• GoHome Professional
do 170000 eura parking pogodan - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • do 170000 eura parking pogodan - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 170000 eura parking pogodan

  • Za upit "do 170000 eura parking pogodan" pronađeno 690 nekretnina - prosečna cena 1.844 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KIKINDA, 87.550 €, 131,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Naša Preporuka*-Prodajemo u Kikindi Uknjiženu Porodičnu kuću 131 m2 na TOP LOKACIJIKuća je Prizemna Trosobna,starije gradnje poseduje tri sobe,Predsoblje,kupatilo i lepu Terasuiza kuće se nalazi još jedna nezavršena kuća dok u Dvorištu imamo zidani bunar a u Bašti bušeni Bunar....

 
 
 
  Apartman, Kopaonik, 91.200 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2022.,

www.klikdooglasa.com

Ap.12 se nalazi u Vili Irini,mirnom delu Kopaonika , naselje Treska.Vila ima dvoriste koje u zajednickom vlasnistvu svih stanara .Tako da je pogodno i za odmor porodica sa malom decom.Ap. tkđ ima sopstveni parking i zajednicku ostavu u kojoj se nalazi ormaric za odlaganje skija.Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 87.040 €, 37,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.12.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan jednoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Blizina svega neophodnog za život. Nalazi se u zgradi novije gradnje. Poseduje parking za stanare u ograđenom dvorištu. Izuzetno funkcionalnog rasporeda (iz hodnika u sve prostorije). Odličan kako za....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 87.000 €, 130,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120696, 4.45a, spratna, struja, kanalizacija, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp. Vrlo lepa, čvrsta, suva i dobro izolovana kuća u koju treba uložiti malo i....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 197.000 € na 184.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 184.000 €, 46,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.02.2026 - 197.000 €
27.02.2026 - 184.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan, kompletno opremljen nov stan 46m2 sa pripadajućim parking mestom sa rampom i prelepim pogledom, pogodan kako za život tako i za izdavanje. Prostorije: ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, terasa. Parking mesto je obavezno uz stan po....

 
 
 
  Stan, KRUŠEVAC, Pejton, 85.100 €, 65,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109835, I/I, klima, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, podrum, ostava, pogodan za pp, stambena zgrada. Prodaje se stan u naselju Pejton u Kruševcu. U cenu stana ulazi i garaže koja se nalazi ispod stana i koja....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 43,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Zlatibora, na svega 1 km od centra, prodaje se lep 1.5 stan, na prvom spratu, merene površine 47 m2. Sastoji se od modernog open space prostora sa dnevnim boravkom, kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Iz dnevnog boravka se izlazi na terasu, sa koje se pruža....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 85.000 €, 60,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Sokobanji u neposrednoj blizini Bolnice, Borića i na samo 500m2 od pešačke zone. Renoviran i odmah useljiv, pogodan i za izdavanje. Stan ima 60m2 (uknjižen 58m2), po strukturi je dvosoban, nalazi se na III. spratu (potkrovlju) zgrade bez lifta. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 85.000 €, 34,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 97976, PR/III, izlog, klima, uknjižen, lokal. Veoma funkcionalan poslovni prostor, nalazi se na samo 50-tak metara od Bulevara kralja Aleksandra, u kompleksu oko Hajdukovog stadiona. Sastoji se od dve prostorije i mokrog čvora. Pogodan za razne vrste delatnosti. U neposrednoj....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 85.000 €, 250,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća u ul. Zeke buljubaše, površine oko 250m2 sa lokalom i garazom i placem, sastoji se iz dva nivoa tj prizemlje i prvi sprat. Prizemlje je u izvornom stanju dok je prvi sprat kompletno sređen i renoviran, postoji mogućnost da se adaptira i potkrovlje jer i ono....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 84.990 €, 34,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.menadzer.biz

Prodaja funkcionalnog jednosobnog stana u centralnom delu Rakovice u najtrazenijim zgradama-fasdna cigla. U neposrednoj blizini se nalaze svi moguci infrastrukturni objekti, neophodni za kvalitetan zivot. Skole, vrtići, veliki broj trgovinskih radnji, širokog spektra delatnosti, maxi,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Studentski Grad, 84.000 €, 28,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na Novom Beogradu, u neposrednoj blizini Fontane, Hale sportova i Studentskog grada, u ulici Pariske komune, prodaje se odličan lokal. Lokal je površine 28m2 po katastru, a izmerene 32m2. Koncipiran je na dva nivoa i pogodan za širok spektar delatnosti. Izvedena vodovodna instalacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 84.000 €, 39,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112162, PR/VI, klima, uknjižen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, lokal. Vlasnik prodaje uknjižen lokal na Miljakovcu 1, pogodan za ordinaciju ili drugu namenu ( poslednja delatnost je bila razrađena stomatološka ordinacija sa izvučenim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 83.450 €, 45,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada kod Lipovog Gaja Fantastičan Trosoban stan 45 m2 na TOP-TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Drugom spratu,dvostrane orijentacije,svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 83.160 €, 84,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Atraktivan stan sa velikom terasom 26m2 dobro stanje namesten,pogodan kako za stanovanje tako i za poslovni prostor:ordinacije,kancelarije.Dosta parking prostora oko zgrade. agencijska provizija 50% Lift, Klima.

 
 
 
  Kuća, PINOSAVA, 83.000 €, 41,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je uknjižena kuća bruto površine 41m2 u lepom, održavanom dvorištu površine 3a. Odmah useljiva. Po strukturi jednosobna. Sastoji se od velikog trema, prostranog ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom otvorenog tipa i kupatila. Jednostavnom adaptacijom....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 83.000 €, 31,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno opremljen apartman na Kopaoniku u Kraljevim Čardacima od 31 m2. Nalazi se u vikend naselju President, sa prelepim pogledom na padine Kopaonika. Apartman je namenjen za boravak do 4 odrasle osobe. Prodaje sa nameštajem (po meri) od visokokvalitetnih materijala....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 83.000 €, 42,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Dvoiposoban stan 42 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu,odlične orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju,parketi,italijanske....

 
 
 
  Kuća, STARI BANOVCI, 82.500 €, 150,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stara Pazova, Stari Banovci, Vikend naselje, 150m2 . 75m2+75m2, 2.0, PR+SUT, Gas, parking, uknjižen, renoviran. Izdaje se lokal u dva nivoa u Starim Banovcima. Pogodan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 82.400 €, 43,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo dvosoban stan u novijoj zgradi na izuzetno atraktivnoj lokaciji, na samo pet minuta hoda od pešačke zone. Nalazi se u visokom prizemlju, visina do prozora je oko 3m. Strukturno odličan, sve prostorije komforne i sva komunikacija je iz hodnika. Pogodan za stanovanje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 184.650 €, 54,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno zastupanje !!! Jedinstvena nekretnina! Novi Sad, Grbavica - lux stan + garaža !!! Prodajemo na atraktivnoj lokaciji stan površine 54m2 . U sklopu stana je i garaža sa rolo vratima. Stan se nalazi na prizemlju, dvorišno orjentisan , tako da pruža mir i sigurnost, zaštićen....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 82.000 €, 82,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se salonski poslovni prostor površine 82 m2 na odličnoj lokaciji na Crvenom Krstu, u ulici Vojvode Šupljikca. Prostor je kompletno renoviran i nalazi se na visokom prizemlju što ga čini idealnim za poslovni prostor. Dvostrano je orijentisan Pogodan je za razne vrste delatnosti....

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 81.200 €, 48,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116261, PR/II, francuski balkon, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Odlicna nova zgrada na samoj granici Kaluđerice i Leštana. Nedaleko od Apoteka,marketana 10ak metara od Smederevskog puta i autobuske stanice. Zavrsetak....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 80.000 €, 44,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

8081301: LOKAL, NOVI SAD, NOVO NASELJE, 44M2, POSLOVNI PROSTOR.. Izdaje se / Prodaje se poslovni prostor 44m² – Novo Naselje U ponudi je atraktivan i funkcionalan poslovni prostor površine 44m², smešten u prizemlju stambeno-poslovnog objekta na odličnoj lokaciji na Novom Naselju.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 80.000 €, 85,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u ulici Ivana Milutinovića, u neposrednoj blizini Restorana Princ i Azija centra. Ukupna površina placa je 253 m2. Objekat je u nizu i po strukturi: pr plus I sprat,ukupne površine oko 170m2, u osnovi 85m2. Prizemna etaža sastoji se od: dve spavaće sobe, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 80.000 €, 49,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116264, PR/, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Stan 44m²+5m pripadajuca lođa. Na 15 metara od Smederevskog puta i autobuske stanice. Zavrsetak radova Oktobar 2025. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni:....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 82.500 € na 80.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Sajam, 80.000 €, 24,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 82.500 €
15.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1102146 - CENA 80.000 + 3% provizije Garsonjera u blizini Bulevara i Sajma. Sastoji se iz sobe, odvojene kuhinje i kupatila. Grejanje je centralno gradsko. Stan se nalazi na izuzetno traženoj lokaciji. Pogodan je za život, ali i za izdavanje. Prodaje se sa nameštajem....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 80.000 €, 40,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je jednoiposoban stan kod Doma zdravlja. Površine je 40m2, nalazi se na III spratu stambene zgrade bez lifta. Stan čine: ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Na podu je parket, stolarija je PVC profila, grejanje je centralno. Stan je u....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 80.000 €, 85,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni proctor na Durlanu. Pogodan za razne delatonosti. Nalazi se u suterenu u novijoj zgradi. Sastoji se od hodnika kupatila, jedne velike prostorije i dve manje prostorije. Površina poslovnog prostora je 85 m2 ( uknjižena površina 77 m2) Svojina 1/1. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 80.000 €, 62,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115550, NPR/VI, klima, lift, terasa, luks renoviran, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, dvorište/bašta, može zamena(), pogodan za pp, Adaptibilanu u 3, mogućnost proširenja, stambena zgrada. U ponudi je stan u novogradnji u mirnom delu Žarkova. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 80.000 €, 39,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju funkcionalan jednoiposoban stan od 39 m² u mirnom delu Zemun Polja – odlična prilika za život ili investiciju! Raspored: Ulazni hodnik, Kupatilo sa prirodnom ventilacijom, Odvojena spavaća soba, Dnevni boravak sa kuhinjom, Terasa sa izlazom iz dnevnog boravka. Karakteristike:....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 80.000 €, 86,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odmah useljiva kuća u Kragujevcu, naselje Košutnjak, površine 86 m2, plac 1080 m2. Kuća je odmah useljiva i nove čvrste je gradnje. Priključena je trofazna struja, gradska voda, uknjižena je i ozakonjenja, može putem stambenog kredita. Sređeno kupatilo. Na placu ima i zasađenog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 185.000 €, 58,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 108241, PSUT/IV, klima, uknjižen, izvorno stanje, novogradnja. *** Stan u vili novije gradnje, izuzetno lokacijski pozicioniran.*** Objekat je zidan sa pažnjom, za sopstvene potrebe, najkvalitetnijim materijalima. Stan ima poseban ulaz i sastoji se od prostranog antrea,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 185.000 €, 69,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.08.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, GRBAVICA, LOKAL + GARSONJERA - TRI PROSTORIJE, 69 m2 - odlična ponuda na dobroj lokaciji, prvi deo Grbavice, bliže ulici Braće Ribnikar. Nalazi se u dvorišnom krilu zgrade, poseduje tri mokra čvora - dva kupatila, i deo sa lavaboom. Koristio se kao kozmetički i salon za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 185.000 €, 88,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Slobodana Jovanovića, 1/4 , cg, uknjižen-Stvarna površina-88m2, ugovorna površina-67.00m2(grejna površina), -Prodaje se odličan, komforan trosoban stan u srcu Višnjičke Banje, u renomiranim Energoprojektovim zgradama od crvene fasadne cigle. Stan je dvostrano orijentisan (svetao i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 185.000 €, 58,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 108241, PSUT/IV, klima, uknjizen, izvorno stanje, novogradnja. *** Stan u vili novije gradnje, izuzetno lokacijski pozicioniran.*** Objekat je zidan sa paznjom, za sopstvene potrebe, najkvalitetnijim materijalima. Stan ima poseban ulaz i sastoji se od prostranog antrea,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Crveni Krst, 79.500 €, 150,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se magacinsko-poslovni prostor površine 150m2. Nalazi se na Čamurlijskom putu koji je povezan sa glavnim saobraćajnicama. Poseduje kancelariju i dva parking mesta. Pogodan je za različite delatnosti zbog svoje lokacije. Postoji mogućnost zakupa do 700m2 magacinskog prostora,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 79.310 €, 27,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.07.2023.,

www.indomio.rs

RETKO U PONUDI!!! KRALJEV PARK!!! Nudimo Vam na prodaju fantastičnu garsonjeru na odličnoj lokaciji u popularnom i veoma traženom kompleksu "KRALJEV PARK". U blizini se nalaze škole, vrtići, dečija igrališta, marketi, banke, apoteke, dovoljno slobodnog parking prostora,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 79.310 €, 48,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2022.,

www.indomio.rs

Odličan stan na prodaju sa uknjiženih 48 m2, izmereno realnih 50 m2, u veoma kvalitetnim zgradama od fasadne cigle. Stan poseduje klima uređaj, terasu i veoma je pogodan za pregrađivanje i pravljenje rasporeda kakav kupac želi. Zgrada poseduje lift i tehničku zaštitu (video nadzor....

 
 
 
  Stan, LAZAREVAC, 79.000 €, 62,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji u strogom centru grada i zbog svoje lokacije pogodan kako za stanovanje tako i za izdavanje. Stan se nalazi na 1. spratu, kvalitetne, starije zgrade. Veoma je lepe strukture: ulazni hodnik, dnevna soba, odvojena kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 79.000 €, 129,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Kragujevcu, na dva nivoa, površine u osnovi 129 m2, plac površine 661 m2. Kuća je smeštena u mirnom delu naselja Korićani. Na placu je i garaža. Kuća je rađena po projektu, a istovetan je raspored prostorija i na prizemlju i na spratu, gde su na svakom nivou kupatilo,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 79.000 €, 27,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal u Nisu, centar, kod osnovne skole Ucitelj Tasa. Lokal je u prizemlju zgrade sa direktnim pristupom sa ulice i trotoara, povrsine 27m2, Lokal je celina, na odlicnoj lokaciji u neposrednoj blizini skole, pogodan za razne namene. Lokal je izdat tako da buduci kupac moze da nastavi....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 506)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>