• GoHome Professional
do 170000 eura 80 m2 klima - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • do 170000 eura 80 m2 klima - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 170000 eura 80 m2 klima

  • Za upit "do 170000 eura 80 m2 klima" pronađeno 1 302 nekretnina - prosečna cena 1.608 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • useljiv
    • 1.sprat
    • 2.sprat
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Vračar, 63.200 €, 79,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnijem delu Južnog bulevara, u manjoj trospratnoj zgradi, nalazi se ovaj renoviran stan. Stan je na prvom spratu u zgradi sa obnovljenom fasadom i vrlo urednim hodnicima. Interfon je u funkciji. Stan je kompletno renoviran i opremljen. Trostrano je orijentisan. Ima dve terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 185.400 €, 81,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U najlepšem delu ispod Petrovaradinske tvrđave lep trosoban renoviran stan. Za više informacija pozovite. Tel: 021/662-0001 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 132.000 €, 81,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ADICE, 81m2, TROSOBAN Predstavljamo Vam trosoban stan, namešten, na početku Adica. Nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, terase i hodnika. Vlasnička dokumentacija je uredna. Cena 132.000€....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 180.250 €, 81,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalan i svetao trosoban dupleks u mirnom dvorišnom delu, na 5. spratu stambeno–poslovne zgrade sa liftom. Stan se prostire na dve etaže: Donja etaža: predsoblje, prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, ostava, toalet i terasa. Gornja etaža: hodnik, dve....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 140.000 €, 81,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemlje kuće u Durlanu u blizini OŠ Njegoš . Prizemlje je u funkciji troiposobnog stana, površine 81m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, tri spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i dva kupatila. Na podu je parket, stolarija je aluminijumska, grejanje je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 52.650 €, 81,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Braće Ribnikar. Odličan, komforan po strukturi dvoiposoban dupleks stan u modernoj i kvalitetnoj zgradi na jednoj od najtraženijih i najatraktivnijih lokacija za stanovanje. Pozicioniran u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja, strogog centra grada, Spensa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 168.400 €, 79,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stana na Telepu u neposrednoj blizini Bulevara Patrijarha Pavla. Uknjižen. Odlično iskorišćen prostor. Stan se sastoji od dnevne sobe, fizički odvoje kuhinje i trpezarije, dva spavaće sobe kao i ostave. Miran kraj. Odličan za život! Prostran i svetao prostor koji pruža udobnost!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 115.000 €, 81,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119596, II/, dupleks, klima, terasa, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. Prodaje se stan na Adicama. Dupleks, uknjizen savrsena lokacija, u blizini se nalazi novo obdaniste. U blizini je takodje autobuska stanica, apoteka kao i radnja "mikromarket" na samo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 47.400 €, 79,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten 3.0 stan na Novom naselju u ulici Dušana Danilovića. Nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta. Stan je odličnog rasporeda, poseduje komfornu dnevnu sobu sa terasom, odvojenu kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, dodatan toalet kao i dve spavaće sobe od kojih je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 115.500 €, 81,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad-Adice,oglašavamo na prodaju troiposoban stan od 81m2( uknjižen na 43 m2) sa pripadajućim parking mestom ispred zgrade. Stan se nalazi u blizini novog obdaništa,marketa,pošte,autobuskog stajališta. Sam stan je prilagođen uslovima za život mlađi ljudi. Za informacije pozvati....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 72.900 €, 81,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Iznajmljuje se prostran trosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu, na naselju Grbavica. Sa ukupnom površinom od 81m2, ovaj stan je savršen izbor za porodice ili pojedince koji traže udoban i prostran dom. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 184.370 €, 81,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična nekretnina. Stan odaje jako lep utisak i ima dosta prostora u stanu kako za život tako i za odklaganje stvari. Stan poseduje na gornjoj etaži ostavu od 6m2 koja služi kao orman. Poseduje dva kupatila, jedno sa kadom, drugo sa tuš kabinom. Stan je bočno orijentisan na sporednu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 165.000 €, 79,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan u zgradi bez lifta, u mirnom delu Novog naselja u blizini OŠ, STARAČKI DOM, VRTIĆ..Zgrada uredna okružena zelenilom i velikim parkingom. Odličan četvoroiposoban stan sa lepom velikom terasom, dvorišno orijentisan. Ovaj, izvorno četvorosoban stan sa velikim dn.boravkom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 109.350 €, 81,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi je četvorosoban stan (81,02m2), na prvom spratu, dvostrano orijentisan, sa prostranim dnevnim boravkom i trpezarijom, kuhinjom, tri spavaće sobe, garderoberom (ostavom), kupatilom i dve terase, sa pogledom na Frušku goru, u blizini reke Dunav , na samo 200m od O.Š. Marija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 154.500 €, 79,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednistvena nekretnina nadomak Dunava, novog Kej Garden kompleksa, kao i samog centra grada. U pitanju je duplex od 79m2 u ulici Filipa Višnjića. Zgrada je novije gradnje, održavana i uredna. Stan je u potpunosti renoviran. Kosine u stanu ni malo ne remete funkcionalnost....

 
 
 
  Stan, BEOČIN, 110.510 €, 81,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan trosoban stan na izuzetnoj lokaciji. Na svega nekoliko minuta do centra grada. Stan je idealnog rasporeda, iz hodnika u sve prostorije. Kuhinja i ugradni plakari su u ceni. Zgrada novije gradnje odličnog kvaliteta gradnje i opreme. Gledanje stana od ponedeljka do....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 123.600 €, 81,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prilika! Odlična kuća novije gradnje u mirnijem delu Petrovaradina, idealna za porodičan život. Kuća se nalazi na svega par kilometara od centra grada, odlično je povezana autobuskim linijama. Pozovite nas za više informacija! Terasa, Parking, garaža, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 148.530 €, 81,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu nekretninu na traženoj lokaciji u gradu! Stan se nalazi na prvom spratu, strukturno trosoban. Maksimalno iskorišten prostor. Na terasi se nalazi ostava, što je retkost u novogradnji. Stan orijentisan na ulicu punu zelenila. U blizini se nalazi sve neophodno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 171.000 €, 79,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stanova različitih struktura i spratnosti nedaleko od Futoškog puta. Nov savremen kompleks u blizini svi potrebni sadržaji za nesmetano svakodnevno funkcionisanje. Vrhunski materijali,odličan kvalitet gradnje. Useljivo kraj 2026 godine+60 dana. Povrat PDV-a za kupce prve nekretnine....

 
 
 
  Stan, BEOČIN, 83.430 €, 81,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan komforan trosoban stan u centru Beočina. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 164.800 €, 81,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlčan troiposoban stan kod Veterničke rampe u novoj, relativno skoro useljenoj zgradi. Stan je odlicno pozicioniran i zaklonjen od buke.Stanu pripadaju 2 parking mesta i deo dvorista. Odlican za miran porodicni zivot. Za vise detalja i razgledanje stana, pozovite nase....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 170.100 €, 81,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Otkrijte funkcionalnost u našem šarmantnom četvorosobnom stanu na 3. spratu u luksuznom objektu u izgradnji. žCena stana je 170100 eur +PDV(10%). Ovaj promišljeno dizajniran prostor nudi ulazni hodnik,dva kupatila,udobne tri spavaće sobe,i dobro osvetljen veliki dnevno trpezarijski....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 96.469 €, 79,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom i urbanistički uređenom delu Mladenovca, nadomak gradskog jezgra i tržnog centra, nalazi se kvalitetna novogradnja iza koje stoji renomirani investitor sa bogatim iskustvom i desetinama uspešno realizovanih objekata. U pitanju je stan pažljivo projektovan da pruži maksimalnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 40.500 €, 81,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem četvorosoban stan u centru grada, ulica Petra Drapšina. Umanjeni računi. Stan ima tri odvojene sobe i mogućnost korišćenja podruma od 8m2. Odmah useljiv. Potreban depozit, Klima, U potkrovlju.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 135.200 €, 81,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 81,94m2. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi je troiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 126.000 €, 81,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Useljiva kuca. Uknjizena u Petrovaradinu, Sadovi. Veliko drvoriste, samostalan plac. Voda , struja, gas. Kanalizacija se uskoro radi. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi i....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 125.000 €, 79,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u samom centru indjije 79kvadrata po papirima kada se izmeri ima 90kbadrata jel ima dve terase zatvorene i jedna otvorena Dva kupatila Dve sobe Velika dnevna sa trpezairom i kuhinjom Posebna prostorija za ves masinu i susaru Podrum Stan moze sa stvarima sve sa namestajem i el....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 100.700 €, 79,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan uknjižene površine 74, stvarne 79 m2. Stan se nalazi u polu-suturenu zgrade sa malim brojem stanova. Sastoji se od ulaznog hodinka, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe koja izlazi na terasu, dve spavaće sobe i kupatila. Stan ima ugrađeno etažno grejanje sa kotlom i....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 149.000 €, 79,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan četvorosoban stan na Mišeluku. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Sigurnosna ulazna vrata, hrastov parket, PVC stolarija, odlična keramika. Stan je nov, nije se živelo u njemu, bez ulaganja. Ova nekretnina ima pripadajuće parking mesto ispred samog objekta.....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 75.000 €, 79,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s326 Na prodaju renoviran stan veselih boja u centru Mladenovca. Nalazi se u zgradi sa liftom na odličnoj lokaciji. Od prostorija poseduje: dnevnu sobu sa proširenom sobom (preuređena terasa), predsoblje, trepezariju i kuhinju, spavaću sobu i kupatilo. Ukoliko želite više....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 172.000 €, 81,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo izuzetan trosoban stan na Petlovom brdu, uknjižen na 78m2, mereno 81m2 Zgrada sa parkovskim okruženjem, ispred zgrade autobusko stajalište. Dvostrano je orjentisan, sunčan, funkcionalan, iz predsoblja se ulazi u sve prostorije. Stan je u odličnom stanju dobro održavan, stolarija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 125.000 €, 81,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se noviji, kompletno opremljen prostran, izuzetno svetao, trosoban stan u ulici Pavla Bakića, na Telepu. Za sve one koji žele da žive u mirnom delu grada, sa dovoljno parking mesta, okruženi zalenilom, ovo je idealna lokacija. Odlično povezan bulevarima sa drugim delovima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 185.400 €, 81,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.0 stan u NOVOM SADU, GRBAVICA, površine 81 m2.Stan je Duplex.Dvorišno orijentisan u novijoj zgradi i adaptibilan je u četvorosoban.U osnovi se nalazi predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,ostava i toalet, doke je na gornjem nivou hodnik sa dve spavaće sobe....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Crveni Krst, 56.650 €, 81,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća je prizemna, sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, dve velike spavaće sobe i jedne male sobe, kupatila i ostave. Površina kuće je 81m2. Na placu od 4,7 ara nalaze se i pomoćni objekti. Kuća je starije gradnje i potrebna su izvesna ulaganja. Uknjižena, svojina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 154.500 €, 79,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan stan u Petrovaradinu. U pitanju je kompletno renoviran dvorišni stan, sa svojom ostavom, podrumskim i tavanskim prostorom. Stan poseduje dnevni boravak, dve komforne sobe, kuhinju sa trpezarijom i kupatilo. Grejanje je na gas. Nekretnini pripada i određen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 52.650 €, 81,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje dvoiposobnog dupleksa – 81m², 4. sprat, potpuno opremljen, Izdaje se prelep, kompletno namešten troiposoban dupleks na 4. spratu. Stan se prostire na 81m² i savršeno je opremljen za udoban život. 🏠✨ Sastoji se od dve spavaće sobe, prostrane dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 144.410 €, 81,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju kod Mišeluka kod pouzdanog investitora! Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 52.650 €, 81,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan dupleks na Bulevaru. Stan je potpuno opremljen novim nameštajem, prizemlje se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom i kupatila, a na spratu se nalaze dve spavaće sobe i kupatilo. Stan je odmah useljiv. Pozovite nas za više informacija. Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 100.140 €, 81,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam izgradnju stambenog kompleksa u Lipovom Gaju. Veoma kvalitetan i pouzdan investitor. Oprema: ALU PVC stolarija, tarket, premijum sanitarije i keramika. Cene sa uračunatim PDV-om. Rok zavrsetka radova kraj 2025 + 90 dana. Za vise informacija pozovite nase agente prodaje.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 115.000 €, 81,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban, moderno uređen stan na visokom prizemlju nove kvalitetne zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika, velike dnevne sobe iz koje se izlazi u dvorište, trpezarije sa kuhinjom, komforne spavaće sobe i kupatila. Stan je kompletno uređen, ne zahteva nikakvo ulaganje, prodaje....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 135.000 €, 81,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jedan od najluksuznijih kompleks apartmana u centru Obrenovca, nudi Vam veoma kvalitetan stan koji odiše mirnim ambijentom i luksuznom arhitekturom. Za izgradnju stana korišćeni su najkvalitetniji materijali na tržištu, kao i moderan dizajn kako samog kompleksa, tako i svih stanova.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 148.320 €, 81,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan porodičan troiposoban stan u zgradi novogradnje na Telepu. Uknjižen 1/1. Stan se prostire na dve etaže. Na donjoj se nalazi dnevna soba povezana sa kuhinjom i trpezarijom, kao i moderno opremljeno kupatilo. Na gornjoj etaži nalaze se tri sobe - dve spavaće....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 561)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>