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 179.000 €, 67,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054747, NOVI SAD, SAJAM, TROSOBAN, 67 m2 Na prodaju izuzetno funkcionalan i kompletno opremljen stan površine 67 m², sa pripadajućim numerisanim parking mestom, na atraktivnoj lokaciji na Sajmištu. Stan se nalazi na prvom spratu (nije suteren), uknjižen je 1/1 i moguća je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 204.400 €, 73,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na lokaciji -Zemun, Gornji grad, naselje Meandri ,nadomak ulice Cara Dusana na lokaciji koja je mirna, dobro povezna sa svim delovima grada u spoju komfora, opuštenosti i savremenog života.U okolini se nalazi sve neophodno za komforan gradski život (marketi, apoteke, Dom zdravlja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 66,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju komforan trosoban stan u Borči na odličnoj lokaciji, kod pijace, Maxija, obdaništa i novoizgrađenog Doma zdravlja. Stan je po strukturi trosoban, na prvom spratu i odmah je useljiv. Stan je uknjižen na vlasnika 1/1, bez tereta. Neto površina stana je 62m2 plus lođa od 4m2.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 163.100 €, 66,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan od 66 m² u Novom Sadu, u naselju Novo Naselje, na 1. spratu zgrade sa liftom. Stan je uknjižen i vlasništvo je 1/1. Reč je o starijoj gradnji, sa gradskim grejanjem. Stan je adaptiran, pa u stvarnosti ima oko 70 m², jer je terasa zatvorena. Prodaje se kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 200.000 €, 66,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dušanovac Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet gradnje: Zidovi od bloka....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 8)

<< <1> >>