• GoHome Professional
do 170000 eura 1.sprat kablovska - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 170000 eura 1.sprat kablovska - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 170000 eura 1.sprat kablovska

  • Za upit "do 170000 eura 1.sprat kablovska" pronađeno 541 nekretnina - prosečna cena 1.809 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Adice, 173.040 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2023.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam lepo enterijerki uređen i funkcionalan četvorosoban stan, trostrano orijentisan, u mirnom delu grada Novog Sada sa pogledom na Frušku Goru. Nalazi se na prvom spratu novoizgradjene urbane vile koja ima samo dva sprata. Uknjižen, po listu nepokretnosti je povrsine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 173.040 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan visokog kvaliteta na prvom spratu zgrade, kompletno opremljen i spreman za useljenje! Stan se nalazi u mirnom i atraktivnom delu grada, idealan za porodičan život. Karakteristike stana: • Površina: 76m2 • Raspored prostorija: Prostran dnevni boravak, potpuno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 173.250 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji, na najtraženijoj i atraktivnoj lokaciji u blizini Pravnog fakulteta. Stan se nalazi u stambenoj zgradi Po (-2)+Po(-1)+P+8. Zgrada se gradi po visokim standardima. U blizini su Pravni i Ekonomski fakultet, škole, vrtići i mnogobrojni ugostiteljski objekti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 150.200 €, 54,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednoiposoban stan na TOP lokaciji, centar Novog Sada, ulica Jovana Subotića, površine 54m2. Sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Stan se nalazi na prvom spratu. Dvorišno orijentisan. Grejanje na struju. Vredno svakog razgledanja.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Branko Bjegović, 150.000 €, 403,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična porodična kuća novije gradnje u sivoj fazi, u blizini nove OŠ u naselju Branko Bjegović. Nalazi se na finoj lokaciji za miran porodični život, a poslednjih godina sve više atraktivnoj zbog odlične povezanosti sa centrom grada. Novo naselje je poprilično infrastrukturno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 150.000 €, 56,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo funkcionalan dvoiposoban stan sa dnevnom sobom i dve spavaće sobe. Stan ima 56m2 grejne površine, a građevinske 64m2. Stan se nalazi u Rakovici u ulici Majora Omera Mehića (stari naziv Mile Dimić) gde se u blizini nalazi škola, dom zdravlja, pošta, laboratorije,....

 
 
 
  Apartman, VRDNIK, 150.000 €, 96,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju 2 kategorizovana apartmana u Vrdniku i stan/lokal u prizemlju Broj soba: 3 Struja / voda / kanalizacija / gas u ulici Prilazni put asfalt ### Bez tereta ### Privatna svojina Agencijska provizija uračunata u cenu (plaća prodavac) Šifra nekretnine: 8304 Šifra posrednika:....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 150.000 €, 209,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

FUTOG, 209m2, PETOSOBNA Prodaje se porodična dvojna kuća u Futogu sa ograđenim dvorištem. Prizemlje kuće se sastoji od hodnika, velikog dnevnog boravka, kupatila i kuhinje. Prvi sprat poseduje dve spavaće sobe, hodnik, kao i još jedno kupatilo. Drugi sprat poseduje dve spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 150.000 €, 38,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u papirima 38 m2 u stvarnosti 40 m2, prvi sprat odvojena kuhinja i trpezarija kompletno renoviran pre dve godine nove stvari kupljene kada je renoviran prodaje se komplet sa stvarima. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa....

 
 
 
  Kuća, ŽITIŠTE, 150.000 €, 150,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

KUĆA sa kompletnim stvarima i poslovni objekat, uži centar.Sve uknjiženo na vlasnika.Sve je u blizini kuće. KUĆA je nova, cigla i po zidovi, izolovana,izdignuta, parket prizemlje i sprat.Telefon,kablovska, Internet i klima. KUĆA prizemlje -hodnik, dnevna soba, trpezarija, kuhinja,wc,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 150.000 €, 94,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Kragujevcu, naselje Erdeč, površine u osnovi 94 m2. Na ograđenom placu površine 4,27 ara, nalazi se komplet sređena kuća, koja u prizemlju pored hodnika ima kuhinju sa dnevnim boravkom, kupatilo i spavaću sobu, kao i stepenište koje vodi na sprat, gde je terasa sa....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 150.000 €, 389,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U blizini centra Novih Banovaca na placu površine 6,24 ari nalaze se dve kuće. Pet zasebnih stambenih jedinca, lokal sa izlogom, garaža i podrum. 1. Kuća do ulice neto površine 304 m2 (Po+pr+1), nalazi se na dve etaže koja se sastoji od tri stambene jedinice, dva trosobna stana, oba....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 149.900 €, 67,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju LUX trosoban stan, u izgradnji, na prvom spratu, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika, 2 spavaće sobe, kupatila, wc-a i terase. Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran kao eksluzivan....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 149.000 €, 170,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju novija kuća na Viniku, na dobroj i pristupačnoj lokaciji, prizemlje i sprat, ukupne površine 170 m2 a na lepom placu od 1.127 m2. U donjem delu kuće je stambeni prostor koji čini dnevna soba, još dve prostorije (spavaće ili radne sobe), kuhinja sa trpezarijom gde je smešten....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 148.720 €, 67,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u novogradnji, u blizini Keja, 68 m2. Stan se nalazi na 1. spratu stambeno -poslovnog objekta i sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Objekat je Po+P+5 i izgrađen je po visokim standardima....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 148.700 €, 68,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX novogradnja u neposrednoj blizini reke Nišave, gimnazije 9. Maj, Gradske kuće i parka, Tvrđave Konkretan stan na 1. spratu povrsine 67,59m2, po strukturi stan je trosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, veliki dnevni boravak sa terasom, kuhinjom i trpezarijom dve prostrane....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 148.530 €, 81,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu nekretninu na traženoj lokaciji u gradu! Stan se nalazi na prvom spratu, strukturno trosoban. Maksimalno iskorišten prostor. Na terasi se nalazi ostava, što je retkost u novogradnji. Stan orijentisan na ulicu punu zelenila. U blizini se nalazi sve neophodno....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 148.000 €, 102,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan trosoban stan nove zgrade (useljena 2021) površine 102m2 na prvom spratu. Sastoji se od hodnika koji vodi u manji toalet, dnevnog boravka sa trpezarijom iz koje se izlazi na veliku terasu, odvojene kuhinje sa ostavom. Spavaći deo je odvojen i čine ga dve spavaće sobe od kojih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 147.290 €, 51,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, komforan dvosoban stan radjen po ugledu na starogradnju. Stan se nalazi na prvom spratu i ulično je orijentisan. Kao što vidite sa ukusom je uredjen i za nameštaj se može dogovoriti sa vlasnikom kome to odgovara. U dvorištu zgrade se nalazi parking mesto koje je dodeljno....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 147.000 €, 360,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je kuća P= 360m2- PR+I+II+Tn na 4 ari placa, Kuća je noije gradnje, U prizemlju je : dnevni boravak,kuhinja i trpezarija,hodnik,kupatilo,garaža i pomoćna prostorija. Prvi sprat:veliki dnevni boravak, prostorija sa šankom, kupatilo,hodnik i velika terasa, na drugom spratu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 146.000 €, 63,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Trosoban stan 63 m2 na TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu,dvostrane orijentacije,svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu TerasuIstičemo kvalitetnu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 145.000 €, 57,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.indomio.rs

Ovaj prostrani i svetli stan nalazi se u samom centru grada, u neposrednoj blizini AIK banke, što ga čini odličnom investicijom kako za lično stanovanje, tako i za poslovnu namenu. Nalazi se na prvom spratu od ukupno četiri sprata i prostire se na 57 m². Stan je nasleđen, u vlasništvu....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 145.000 €, 432,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična porodična kuća u Vrnjačkoj Banji iznad hotela Sunčev Breg, u prelepom mirnom okruženju za uživanje. Od centra banje udaljena je oko 2km. Ima potencijala za porodično stanovanje, kao i za opremanje u hostel ili apartmane, jer priroda koja okružuje ovu nekretninu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž, 145.000 €, 80,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo prostran stan u Kumodražu, nadomak Farmaceutskog fakulteta. Stan je površine 80m2 i nalazi se na prvom spratu manje stambene zgrade od dva sprata. Po strukturi stan je četvorosoban. Maksimalni komfor i funkcionalnost glavna odlika stana. U okviru....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 145.000 €, 204,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoetažna kuća u Gornjem Komrenu, 6 km od centra grada, na mirnoj lokaciji i na placu od 18,3 ara, koji je ravan i pogodan za razne dodatne potrebe. Prizemlje i sprat imaju istu strukturu prostranog trosobnog stana i isti raspored; prostrani ulazni hodnik, dnevnu sobu sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 144.900 €, 48,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan 2.0-soban stan na prvom spratu u zgradi sa liftom izuzetno blizu ulice Bulevar kralja Aleksandra kod Kluza (gradskog prevoza, marketa, skola, vrtica, itd.). Visok nivo kvaliteta gradnje: garaža, lift, aluminijumska stolarija, toplotne pumpe, tarket,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 148.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2025.,

www.klikdooglasa.com

Na jednoj od lepših lokacija nalazi se nameštena kuća na Rajcu, bez potrebnih ulaganja, dobro projektovana razvijene građevinske površine objekta od 138m2. Kuća je uknjižena na osnovu pravosnažnog rešenja o upotrebnoj dozvoli, i građena je od prirodnih materijala (drvo i kamen), a....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 144.200 €, 54,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

553023-Na prodaju dvosoban stan površine 54m² u okviru kvalitetnog kompleksa novogradnje. Stan se nalazi na prvom spratu, ulično orijentisan, sa komfornim rasporedom prostorija i terasom.Useljenje je planirano za oktobar 2025. godine. Zgrada je odlično povezana gradskim prevozom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 144.200 €, 50,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan dvosoban stan na Podbari, stan se nalazi na prvom spratu, grejanje je na gas. U blizini zgrade je sve neophodno za svakodnevni život, prodavnice, pekare... Za sve ostale informacije pozovite naše agente prodaje. Terasa, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 144.200 €, 70,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam troiposoban stan, 70m2 na Telepu, u jednoj od najatraktivnijih modernih vila u ovom delu grada, sa svega 6 stanova i garažom, odnosno mestom za parkiranje u dvorištu. Stan je na prvom spratu, moderno dizajniran sa velikim i prostranim predsobljem iz kojeg se ulazi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 144.000 €, 51,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u centru grada. Stan je po strukturi dvosoban i nalazi se na prvom spratu u zgradi sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi u starijoj zgradi kvalitetne gradnje. U stanu je centralno....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 143.300 €, 70,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam zatvoren kompleks namenjen za luksuzno stanovanje. Smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji vam omogućuje mir i privatnost, a takođe pozicioniran u blizini centra grada. Nalazi se na samo pet minuta vožnje do tržnog centra Promenada. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 143.070 €, 57,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Labudovo brdo, ulica Sretena Mladenovića Mike. Dvosoban stan, površine 57m² na prvom spratu. Stan poseduje veliku kombinovanu sobu iz koje se izlazi na lođu, malu sobu iz koje se izlazi na zastakljenu terasu, kupatilo, kuhinju, trpezariju, dva hodnika, vešernicu i podrum. Parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 142.760 €, 63,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi trosoban stan u centru Petrovaradina na samo 3km udaljen od centra Novog Sada. Useljiv krajem oktobra 2025 godine. Struktura stana:hodnik,dnevni boravak sa trpezarijom,dve spavaće sobe,kupatilo i terasa. Odličan porodičan stan. Grejanje na gas po potrošnji. Zgrada poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 142.140 €, 47,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan dvosoban stan na Novoj Detelinari .Stan se nalazi na prvom spratu zgrade koja je useljena krajem 2020 godine .Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom , spavaće sobe , kupatila , hodnika iz kog se ide u sve prostorije , i terase.Stan se prodaje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 142.000 €, 60,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Ljubice Luković, u blizini Severnog bulevara, 60m2+T, dupleks, I sprat i potkrovlje. Odlična lokacija, u neposrednoj blizini Ruzveltove ulice i Bulevara Kralja Aleksandra, blizina snabdevanja i prevoza. Prvi nivo: hodnik, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 140.926 €, 88,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 90,92m2 . Stan je po strukturi četvoroiposobni i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, 4 spavaće sobe, kupatila, zasebnog toaleta i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Brzi Brod, 140.000 €, 210,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća korisne površine 140m2 koju čine dva stana; prizemlje i sprat. Kuća se nalazi na parceli od 300m2. U dvorštu se nalazi garaža sa pomoćnim objektom koji ima podrum, ukupno oko 70m2 korisne površine. Prizemlje kuće se sastoji od: ulaznog hodnika odakle se ulazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 140.000 €, 70,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

TELEP, 70m2, TROIPOSOBAN Prodaje se troiposoban stan od 70m2 u atraktivnoj i modernoj vili od svega 6 stanova u celoj zgradi. Nalazi se na 1. spratu. Stan je moderno dizajniran sa velikim i prostranim predsobljem iz kog se ulazi u ostale prostrorije: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 175.000 €, 81,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Troiposoban stan 81m Petrovaradin Lokacija: Centar (Srbija, Novi Sad, Petrovaradin) Ulica i broj: Okrugićeva Sobnost: Troiposoban Kvadratura: 81m2 Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima Tekst oglasa 0643187924....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 140.000 €, 70,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se troiposoban stan, 70 m², Telep – Šarplaninska ulica, 1. sprat Na prodaju funkcionalan i svetao troiposoban stan površine 70 m², koji se nalazi na prvom spratu kvalitetne stambene zgrade u mirnoj i porodičnoj ulici – Šarplaninska, naselje Telep. Karakteristike: Prvi sprat....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 140.000 €, 70,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Stan je na prvom spratu, moderno dizajniran sa velikim i prostranim predsobljem iz kojeg se ulazi u sve prostorije. Dnevni boravak i kuhinja su prostrani i pružaju mogućnost da se podele u dve zasebne celine. Kuhinja je radjena po meri i ostaje u stanu ali bez ugradnih elemenata (šporet....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 541)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>