• GoHome Professional
do 110000 eura 40 m2 podrum - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 110000 eura 40 m2 podrum - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 110000 eura 40 m2 podrum

  • Za upit "do 110000 eura 40 m2 podrum" pronađeno 186 nekretnina - prosečna cena 2.169 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 119.900 €, 41,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Jednosoban stan, merena površina 49m2, adaptibilan, VPR/VI, lođa, topla voda, lift, podrum. U prilici smo da ponudimo odličan izuzetno svetao jednosoban jako lako adaptibilan u jednoiposoban stan u zgradi iz 80 tih godina. Zgrada je održavana sa video nadzorom i liftom. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 68.500 €, 39,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zlatibor, Bele vode - Crnog bora 2.0, 39m2, PR/3, norveški radijatori, interfon, podrum, parking, bazen U ponudi odličan dvosoban stan u mirnom naselju Bele vode, na Zlatiboru, u zgradi izgrađenoj 2017. godine, koja ima bazen, saunu i teretanu. Odličan stan kako za odmor tako i kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 95.000 €, 41,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112688, PR/PR, uknjižen, izvorno stanje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada dobra, dvorište/bašta, ostava. STAN U DVORIŠTU Manji Dvosoban stan PO PREMWRU 30m2 uknjižen na 28 m2. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 25. Maj, 50.000 €, 39,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: s268 Na prodaju je praktičan renoviran stan površine 39 m2, smešten na izuzetnoj lokaciji u Mladenovcu, tačno na 25. maju. Ovaj funkcionalan stan nudi sve što je potrebno za udoban život. Sastoji se od: dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje i trepezarije, kupatila, predsoblja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 109.900 €, 39,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Ugao sa Cetinjskom,preko puta Bajlonijeve pijace, orijentisan suprotno od ulice,na dvorište, u ulaznom antreu je organizovana kuhinja, iz kuhinje se ulazi u prostranu dnevnu sobu,a iz dnevne sobe u dve manje,kupatilo,sve prostorije imaju prozore, visina tavanice 3m,aluminijumski prozori,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 115.000 € na 105.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KALUĐERICA, 105.000 €, 39,00 m2 cca 2690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 115.000 €
06.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 39m2, EG, lift, III/IV, telefon, interfon, podrum. Uknjiženo 39m2. Stan u novogradnji u odličnom urbanom delu Kaluđerice, u blizini gradskog prevoza kao i više marketa, vrtića i škole. Zgrada je useljena 2024. godine, odličnog kvaliteta gradnje, sa vrhunskom termo-izolacijom.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 98.000 €, 39,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju funkcionalan stan površine 39m² na odličnoj lokaciji, u zgradi sa liftom. Stan je izuzetno svetao i praktičnog rasporeda. Trenutno je organizovan kao jednosoban, ali postoji mogućnost pregradnje i formiranja odvojene spavaće sobe od zatvorene terase, što pruža dodatni potencijal....

 
 
 
  Stan, KUČEVO, 43.000 €, 41,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Trg Veljka Dugoševića, 1/4, eg, uknjižen-Stvarna površina-41m2 , ugovorna površina-35m2, U ponudi je opremljen, luks stan u centru Kučeva. Na prvom spratu sa terasom, stan je renoviran, urađena je toplotna izolacija. Stan poseduje podrum. Ispred zgrade je javni parking. Prodaje se....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 46.800 €, 39,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: s297 Na prodaju stan površine 39 m², smešten u prizemlju stambene zgrade u naselju Dedinje, jednoj od praktičnih i traženih lokacija u Mladenovcu. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od: komfornog dnevnog boravka, odvojene spavaće sobe, kuhinje, prostranog hodnika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 87.000 €, 41,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen dvosoban stan u tihoj ulici sa dosta zelenila i uvek slobodnim mestom za parking. U neposrednoj blizini su škola,vrtić, Lidl, Beo šoping centar. Brz izlaz na autoput, odlična saobraćajna povezanost sa svim delovima grada. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, kuhinjsko-trpezarijskog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 96.510 €, 41,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u modernoj stambenoj zgradi koja se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih sadržaja neophodnih za udoban život. U okolini se nalaze škole, vrtići, marketi, kafići i restorani, kao i autobuske stanice sa odličnom povezanošću sa ostatkom....

 
 
 
  Stan, VIŠNJICA, 80.240 €, 41,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo jednoiposoban useljiv stan u Beogradu, Palilula, naselje Višnjica. Stan je na drugom spratu zgrade bez lifta, iznad stana su tavanske prostorije. Ima parking sa rampom ispred zgrade. Može zamena za stan u Novom Sadu. Nekretnina se nalazi u mirnom kraju grada, okružena zelenilom....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 78.900 €, 39,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju funkcionalan jednoiposoban stan površine 39 m² , smešten u najbolje pozicioniranom delu Preradovićeve ulice u Petrovaradinu. 🏢 Četvrti sprat (od ukupno 5) u starijoj kvalitetnoj zgradi bez lifta . 🛋️ Sastoji se od: Dnevne sobe Kuhinje sa trpezarijom Spavaće sobe Renoviranog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 64.750 €, 39,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran stan na prvom spratu, smešten u dvorištu zgrade, što pruža dodatnu privatnost i mir. Stan je u odličnom stanju, bez potrebe za dodatnim ulaganjima, sem osnovnih higijenih. Prostor je funkcionalan i pogodan za brzo useljenje, a lociran je u blizini centra grada, sa lako dostupnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 89.500 €, 39,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na odličnoj lokaciji u ulici Maksima Gorkog, neposredno uz Spens, Promenadu, Bulevar oslobođenja, fakultete i centar grada. Pozicija stana omogućava brzu povezanost sa svim delovima Novog Sada, dok istovremeno pruža mir i udobnost jer je dvorišno orijentisan – bez buke i gradske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 108.200 €, 39,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SAMO KOD NAS U PONUDI Na prodaju jednoiposoban stan u Kneževom Parku. Odlična orijentacija, super iskorišćena kvadratura. Grejanje u poprošnji! ŠIFRA 1011595 KONTAKT 0652813134 (Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan u Reg. posrednika br. 951) Terasa, Lift, Podrum, ostava.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 97.340 €, 39,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

550331-Na prodaju odličan jednoiposoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, Bulevar Oslobođenja. U neposrednoj blizini se nalazi sve što vam je potrebno za svakodnevno funkcionisanje: prodavnice, marketi, pekare, menjačnice, autobuska stajališta, kafići, restorani,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 110.740 €, 41,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na prestižnoj lokaciji na Novom Naselju. Blizina Škole,Vrtića, Pijace, Autobuskih stajališta, zelenila, marketa. Extra kvalitet gradnje i opreme. Renome firme nadaleko poznat po strogim rokovima završetka gradnje, kompletnoj dokumentaciji, uknjižbama pređašnjih objekata.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 97.850 €, 41,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan jednosoban stan, retko u ponudi, najlepši deo Novog Naselja. Nalazi se na prvom spratu u kvalitetnoj zgradi od fasadne cigle. Odlično održavan. U stanu ostaju kuhinja i klima uređaj, za ostatak dogovor. Ima pripadajuću ostavu na tavanu. Uknjižen 1/1, mogućnost kupovine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 115.000 €, 39,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican stan na odlicnoj lokaciji! Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, MAJUR, 93.520 €, 41,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu na mirnoj, a popularnoj lokaciji. Petrovaradin! U pitanju je zgrada u izgradnji sa stanovima različitih struktura i kvadratura. Kvalitet gradnje je zagarantovan jer je u pitanju nadaleko poznat investitor sa višegodišnjim iskustvom. Za opremanje....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 86.290 €, 39,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zlatibor - kupovina direktno od investitora. Zlatibor je planina izuzetne lepote, oaza mira i odmora. Netaknuta priroda, zdrav vazduh, jaki izvori čiste planinske vode su nezamenljive vrednosti koje privlače veliki broj ljudi. Predstavljamo apartmane koji se nalaze na samo 300m od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 113.300 €, 39,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam jednoiposoban stan bez ulaganja. Nalazi se u lepo održavanoj i urednoj zgradi okruženoj zelenilom i sa dosta mesta za parkiranje. Prodaje se komplet opremljen. U neposrednoj blizini se nalazi sve neophodno za moderan urban život: veliki marketi, pijaca, dom zdravlja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 51.000 €, 41,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno nudimo dvosoban stan od 40m2, plus letnja kuhinja 16m2 i plus ostava od 6m2, Stambeni objekat se nalazi se na Salajci, na lepoj i mirnoj lokaciji. Kuća je sagrađena pedesetih godina 20. veka od čiste cigle. Dodatne prednosti ove lokacije su blizina gradske i međugradske....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 51.600 €, 41,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: S293 Prodaje se odličan stan površine 43 m², smešten na 4. spratu zgrade, što mu pruža izvanredan pogled na grad i omogućava obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Stan je orijentisan ka mirnom delu, pa nudi privatnost i osećaj mira, a istovremeno se nalazi nadomak svih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 115.000 €, 41,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Održavan stan, lako adaptabilan u 1.5. Zgrada je uknjižena, stan nije uknjižen kao poseban fizički deo, ima dokumentaciju podobnu za uknjižbu. CG, protočna topla voda, zgrada sa liftom. Slobodan parking ispred zgrade. Stan na odličnoj lokaciji, kompletna infrastruktura. Retko u ponudi.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 72.100 €, 41,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastičan dvosoban stan na 1.5km udaljen od centra grada. Stan se nalazi u tek završenoj zgradi i biće useljiv za manje od mesec dana. Grejanje je podno na struju. Stan poseduje svoju pec na struju i neovisan je od drugih. Uvozna keramika, PVC stolarija i sigurnosna vrata....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 80.340 €, 39,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican stan na top lokaciji komplet namesten. KONTAKT MARINA 064/159-20-29 Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 60.770 €, 39,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Dvorišni stan na ekstra dobroj lokaciji, u centru grada. Ko želi biti ujedno u centru grada, a pritom zaštićen od buke, ovaj stan je idealan za vas Za detaljnije informacije kontaktirati! ŠIFRA 1010144 KONTAKT 065 281 31 32, 065 281 33 33 (Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 108.320 €, 39,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja na odličnoj lokaciji. Rok završetka je leto 2026. godine. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme poznatog investitora. Kupci prve nekretnine imaju mogućnost povrata PDV-a! Pozovite nas za više informacija! Kontakt: 064/120-41-93 ID: 538520 Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 115.250 €, 39,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična ,useljiva izgradnja na Telepu, blizu Bulevara patrijarha Pavla! Odmah iza zgrade planiran park za decu! Okolo same zgrade sav sadržaj potreban za život! Dom zdravlja, marketi, škole, vrtići. Za više informacija pozovite.-kon.tel. 069/2244173 Terasa, Lift, Podrum, ostava,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 105.500 €, 41,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan jednoiposoban stan u izgradnji na Telepu sa rokom završetka do kraja 2025 godine.U pitanju je kvalitetan i proveren investitor koji iza sebe ima na desetine završenih projekata.Stan se nalazi na 1/3 sprata u manjoj zgradi od 23 stana sa liftom. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 37.000 €, 39,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Savršen kutak za život ili investiciju na 20-25 km od Novog Sada (ČELAREVO) ! Prodaje se jednosoban stan površine 39m² sa garažnim prostorom od 13,5m² . Stan se nalazi na prvom spratu, odmah je useljiv i savršen za one koji traže miran prostor ili priliku za ulaganje. Šta sve dobijate?....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 120.050 €, 41,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvosoban stan u izgradnji. Svetao i prostran. Idealnog rasporeda. Cena sa pdv-om. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 66.000 €, 41,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Avijacija, ulica Rumenački put. Po strukturi dvosoban, namešten stan koji se nalazi u neposrednoj blizini Bulevara Evrope. Ovaj stambeni prostor čini dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijskim delom, spavaća soba (koja ne ulazi u kvadraturu stana), kupatilo, zatvorena terasa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 94.000 €, 41,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan, jednoiposoban stan (41m2) na jednoj od najtraktivnijih lokacija - Nova Detelinara. Stan se sastoji iz dnevnog boravka sa terpezarijom, odvojene kuhinje koja poseduje prirodnu ventilaciju i ostavu, spavaće sobe i kupatila. Stan ne zahteva nikakva ulaganja. Dvorišno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 95.790 €, 39,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju komfornog jednosobnog stana na mirnoj lokaciji sa puno zelenila. Stan je kompletno renoviran i prodaje se sa nameštajem. Kuhinja ima prirodnu ventilaciju, poseduje ostavu na terasi, kao i na poslednjem spratu zgrade. Dvostrano orjentisan. U neposrednoj blizini se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 120.500 €, 39,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

0643187924 Pravo prodaje agencija Bombyx reg br.217. Oglašavamo porodaju jednoiposobnog stana 39m u Novom Sadu na Salajci, stan se nalazi na visokom prizemlju, Stan je odličnog rasporeda : dnevni boravak sa kuhinjiom i trpezarijom, odvojena spavaća soba, kupatilo, terasa. Stan ima....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 36.050 €, 39,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Savršen kutak za život ili investiciju u Čelarevu! Prodaje se jednosoban stan površine 39m² sa garažnim prostorom od 13,5m². Stan se nalazi na prvom spratu, odmah je useljiv i savršen za one koji traže miran prostor ili priliku za ulaganje. Terasa za opuštanje i uživanje. Parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 118.450 €, 41,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična lokacija, blizina ž.stanice, autobuske stanice, marketa, banaka, pošte. Idealan stan za sve generacije. Stan renoviran pre par godina. Radjeno kupatilo, kuhinja, postavljena sigurnosna ulazna vrata. Uz stan ide ostava pored stana i podrumska prostorija. Uknjižen stan na vlasnika.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 115.000 €, 41,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luke Vojvodića je smeštena u Skojevskom naselju koje obiluje fantastičnom infrastrukturom i dobrom saobraćajnom povezanošću sa svim delovima grada. U stambenoj zgradi, višespratnici, sa održavanim ulazom nudimo Vam izvormo jednosobanm stan, lako adaptibilan u jednoiposoban. Stan ima....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 79.950 €, 41,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi naše agencije je dvosoban stan u izgradnji u prestižnom kompleksu koji predstavlja Prirodnu oazu koja se nalazi na samo 70 km od Beograda i 25 km od Novog sada. Nadomak nacionalnog parka Fruška Gora, a ujedno okružen mnoštvom vinograda, voćnjaka i šuma. Vrdnik je poznat i....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 186)

<< <1 2 3 4 5> >>