• GoHome Professional
do 190 m2 do 63000 eura uknjižen opremljen što sku - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 190 m2 do 63000 eura uknjižen opremljen što sku - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 190 m2 do 63000 eura uknjižen opremljen što skuplji

  • Za upit "do 190 m2 do 63000 eura uknjižen opremljen što skuplji" pronađeno 92 nekretnina - prosečna cena 1.928 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 59000 eura (malo jeftiniji)
    • 66000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-11%

Promena cene sa 47.000 € na 42.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, RAŠKA, 42.000 €, 28,00 m2 cca 1500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.08.2025 - 47.000 €
10.04.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižen apartman, modernog enterijera, površine 28 m², koji se nalazi na Kopaoniku, u Vikend naselju u kompleksu Milmari resort. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika i kupatila. Apartman je opremljen sa kvalitetnim nameštajem i tehnikom. Karakteristike....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 41.600 €, 23,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2023.,

www.indomio.rs

Odlicna ponuda! U okviru novog dela Milmari Resorta prodaje se apartman moderno opremljen, površine 23m2. Sastoji se iz kuhinje sa prostranim dnevnim boravkom, hodnikom, kupatilom (king size bračni krevet i garnitura na razvlačenje). Luksuzno i funkcionalno opremljen studio apartman....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 39.700 €, 22,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se apartman na Zlatiboru, površine 22m2, u centru, 350 m od Zlatiborskog jezera na idealnoj lokaciji za odmor i uživanje, u mirnom delu bez buke. U blizini je veliki broj radnji, kafića, restorana, butika, autobuska stanica, pijaca, apoteke, ski staza Obudojevica. . . Apartman....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 38.500 €, 25,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju poslovni prostor u Kragujevcu, u blizini Velikog parka, u stambeno poslovnoj zgradi. Suteren. Površina je 25 m2. Opremljen, odmah dostupan. Trenutno je izdat kao kancelarijski prostor. Poseduje mokri čvor. Dobro je osvetljen. Uknjižen. Vlasnik 1/1. Nema parking mesto. Za....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 38.500 €, 18,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na vrhunskoj lokaciji, na samo nekoliko minuta hoda od Terazija i Knez Mihailove ulice, nalazi se ovaj lokal za prodaju. Ovo je jedna od najtraženijih lokacija, pa infrastrukturu i saobraćajnu mrežu ne treba ni naglašavati. Lokal se nalazi na prvom spratu i ima toalet koji se deli....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 37.000 €, 34,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižen apartman površine 34 m², lociran u apartmanskom kompleksu Dvori, u Vikend naselju na Kopaoniku, na nadmorskoj visini od 1.300 metara. Karakteristike: Cena: 37.000 EUR Lokacija: Kopaonik, Vikend naselje, 4 km udaljen od centra Kopaonika, 3 km od ski staze Sunčana....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 35.000 €, 35,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se apartman na Kopaoniku (Vikend naselje "Treska"), na odličnom mestu, uz granicu Nacionalnog parka. Okrenut je ka sunčanoj strani, iznad planinskog potoka, mir je i divan pogled. Prodaje se kompletno opremljen sa svim potrebnim stvarima. . Apartman je uknjižen, veličine 35....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 35.000 €, 25,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan smešten na odličnoj lokaciji u blizini svih neophodnih sadržaja, kompletno opremljen na prvom spratu, Nekretnina je veoma funkcionalnog rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Prostor je pažljivo organizovan kako....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-92 (od ukupno 93)

<< <1 2 3> >>