• GoHome Professional
do 180000 eura do 120 m2 podrum Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 180000 eura do 120 m2 podrum Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180000 eura do 120 m2 podrum Zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 180000 eura do 120 m2 podrum zadnjih 7 dana" pronađeno 68 nekretnina - prosečna cena 2.485 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • opremljen
    • renovirano
    • 4.sprat
    • namešten
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, INĐIJA, 82.400 €, 92,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Vikendica Stari Slankamen, 92m2 Cena 82400 eur, plac 1837m2 Prodajemo useljivu i funkcionalnu , renoviranu vikendicu u Starom Slankamenu, ulica Počenta 1. Do kuće se dolazi asfaltnim putem do raskrsnice Starog i Novog Slankamena gde se nalazi i prodavnica mešovite robe, a odatle je....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 75.000 €, 89,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Porodična kuća u Bačkoj Topoli od 89 m² na placu od 2.098 m². Sastoji se od ulaznog hodnika, ostave, tri sobe, kupatila i toaleta. Na podovima je laminat, drveni prozori a grejanje na čvrsto gorivo. Imanje obuhvata pomoćne zgrade, podrum i njivu. .

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, Gornji Grad, 107.000 €, 109,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem fenomenalnu kuću u Pančevu, koja je pre 4 godine kompletno adaptirana i renovirana. Povrsina kuce je 120m2, poseduje dva kupatila, veliko zajednicko sa velikom kadom, kompletno uradjeno u Vileri Bosh keramici i manje uz spavacu sobu koje nije zavrseno. Ugradjen stakleni klizni....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 180000 eura do 120 m2 podrum zadnjih 7 dana'
45.000 €
45.000 €
75.000 €
  Kuća, ŠID, 63.800 €, 105,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prelepa vikendica u netaknutoj prirodi u okolni Erdevika, na visoravni okruženo šumom Nacionalnog parka, Fruške gore. Vikendica je uknjižena, pored asfaltnog puta se nalazi parcela i sam objekat je uvučen od puta.Vikendica je novije gradnje i sastoji se od prizemlja i potkrovlja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 160.000 €, 102,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Novogradnja Terasa Podrum Đoke Krstića Soba: 3 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, SREMSKI KARLOVCI, 159.000 €, 97,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Prodajemo spratnu kuća na ulasku u Sremske Karlovce,idealna za stanovanje i razne poslovne delatnosti.Kuća u prizemlju ima kuhinju sa trpezarijom,dnevni boravak, kupatilo,ostavu,ustakljenu terasu,spoljnim stepeništem se ide na sprat gde su dve sobe i kupatilo.Ispod kuće....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 75.000 €, 92,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Parking Podrum Karadjordjeva 90 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 135.000 €, 88,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 78385, III/, dupleks, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, fasada dobra, podrum, ostava, deljiv. Gradjevinski 89m2 stan ima jos dodatnih 21 m2 Stan ima 4.0 spavace sobe i jos jedni manje sobiu,dnevnu sobu sa trpezarijom, kuhinju vecu lodju +terasu. dva kupatila....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 125.000 €, 79,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Vršačka Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1970 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 145.000 €, 76,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Prištinska Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 3 Godina izgradnje: 1970 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 135.000 €, 74,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zemun, Zemun polje – Tomice Popovića Prodaje se konforan, funkcionalan i veoma svetao stan zajedno sa podrumom od 23m2, koji je uređen za stanovanje. Stan se sastoji se od velikog ulaznog hodnika, dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Podrum od dnevnog boravka, kuhinje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 135.000 €, 73,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se veoma funkcionalan stan na II spratu kvalitetne zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji, blizu Parka Sv.Save i TC Roda.Sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe, izdvojene trpezarije, izdvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i tri lođe, tako što svaka prostorija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 194.000 €, 73,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Zemunu, u Banijskoj ulici (Gornji grad). Stan je dvostrano orijentisan (sever–zapad), veoma svetao i ima prelep panoramski pogled na Zemun. Ukupna građevinska površina stana iznosi 72,59 m², dok je uknjižen na 62 m². Izvorno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 158.400 €, 70,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132055, I/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, podrum, ostava. NOVO NASELJE - RENOVIRAN 70 m2 - PORODICAN STAN, atraktivna lokacija. Prelep raspored! Kuhinja odvojena od dnevnog boravka + 2 spavace sobe. Gradnja je izuzetno kvalitetna. Podovi: drvo parket. Grejanje:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 195.000 €, 68,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Bačka Sprat: 5 Spratnost: 6 Soba: 2 Godina izgradnje: 1970 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 153.000 €, 68,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Mirijevski bulevar Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1981 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 160.000 €, 67,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi odličan trosoban stan na prizemlju kvalitetne stambene zgrade iz 1989.g.Funkcionalan porodični stan, nalazi se u neposrednoj blizini okretnice autobusa 74 i 27, a blizina vrtića, škole, prodavnica i potpuno uređena infrastruktura su benefiti ove lokacije.Trostrano orjentisan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 190.000 €, 65,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Živka Davidovića Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 3 Godina izgradnje: 1960 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 175.600 €, 65,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je dvoiposoban stan od 65 m² u Novom Sadu, u naselju Sajmište, u mirnoj ulici Dr. Đorđa Joanovića 3, u neposrednoj blizini Novosadskog sajma i Nove Detelinare. Stan se nalazi na 8. spratu u zgradi sa liftom, u starijoj gradnji, i odlikuje ga izuzetno funkcionalan i logičan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 159.500 €, 64,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Interfon Podrum Patrisa Lumumbe Soba: 3.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 64,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodajemo funkcionalan dvosoban stan na Julinom Brdu, u ulici Poručnika Spasića i Mašere. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, špajza i zastakljene terase. Nekretnina je u izvornom stanju i zahteva određena ulaganja, ali pruža....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 148.000 €, 64,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Predivan porodičan stan od 64 m2 u mirnom delu Stare Rakovice. Stan je dvostrano orijentisan sa dve terase i predivnim pogledom ka Avali. Izuzetno je svetao, okružen zelenilom i potpuno zaštićen od eventualne buke. Nalazi se u blizini više autobuskih linija, železničke stanice (BEO....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 159.900 €, 64,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kanalizacija Interfon Podrum Patrisa Lumumbe Soba: 3.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, VRANJE, 76.900 €, 64,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Tražite kompletno namešten stan bez ulaganja? Imamo odličan stan baš za vas !! Stan ima 64m2. (+ podrum) Kompletno namešten dvoiposoban - porodičan stan u naselju Ledena stena. Odličnog rasporeda, idealan za višečlanu porodicu. Sastoji od: predsoblja, velikog dnevnog boravka, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 68.000 €, 61,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Palilula - Besni fok2.0, 61m2, 2/3, lođa, grejanje na struju Na prodaju dvosoban stan u naselju Besni Fok, idealan za miran porodičan život ili kao investicija. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade kvalitetne gradnje, što garantuje dugotrajnost i dobru izolaciju. Po strukturi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 142.000 €, 60,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan i svetao stan u mirnom delu naselja Mirijevo, idealan kako za porodičan život, tako i kao odlična investicija za izdavanje. Stan je dvostrano orijentisan, što omogućava dosta prirodne svetlosti tokom celog dana i odličnu provetrenost prostora. Korisna površina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 137.000 €, 59,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Novi Železnik - Darinke Radović 2. 0, 59m2 (lođa 3m2), 2/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, podrum, parking U ponudi dvosoban, dvostrano orijentisan stan u izvornom stanju sa centralnim grejanjem, u odlično održavanoj zgradi sa liftom i video nadzorom. Postoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 137.000 €, 59,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Darinke Radović Sprat: 2 Spratnost: 6 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 119.900 €, 55,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

2.5 Železnik-Sedam stražara 55m2+T(13m2), vpr/2, stara gradnja, parking, klima, podrum. Stan je na odličnoj lokaciji u samom centru Železnika, u prelepom okruženju sa dosta zelenila i parkova. Blizina prevoza, škole, vrtića, Doma zdravlja , više marketa, restorana i ostalih sadržaja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 180.000 €, 55,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132120, II/, klima, lift, terasa, podrum. Prodaje se LUX, dvosoban kompletno renoviran stan na jednoj od najlepsih, najtrazenijih lokacija u gradu izmedju Limana 3 i 4 u Balzakovoj ulici kod Doma zdravlja. Stan je uknjizen 1/1, strukturno odlicnog rasporeda, veoma prostran.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 117.000 €, 55,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129807, I/II, terasa, uknjižen, parking, podrum, ostava. Na prodaju odličan trosoban stan 55m2 na Sajlovu , prvi sprat. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Iz dnevne sobe se izlazi na terasu od 16m² koja nije uknjižena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 157.000 €, 54,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Podrum Garsije Lorke Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 136.000 €, 54,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Uralska Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 49.500 €, 54,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ne tražite stan u koji ćete ulagati mesece renoviranja i dodatni novac. Tražite mesto gde možete odmah da počnete novi život. U samom centru Ćuprije nalazi se kompletno renoviran stan od 54m² koji pruža upravo to — sigurnost, udobnost i osećaj doma od prvog trenutka. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 144.550 €, 53,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Medaković II - Radovana Simića Cige 1. 5, 53m2 (lođa 6m2), 1/11, CG, dva lifta, podrum, parking U ponudi komforan, jednoiposoban stan u izvornom stanju na prvom spratu u naselju Medaković II. Poseduje idealan raspored prostorija sa odvojenom spavaćom sobom, kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 144.550 €, 53,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Centralno grejanje Terasa Podrum Radovana Simića Cige Sprat: 1 Spratnost: 11 Soba: 1.5 Godina izgradnje: 1975 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 125.000 €, 53,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan na izuzetnoj lokaciji u srcu Železnika. Stan u odličnom stanju, funkcionalnog rasporeda. Dvostrane orijentacije. Ima pripadajuću ostavu od 14 kvm i podrum. Grejanje je etažno na struju i na TA. Za svaku preporuku. Uknjižen. Mogu kreditni kupci i kredit za mlade. Prostorije: hodnik,....

 
 
 
  Stan, POŽAREVAC, 74.000 €, 52,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stana u Lole Ribara od 90m2 uknjizeno 52m2 + parking i podrum sprat 2 (poslednji) stan se prodaje polu namesten cena 74.000eur VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 149.000 €, 51,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Dr Nika Miljanića Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 49.000 €, 50,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se dvosoban stan površine 50m², smešten u visokom prizemlju manje stambene zgrade sa svega 4 stana, što pruža dodatni mir i privatnost. Stan je funkcionalnog rasporeda i idealan kako za porodičan život, tako i za izdavanje. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 187.000 €, 48,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Vidikovački venac Sprat: 1 Spratnost: 7 Soba: 1.5 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 185.000 €, 48,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan i kompletno renoviran dvosoban stan, smešten u mirnom i uređenom delu Novog Beograda, u ulici Dušana Vukasovića (Blok 61). Stan se nalazi na prvom spratu uredne zgrade sa ukupno četiri sprata, što ga čini idealnim izborom kako za porodice, tako i za starije....