• GoHome Professional
do 170000 eura pogodan Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 170000 eura pogodan Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 170000 eura pogodan Zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 170000 eura pogodan zadnjih 7 dana" pronađeno 54 nekretnina - prosečna cena 2.030 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • klima
    • 3.sprat
    • novogradnja
    • luksuzan
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 159.000 €, 53,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Zastupamo prodaju odličnog renoviranog dvosobnog stana koji se nalazi u samom centru grada, u lepoj salonskoj zgradi renovirane i unutrašnje i spoljašnje fasade. Prostor od korisne površine 53m2 ima zaseban ulaz i pogodan je za sve namene. Odličan odnos cene i kvalitete, topla preporuka....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 155.000 €, 46,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Slanački Put, 1/6, lift, terasa, funkcionalan 2.0 svetao stan, u kompleksu Sunnyvill Premium 2, u novijoj zgradi, odlično pozicioniran, pogled na Dunav i okolinu, blizina svih infrastrukturnih sadržaja, pogodan kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Agencijska provizija za kupca....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 150.000 €, 41,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lep jednoiposoban stan na dobroj lokaciji.Zgrada u kojoj se stan nalazi je odlična,bela fasadna cigla,lift,centralno grejanje.Stan se sastoji od ulaznog hodnika,kupatila,dnevne sobe sa trpezarijom,odvojene kuhinje,zasebne spavaće sobe i terase.Pogodan je kako za sopstvene potrebe....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 170000 eura pogodan zadnjih 7 dana'
145.000 €
145.000 €
142.600 €
  Stan, BEOGRAD, Lion, 170.000 €, 47,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju funkcionalan troiposoban stan na visokom prizemlju uredne starije zgrade u blizini sportskog centra Olimp. Stan se sastoji od tri odvojene spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje sa izlazom na lođu i prostranog kupatila. Zahvaljujući dobroj organizaciji prostora, pogodan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 162.800 €, 44,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132163, I/III, uknjizen. Svetao, dvostrano orijentisan stan, veoma funkcionalnog rasporeda. Iz ulaznog hodnika ulazi se u sve prostorije: dnevni boravak sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom, spavacu sobu i kupatilo. Na lodju se moze izaci iz dnevnog boravka. Ulaz uredan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 162.800 €, 44,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132163, I/III, uknjižen. Svetao, dvostrano orijentisan stan, veoma funkcionalnog rasporeda. Iz ulaznog hodnika ulazi se u sve prostorije: dnevni boravak sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu i kupatilo. Na lođu se može izaći iz dnevnog boravka. Ulaz uredan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 46,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 37,00 m2 cca 4190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

1.0, 37m2, lođa, lift, CG, telefon, interfon. Uknjižen U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u naselju Zemunske kapije koje spadaju u jednu od najtraženijih lokacija u ovom delu grada. Stan je jako malo korišćen i sve u stanu je novo. Po strukturi je jednosoban sa dograđenom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 149.000 €, 33,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Vučedolska, pr/4, stan na odličnoj lokaciji, u mirnoj ulici, blizina svih infrastrukturnih sadžaja, pogodan za stanovanje i kao investicija, uknjižen. Agencijska provizija za kupca 2% Oglas za: Prodaju Grejanje: cg Kvadratura: 33 m 2 Sobe: 1 Nameštenost: prazan Tip objekta: standardni....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 142.000 €, 68,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo na Fruškoj gori u Banoštru Uknjiženu Kuću 68 m2 na TOP-TOP LOKACIJI Kuća je Prizemna čvrsta gradnja poseduje Dnevnu sobu,spavaću sobu,kuhinju,kupatilo i Lepu Veliku Zastakljenu Terasu sa koje je Pogled na krivinu Dunava,Novi Sad i pola Južne Bačke nalazi se na lepoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 174.760 €, 52,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan na prodaju-Liman IV, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju na Limanu IV, Novi Sad, udaljen svega 7 minuta hoda od Bulevara Oslobođenja. Na prodaju je kompletno namešten dvosoban stan na Limanu 4, uknjižene površine 52 m², dok stvarna površina....

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 140.000 €, 233,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepo i kvalitetno urađena kuća, prizemlje od 113 m2 sa dva ulaza i potkrovlje od 60 m2 nezavršeno. Nalazi se na parceli, uknjiženoj na vlasnika od 7.31a,od čega je 1.77 uredan voćnjak a ostatak zemljište u građevinskom području.Izuzetno očuvane i održavane prostorije, domaćinski i....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 140.000 €, 233,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 139.900 €, 33,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Vračar, Vučedolska, stan u prizemlju male zgrade, pogled na dvorište, odlična lokacija, mirna ulica, blizina infrastrukturnih sadržaja, pogodan i za stanovanje i kao investicija, uknjižen. Agencijska provizija za kupca 2% Oglas za: Prodaju Grejanje: cg Kvadratura: 33 m 2 Sobe: 1 Nameštenost:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 138.000 €, 37,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129077, II/II, klima, uknjizen, stambena zgrada. Ovaj sarmantan 2.0 stan, nalazi se na prestiznoj lokaciji u blizini Cuburskog parka, na drugom spratu predratne zgrade bez lifta. Prodaje se namesten. Stan je stvarne povrsine 37 m², dok je uknjizeno 17 m². Sastoji se....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 135.000 €, 109,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prostran, četvorosoban stan u naselju Mala Amerika, Zrenjanin, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini fakulteta. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade bez lifta i dvostrano je orijentisan (istok-zapad), što omogućava dosta prirodne svetlosti tokom celog dana. Strukturu stana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 135.000 €, 36,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131908, III/IV, klima, uknjizen, podrum. *** Veoma funkcionalan, svetao, renoviran stan *** odlicno lokacijski pozicioniran. Po strukturi jednosoban, vesto adaptiran u jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije povezane sa kuhinjom, dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Plac, VRNJAČKA BANJA, 128.900 €, 4355,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan plac za gradnju, zbog svoje lokacije i idealne geometrije (67 m x 65 m) veoma pogodan za gradnju objekata različitih namena: stanovanje, etno - selo, objekat zdravstva, turizma ili za sport, ugostiteljstvo. Nalazi se pored puta i blizu komunalnih prikljičaka. Odlična....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 177.000 €, 48,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Voždovac, Lekino brdo, Cankareva, uknjižen, dvosoban stan, od 48m2. Na trećem je spratu od tri, odlično održavane zgrade sa liftom i interfonom iz 2012. godine. Sastoji se od hodnika, prostrane dnevne sobe sa kuhinjskim i trpezarijskim delom, spavaće sobe, lođe na koju se izlazi iz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 120.000 €, 55,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

BRAĆE JERKOVIĆ – FUNKCIONALAN 2.5 STAN U PRIZEMLJU Na prodaju 2.5 stan u naselju Braće Jerković, na odličnoj i praktičnoj lokaciji. TA grejanje Stan je funkcionalnog rasporeda, pogodan kako za porodični život tako i kao investicija. U neposrednoj blizini nalaze se: Maxi i više marketa....

 
 
 
  Plac, KOLARI, 105.000 €, 30000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju vrhunski voćnjak trešnje 3 ha – Kolari kod Smedereva Prodaje se poljoprivredno zemljište sa ukupno 3 ha zasada trešnje u mestu Kolari. 2,3 ha u punoj rodnosti, 0,7 ha mlad zasad – treća godina, Uredno održavan i spreman za dalju proizvodnju, Odličan potencijal za ozbiljnu....

 
 
 
  Plac, VRDNIK, 103.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA*... Prodajemo u srcu Vrdnika Lep Plac 1000 m2 na TOP LOKACIJI..... Infrastruktura je u blizini Placa.... izlazi na Asfaltni put.... IMA IZVESTAN POGLED... POGODNO ZA UŽIVANJE ILI PRAVLJENJE APARTMANA.... BLIZINA STAZE ZDRAVLJA... OBAVEZNO POGLEDATI... Novogradnja Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 93.000 €, 43,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan, površine 43m2, na prvom spratu stambene zgrade sa dva lifta. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, na uglu Sremske i Bulevara Nemanjića. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo i lodja. Grejanje u stanu....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 90.000 €, 45,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U samom centru Vrnjačke Banje nalazi se predivan stambeni kompleks koji objedinjuje komfor, sadržaj i izuzetnu lokaciju. Ovaj moderan ambijent pruža kvalitetan način života, uz sadržaje koji doprinose svakodnevnom uživanju i praktičnosti. U ponudi je lep i osvetljen stan površine....

 
 
 
  Plac, BEGEC, 92.700 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo pored Puta Futog-Begeč Odličan Plac od 4152 m2 Pogodan za Razne Aktivnosti Parcela se vodi kao Poljoprivredna na Placu postoji Uknjižen objekat od 15 m2 kao i dva bušena bunara infrastruktura je u blizini placa širina fronta je 14x300 metara Mogućnost kupovine....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 87.000 €, 23,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal u centru grada, sa prilazom iz Bulevara despota Stefana, u mirnoj i uvučenoj zgradi, bez gradske buke. Ispred lokala nalazi se prelepa mala bašta sa prostorom za sedenje, koja pruža prijatan ambijent i dodatni komfor. Lokal je funkcionalnog rasporeda i pogodan za....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 90.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Građevinski plac u mestu Pinosava površine 11,27m2. U podnožju Avale, u blizini Avalskog puta (gornji deo Pinosave) nalazi se prelep ravni plac. Pogodan je za izgradnju stambenog objekta. Odlična investicija za sve koji žele da započnu nov život van gradske gužve. Gradsko građevinsko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 75.000 €, 38,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen stan površine 38 m² u srcu Gornjeg grada u Zemunu. Stan se nalazi u prizemlju stambene kuće sa samo dva stana, što garantuje privatnost i mir. Zbog svoje pozicije i strukture, prostor je podjednako pogodan za stanovanje ili kao poslovni prostor (ordinacija, kancelarija, salon).....

 
 
 
  Plac, BOLJEVAC, 75.000 €, 90910,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja zemljista u okolini Rtnja-Podgorac(Boljevac)Prodaja zemljista u okolini Rtnja-Podgorac-Bogovina. Zemljiste pogodno za vise namena. U centralnom delu nalazi se kuca starije gradnje zidana punom ciglom(potrebna adaptacija), dva pomocna objekta, zidana. Uvedena struja.Na imanju....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 70.000 €, 15500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132216, uknjizen. Prodaja - poljoprivredno zemljiste – I klasa, Novi Sad. CENA JE FIKSNA! Ukupna povrsina 15.504 m². Zemljiste je ravno, plodno i pogodno za razlicite poljoprivredne namene, kao i kao dugorocna investicija zbog atraktivne lokacije i blizine grada. Vlasnik....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 63.000 €, 30,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju lep manji stan u Mokranjčevoj ulici blizu okretnice. Pogodan je za izdavanje i porodično stanovanje. Po strukturi je dvosoban, površine 30m2. Nalazi se na trećem spratu u novijoj zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, manje dnevne sobe, izdvojene kuhinje,....

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 60.000 €, 28,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Apartman 28m2 u novogradnji na odlicnoj lokaciji - 300m od staze Crni vrh, okruzen borovom sumom i u blizini jezera. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom i prodaje se kompletno opremljen. Ostava 2m2 u suterenu zgrade pogodno za odlaganje skija i sanki. Pogodan za odmor i izdavanje....

 
 
 
  Plac, BEGEC, 60.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*EKSKLUZIVA* Prodajemo pored Puta Futog-Begeč Odličan Plac od 2220 m2 Pogodan za Razne Aktivnosti Parcela se vodi kao Poljoprivredna, nalazi se u Poslovnoj Zoni u Dolaznom pravcu na Placu postoji Uknjižen objekat od 26 m2 kao i bušeni bunar širina fronta je 13x170 metara....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 56.650 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Popovici Uknjižen Građevinski Plac 826 m2 u potezu Budžak na POGODNOJ LOKACIJI na Placu ima Ozakonjena Vikendica od 17 m2 sa strujom i vodom i vodi se kao Građevinsko zemljište van GGZ sa šarolikom konfiguracijom i izvesnim nagibom i Pogledom put je tvrd Plac....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 55.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se plac površine 21,84 ara u selu Deonica, u blizini Jagodine. Na placu se nalazi objekat u sivoj fazi površine 80 m², pogodan za dalje uređenje po želji kupca. Plac je pored asfaltnog puta, sa odličnim prilazom tokom cele godine. Osnovne informacije: Površina placa: 21,84....

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 45.000 €, 1500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Građevinski plac 15 ari – Čortanovci (Nova Tidija) Prodaje se atraktivan i ravan plac površine 15 ari na lokaciji Nova Tidija u Čortanovcima, koji ima prilaz sa dve ulice. Pozicija pruža savršen balans između prirodnog mira i odlične povezanosti sa gradovima. Ključne karakteristike:....

 
 
 
  Stan, VRŠAC, 42.000 €, 42,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan u Vršcu 42 m2 nalazi se na Svetosavskom trgu 6a prizemlje do ulice. Stan je pogodan za kancelarije ili neku uslužnu delatnost. Cena je 42000 eura, nije fiksno može dogovor. Kontakt: + 381641979 069 ... Prikaži broj . Dvosoban stan, Vršac | Prodaja · 42m² · 42.000€.

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 40.000 €, 16,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja lokala - stari podzemni prolaz(Centar)Prodaja lokala u starom podzemnom prolazu - ulaz u podzemni prolaz preko puta hotela Ambasador, prvi lokal sa leve strane. Površina lokala je 16 m2, sa mokrim čvorom (nema wc). Lokal je na prolaznom mestu, lako ga je naći, tako da je pogodan....

 
 
 
  Stan, VRŠAC, 42.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan u Vršcu 42 m2 nalazi se na Svetosavskom trgu 6a prizemlje do ulice. Stan je pogodan za kancelarije ili neku uslužnu delatnost. Cena je 42000 eura, nije fiksno može dogovor. Kontakt: +381641979069 . Oglas za: Prodaju.

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Futog, 41.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Futogu kod pruge Građevinski Plac 2244 na POGODNOJ LOKACIJI Parcela se vodi kao Građevinsko zemljište na kome ima ucrtan manji objekat od 6 m2 Plac se nalazi u Zaštitnom Zelenom Pojasu ne može gradnja samo Poljoprivreda dimenzije 30X70 metara nalazi se na 200....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 36.200 €, 43,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Tražite savršeno mesto za odmor, porodičnu kuću ili bavljenje poljoprivredom? Na prodaju je prostran plac u mirnom prigradskom naselju, na svega par minuta vožnje od centra Jagodine. Glavne karakteristike: Površina: 15 ari – prostran i funkcionalan plac pogodan za različite namene....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Grbavica, 32.960 €, 16,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju garažno parking mesto na atraktivnoj lokaciji - Grbavica. Površina: 16 m² Uknjiženo na ime vlasnika Nalazi se u garaži stambene zgrade Lak pristup i komforno parkiranje Pogodno za veća vozila Odlična lokacija u mirnom delu naselja Parking mesto je odmah dostupno za korišćenje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 50)

<< <1 2> >>