• GoHome Professional
do 150 m2 do 60000 eura useljiv što skuplji do 715 - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • do 150 m2 do 60000 eura useljiv što skuplji do 715 - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 150 m2 do 60000 eura useljiv što skuplji do 715 eura/m2

  • Za upit "do 150 m2 do 60000 eura useljiv što skuplji do 715 eura/m2" pronađeno 548 nekretnina - prosečna cena 580 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 44000 eura
    • do 55000 eura (prosečna cena)
    • do 66000 eura
    • do 550 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • klima
    • podrum
    • 1.sprat
    • 4.sprat
    • nenamešten
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Centar, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Laze Kostića. Nov, kompletno namšten jednoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje. Blizina strogog centra grada, Bulevara oslobođenja i Futoške oijace. Ovaj lep i svetao stambeni prostor modernog dizajna čine dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se manji 2.0 stan na Zvezdari, Mirijevo. Odmah useljiv, namešten.. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TELEP, 45m2, JEDNOIPOSOBAN Izdaje se LUX stan, I sprat, lift, kablovska, interfon, sigurnosna kamera. Nov nameštaj, nova bela tehnika, na duži vremenski period, ozbiljnim zakupcima. Stan ima: dnevni boravak, LCD TV, kuhinja: ugradni frizider, sudomašina. U kupatilu nova veš mašina.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 22.400 €, 40,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u Sarajevskoj ulici. Odlično pozicioniran, u blizini Beograda na vodi Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade od pet spratova. Površine je 40m² i vrlo je funkcionalnog rasporeda Struktura stana: Predsoblje Dnevni boravak sa trpezarijom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 22.200 €, 37,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✨ Izdaje se – Moderan jednosoban stan (37 m²) ✨ 🏠 Novogradnja – kompletno namešten – odmah useljiv 📍 Odlična lokacija, u blizini svih sadržaja i gradskog prevoza ☀️ Jugozapadna orijentacija, svetao i sunčan, 4. sprat 🔹 Ulazno predsoblje sa ugradnim plakarima 🔹 Dnevno-spavaća soba....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prazan Dvosoban neuseljavan stan na Somborskom Bulevaru u extra kvalitetnoj novogradnji Nalazi se na početku Somborskog Bulevara i odlično je povezan sa Limanima, Cara Dušana, Bulevarom Evrope kao i ostalim delovima grada Stan će biti opremljen Kuhinjom Useljiv je Poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Jednoiposoban stan sa garažnim mestom – Bulevar Evrope 📍 Lokacija: Bulevar Evrope 📏 Površina stana: 40 m² 🚗 Garažno mesto: 15 m² uključeno u cenu 🏢 Sprat: 4. sprat (zgrada sa liftom) 🏗️ Nova, kvalitetno građena zgrada (termoizolacija, fasadna cigla, alu-drvo prozori) ✨ Karakteristike....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Lasla Gala. Predstavljamo kompletno namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Limanske pijace, TC Promenada, Spensa, centra grada, više poslovnih banaka i trgovinsko-ugostiteljskih objekata. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijskim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan,renoviran stan kod Beograđanke,u Dobrinjskoj ulici,useljiv odmah. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 97290, IV/VII, klima, lift, terasa, garaza, parking. Izdaje se stan, 40m2, na Bulevaru Evrope sa garaznim mestom (povrsine 15m2) .Nalazi se na 4. spratu u zgradi sa liftom. Grejanje je preko toplotnih pumpi, topla voda uvek dostupna bez obaveze paljenja bojlera, klima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Salajka, ulica Kisačka. Nov, neuseljavan, nenamešten jednoiposoban stan sa kompletno opremljenom kuhinjom, klima uređajem, veš-mašinom i plakarom u spavaćoj sobi. Neposredna blizina škole, glavne autobuske stanice i centra grada. Pozicioniran na III spratu novoizgrađenog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Salajka, ulica Kisačka. Nov, neuseljavan, delimično namešten jednoiposoban stan sa kompletno opremljenom kuhinjom, klima uređajem, veš-mašinom i plakarom u spavaćoj sobi. Neposredna blizina centra grada. III sprat u novoizgrađenom stambenom objektu sa liftom. Obezbeđeno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Socijalno, ulica Slovačka. Izdvajamo iz ponude odličan, dvosoban stan u neposrednoj blizini strogog centra grada, Futoške pijace, Bulevara Oslobođenja, više trgovinsko-ugostiteljskih objekata Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijskim delom, zasebna kuhinja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Lasla Gala. Nov, kompletno namešten jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji. Blizina centra grada, TC Promenada, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 22.000 €, 44,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 44 m2 CENTAR ul. Zmaj Ognjena Vuka, dvosoban namešten stan, 3 sprat od 5, lift, cg, ktv, vm, klima, USELJIV CENA mesečno 500 Evra + 500 Evra depozit CENTAR ul. Zmaj Ognjena Vuka 44 m2 - 500 Evra 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037, IZ 18014 Agencija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 22.000 €, 44,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, opremljen stan na idealnoj lokaciji u mirnoj ulici izolovanoj od saobraćajne buke a nadomak svih gradskih dešavanja. Dvorišno orijentisan. Nova gradnja, nekretnina je opremljena sa najkvalitetnijim nameštajem i poseduje inverter duo klimu, smart TV, internet, smart....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 22.000 €, 44,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV JEDNOIPOSOBAN, CENTAR-SOCIJALNO+++Agencijska oznaka 9117139. Stan od 44m2 na prvom spratu , sve novo , namešten . Useljiv od 10 avgusta . Mirna ulica . Do centra pet minuta hoda. Za gledanje nazvati na 0641709174 Mila . .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 21.700 €, 31,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Sjajan jednoiposoban stan na fantastičnoj lokaciji. Nalazi se na drugom spratu a prostire se na površini od 31m2. U potpunosti je opremljen lepim, potpuno novim i kvalitetnim, pažljivo biranim nameštajem. U cenu mesečne kirije uračunato je i numerisano parking mesto....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 21.600 €, 36,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109441.Izdaje se namešten poslovni prostor, na trećem spratu stambene zgrade sa liftom. Stan se može izdati potpuno prazan, i pogodan je za obavljanje tihe delatnosti. Ima 36m2 i wc. Useljiv od 15.12.2024. godine. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 21.600 €, 36,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Kosančić Ivana. Nov, neuseljavan kompletno namešten, po strukturi jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Futoške pijace, centar grada, Bulevara oslobođenja. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom, spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 21.600 €, 36,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Kosančić Ivana. Nov, neuseljavan, kompletno namešten jednoipoosban stan nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace. Ovaj enterijerski lepo uređen stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i terasa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 21.500 €, 43,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lep, potpuno opremljen stan na top lokaciji. Ugao Kosančić Ivana i Devet Jugovića. Grejanje na gas, plaća se samo u zimskoj sezoni. Useljiv odmah. Nije pet friendly. Potreban depozit, Terasa, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 21.500 €, 43,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119696, III/V, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Izdaje se stan, 43m2, kod Lidla i skretanja na Ribarac. Stan je ulično orjentisan sa pogledom na Frušku goru. Do sada je neuseljava. Stan je kompletno namešten i poseduje svu belu tehniku -....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 21.500 €, 43,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Kej, ulica Filipa Višnjića. Odličan, nov, kompletno namešten jednoiposoban stan nadomak šetališta keja, Riblje pijace, Dunavskog parka i fakulteta. Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa. VI sprat u novoizgrađenom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 21.500 €, 43,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Trg Marije Trandafil. Neposredna blizina strogog centra grada, Matice srpske i škole. Kompletno namešten, veoma komforan dvosoban stan sa dve galerije. Ovaj lep stambeni prostor modernog enterijera odlikuju odlično iskorišćen prostor i funkcionalan raspored.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 21.500 €, 43,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude dvosoban, namešten, odmah useljiv stan. Depozit u visini jedne kirije. Hvala što ste izdvojili vreme za naš oglas! Agencijska provizija 50% Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 21.500 €, 43,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo dvosoban stan- salonac površine 43m2, idelan za poslovni / kancelarijski prostor. Nalazi se u blizini Gradske uprave, katastra nepokretnosti, Poštanske štedionice u ul. 27. Marta. Na 1. spratu do 4. salonske zgrade sa mermernim ulazom. Grejanje na struju:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 21.500 €, 43,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LEPO NAMESTEN STAN,NOVA ZGRADA. STAN JE USELJIV OD 15.09. IZDAJE SE OZBILJNIM ZAKUPCIMA NEPUŠAČIMA. DEPOZIT U VISINI KIRIJE. UGOVOR NA GODINU DANA. AGENCIJSKA PROVIZIJA 50% 069780578 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 21.450 €, 39,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9105621. Izdaje se luksuzno opremljena garsonjera na trećem spratu zgrade sa liftom nadomak Futoške pijace. U cenu zakupnine su uključeni internet i kablovska. Stan je useljiv odmah. Potreban depozit u visini mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 21.200 €, 40,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem namešten 1,5 stan u zgradi, 40m2, u centru grada - kod Mašinskog fakulteta. Zgrada ima zajednički besplatni parking od 40 mesta. Stan je u mom vlasništvu, na 1. spratu zgrade sa liftom i centralnim grejanjem. Sadrži hodnik, dnevni boravak, sobu, kuhinju, kupatilo, terasu i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 21.000 €, 35,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122695, I/IV, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova. Prvo izdavanje! U ponudi je potpuno nov, luksuzno opremljen jednosoban stan modernog enterijera u mirnom delu Vračara. Stan poseduje kuhinju sa ostrvom, ugradne elemente, veliki plakar do plafona,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 21.000 €, 35,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem potpuno renoviran i kompletno namesten stan,odmah useljiv .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 21.000 €, 35,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šabačka, malo iznad Đeram pijace, lux namesten stan od 35,5m2, sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom, odvojena spavaca soba i kupatilo, zgrada je useljena pre godinu dana, sve u stanu je novo, ugaona, francuski lezaj, bela tehnika,plakari, masina za pranje i susenje, inverter klima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namesten stan u naselju PARK NOVI u cenu je uracunato parking mesto u podzemnoj garazi.Cena zakupa 500e+depozit+agencijska provizija.Useljiv odmah. Tel.:0646685341 Snežana Reg.br.posr.1856 SNEŽANA TRIO NEKRETNINE Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110903. Izdaje se lep, kompletno opremljen novim nameštajem jednoiposoban stan 3. spratu nove zgrade sa liftom, na Telepu nadomak Limana. Stan poseduje parking mesto.Stan je useljiv odmah.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

<span style="font-size:12.0pt;font-family:"Times New Roman","serif"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";color:#333333;mso-font-kerning:.5pt; mso-ansi-language:EN-US;mso-fareast-language:AR-SA;mso-bidi-language:AR-SA">Nov, odmah useljiv+++Agencijska oznaka stana 9116924, Novo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten dvosoban stan. Useljiv odmah. Mali troškovi. Cena 500e+depozit.Agencijska provizija 50% od prve mesečne zakupnine. Tel.0646685341 Snežana. Reg.br.posr. 1856 Snežana trio nekretnine Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se jednoiposoban stan – Bulevar Evrope 🏙️ U ponudi je kompletno namešten jednoiposoban stan površine 42m² , koji se nalazi na 5. spratu moderne i uredne zgrade sa liftom, na atraktivnoj lokaciji u naselju Bulevar Evrope . Stan odmah useljiv, a okružen je svim sadržajima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Jednoiposoban stan za izdavanje – Sajmište ✨ U ponudi je kompletno namešten jednoiposoban stan površine 42m² , smešten na 3. spratu stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji u naselju Sajmište. Stan je odmah useljiv ✅ i idealan za sve koji traže udoban prostor u mirnom, a dobro povezanom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderno opremljen komforan stan na atrakitvnoj lokaciji. Nalazi se na III spratu uredne stambene zgrade sa liftom. Klimatizovan, poseduje prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom, odvojenu spavaću sobu i terasu. Useljiv od 1. avgusta sa depozitom u visini mesečnog iznosa kirije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Samo kod nas u ponudi! Moderan jednoiposoban stan na Grbavici. Kompletno namešten, proteže se na površini od 42m2 i nalazi se na prvom spratu. Sve što Vam je potrebno za svakodnevno funkcionisanje je u krugu zgrade. Poseduje komfornu terasu. A u cenu mesečne kirije uračunato je i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se jednoiposoban stan – Centar grada 🏙️✨ U ponudi je funkcionalan i kompletno namešten jednoiposoban stan površine 42m² , koji se nalazi na 3. spratu stambene zgrade u samom centru Novog Sada. Stan je odmah useljiv ✅ i pruža savršen spoj praktičnosti i udobnosti za one....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 463-504 (od ukupno 549)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>