• GoHome Professional
do 110000 eura 40 m2 2.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 110000 eura 40 m2 2.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 110000 eura 40 m2 2.sprat

  • Za upit "do 110000 eura 40 m2 2.sprat" pronađeno 201 nekretnina - prosečna cena 2.246 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ČAJETINA, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzan apartman u kompleksu Golden Panorama na Zlatiboru, površine 40 m, na drugom spratu. Apartman je kompletno luksuzno namešten, moderno uređen i spreman za useljenje ili izdavanje bez dodatnih ulaganja. Struktura apartmana je veoma funkcionalna i pruža maksimalan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 82.400 €, 40,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odlična lokacija, Socijalno. Prodajemo jednoiposoban stan 40m2 u kvalitetno građenoj zgradi kod Socijalnog. Stan se nalazi na 2 spratu, dvorišno orjentisan. U dvorištu zgrade parking sa kapijom na ulazu na korišćenje samo stanarima(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 82.400 €, 40,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prijatan i funkcionalan jednosoban stan površine 40 m², smešten na drugom spratu zgrade u mirnom i porodičnom delu Klise. Okruženje odiše komforom i tišinom, a istovremeno nudi odličnu povezanost sa ključnim gradskim pravcima, uključujući brz izlaz na autoput i jednostavan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 110000 eura 40 m2 2.sprat'
98.000 €
83.050 €
120.000 €
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 115.400 €, 40,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

JEDNOIPOSOBAN 40m² – 115.400€ BULEVAR OSLOBOĐENJA 10134. TERASA.UKNJIŽEN. ODVOJENA KUHINJA.DRUGI SPRAT.NAMEŠTEN. .

 
 
 
  Apartman, ZLATIBOR, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Prodaje se luksuzan apartman u kompleksu Golden Panorama na Zlatiboru, površine 40 m², na drugom spratu. Apartman je kompletno luksuzno namešten, moderno uređen i spreman za useljenje ili izdavanje bez dodatnih ulaganja. Struktura apartmana je veoma funkcionalna i pruža maksimalan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 94.900 €, 40,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.07.2022.,

www.indomio.rs

24234, 063 547 298 Branka, Jednosoban stan od 40 m2 na drugom spratu sa terasom i podrumom u zgradi sa liftom od pet spratova u ul. Veljka Petrovica na Limanu 1 u neposrednoj blizini Stranda i fakulteta kao i trznog centra Promenada,Spensa i Keja. Stan je dvorisno orijentisan i pogledom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 82.560 €, 40,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju na Adicama! U planu su pet objekata spratnosti PR+1+PK. Na prodaju su stanovi raznih struktura. Konkretno, ovaj stan se nalazi na drugom spratu. Sama oprema je vrhunskog kvaliteta. Investitor je pouzdan i bira samo najbolje od podnih obloga, fasade, izolacije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se luksuzno opremljen stan-Grbavica, Lasla Gala ✨ Karakteristike stana: 🛋️ 40m2, jednoiposoban, potpuno namešten i opremljen za udoban boravak 🅿️ Obeleženo parking mesto u dvorištu zgrade 🏞️ Mirna orijentacija, idealna za opuštanje 🏢 Nalazi se na drugom spratu Pet friendly....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 90.000 €, 40,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zlatibor - Obudojevica - Bregovi 40m2, 1.5, 2. sprat, EG (kotao) Lux apartman na lepoj i mirnoj lokaciji (kružni prsten) na Zlatiboru. Za one koji žele pravi osećaj planine, apartman je idealna prilika, kako za život, tako i kao investicija za izdavanje. Kompletno opremljen veoma....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 94.116 €, 40,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, jednoiposoban stan 40.92m2 u izgradnji, na 2.spratu, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene kuhinje, spavaće....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 83.000 €, 40,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju moderan dvosoban stan u okviru stambenog kompleksa BUKET, zgrada KALA, na 2. spratu zgrade sa liftom. Površina stana je 50m², a raspored prostora obezbeđuje savršenu kombinaciju komfora i funkcionalnosti. Struktura stana: Prostrana dnevna soba povezana sa kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 101.150 €, 40,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Moderan doiposoban stan u Mirijevu – odličan izbor za život ili investiciju Na prodaju funkcionalan i savremeno projektovan doiposoban stan površine 40 m², smešten u mirnom i traženom delu Mirijeva, u manjoj novoj stambenoj zgradi. Struktura stana: dnevna soba spavaća soba manja spavaća....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 91.670 €, 40,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Zlatibor – u samom centru Zlatibora, u neposrednoj blizini jezera, izdvajamo prelep jednoiposoban stan površine 40m2 u novogradnji. Stan se nalazi na drugom spratu moderne zgrade i predstavlja odličan izbor za odmor, tako i kao investicija za izdavanje stanova na Zlatiboru.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 118.568 €, 40,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji nudi savršen spoj komfora, funkcionalnosti i savremenog načina života. Ovaj projekat predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje tako i kao investicija za izdavanje stanova Novi Sad. Stanovi se mogu kupiti....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 65.000 €, 40,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Zlatiboru u naselju Zova Naselje Zova predstavlja jedno od zelenih oaza Zlatibora izdvojeno od urbanog centra i okruženo šumom i prirodom koja Vam daje priliku za odmor i relaksaciju Udaljeno 10 minuta vožnje od centra i jezera Stan ima komfornih....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 90.000 €, 40,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 105.000 €, 40,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Moderan i lepo opremljen stan, idealan za udoban boravak, nalazi se na drugom spratu zgrade sa ukupno pet spratova. Površine 40 m², ovaj dvosoban stan pruža funkcionalan raspored i prijatan ambijent, uz moderan nameštaj koji doprinosi osećaju komfora i savremenog stila. Posebnu vrednost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 94.500 €, 40,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122096, II/, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Na prodaju odličan manji dvoiposoban stan na Adicama u novijoj zgradi na drugom spratu. Stan je uknjižen i kompletno namešten. Ima parking. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 103.000 €, 40,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo na Telepu Dvosoban stan 40 m2 u Novogradnji na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se nalazi na Drugom spratu zgrade, ima odvojenu spavaću sobu i Lepu Terasu,ulično je orijentisan,ističe se kvalitetna ugradnja,Italijanska keramika,Pvc stolarijaGrejanje je Podnomogućnost povrata....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 76.010 €, 40,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Adice u izgradnji jednoiposoban stan na drugom spratu manje zgrade u nizu.Odličan kvalitet gradnje i opreme koja će biti u stanu.Ekonomično grejanje ne toplotne pumpe.Obezbeđen parking za stanare.Uredna dokumentacija,mogućnost kupovine putem stambenog kredita (+50 eur/m2),useljivo....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 58.150 €, 40,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi novogradnja u Sokobanji, stanovi od 40-70m2. Na desetak minuta hoda od centra, u blizini Sokotermi, pravi se novi kompleks, sada dve zgrade, a zatim i apart hotel. Dve moderne zgrade sa stanovima kvadratura od 35 do 70m2 i par stanova većih kvadratura, grade se od visokokvakitetnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 94.760 €, 40,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno namešten funkcionalan 2.5 stan na drugom spratu u mirnom delu Adica. Stan idealan za manje porodice, mlade bračne parove ili kao investicija za izdavanje. Zgrada se nalati na asfaltiranoj ulici. U neposrednoj blizini autobusko stajalište, market i supermarketi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Lasla Gala. Nov, kompletno namešten jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji. Blizina centra grada, TC Promenada, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 115.400 €, 40,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TERASA. UKNJIŽEN. ODVOJENA KUHINJA. DRUGI SPRAT. CENA SA STVARIMA. Terasa, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121191, II/, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja. Izdaje se potpuno nov, moderan stan od 40m² na drugom spratu novoizgrađene zgrade useljene pre samo 15 dana. Stan nikada nije korišćen – vi ćete biti prvi stanari! Raspored je izuzetno funkcionalan: dnevna soba....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Grbavica, Jednosoban ,40m2, 650e+++Agencijska oznaka 9116877. Izdaje se jednosoban stana na Grbavici. Stan se nalazi na drugom spratu. Gradsko grejanje. Ima i parking mesto u garazi.Mogu kucni ljubimci. Cena 650e+depozit+50% agencijska provizija od prve zakupnine ,jednokrtano . Za....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 58.600 €, 40,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110681.Izdaje se potpuno nov, moderno opremljen dvosoban stan (40m2) na drugom spratu zgrade sa liftom na Bulevaru Evrope kod hotela Šeraton. Useljiv je odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 97.340 €, 40,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno namešten funkcionalan 2.5 stan na drugom spratu u mirnom delu Adica. Stan idealan za manje porodice, mlade bračne parove ili kao investicija za izdavanje. Zgrada se nalazi u asfaltiranoj ulici. U neposrednoj blizini autobusko stajalište, market i supermarketi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 22.400 €, 40,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u Sarajevskoj ulici. Odlično pozicioniran, u blizini Beograda na vodi Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade od pet spratova. Površine je 40m² i vrlo je funkcionalnog rasporeda Struktura stana: Predsoblje Dnevni boravak sa trpezarijom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem lux namešten stan, potpuno opremljen sa parking mestom u dvorištu zgrade. Stan je mirno orijentisan, na drugom spratu. Dostupan je od 01.08. Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 98.750 €, 40,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u novogradnji, površine cca 40 m², smešten na 2. spratu zgrade sa liftom. Stan je moderno opremljen i funkcionalno organizovan, idealan za savremeni život ili investiciju. Struktura stana: Dnevna soba sa kuhinjom (open space koncept) Spavaća soba Kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 30.000 €, 40,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u Sazonovoj ulici, ispod Doma Zdravlja na Crvenom Krstu. Sastoji se od dnevnog boravka, spavače sobe, kuhinje, terase. Na drugom spratu. Centralno grejanje po utrošku, klima. Depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Parking mesto u zgradi. Agencijska provizija 50%....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 80.000 €, 39,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Prodaje se kompletno namešten stan površine 39 m², koji se nalazi u ulici Erska na Zlatiboru, na drugom spratu od ukupno tri. Stan je funkcionalno organizovan, svetao i prijatan za boravak, idealan kako za lično uživanje, tako i kao investicija za izdavanje. Prodaje se sa nameštajem,....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 119.000 € na 117.500 € dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 117.500 €, 41,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.01.2026 - 120.000 €
09.04.2026 - 119.000 €
30.04.2026 - 117.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2026.,

www.galerijanekretnine.com

2. 0, 41m2(terasa), 2/4, EG, klima, interfon, internet, ktv, bez ulaganja Stan se nalazi u srednjem delu mirne ulice Ladne vode, koja se nalazi na početku Mirijeva iz pravca Karaburme, između Mirijevskog bulevara i ulice Jovanke Radaković. U prilici smo da Vam ponudimo lep dvosobni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 119.000 €, 41,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2026.,

www.feniks.rs

Stan je na odličnoj lokaciji, na drugom spratu stambene zgarde za kolektivnu gradnju. Uknjižen. Dvostrano orijentisan. Ladne vode.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 113.300 €, 39,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2022.,

www.indomio.rs

Odličan, noviji, kompletno namešten jednoiposoban stan blizu Lidla i Mornarice na kraju Limana IV. Stan je useljen krajem 2019. godine, uknjižen, u privatnom vlasništvu 1/1. Nalazi se na drugom spratu u ulazu koji ima dva lifta. Grejanje je na gas po utrošku, troškovi su minimalni,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 92.700 €, 39,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju, uknjižen, dvoiposoban dupleks na Telepu. Stan ima 39m2 grejne površine plus terasa od 7m2. Nalazi se na drugom spratu (nije poslednji, iznad su još dva stana) u maloj zgradi sa 13 stanova. Na donjoj etaži nalazi se dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilom i terasom,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 83.000 €, 39,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.07.2024.,

www.indomio.rs

Garsonjera 39 m2, potpuno nameštena, drugi sprat, 83.000 evra. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 64.470 €, 39,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u novogradnji! Odličan kvalitet gradnje. Vrhunska lokacija Telep, blizina Limana! Stan se nalazi na 2 spratu iznad stana nalazi se stan, tako da nije pod krovom. Mogućnost povrata PDV-a, oslobađanje od poreza za kupca prvog stana. Rok kraj 2022.godine. .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 77.000 €, 41,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je svetao, potpuno namešten i odmah useljiv dvosoban stan u Vrnjačkoj Banji, u centru, na drugom spratu. Stan ima 41 m² sa terasom i funkcionalan raspored koji obuhvata dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu, kupatilo i terasu od 4 m². Prostor je prijatan i....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 83.050 €, 39,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u prestižnom stambeno poslovnom kompleksu Buket u Vrnjačkoj Banji. - U stambenom kompleksu „BUKET“ izgrađeno je 7 objekata sa 158 stanova, u fazama. Svaki objekat ima prizemlje, I i II sprat, kao i povučeni sprat. Svi objekti su....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 198)

<< <1 2 3 4 5> >>