• GoHome Professional
do 180 m2 klima lift do 70000 eura - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 180 m2 klima lift do 70000 eura - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 180 m2 klima lift do 70000 eura

  • Za upit "do 180 m2 klima lift do 70000 eura" pronađeno 1 411 nekretnina - prosečna cena 1.222 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 66000 eura (malo jeftiniji)
    • 73000 eura (malo skuplji)
    • do 987 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Apartman, RAŠKA, 65.000 €, 26,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je luksuzno opremljen apartman u okviru kompleksa Harmonia Palace 5. Apartman se nalazi u tek završenom objektu(Blok A) Harmonia Palace 5.Sastoji se od sobe sa kuhinjom predsoblja i kupatila.Potpuno je opremljen novim stvarima.Apartman ima izlaz na terasu.Ispod apartmana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 65.000 €, 15,00 m2 cca 4330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera u centru Novog Sada, na 500m od pešačke zone. Idealna je kao investicija za kratkoročna izdavanja, kao prva nekretnina ili studentski smeštaj. Lokacija je dobro povezana linijama javnog prevoza 6 i 11A/B, te je dobro povezana sa studentskim gradom. U blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 65.000 €, 20,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem ili menjam potpuno nameštenu garsonjeru površine 20 m² za veću na Novom naselju. Stan se nalazi na četvrtom spratu (potkrovlje) stambene zgrade, koja nema lift, ali je opremljena centralnim grejanjem. Nekretnina je uknjižena i bez tereta. Prodaja se vrši direktno od vlasnika,....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 65.000 €, 32,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan apartman u neposrednoj blizini resorta - Kraljevih Čardaka. Izvanredan za izdavanje, jer se nalazi u prelepom okruženju, gde se mnogi objekti i vile već godinama izdaju. Po strukturi je jednosoban, uknjižene površine 32m2. Nalazi se na visokom prizemlju u luksuznoj....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 65.000 €, 55,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u centru Subotice se prodaje, starija gradnja, treći sprat bez lifta. Podrum, ostava, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 65.000 €, 30,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NA PRODAJU STAN U ZGRADI BEZ LIFTA,STARIJA GRADNJA. STAN NEMA TERASU. TRENUTNO IZDAT. BLIZINA AUTOBUSKE STANICE. ZA VISE INFORMACIJA 069780578 Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 65.000 €, 65,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113804, VII/IX, klima, lift, terasa(2), nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Moderno opremljen stan u kompleksu Elixir Garden! Stan se sastoji od dnevnog boravka sa izlazom na terasu, kuhinje i trpezarije,spavaće sobe sa izlazom na drugu terasu,kupatila i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 64.910 €, 39,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 39,34m2. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 64.730 €, 30,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju na Mišeluku sa rokom završetka krajem 2026. godine. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: aluminijumska stolarija, tarket, podno i plafonsko grejanje i hladjenje ! Pozovite kako bi se uverili u sve prednosti ovog objekta kao i lokacije! 063/7561705....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Delijski Vis, 64.690 €, 39,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 39.20 m2. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalazi se u novogradnji....

 
 
 
  Apartman, SOKO BANJA, 64.653 €, 28,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan apartman projektovane površine 28.11m2, u novogradnji, u prvom apart- hotelu u Sokobanji. Nalazi se na vip povučenom (3) spratu ovog prelepog objekta u izgradnji i sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe, hodnika, kupatila, i terase. Apart hotel je postavljen u prelepom....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 64.600 €, 34,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kopaonik – Apartman površine 34m2 sa odvojenom spavaćom sobom i prostranom terasom sa ukusom je opremljen. Grejanje je putem norveških radijatora. Objekat u Vikend naselju na oko 4km od centra Kopaonika I 1.8km od žičare izgrađen je u autentičnom planinskom stilu i opremljen po svetskim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, 64.600 €, 76,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVO U PONUDI !!! Odlična lokacija, u neposrednoj blizini Fontane, kompletno renoviran i opremljen 2.5-soban stan. Nalazi se u urednoj i održavanoj zgradi, infrastruktura je idealna - u blizini škole, vrtića, snabdevanja i svih potrebnih sadržaja. Stan je dvostrano orijentisan, svetao....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 70.900 €, 51,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju dvosobnog stana u izgradnji u širem centru Subotice. Stan se nalazi na visokom prizemlju i poseduje hodnik,veliki dnevni boravak u čijem sastavu je i kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba,kupatilo i terasu. Završetak radova i useljenje je planirano za septembar sledeće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 64.500 €, 38,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nova izgradnja na Adicama. Rok izgradnje je Februar 2026. Investitor pouzdan, odličan kvalitet gradnje i opreme. Demit fasada, PVC stolarija, tarket, keramika I klase, ugradni vodokotlići Grejanje je podno na toplotne pumpe. U pitanju je kompleks zgrada, svaki ulaz ima po 5. stanova....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 64.500 €, 50,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo na izdavanje stan u okviru Beograda na vodi Stan se nalazi u BW Metropolitan zgradi na početku bulevara Vudroa Vilsona Odlična pozicija u blizini Savskog trga i Promenade, ali i ostalih Stan ima 50,42 m2 (od čega 45m2 čini unutrašnja površina stana, a....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 64.443 €, 44,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.01.2026.,

www.indomio.rs

Odličan i funkcionalan stan u mirnom dijelu Novih Banovaca, sa brzim izlaskom na oba autoputa BG-NS i BG-ZG. Stan je na 10 min vožnje od aerodroma, 20 min od centra Beograda, 35 min do centra Novog Sada i 12 km od budućeg Expo Centra. Neposredna blizina vrtića, škole, prodavnica i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 64.400 €, 92,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BEOGRADSKI KEJ, 92m2, TROSOBAN Na lepoj lokaciji, 3 minuta od Dunavskog parka se izdaje salonski stan od 92m2 i nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Stan je renoviran, sa visokim plafonima i sastoji se iz dva nivoa. Na prvom nivou je predsoblje, veliki dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 64.400 €, 92,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Salonski stan da dvoje ulaznih vrata, veliki, prostran,trostrano orijentisan,u srcu Vračara. Fakulteti u blizini: ETF,Mašinski,Pravni. Nalazi se na uglu Beogradske i Krunske. Glavne dve sobe gledaju na Krunsku. Zgrada ima lift i na prvom spratu su 2 stana,ima klimu. Stan je komforan,blizina....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 64.210 €, 30,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju kod Mišeluka kod pouzdanog investitora! Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 64.110 €, 30,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 64.008 €, 36,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u Vrnjačkoj Banji, u neposrednoj blizini Akva parka Raj. Osnovne karakteristike: Grejanje: Etažno podno grejanje sa sopstvenim kotlom na struju Podna zvučna izolacija: Stan je opremljen podnom zvučnom izolacijom koja doprinosi tišini i privatnosti, čineći vaš boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 64.000 €, 80,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lep,komforan,renoviran stan,opremljen novim nameštajem.Ima 2 spavaće sobe,zgrada bez lifta,etažno grejanje.Odmah useljiv.Tačnije,nalazi se u Brsjačkoj ulici,paralelna sa Milana Rakića. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 64.000 €, 31,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

AVIJATIČARSKO NASELJE, 31m2 + 10m2 terasa, JEDNOIPOSOBAN U mirnom delu Novog Sada nalazi se ovaj stan pogodan za život ili investiciju. Na 3. spratu bez lifta, ima predsoblje, kuhinju sa trpezarijom, dnevni boravak, zatvorenu terasu (~10m² + ostava) i spavaću sobu (nije uračunata....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 64.000 €, 71,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Papazovac, zgrade kod Idee. Delimično renoviran stan, 71 kvadrat, trosoban , na petom spratu bez lifta. Centralno grejanje, lep raspored, moguća kupovina na kredit. U blizini su prodavnice, javni prevoz, ambulanta, apoteka pošta. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 71.000 €, 28,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Nova oaza za život, u srcu Srbije, u Vrnjačkoj Banji. U mirnom delu Banje, je Vaša adresa za budućnost, stvaranje novih priča i ostvarenje snova. VB Residences je zamišljen kao kutak mira, sa 14 stambenih jedinica raspoređenih na 4 etaže. Stan broj 12: 27. 58m2 12. 1 Predprostor 3.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 71.000 €, 28,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Nova oaza za život, u srcu Srbije, u Vrnjačkoj Banji. U mirnom delu Banje, VB Residences je Vaša adresa za budućnost, stvaranje novih priča i ostvarenje snova. VB Residences je zamišljen kao kutak mira, sa 14 stambenih jedinica raspoređenih na 4 etaže. Stan broj 8: 27. 58m2 8. 1 Predprostor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 71.000 €, 23,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavano prodaju odlične garsonjere na lokaciji bez buke i sa puno zelenila. Ulično orjentisan. U neposrednoj blizini se nalazi marketi, vrtići, škole, zdravstvene ustanove, sajam, teniski i fudbalski tereni, igrališta, Bulevar Kralja Petra, Bulevar Oslobođenja, autobuska i železnička....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 71.000 €, 36,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličan jednoiposoban stan na Zlatiboru. Zgrada je izgrađena od najkvalitetnijih materijala i nalazi se na svega 500m od centra (Zlatiborskog jezera). Stan je ušuškan na četvrtom spratu i opremljen je kvalitetnom keramikom, PVC stolarijom, roletnama sa....

 
 
 
  Stan, KULA, 71.000 €, 59,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan trosoban stan u centru Kule. Stan je dvostrano orijentisan u kvalitetno zidanoj zgradi, koji je renoviran, ugradjena je nova Pvc stolarija, klima. Stan ima funkcionalan raspored prostorija. Stan ima lepu dnevnu sobu koja je povezana sa kuhinjom, dve odvojene spavace....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 63.860 €, 20,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je uknjižena nekretnina koja se nalazi na odličnoj lokaciji u ulici Kraljevića Marka, blizu železničke stanice, centra grada i svih ostalih sadržaja neophodnih za modernu svakodnevnicu.Stan se nalazi na jedanaestom, poslednjem spratu zgrade, na krovu je nedavno urađena....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 63.850 €, 36,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.08.2025.,

www.heroldo.com

Rok završetka radova: mart 2026. | Moguć povraćaj PDV-a Predstavljamo vam jednosoban stan u modernoj zgradi u izgradnji, u jednom od najtraženijih i najmirnijih delova Vrnjačke Banje – destinacije koja živi 365 dana u godini zahvaljujući turistima iz celog regiona. Ova nekretnina....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 63.850 €, 37,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 63.830 €, 30,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 63.810 €, 38,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 38,67m2. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 71.040 €, 38,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.heroldo.com

Na prodaju je moderan jednosoban stan u vrhunskoj novogradnji u Vrnjačkoj Banji – najposećenijem turističkom centru Srbije koji vrvi od posetilaca tokom cele godine! Bilo da želite sigurno mesto za život, idealan stan za odmor ili investiciju koja se isplati već od prvog meseca –....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 71.040 €, 37,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 63.730 €, 36,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.08.2025.,

www.heroldo.com

U ponudi je jednosoban stan u modernoj novogradnji koja je trenutno u izgradnji u Vrnjačkoj Banji – najposećenijem turističkom mestu u Srbiji, koje je atraktivno tokom cele godine! Ova nekretnina je savršen izbor za: Investitore koji žele sigurnu i profitabilnu nekretninu Buduće vlasnike....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 63.730 €, 36,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.08.2025.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 63.730 €, 37,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 63.730 €, 37,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 63.650 €, 67,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je trosoban stan, potpuno opremljen i luksuzno uređen. Trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu. Nalazi se u novoj zgradi, u mirnoj ulici, a u blizini svih važnih sadržaja - prodavnica, restorana, škola. PROSTORIJE: spavaća soba, kuhinja, hodnik, kupatilo....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 556)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>