• GoHome Professional
do 170000 eura do 120 m2 zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 170000 eura do 120 m2 zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 170000 eura do 120 m2 zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 170000 eura do 120 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 722 nekretnina - prosečna cena 2.344 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parket
    • vrt
    • uknjižen
    • 4.sprat
    • lift
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KRAGUJEVAC, 113.000 €, 112,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Bresnici, površine 112 kvm, grejanje na struju i drva na placu od 3,93 ara . Sastoji se od prizemlja ( predsoblje, tri sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo,ostava i terasa) i potkrovlja ( dve prostorije ). U dvorištu ima i garaža sa podrumčetom. Uknjiženo ( Ozakonjenje....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 135.000 €, 110,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja dela kuce u Nisu(Duvanište)(Stan - Trosobna Struktura)Prodaja dela kuce u Nišu, dva stana, stan u prizemlju oko 30 kvjednosobna struktura i stan na 2.spr oko 80 kv-trosobna struktura. Deo dvorista,160 kv, garaza u odličnom stanju,renovirana. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 185.000 €, 112,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen, sređen 3.5 soban stan. Sastoji se od dnevne sobe, 3 spavaće sobe, 2 mokra čvora, kuhinje, 2 terase. Grejanje je EG-struja. U neposrednoj blizini je gradski prevoz i marketi. Vredi pogledati. Agencijska provizija 2% Agent: Dragan Vučićević br. licence 836 "Art nekretnine"....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 170000 eura do 120 m2 zadnjih 7 dana'
117.000 €
117.000 €
135.000 €
  Kuća, APATIN, 72.000 €, 120,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća blizu centra Apatina, odmah useljiva i renovirana, predstavlja odličnu priliku za porodično stanovanje. Nalazi se na mirnoj lokaciji, a ujedno je u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja u gradu. Objekat ima površinu od 120 m² i sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, Mlake, 70.000 €, 116,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA!! Na prodaju kuća površine 116m² na placu od 5 ari, nalazi se u mirnom delu, blizu centra. Kuća je građena od mešanog materijala i sastoji se iz prizemlja i potkrovlja. U prizemlju se nalaze dve prostrane sobe, trpezarija, kuhinja, dve ostave i dva sanitarna čvora, dok su u potkrovlju....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 125.000 €, 113,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

VRDNIK – KUĆA SA APARTMANIMA | NOVOGRADNJA 2024 Na prodaju zasebna kuća u Vrdnik, izgrađena 2024. godine, idealna za život ili kao investicija sa sigurnim prihodom.Nameštaj po dogovoru. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata 113m2: Prizemlje: dve prostorije mokri čvor čajna kuhinja....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 185.000 €, 112,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 110.000 €, 111,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Kuća u slovenskom stilu na odličnoj lokaciji u Bockama. Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 186.000 €, 109,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Ekskluzivan stan u Jagodini, u naselju Akva Park, predstavlja spoj komfora, funkcionalnosti i prestižnog pogleda. Nalazi se na 5. spratu zgrade od ukupno 5 spratova, sa liftom, što dodatno doprinosi svakodnevnoj praktičnosti. Stan površine 109 m² pažljivo je organizovan i sastoji....

 
 
 
  Kuća, PRNJAVOR, 34.000 €, 109,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća za rušenje od 109m2 na placu od 578m2. Lokacija je odlična, nalazi se blizu Partizanske ulice . CENA 34.000e. Kuća, Sombor | Prodaja · 109m² · 34.000€.

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, Gornji Grad, 107.000 €, 109,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem fenomenalnu kuću u Pančevu, koja je pre 4 godine kompletno adaptirana i renovirana. Povrsina kuce je 120m2, poseduje dva kupatila, veliko zajednicko sa velikom kadom, kompletno uradjeno u Vileri Bosh keramici i manje uz spavacu sobu koje nije zavrseno. Ugradjen stakleni klizni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 119.000 €, 108,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131901, III/III, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, deljiv, stambena zgrada. Uknjižen stambeni prostor u zgradi koja je gradjena oko 2006 god. Stan se nalazi u sivoj fazi i kupac ima mogućnost da uredi po svojoj zelji. Uknjižen je 55 m2 s....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 119.000 €, 108,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U mirnom kraju, ispod Vidikovca, uknjižen stambeni prostor u potkrovlju zgrade građene 2000.godine. Stan se nalazi u sivoj fazi i kupac ima mogućnost da uredi po svojoj želji. Uknjižen je na 55m2 s tim da da je ukupna površina 108m2. U neposrednoj blizini su svi potrebni sadržaji....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 56.000 €, 107,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća površine 107 m² u Inđija, smeštena u mirnom i uređenom delu grada, a na samo nekoliko minuta od centra i svih važnih sadržaja. Ova nekretnina je savršena prilika za investiciju ili kreiranje doma po sopstvenoj meri. Kuća zahteva adaptaciju, što vam daje slobodu da....

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 65.000 €, 105,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Vrčina u blizini Kragujevačkog puta, prodaje se kuća u osnovi 105m2. Kuća se nalazi na placu površine 1043m2. Nekretnina se nalazi na oko 20km od Beograda. Kuća ima tri nivoa. Prvi nivo je uređen za stanovanje a ostala dva su samo ozidana. Plac može imati izlaz na dve....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 63.800 €, 105,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prelepa vikendica u netaknutoj prirodi u okolni Erdevika, na visoravni okruženo šumom Nacionalnog parka, Fruške gore. Vikendica je uknjižena, pored asfaltnog puta se nalazi parcela i sam objekat je uvučen od puta.Vikendica je novije gradnje i sastoji se od prizemlja i potkrovlja....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 58.700 €, 105,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se u centru Krčedina lepa autentična vojvođanska kuća sa velikim dvorištem. Kuća je starije gradnje, ima tri sobe, kuhinju i ostavu. Kući je potrebno renoviranje po želji kupca. U kući je grejanje na čvrsto gorivo. Iza kuće se nalaze pomoćni objekti i čardak. Kuća ima lepo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 170.000 €, 104,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju 3.5 stan na Paliluli, u blizini Palilulske rampe. Nalazi se na 4. spratu zgrade sa liftom (nije poslednji sprat). Kvadratura: 104m² Sastoji se od: prostrane dnevne sobe, trpezarije sa kuhinjom, velike terase, 2 spavace sobe, kupatila, wc-a, i posebne prostorije koja se....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 68.000 €, 104,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća na adresi Otona Župančića br.9 u Vranju, idealna za one koji traže dom u mirnom kraju grada,a opet blizu svih važnih sadržaja. Sa ukupnom površinom stambenog prostora od 104 kvadratna metra, ova kuća u dobrom stanju nudi funkcionalnost i udobnost. Kuća je....

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 89.900 €, 104,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 103552, 4a, prizemna, klima, terasa, u izgradnji. Zidana kuca u izgradnji, izuzetno dobra i mirna lokacija,na kraju asvaltnog puta,u blizini kompleksa avalske doline,udaljenost od beograda 15 minuta autom, gradski prevoz 120m od kuce.Do zavrsetka gradnje, sistem "kljuc....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 160.000 €, 102,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Novogradnja Terasa Podrum Đoke Krstića Soba: 3 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, PEĆINCI, 60.000 €, 100,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.menadzer.biz

Karlovčić, centar - Lep 3.0 stan prizemlje 100 m2 - Velika zastakljena terasa - Kotao na drva i pelet - Sve renovirano i lepo uređeno - Ispred parking, česma, dvorište i bašta - Uknjiženo - Mogu svi stambeni krediti Uknjiženo 51 m2; dorađeno 49 m2 pre 8 godina i sve renovirano (PVC....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Čukarica, 69.000 €, 100,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Internet Klima Parking Novogradnja Terasa .

 
 
 
  Kuća, OSTRUŽNICA, 69.000 €, 100,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodajem splav u Ostružnici na odličnoj lokaciji. Pristup splavu je direktno sa glavnog puta. Mirna lokacija, sopstveni parking, gradska struja i voda, novi pontoni sa sertifikatom. Splav je kvalitetno napravljen i opremljen. Na spratu se nalazi velika spavaća soba koja se po potrebi....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 66.000 €, 100,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Srpskom šoru nedaleko od centra prodaju se dve manje kuće sa većim pomoćnim objektom. Građene su od mešanog materijala, obe se sastoje od kuhinje i dve sobe dok samo jedna ima kupatilo. Na podovima je keramika i laminat, prozori su PVC a grejanje je na čvrsto gorivo. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 185.000 €, 100,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

UKNJIŽEN petosoban dupleks stan na Novoj Detelinari Agencijska šifra - 1102607 CENA 185.000 eur + 3% provizije Novija zgrada na Novoj Detelinari sa liftom Donji nivo - dnevna soba, kuhinja, ostava, kupatilo, terasa i dve spavaće sobe. Gornji nivo - Dve spavaće sobe i manje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 180.000 €, 100,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1102322 CENA 180.000e + 3% agencijska provizija. Uknjižen duplex na 87m2 dok u stvarnosti ima 110m2. Prodaje se četvorosoban duplex na Novom Naselju-Savina, u neposrednoj blizini Doma Zdravlja. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, zastakljene....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 60.000 €, 99,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo kuću sa potencijalom, na dobroj lokaciji. Kuća se nalazi u blizini svih važnih sadržaja, a u blizini opštine, Moravskog parka i ostalih institucija koje olakšavaju svakodnevni život. Prodajemo je nameštenu. Za razgledanje kontaktirajte naše prodajne savetnike: 064/8312-081....

 
 
 
  Kuća, DIMITROVGRAD, 38.000 €, 97,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prelepa kuća u starom srpskom stilu u selu Senokos na Staroj planini za sve ljubitelje čiste i netaknute prirode. Kuća je površine 97m2, a na placu postoji i bunar koji je očišćen. U toku je renoviranje kuće, renoviran je kompletan krov, stepenište zidano u punom kamenu....

 
 
 
  Stan, SREMSKI KARLOVCI, 159.000 €, 97,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

062518545 Prodajemo spratnu kuća na ulasku u Sremske Karlovce,idealna za stanovanje i razne poslovne delatnosti.Kuća u prizemlju ima kuhinju sa trpezarijom,dnevni boravak, kupatilo,ostavu,ustakljenu terasu,spoljnim stepeništem se ide na sprat gde su dve sobe i kupatilo.Ispod kuće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 144.000 €, 97,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran i svetao trosoban stan površine 97 m2 na jednoj od najboljih lokacija na Panteleju. Stan se nalazi na drugom spratu kvalitetno građene porodične kuće. Stan je izuzetno funkcionalan i sastoji se od: prostranog hodnika , velikog dnevnog boravka sa kuhinjom sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 87.000 €, 124,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U lepom delu Sombora, u naselju Goge, prodaje se spratna kuća od 124m2 na parceli od 450m2. Kuća je čvrste gradnje i ima tri etaže. U donjem delu, suterenu, se nalazi garaža. Prizemlje je stambeni deo gde je velika zastakljena terasa, hodnik, kuhinja sa trpezarijom i tri odvojene....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 32.000 €, 124,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Pezlez - trosobna kuća površine 124m2 + pomoćne zgrade na placu površine 15 ara sa kolskim ulazom. Mešovit materijal, pvc stolarija, trofazna struja, grejanje na čvrsto gorivo, uknjižena 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 147.000 €, 124,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvojna kuća izgrađena od termo blokova i opeke sa spoljašnjom izolacijom -DEMIT fasada 12cm stiropora.Centralni deo kuće čini prostran dnevni boravak koji je povezan sa kuhinjom i trpezarijom,dve spavaće sobe od kojih jedna ima sopstveno kupatilo,dečija soba i drugo kupatilo.Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 78.500 €, 95,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132139, PR/II, uknjizen, novogradnja, parking. Uknjizen na 58m2 + 37m2 pripadajuce uknjizeno dvoriste. U blizini gradskog prevoza, pijace, opstine, skola, vrtica, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 93.500 €, 95,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132377, PR/II, uknjižen, novogradnja, parking. Uknjižen na 69m2 + 26m2 pripadajuće uknjiženo dvorište. U blizini gradskog prevoza, pijace, opštine, škola, vrtića, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 158.000 €, 94,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

PRELEPA UKNJIŽENA KUĆA U VRDNIKU- RETKA PRILIKA! Kontakt: +381668091211 Cena: 158.000 EURA Lokacija: Vrdnik, Fruška gora Površina: 94 m2 + potkrovlje (uknjiženo u osnovi 47m2) Kuća se sastoji od tri nivoa: - trpezarije sa kuhinjom; - 4 sobe; - 3 kupatila; - hodnik; - 2 terase - potkrovlja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 175.000 €, 93,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da ponudimo izuzetno zanimljiv duplex od 93m2 na Bogosloviji Lokacija fantastična- sav neophodan sadržaj u blizini, a istovremeno dovoljno izolovano da omogućava mir i udobnost Zgrada je dobra, obezbeđena interfonom, održavana, bez lifta Stan se prostire na 4. i 5. spratu,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 37.000 €, 93,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je prostrano seosko imanje ukupne površine 91,63 ara, koje se sastoji od više spojenih parcela i prodaje se isključivo kao celina. Na placu se nalazi kuća površine 93 m², koja zahteva adaptaciju, ali poseduje odličan raspored i predstavlja dobru osnovu za uređenje po sopstvenim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 140.000 €, 92,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je nov, trosoban stan koji se nalazi u manjoj stambenoj zgradi u Durlanu. Površine je 92m2, smešten na I spratu zgrade bez lifta. Stan je veoma prostran sa dobrim i funkcionalnim rasporedom koji zadovoljava sve zahteve jedne porodice i sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 140.000 €, 92,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju nov prostran trosoban stan u mirnom delu Durlana. Nalazi se na idealnom 1.spratu manje porodicno-stambene zgrade (PR+3). Sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom, 2 prostrane spavace sobe, kupatila, dve terase i ostave. Uz stan se dobija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 160.000 €, 92,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja troiposobnog stana u Nišu-centar(Centar)(Stan - Troiposobna Struktura)Prodaja troiposobnog stana u centru Niša. Stan se nalazi na 3. spratu,zgrada sa liftom,CG. Stan se sastoji od komotnog dnevnog boravka,trpezarije,kuhinje,tri spavace sobe,hodnika,dva mokra cvora i terase.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 457)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>