• GoHome Professional
do 180000 eura barem 70 m2 pogodan parking - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 180000 eura barem 70 m2 pogodan parking - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180000 eura barem 70 m2 pogodan parking

  • Za upit "do 180000 eura barem 70 m2 pogodan parking" pronađeno 296 nekretnina - prosečna cena 1.161 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MAJUR, 133.900 €, 80,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvorišni stan u Petrovaradinu, stan gleda na ulicu, ulaz je iz dvorišta. U neposednoj blizini Tvrđave, a u krugu od 300 metara nalaze se osnovna škola, dom zdravlja, vrtić, pošta, banka, prodavnice. Autobuska stanica ispred kuće. Udaljenost od centra Novod Sada 3 autobuske stanice....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 138.680 €, 80,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Troiposoban stan 80 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu,odlične orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju,parketi,italijanske....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 108.000 €, 80,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo renoviran stan, na odličnoj lokaciji, u naselju Braće Jerković, u blizini TC Stadion Stan je površine 80m2 prizemlju Pogodan za stanovanje ili poslovni prostor Po strukturi se sastoji od predsoblja, tri sobe, kuhinje, kupatila i ostave Dobro je povezan....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 128.750 €, 80,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

STARI MAJUR, PETROVARADIN! Veoma komforan dvorišni stan, visoko prizemlje, na odličnoj lokaciji u Petrovaradinu. Stan je prazan, odmah useljiv po isplati. Drvena zdrava stolarija, hrastov parket, ima dva sanitarna čvora, ostavu, terasu. U neposrednoj blizini Tvrđave, a u krugu od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 89.100 €, 81,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, namešten stan na elitnoj lokaciji u blizini Pinka. Dvostrano orjentisan sa puno svetlosti. Veliki dnevni boravak sa izlazom na dve terase. Centralno grejanje i inverter klima. Blizina svih sadržaja potrebnih za život. Stan je odmah useljiv, pogodan za predstavnike stranih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 193.000 €, 82,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054250, TELEP, ČETVOROSOBAN STAN, 82m2 Na prodaju porodičan četvorosoban stan – 82 m², blizina Dunava-urbana vila od ukupno 3 stana Prodaje se izuzetno funkcionalan i kvalitetan stan površine 82 m², useljen 2022. godine, idealan za porodičan život. Stan se nalazi na prizemlju,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 82.000 €, 82,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se salonski poslovni prostor površine 82 m2 na odličnoj lokaciji na Crvenom Krstu, u ulici Vojvode Šupljikca. Prostor je kompletno renoviran i nalazi se na visokom prizemlju što ga čini idealnim za poslovni prostor. Dvostrano je orijentisan Pogodan je za razne vrste delatnosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 144.460 €, 82,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Četvorosoban stan 85 m2 na ODLIČNOJ TIP-TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Drugom spratu u mirnom kraju,ima Tri odvojene spavaće sobe, pogodan je za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 133.080 €, 68,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.06.2022.,

www.indomio.rs

Odličan stan na Podbari. U mirnom delu, a opet u blizini svih većih uslužnih objekata, škole, autobuske stanice. Ono što je vredno napomenuti, stan se nalazi na svega par minuta ok Keja i Riblje pijace, kao i Kvantaške pijace. Centar je na svega 10 minuta hoda. Lokacija je odlična.....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 88.000 €, 68,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal na Maloj Vagi od 68 m2 pored ulice. Zgrada je starije gradnje, lokal je kompletno renoviran, stalno je izdat. Nalazi se u jednoj od najfrekventnijih ulica u gradu. Pogodan je za različite delatnosti od apoteka, trgovina do kladionica. Ovo je topla preporuka Bulevar....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 164.800 €, 68,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120127, 15.92a, prizemna, struja, klima, terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, deljiv. Odlična porodična kuća sa kapacitetom i tradicijom bavljenja seoskim - banjskim turizmom.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 130.000 €, 68,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni prostor od 68m2 na izuzetno atraktivnoj lokaciji u strogom centru Niša. Prostor je strukture trosobnog stana, sa izlazom i pogledom na pešačku zonu i ulicu, lako pristupačan budućim klijentima. Renoviran, prostran, sa posebnom pogodnošću izlaza u zatvoreno zadnje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 195.700 €, 83,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.09.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan u odličnom stanju u neposrednoj blizini Betanije. Stan je nedavno renoviran, potpuno opremljen i prilično komforan. Stan poseduje široki ulazni hodnik, 3 sobe (1 dnevnu sa trpezarijom, 2 spavaće sobe), kuhinju sa ostavom, toalet, kupatilo, otvorenu terasu....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 183.200 €, 83,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Kamenice Četvorosoban stan 83 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.Stan se nalazi na Prvom spratu zgrade,dvostrane orijentacije ima dnevnu sobu,tri odvojene spavaće sobe,kupatilo i i dve Terase od 42 m2 i 12 m2 sa pogledom na Novi Sad i....

 
 
 
  Poslovni prostor, DUVANIŠTE, 132.000 €, 83,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lokal u novogradnji u naselju Duvanište, u veoma prometnoj ulici, lako uočljiv i pogodan za različite delatnosti: kancelariju, ordinaciju, salon lepote, poslastičaru, brzu hranu i slično. Ukupna površina lokala iznosi 83 m² i prostire se na dva nivoa: Prizemlje: 43 m² Podrumski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 147.080 €, 83,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prostran četvorosoban stan površine 83m2 u mirnom delu Klise, u fazi izgradnje. Radi se o kvalitetnoj novogradnji i prodaje se u sistemu PDV-a (kupac je oslobođen plaćanja poreza na prenos apsolutnih prava). Raspored prostorija je pogodan za porodično stanovanje i sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 145.340 €, 83,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 99.600 €, 83,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118898, I/I, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, stara gradnja, fasada dobra, parking, tavan, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv, dvorišna zgrada. Prodaje se gornja etaža kuće koja se sastoji od dva stana ukupne površine 83m2. Svaka stambena jedinica ima svoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 92.000 €, 84,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju lokal u širem centru Zrenjanina površine 84 m2. Sastoji se od pred ulaza koji je natkriven nadstrešnicom, prostranog, svetlog lokala za izdvojenom čajnom kuhinjom i kupatilom. Grejanje je na struju. Ispred lokala postoje tri parking mesta. Nalazi se na odličnoj lokaciji,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 100.800 €, 84,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118897, PR/I, salonski, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, Adaptibilanu u 3.5, dvorišna zgrada. U ponudi je stambena jedinica u kući. Kuća se sastoji od tri stambene jedinice na dva nivoa. U donjem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 169.000 €, 84,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 91189, NPR/III, terasa, uknjižen, novogradnja, garaza, ostava, pogodan za pp. Veoma komforan, svetao stan u neposrednoj blizini parka Šumice. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu od 24m2 i povezan je sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 63.000 €, 84,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 9189785 - Izdaje se polu namešten stan u Starom gradu blizu Spensa, Suda i Dnava. Stan je pogodan za stanovanje a može se koristiti i u poslovne svrhe. Sadrži tri spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju i trpezariju. Prvi sprat, lift, terasa. Postoji parking mesto....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 83.160 €, 84,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Atraktivan stan sa velikom terasom 26m2 dobro stanje namesten,pogodan kako za stanovanje tako i za poslovni prostor:ordinacije,kancelarije.Dosta parking prostora oko zgrade. agencijska provizija 50% Lift, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 80.000 €, 85,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni proctor na Durlanu. Pogodan za razne delatonosti. Nalazi se u suterenu u novijoj zgradi. Sastoji se od hodnika kupatila, jedne velike prostorije i dve manje prostorije. Površina poslovnog prostora je 85 m2 ( uknjižena površina 77 m2) Svojina 1/1. Za više informacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se izuzetno atraktivan poslovni prostor smešten u novijem delu Veternika, jednoj od najdinamičnije rastućih i infrastrukturno najperspektivnijih zona u širem području Novog Sada. Lokal se nalazi u prizemlju moderne stambeno-poslovne zgrade i raspolaže sa površinom idealnom....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 80.000 €, 85,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u ulici Ivana Milutinovića, u neposrednoj blizini Restorana Princ i Azija centra. Ukupna površina placa je 253 m2. Objekat je u nizu i po strukturi: pr plus I sprat,ukupne površine oko 170m2, u osnovi 85m2. Prizemna etaža sastoji se od: dve spavaće sobe, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 153.000 €, 85,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 108000, PR/III, video nadzor, izlog, klima, terasa, luks renoviran, novogradnja. Predstavljamo vam prostor na odličnoj lokaciji, u blizini Hrama Sbetog save i Karađorđevog parka. Pogodan za sve vrste delatnosti. Dva mokra čvora. Postoji mogućnost iznajmljivanja i dva....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 80.000 €, 86,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odmah useljiva kuća u Kragujevcu, naselje Košutnjak, površine 86 m2, plac 1080 m2. Kuća je odmah useljiva i nove čvrste je gradnje. Priključena je trofazna struja, gradska voda, uknjižena je i ozakonjenja, može putem stambenog kredita. Sređeno kupatilo. Na placu ima i zasađenog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 172.000 €, 86,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118282, III/, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, ostava, pogodan za pp, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 152.340 €, 87,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Fantastičan raspored. Uknjižen stan u novijoj zgradi. Izuzetno miran kraj, pogodan za porodičan život. Stan je po strukturi trosoban, 87m, trostrano orijentisan. Poseduje 2 spavaće sobe, od kojih jedna izlazi na terasu, prostran dnevni boravak sa izlazom na drugu terasu s pogledom....

 
 
 
  Poslovni prostor, KULA, 89.700 €, 87,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se funkcionalan poslovni prostor površine 87 m², u centru Kule, na atraktivnoj i prometnoj lokaciji – idealan za razne vrste delatnosti! Karakteristike lokala: Površina: 87 m² Dve odvojene prostorije Sanitarni čvor (kupatilo/WC) Grejanje na struju – inverter klima uređaj Ulični....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 174.000 €, 87,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

U Novom Sadu, kvalitetan dvoetažni stan 87kvm na lepoj lokaciji - Bulevaru Evrope, uknjižen 1/1. Zgrada je novije gradnje (gradilo "Sunce"), sa dečijim igralištima i teretanama na otvorenom prema bulevaru, sa puno zelenila i većim brojem parking mesta. Lokacija je dobro pokrivena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 160.000 €, 88,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lux 3.0 stan u Zemunu, od 88 m2, koji može da se koristi kao poslovno-kancelarijski prostor. Prodaje se kompletno namešten. Grejanje je podno, postoje i tri klime kao i unutrašnji i spoljašnji video nadzor. Stan je vrlo funkcionalan i urađen od visoko kvalitetnih materijala.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 185.000 €, 88,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Slobodana Jovanovića, 1/4 , cg, uknjižen-Stvarna površina-88m2, ugovorna površina-67.00m2(grejna površina), -Prodaje se odličan, komforan trosoban stan u srcu Višnjičke Banje, u renomiranim Energoprojektovim zgradama od crvene fasadne cigle. Stan je dvostrano orijentisan (svetao i....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 160.000 €, 88,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, TITEL, 41.200 €, 88,00 m2 cca 470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026. - 41.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! TITEL! Na prodaju kuća spolja oċuvanih etno elementa sa renoviranim delovima,površine 88 m² na prostranom placu od 1800 m², idealna za miran porodični život ili kao investicija sa velikim potencijalom. Nekretnina se nalazi u tihom okruženju, sa velikim dvorištem koje pruža privatnost,....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Nova Selenča, 75.000 €, 88,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem trosoban RENOVIRAN, 88m2, SELENČA, osmi sprat, čini ga komforna kuhinja sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu ( dvostrano orijentisan) , predsoblje, ugodan dnevni boravak sa izlazom na drugu terasu, dve spavaće sobe, dva sanitarna čvora i ostava. STAN JE KOMPLETNO OPREMLJEN,....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 39.000 €, 88,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U blizini centra Bečeja prodaju se dve porodične kuće na jednoj parceli ukupne površine 336 m², sa dodatnim pomoćnim objektom. 💰 CENA JE IZUZETNO POVOLJNA u odnosu na trenutne cene nekretnina u Bečeju, što ovu ponudu čini još atraktivnijom za sve koji traže kvalitetnu i pristupačnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 152.950 €, 88,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Futog-Najlepši Troiposoban stan 88 m2 sa Gratis Parking Mestom-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880 *NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Troiposoban stan 90 m2 na TOP-TOP LOKACIJI. Stan se nalazi na Prvom Spratu,dvostrane orijentacije u kvalitetno građenoj zgradi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 121.200 €, 88,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 105223, PR/III, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, podrum, pogodan za pp, Adaptibilanu u 4, mogućnost proširenja. Predstavljamo stan u prizemlju nove zgrade na 10m od Sombroskog bulevara.Stan je po strukturi trosoban.....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 117.000 €, 67,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trosoban stan u centru Kraljeva, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Zdravstvenog centra Studenica. Stan predstavlja idealnu priliku kako za prodaju stanova za stanovanje, tako i za poslovni prostor (lokal, ordinacija, kancelarija, apoteka). Stan ima 67m², uz mogućnost....

 
 
 
  Stan, KRALJEVO, Centar, 117.000 €, 67,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 296)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>